NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Fantasy blablaonica

+25
Miki HOF
Hector
dr.dule
Pit Bull
Bizon
Danijel Lg
Mean_Machine
kb8
tonykzr
SymphonyX
KPGS
Cenci D
Steelers
Parangal
Zver
Niger iz huda
penban
robertomaric
Freak
Raising Arizona
Mos Def
TMH34
Sirko
Peyton Manning
Vlado997
29 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 18 od 22]

426Fantasy blablaonica - Page 18 Empty Re: Fantasy blablaonica Sre 27 Okt 2021, 18:49

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Kladjenje, nema tu nikakvog contenta osim zarade Very Happy



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

427Fantasy blablaonica - Page 18 Empty Re: Fantasy blablaonica Sre 27 Okt 2021, 18:51

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Ja radim content povremeno za jednu kladionicu, pa zato pitam..

http://nfl.com/

428Fantasy blablaonica - Page 18 Empty Re: Fantasy blablaonica Čet 28 Okt 2021, 06:32

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

sta je to content?

website artikal?

429Fantasy blablaonica - Page 18 Empty Re: Fantasy blablaonica Čet 28 Okt 2021, 08:02

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Da

http://nfl.com/

430Fantasy blablaonica - Page 18 Empty Re: Fantasy blablaonica Čet 28 Okt 2021, 08:29

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

pa sto ne sherujes malo?

neces da te zajebavamo?

431Fantasy blablaonica - Page 18 Empty Re: Fantasy blablaonica Čet 28 Okt 2021, 09:00

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Zajebane neke likove imamo ovdje dakle...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

432Fantasy blablaonica - Page 18 Empty Re: Fantasy blablaonica Čet 28 Okt 2021, 10:38

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Jer je dosadno..stalno mora da se ponavlja kladjenje, kladite se, kladionica, kvote, bla bla..

Ali vecina stvari koje su na Meridianu, kada se otvori neki sport, pa onaj ispod brief o sportu/sezoni sam ja pisao..NFL, MotoGp itd..

http://nfl.com/

433Fantasy blablaonica - Page 18 Empty Re: Fantasy blablaonica Čet 28 Okt 2021, 12:33

Zver

Zver
VIP
VIP

Radiš za Meridijan...ccccc....e sad sam duboko razočaran.

edit: Very Happy



...Sa Vajominškog Univerziteta

434Fantasy blablaonica - Page 18 Empty Re: Fantasy blablaonica Čet 28 Okt 2021, 12:41

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Korektno placaju Very Happy

http://nfl.com/

435Fantasy blablaonica - Page 18 Empty Re: Fantasy blablaonica Čet 28 Okt 2021, 12:45

Zver

Zver
VIP
VIP

Nauštrb neisplaćenih dobitaka igračima Crying or Very sad

Ali dobro, jasno je da tebe za to ne treba da bude briga. Sa tačke gledišta nas koji se kladimo, verovatno najgora govna na betting tržištu na ovim prostorima, a konkurencija u toj disciplini je zastrašujuće jaka.



...Sa Vajominškog Univerziteta

436Fantasy blablaonica - Page 18 Empty Re: Fantasy blablaonica Čet 28 Okt 2021, 12:51

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

To je meni side hustle, ali fino placaju i pisem o sportu na srpskom, pa jako brzo ide, ne umaram se i ne trosim puno vremena..

Inace kad se kladim, kladim se u Balkanu, zbog NFL igraca, jer samo to igram...i sad u ovom Merkuru sto je kupio kladionice od Balkana, jer su mi blizu..

Kakav si ti bese imao problem sa Meridianom?

http://nfl.com/

437Fantasy blablaonica - Page 18 Empty Re: Fantasy blablaonica Čet 28 Okt 2021, 13:59

Zver

Zver
VIP
VIP

Ma regularno uplatio dva singla. Kelce daje 1+ TD, i Kelce daje 2+ TD, Bila neka tekma protiv Steelersa. Prošle obe stvari još početkom druge četvrtine. Kvota bila 7 za 1+ TD i 40 za 2+ TD...realno oni se jesu zajebali u kvotama i to teško, ali to ne sme da pije vodu nakon što dođe na tiket. Imaju pravo da provere svaku uplatu, da odbiju svaku uplatu, ali jednom kad su izdali tiket ne može da bude pu pike ne važi...U bilo kojoj drugoj kladionici ja bi bio regularno isplaćen po tim kvotama a oni bi kvoteru jebali mater ili šta bi mu već radili.
Ovde ja došao da podignem pare i umesto nekih 12 ili 13 hiljada daju mi 1500. Ja digao frku, dreku, svađao se s njima tri dana, pretio...oni kažu greška u kvoti, imamo pravo ovo da uradimo, ti ako hoćeš tuži. Mislim svima je jasno da se ne isplati ići na sud za 100 evra. Elem, epilog je bio da sam se zarekao da me samo mrtvog mogu uneti u Meridian, da ja tamo više neću ući pa taman da hostese puše tuki igračima za džabe
Tu sam ja najmanji problem. Drugar sve to isto, na moj savet, igrao za jače pare. Njega su, zeznuli za par hiljada evra. On kod advokata, i advokat mu kaže da je Zakon o igrama na sreću takav da im maltene sve dozvoljava, ali da na sudu sigurno dobijaju ( drugar dobija ako ih tuži ) jer se bukvalno kosi sa nekim elementarnim odredbama Zakona o obligacionim odnosima. Drugar kaže "pa ajmo onda da ih tužimo. Koliki ćeš procenat da uzmeš",  "a ne, ne radim ja tako, ja imam svoj cenovnik, tužba toliko, ročište toliko, pa ti vidi da li ti se isplati" I drugar digao ruke na kraju.



...Sa Vajominškog Univerziteta

438Fantasy blablaonica - Page 18 Empty Re: Fantasy blablaonica Sub 30 Okt 2021, 14:20

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Meridian i bilo koja druga kladionica ima pravo da radi, ali niko to ne koristi. Ekipa koja je zaduzena za taj sport dobije po usima i ide se dalje.
Ja sam licno ima par brljotina, jedna kostala poprilicno, ali ide se dalje. Jedino sto se uvijek ponistava su opklade kad je ishod vec poznat, ostale greske isplatis i ispravljas sistem.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

439Fantasy blablaonica - Page 18 Empty Re: Fantasy blablaonica Uto 02 Nov 2021, 22:06

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Ovo je vrh.

Od startera mi se u toku utakmice povrede Darnold, Robinson, Digs i izgubim za poen i po.

Ridley i Gronk out, Vilson jos par nedelja aut i cekam Galupa da se vrati.

Protivnik je krs, nakon ovakve nedelje prosto bih zeleo da budem na autopilotu do kraja regularne sezone. I prosle godine sam stojao dobro u toj ligi, pa mi se tim raspao u poslednje tri nedelje gde je uspeh bio kada bih prebacio 90 poena. Desavaju mi se cudne stvari u toj ligi, pa me uvek nesto novo iznenadi.

Zato u drugom fantaziju mi se desilo da sam znao da treba da zamenim Adamsa, ja zaboravio da to uradim u sredu kad sam video vest i prekasno sam se setio. Zato sam izgubio. Taj fantazi sam zbog vise stvari pustio niz vodu i samo podesavam roster. Racunam kao da sam u toj ligi uzeo godinu dana slobodno.

Ne znam zasto, ali u NBA sam uz par izuzetaka uglavnom kulijana.

440Fantasy blablaonica - Page 18 Empty Re: Fantasy blablaonica Čet 04 Nov 2021, 12:10

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Dobio sam juce korekciju od 4 poena na odbranu Bilsa, nisu uracunali block kick.

Sada sam miran sledece dve-tri nedelje. lol!

Mos Def likes this post

441Fantasy blablaonica - Page 18 Empty Re: Fantasy blablaonica Čet 04 Nov 2021, 12:15

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Bravo, runda na Paju jocolor



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

Mos Def likes this post

442Fantasy blablaonica - Page 18 Empty Re: Fantasy blablaonica Sre 24 Nov 2021, 00:08

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Uspeo u viber fantaziju da dobacim do 169 poena sa malo drugacijim parametrima za vrednovanje poena(broji se broj hvatanja i tako te stvari), mislim da mi je to i drugi najbolji rezultat u toj ligi, a klupa 0 poena i niko nije igrao. Povrede, covid i bye week.

Da mi je jos neko izostao od startera morao bih da rovarim po FA.

U drugom kriticna ekipa koja nije mogla da prebaci 70 poena. Par draftovanih igraca i ostalo FA koji su morali da uskoce kao starteri. funny Prosle nedelje je to sljakalo, nisam ocekivao da ce Vilson da podbaci. Njegov standardan ucinak bi mi bio dovoljan za pobedu.

443Fantasy blablaonica - Page 18 Empty Re: Fantasy blablaonica Sre 24 Nov 2021, 10:23

kb8

kb8
Moderator
Moderator

U jednoj Ligi se moram izuvat u zraku i startat ću Taylor Heinicke, projektirani poeni kažu za ovo kolo vs Seattle 1.43...

Ma ko njima to radi u p krvave m i projekcijama i programu i svemu skupa zajedno...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

444Fantasy blablaonica - Page 18 Empty Re: Fantasy blablaonica Uto 07 Dec 2021, 22:47

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Dva PO obezbedjena. Dugo se to nije desilo, ima nekoliko godina. Najbolja fantazi izdanja su mi bila u periodu 2014-2016.

445Fantasy blablaonica - Page 18 Empty Re: Fantasy blablaonica Sre 08 Dec 2021, 09:20

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Ja ću imat 3 od 5...

Stvarno nije loše moram priznati...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

446Fantasy blablaonica - Page 18 Empty Re: Fantasy blablaonica Uto 28 Dec 2021, 16:42

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Dve nedelje za redom dobijam Penju u plej ofu, prvo u Keepers onda u Super League, ima li sta sladje?



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

Peyton Manning likes this post

447Fantasy blablaonica - Page 18 Empty Re: Fantasy blablaonica Sre 29 Dec 2021, 09:21

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Jedno cetvrtfinale i jedno polufinale.

Mozda bude bolje dogodine. Najbolji rezultati u poslednjih pet godina.

Manje-vise bez ovih igraca sam igrao u PO minus Cooks. Tu sam ispao u cetvrtfinalu. U drugom fantaziju mi se tim raspao+ Robinson zavrsio sezonu u prvoj cetvrtini. Tamo gde sam imao dosta bolji tim, ranije ispao.

Spojler:

Kazem sebi, neka se zavrsilo.

Sada NBA sledecih par meseci.

Ako nista drugo, nemam osecaj da treba da pravim pauzu od fantazija. lol!

448Fantasy blablaonica - Page 18 Empty Re: Fantasy blablaonica Sre 29 Dec 2021, 09:24

kb8

kb8
Moderator
Moderator

U najvažnijem trenutku sezone meni kijavica u dva polufinala uništila roster...

Je'iga, viće sreće iduće godine...

Sad se valja opustit i prepustit čarima pravog PO...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

Niger iz huda likes this post

449Fantasy blablaonica - Page 18 Empty Re: Fantasy blablaonica Sre 29 Dec 2021, 16:31

KPGS

KPGS
VIP
VIP

Zver ::Ma regularno uplatio dva singla. Kelce daje 1+ TD, i Kelce daje 2+ TD, Bila neka tekma protiv Steelersa. Prošle obe stvari još početkom druge četvrtine. Kvota bila 7 za 1+ TD i 40 za 2+ TD...realno oni se jesu zajebali u kvotama i to teško, ali to ne sme da pije vodu nakon što dođe na tiket. Imaju pravo da provere svaku uplatu, da odbiju svaku uplatu, ali jednom kad su izdali tiket ne može da bude pu pike ne važi...U bilo kojoj drugoj kladionici ja bi bio regularno isplaćen po tim kvotama a oni bi kvoteru jebali mater ili šta bi mu već radili.
Ovde ja došao da podignem pare i umesto nekih 12 ili 13 hiljada daju mi 1500. Ja digao frku, dreku, svađao se s njima tri dana, pretio...oni kažu greška u kvoti, imamo pravo ovo da uradimo, ti ako hoćeš tuži. Mislim svima je jasno da se ne isplati ići na sud za 100 evra. Elem, epilog je bio da sam se zarekao da me samo mrtvog mogu uneti u Meridian, da ja tamo više neću ući pa taman da hostese puše tuki igračima za džabe
Tu sam ja najmanji problem. Drugar sve to isto, na moj savet, igrao za jače pare. Njega su, zeznuli za par hiljada evra. On kod advokata, i advokat mu kaže da je Zakon o igrama na sreću takav da im maltene sve dozvoljava, ali da na sudu sigurno dobijaju ( drugar dobija ako ih tuži )  jer se bukvalno kosi sa nekim elementarnim odredbama Zakona o obligacionim odnosima. Drugar kaže "pa ajmo onda da ih tužimo. Koliki ćeš procenat da uzmeš",  "a ne, ne radim ja tako, ja imam svoj cenovnik, tužba toliko, ročište toliko, pa ti vidi da li ti se isplati" I drugar digao ruke na kraju.
I ja više nikad kod njih. Igrao sam online, tj preko računa na netu. I dobitan tiket mi menjali kvote (uslikao kvote čim sam uplatio) i posle par dana kad je tiket izašao, ja vidim na računu online 20000 manje, majstori u međuvremenu spušatli kvote na odigranom tiketu. Jebo sam im mater u pičku! Pokupio pare što sam imao i nikada više kod njih, govna neviđena!

Zver likes this post

450Fantasy blablaonica - Page 18 Empty Re: Fantasy blablaonica Pet 02 Sep 2022, 00:41

markosto

markosto
Hall of Fame
Hall of Fame

Nisam igrao nikakav fantasi ima... skoro 10 godina...
Uvek mi je možda najzabavniji deo bio imena timova.
Igrao sam Premier ligu... kada je tek počinjao fantasi...
2 girls 1 Shlupp mi je bilo ime tima koje sam zapamtio.
Sada evo vidim - Gangsters Allardyce a liga je Baller Bendtner.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 18 od 22]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu