NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Seattle Seahawks

+27
NYG
niko32
Rasha
mardok
Zona do trona
millhouse
The Bad Man
BasBetis
Zver
SymphonyX
Steelers
Mos Def
Raising Arizona
Peyton Manning
Mean_Machine
kb8
viking
KPGS
dr.dule
Miki HOF
ZippoZG
Niger iz huda
Cenci D
Sirko
penban
Danijel Lg
Vlado997
31 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 25 ... 34  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 16 od 34]

376Seattle Seahawks - Page 16 Empty Re: Seattle Seahawks Pon 08 Apr 2019, 10:59

millhouse

millhouse
NFL Player
NFL Player

Ja mislim da je on glavna meta SIjetla ako stvarno trejduju Vilsona. Radio je sa Sotenhajmerom, sasvim solidno je igrao celu jednu sezonu, draftovao ga je BB (sto znaci da ima nesto u sebi) I ne znam zasto ali mislim I da se Snajderu svidja.

A u prosloj of sesone, nekih mesec dana pred draft su bili rumori da Sijetl hoce da trejduje za njega ali da Coltsi traze pika 2 runde.

377Seattle Seahawks - Page 16 Empty Re: Seattle Seahawks Pon 08 Apr 2019, 11:04

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Sigurno je boljih od par NFL startera..da li vredi druge runde, ne znam..

http://nfl.com/

378Seattle Seahawks - Page 16 Empty Re: Seattle Seahawks Pon 08 Apr 2019, 11:08

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Millhouse,nema sanse da SEA trade-uje RW.

To bi bio sumanut potez,ma koliko vasih igraca da ceka novi ugovor,franchise QB, koji ima osvojen SB i ucesce u jos jednom,jednostavno mora biti prioritet.

379Seattle Seahawks - Page 16 Empty Re: Seattle Seahawks Pon 08 Apr 2019, 11:11

Zver

Zver
VIP
VIP

Ja sam pre par dana na nekom podcastu čuo da je najverovatnije da taj deadline znači da posle njega neće biti više razgovora oko long term ugovora, a da će RW ispoštovati sve obaveze, uključujući i tag dok god ga bude, nešto sllčno kao Cousins.

Pri tom ne treba zaboraviti da nam uskoro sledi novi CBA rat između PA i vlasnika, i pitanje je šta će biti posle njega...u smislu garantovanih zarada, ugovora, tagova i slično.



...Sa Vajominškog Univerziteta

380Seattle Seahawks - Page 16 Empty Re: Seattle Seahawks Pon 08 Apr 2019, 11:13

Zver

Zver
VIP
VIP

Zona do trona ::Millhouse,nema sanse da SEA trade-uje RW.

To bi bio sumanut potez,ma koliko vasih igraca da ceka novi ugovor,franchise QB, koji ima osvojen SB i ucesce u jos jednom,jednostavno mora biti prioritet.

Poslušaj šta su pre neki dan pričali Cris Carter i Nick Wright na tu temu. U principu svi se slažu sa tom konstatacijom, ali onda mora nešto da se menja u filozofiji ekipe, jer ne možeš platiti QB-a 35 miliona po sezoni, i neku sumanutu garantovanu sumu, a da ti isti bude game manager a na to je Wilson bio sveden poslednje sezone.



...Sa Vajominškog Univerziteta

381Seattle Seahawks - Page 16 Empty Re: Seattle Seahawks Pon 08 Apr 2019, 11:22

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Ipo, salary cap,takodje, ide na gore.

RW je daleko od game managera,covek je igrao odlicno i nakon odlaska LOB i OL koja je bila daleko od optimalne.

Sta je alternativa?

Da platis LB i DE,a RW se zahvalis na uslugama?

382Seattle Seahawks - Page 16 Empty Re: Seattle Seahawks Pon 08 Apr 2019, 11:30

Zver

Zver
VIP
VIP

Pazi, CC i NW tvrde da jeste pretvoren u game managera i u korist te tvrdnje daju neke prilično jake argumente, kao npr. da je Sijetl ekipa sa najmanje pass pokušaja u odnosu na ukupan broj ofanzivnih plejeva, kao i neke statistike vezane za najbitniju utakmicu koju su imali ove sezone, PO poraz protiv Dalasa...sad se zaista ne sećam tačno detalja. To sam gledao onog dana kad je izašla vest o deadline-u.

Ja ti opet kažem... Ja se slažem s tobom. I ova dvojica se slažu s tobom po pitanju smisla trejdovanja takvog QB-a, ali ima tu još ponešto ispod površine kad se malko zagrebe.



...Sa Vajominškog Univerziteta

383Seattle Seahawks - Page 16 Empty Re: Seattle Seahawks Pon 08 Apr 2019, 11:35

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Ipo,slazemo se mi,samo sto meni odnos izmedju pass i run akcija nije primarni pokazatelj kada procenjujes da li je izvesni QB game manager.



384Seattle Seahawks - Page 16 Empty Re: Seattle Seahawks Pon 08 Apr 2019, 11:39

Zver

Zver
VIP
VIP

Bottom line, ako ćeš platiti QB-a 35+ milki po sezoni i 100+ milki garantovano, akcije treba da zove neko kome ime nije Brajan Šotenhajmer. To je neki zaključak do kog su došli.



...Sa Vajominškog Univerziteta

385Seattle Seahawks - Page 16 Empty Re: Seattle Seahawks Pon 08 Apr 2019, 11:58

millhouse

millhouse
NFL Player
NFL Player

Ma ta prica o Sotenhajmeru I napadu je smesna prica. Zasto? Pa zato sto procenat napada trcanjem I pasom direktno odredjuje Kerol. Znaci ako Kerol kaze hocu 55% trcanja ima da bude toliko.. Ljudi se zanose I pljuju po Brajanu (zasto forsira trcanje a ima RW) I nece da prihvate da ako nekoga treba da krive za to onda je to Kerol. A Brajan je napravio jedan od najdominatnijih napada u red zoni u ligi...od ekipe koaj prosle godine nije znala gde je levo u poslednjih 20 jardi...

Ovu vasu debatu ja citam skoro punih godinu dana po Sijetlovim forumima I tviteru. Da li vredi ili ne dati te pare Igracu koji je na nekim utakmicama imao nesto malo vise od 20 bacenih pasova. Onda se pojave drugi sa brojem bacenih TD itd itd...zacaran krug I ne trudim se vise to da citam I da skapiram ko je u pravu I sta je bolje za Sijetl...

Generalno je tacno sto je napisao jedan lik, da ima vise nacina kako pobedjivati I osvajati titule, I da je bitno to sto igras da igras na vrhunskom nivou...A Kerol je pokazao da zna kako se formira tim koji pobedjuje I osvaja titulu...

Sta ce biti u ovom trenutku sa Vilsonom znaju samo Snajder I Kerol...ne zna ni sam Vilson...

Treba imati u vidu da je Kerol sef Snajderu I da koliko god zajedno donosili odluke I da se medjusobno stvarno nerealno cene, a meni se cini I vole, ipak je Kerolova poslednja.

A Kerolova filozofija jeste jaka odbrana I trcanja iz kojeg se otvaraju big plej akcije pasom.

@ Zona

Da je bilo koji drugi GM I HC (osim ovih mojih I BB) ja bih rekao da nema sanse da ga trejduju. Ovako nemam pojma sta ce biti, ni ja, ni bilo koji drugi navijac SIjetla, bilo koji insajder I novinar u USA, a verujem ni sam Vilson...

386Seattle Seahawks - Page 16 Empty Re: Seattle Seahawks Pon 08 Apr 2019, 12:12

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Millhouse,naravno,ti si na forumu najbolje upoznat sa hijerarhijom HC-GM u SEA,onda, ipak ,necemo totalno iskljuciti mogucnost trade-a.

387Seattle Seahawks - Page 16 Empty Re: Seattle Seahawks Pon 08 Apr 2019, 13:37

millhouse

millhouse
NFL Player
NFL Player


Another deadline: Will Hawks pay Wilson top dollar this time?


Russell Wilson $105 million guaranteed over three years, it sounds like he might take it.

Just like 2015, Wilson has set a deadline for a new deal — it’s just earlier this time. Unlike 2015, though, he wants to be the highest-paid player in the NFL — no second fiddle to Aaron Rodgers — and have the entire thing fully guaranteed, according to Jake Heaps on 710 ESPN.

But there seems to be a concern that Pete Carroll and John Schneider won’t put their money where their complimentary mouths are.

Wilson, who saw Rodgers get an extension at $33.5 million APY last year with two years left on his deal, has been frustrated with the club’s perceived slow play on his contract. Heaps, who runs Wilson’s QB academy and thus is connected to Wilson’s circle, said, “There’s been really no movement on the contract side of things. … The conversation has been stale.”

Wilson gave the team the April 15 deadline on Jan. 31 and made that deadline public this week to “stoke the fire, get this thing going and solidify this deal,” Heaps said.

Everyone is making a big deal about it because it’s April, but it’s not unlike 2015 — when Wilson had his agent, Mark Rodgers, give the Seahawks a deadline of the start of training camp to get an extension. Wilson just has moved it up this time; he wants to get it done before OTAs. (We don’t blame him. There’s no reason to wait until July again.)

In 2015, Rodgers and Schneider reportedly had some acrimonious negotiations. They met five times as they worked out Wilson’s four-year, $87.6 million extension, which was completed just as training camp started.

“It always seems slow when you’re in the middle of it. It seems like time’s standing still,” Rodgers said in July 2015. “But, at the end of the day, we knew what the deadline was. …. To Russell Wilson, it wasn’t an artificial deadline. He said to me, ‘When I step on the field, that’s it. If I’ve got a deal, great. If I don’t, that’s it. But I’m not going to take that baggage out on the field with me. It’s going to take the team down. The media’s going to concentrate on it, the fans, the national media. I don’t want that.’

“He was very adamant with me about making sure he didn’t have that distraction. I took it as a mandate and laid it out to the Seahawks so they knew about it a long time ago. I think certainly it spurred where we’re at right now. So mission accomplished with the deadline.”

Now Wilson has another deadline. And, as Heaps said, he has to hope the “rift” between Rodgers & Schneider from the 2015 negotiations won’t prevent a new deal from happening this month.

Wilson simply wants what the market dictates: a league-best $35 million APY, besting Aaron Rodgers, and full guarantees that land between Matt Ryan’s 63 percent and Kirk Cousins’ 100 percent, Heaps said. He also reminded everyone of this fact: Wilson is not going to get any cheaper than he is right now. If the Hawks go the franchise tag route in 2020, other QB deals will simply make him more expensive after that.

As we have said, a short-term, fully guaranteed deal might be in the best interest of both sides. Or the Hawks could offer $140 million over four years. Either way, they are going to have to guarantee him $100 million.

Heaps, basically speaking for Wilson, said other franchise quarterbacks don’t seem to have the contract drama Wilson deals with, and it makes you wonder whether the Seahawks are willing to pay their franchise guy top of the market.

If they don’t, they basically will be saying they’re going to tag Wilson in 2020. And then we will have to see what happens beyond that.

But the Hawks can avoid that uncertain route by giving their franchise QB a market deal: $35 million a year and $100 million guaranteed.




Evo, otprilike je ovakva situacija. Pa vi probajte sami da izvucete zakljucke. Very Happy

388Seattle Seahawks - Page 16 Empty Re: Seattle Seahawks Pon 08 Apr 2019, 13:58

millhouse

millhouse
NFL Player
NFL Player

Da probam da sumiram...

Momak koji vodi Vilsonovu QB akademiju je dobio posao na 710 ESPN SIjetlovom radiju...

I on je pricao o trenutnoj situaciji oko ugovora u svojoj emisiji , a ovaj lik sto pise prikuplja sve vesti o sijetlu I objavljuje ih kod njega na sajtu...

Dakle Dzejk Hips je izjavio da pregovori nisu ni malo uznapredovali, da je trenutno mat pozicija I iz toga se da zakljuciti da su male sanse da se bilo sta desi do 15 aprila...

Dalje vidite I sami koliko su teski bili prosli pregovori I javna je tajna da se Snajder I bejzbol govnarko ni malo ne mirisu...

I trece, iz intervju govnarka od pre 4 godine jasno je da ovaj dedlajn nije samo usmena pretnja, vec da oni ozbiljno planiraju da prekinu sve pregovore nakon ovog datuma...

Ako ja dobro sabiram 1+1+1 dolazim do zakljucka da je "3=moguci trejd Vilsona pre drafta a nakon neuspelih pregovora do 15.04.2019."

389Seattle Seahawks - Page 16 Empty Re: Seattle Seahawks Pon 08 Apr 2019, 14:08

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Meni je potpuno suludo i razmisljati o trejdu Wilsona.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

390Seattle Seahawks - Page 16 Empty Re: Seattle Seahawks Pon 08 Apr 2019, 14:15

millhouse

millhouse
NFL Player
NFL Player

SymphonyX ::Meni je potpuno suludo i razmisljati o trejdu Wilsona.

A sta ako ne mozes da ga produzis? Sta treba da dozvolis da ti ode za dz za dve godine?

Snajder je pre desetak dana u intervjuu za ESPN izjavio da misli da imaju jos dosta da rade na timu da bi bili pravi SB kandidati...onda ga je voditelj pitao zasto tako misli kada je Kerol izjavio da ima tim za titulu na sta se Snajder nasmejao I reko nesto u fazonu "On je svaki dan sa tim momcima I mora da ubedi I njih da su najbolji"...znači u prevodu Kerol kaki I to I jeste posao trenera...

Znaci, po misljenju Snajdera SIjetl nema jos uvek tim za titulu...

I ako ne mozes da produzis Vilsona po ceni preko koje ti kao GM I HC ne zelis da ides stvar se svede na sledece:

Dve sezene sa Vilsonom uz max5% sanse za titulu vs 3pika prve runde I bar jedan 2 runde...

Sijetl je uzeo titulu sa ruki QB-om koji nije imao takve brojke I uticaj kao prosle I pretprosle godine...Kerol zna da vodi tim na nacin gde mu nije potreban svemoguci QB...

I onda je stvarno pitanje u toj situaciji sta treba izabrati...ni ja sam nisam siguran...aj da probam da rangiram

1. Produzio bih Vilsona ali ni sam ne znam za koje pare(nemam osecaj koliko je to mnogo I iznad cega ne treba da se ide jer se onda prelazi granica gde je moguce sastaviti konkurentan tim)

2. Trejdovao bih ga odmah za 3 pika prve I po jedan pik 2 I 3 runde

3. Tagovao ga 2020 I mozda 2021

391Seattle Seahawks - Page 16 Empty Re: Seattle Seahawks Pon 08 Apr 2019, 16:04

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Pri spominjanju besmislenosti trejda, mislio sam na ovu sezonu. Posle sezone 2020. gdje bi igrao na tagu onda moze o tome da se prica.
Sustinski, produzenje sada je najbolja opcija. 33M sa 100 garantovanih nije blesava brojka za ono sto on donosi.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

392Seattle Seahawks - Page 16 Empty Re: Seattle Seahawks Ned 14 Apr 2019, 16:29

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

A source told Mike Florio of ProFootballTalk on NBC Sports that the Seahawks believe Russell Wilson wants to play "elsewhere."

Per a league source, the Seahawks think that Wilson would like to play elsewhere, even if he hasn’t and wouldn’t ever say it. They also believe that this unspoken dynamic will cause Wilson to drive a harder bargain with them than he would with another team.

Yes, Wilson and his agent, Mark Rodgers, continue to talk to the Seahawks about a long-term deal. And, yes, under the right financial circumstances, Wilson will sign what would be a third contract in Seattle. But if the Seahawks won’t pay whatever it is that Wilson wants from the Seahawks, the question becomes whether he’d want that same amount from a different team.




Seattle Seahawks - Page 16 Potpis

393Seattle Seahawks - Page 16 Empty Re: Seattle Seahawks Pon 15 Apr 2019, 08:15

millhouse

millhouse
NFL Player
NFL Player

Nabijem ga na qrac...evo sada je Piter King rekao da su on I Rodzers postavili ultimatum Snajderu, ili dogovor do veceras ili dogovora nikada nece biti...popusi on meni qrac...znas kada bi mu sada dao pare...nikad...nekak ide gde mu volja, ni jedan igrac nije veci od fransize...Brejdi je mogao da igra ispod svake cene,a on gospodin ne moze...


Ajde Gavrane dajte pikove I vodite ovu divu medju fudbalerima sto dalje...

Inace ocigledno je da Rodzers trazi ugovor koji je vezan za procenat od ukupnog SC...nece da dozvole da sada potpisu ugovor na 5 godina po 35milki, i da u drugoj godini ugovora 2021 budu verovatno I citavih deset miliona ispod top placenog QB-a...

394Seattle Seahawks - Page 16 Empty Re: Seattle Seahawks Pon 15 Apr 2019, 08:29

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Lako je Brady-ju da izigrava skromnog momka kada ima zenu koja zaradjuje vise od njega. Very Happy

395Seattle Seahawks - Page 16 Empty Re: Seattle Seahawks Pon 15 Apr 2019, 08:37

millhouse

millhouse
NFL Player
NFL Player

Zona do trona ::Lako je Brady-ju da izigrava skromnog momka kada ima zenu koja zaradjuje vise od njega. Very Happy

Pa ni Wilsonova zena nije bas siroma... Very Happy

396Seattle Seahawks - Page 16 Empty Re: Seattle Seahawks Pon 15 Apr 2019, 08:47

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

lako je Brejdiju jer je jos iz bogate kuce. ma daj . lepo je rekao Mayock Millhouse. ne mozes da ucenjujes nikog ako imas primer coveka koji 19 godina igra i uvek ima normalne zahteve. najbolje da das coveku 20% salary prostora. ostali ce da igraju za sendvic




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Seattle Seahawks - Page 16 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

397Seattle Seahawks - Page 16 Empty Re: Seattle Seahawks Pon 15 Apr 2019, 08:55

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Vidim neka drama na Sjeveru...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

398Seattle Seahawks - Page 16 Empty Re: Seattle Seahawks Pon 15 Apr 2019, 08:58

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

svi se usrali od novog SF pa beze iz NFC W.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Seattle Seahawks - Page 16 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

399Seattle Seahawks - Page 16 Empty Re: Seattle Seahawks Pon 15 Apr 2019, 09:01

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Došli pameti...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

400Seattle Seahawks - Page 16 Empty Re: Seattle Seahawks Pon 15 Apr 2019, 10:12

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

dr.dule ::lako je Brejdiju jer je jos iz bogate kuce. ma daj  . lepo je rekao Mayock Millhouse. ne mozes da ucenjujes nikog ako imas primer coveka koji 19 godina igra i uvek ima normalne zahteve. najbolje da das coveku 20% salary prostora. ostali ce da igraju za sendvic

Ok,hajde da se igramo jedne igre.

Navedite mi sve QB koji su franchise QB u istinskom smislu te reci i koji ce za,recimo,4 godine i dalje predvoditi svoje timove u borbi za SB.

I,ajde da jos iskljucimo Mahomesa i Bakera jer su imali tek jednu elitnu/odlicnu sezonu.

Koliko QB,pored RW,odgovara ovom kriterijumu u celoj ligi?

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 16 od 34]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 25 ... 34  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu