NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Draft 2017

+21
Miki HOF
penban
Cenci D
Mean_Machine
CheeseHead
dr.dule
Zver
SymphonyX
Peyton Manning
Vlado997
Steelers
iggy97
Zona do trona
kb8
CBrownsBall
ZippoZG
KPGS
Mos Def
STP
Raising Arizona
viking
25 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 19 ... 23  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 16 od 23]

376Draft 2017 - Page 16 Empty Re: Draft 2017 Čet 23 Mar 2017, 16:57

Zver

Zver
VIP
VIP

Mnogo mi se sviđa ovaj dečko Mekafri, ovo što sam gledao.



...Sa Vajominškog Univerziteta

377Draft 2017 - Page 16 Empty Re: Draft 2017 Pon 03 Apr 2017, 22:46

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

https://www.facebook.com/NFL/videos/vb.68680511262/10154984544561263/?type=2&theater
cannon arm

http://nfl.com/

378Draft 2017 - Page 16 Empty Re: Draft 2017 Uto 04 Apr 2017, 09:20

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Zafitiljio ju malac...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

379Draft 2017 - Page 16 Empty Re: Draft 2017 Pet 07 Apr 2017, 22:44

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Bome,ovaj draft deluje super! Smile

380Draft 2017 - Page 16 Empty Re: Draft 2017 Pon 24 Apr 2017, 10:37

Zver

Zver
VIP
VIP

jebote, ima da se obesim ko Aron Hernandez ako ovaj Mekafri završi u FIli, a tako ga mokuju u zadnje vreme prečesto.



...Sa Vajominškog Univerziteta

381Draft 2017 - Page 16 Empty Re: Draft 2017 Pon 24 Apr 2017, 21:05

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Wild Raven ::jebote, ima da se obesim ko Aron Hernandez ako ovaj Mekafri završi u FIli, a tako ga mokuju u zadnje vreme prečesto.

Cekaj,ti bi voleo da on zavrsi kod vas? Smile

382Draft 2017 - Page 16 Empty Re: Draft 2017 Pon 24 Apr 2017, 21:26

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Jabrill Peppers tested positive for dilute sample at the combine.
A spokesman for Peppers' agency told Adam Schefter that the former Michigan star was was ill after flying so he drank 8-10 bottles of water.

http://nfl.com/

383Draft 2017 - Page 16 Empty Re: Draft 2017 Pon 24 Apr 2017, 22:21

Zver

Zver
VIP
VIP

Zona do trona ::
Wild Raven ::jebote, ima da se obesim ko Aron Hernandez ako ovaj Mekafri završi u FIli, a tako ga mokuju u zadnje vreme prečesto.

Cekaj,ti bi voleo da on zavrsi kod vas? Smile

Naravno, ali s obzirom da neće, daj bar što dalje od NFC E



...Sa Vajominškog Univerziteta

384Draft 2017 - Page 16 Empty Re: Draft 2017 Pon 24 Apr 2017, 22:54

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Wild Raven ::
Zona do trona ::
Wild Raven ::jebote, ima da se obesim ko Aron Hernandez ako ovaj Mekafri završi u FIli, a tako ga mokuju u zadnje vreme prečesto.

Cekaj,ti bi voleo da on zavrsi kod vas? Smile

Naravno, ali s obzirom da neće, daj bar što dalje od NFC E


Reci mi koji je poslednji belac RB koji je nesto uradio u NFL ? Very Happy

385Draft 2017 - Page 16 Empty Re: Draft 2017 Uto 25 Apr 2017, 06:05

Zver

Zver
VIP
VIP

Mekafri nije RB.



...Sa Vajominškog Univerziteta

386Draft 2017 - Page 16 Empty Re: Draft 2017 Uto 25 Apr 2017, 09:41

Zver

Zver
VIP
VIP

Inače...onaj jedan pretukao neku ženu, dvojica pala na doping testu, ako tu još uračunamo onog kornera iz Vašingtona koji se povredio, ima da se u onim kikiriki rundama drafta JJ nakupi talenata koje niko neće smeti ni da pogleda, pa to će sve da pršti.



...Sa Vajominškog Univerziteta

387Draft 2017 - Page 16 Empty Re: Draft 2017 Uto 25 Apr 2017, 14:49

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Ovaj Mahomes Drugi zanimljiv neki klinac...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

388Draft 2017 - Page 16 Empty Re: Draft 2017 Uto 25 Apr 2017, 15:32

Zver

Zver
VIP
VIP

Jel drugi zato što će biti drugi izabran na draftu Very Happy



...Sa Vajominškog Univerziteta

389Draft 2017 - Page 16 Empty Re: Draft 2017 Uto 25 Apr 2017, 15:40

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Ak trejdamo pick, možda i bude...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

390Draft 2017 - Page 16 Empty Re: Draft 2017 Uto 25 Apr 2017, 15:42

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Gledam sad svi se uzjebali poradi malog Mixona jer je 2014e spičko neku koku i kao prekrižili ga s liste...

Pa qrava ga prva ošamarila, čo'ek ima kratki fitilj i dobila je kontru, ne kontam tu usranu 'ispravnu' Ameriku ni sekunde majkemi...

Pogotovo što je nakon tog slučaja čo'ek bio ispravan do koske...

Majku im ne jebem slobodnu...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

391Draft 2017 - Page 16 Empty Re: Draft 2017 Uto 25 Apr 2017, 15:43

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

stavio sam snimak kada je tresnuo tu koku. Mixon je mozda i najbolji rb na draftu.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Draft 2017 - Page 16 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

392Draft 2017 - Page 16 Empty Re: Draft 2017 Uto 25 Apr 2017, 15:55

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

Most picks in 2017 NFL draft:
Cleveland, Cincinnati: 11
San Francisco, Washington, Denver, Kansas City: 10
Fewest: New England, Atlanta: 6




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Draft 2017 - Page 16 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

393Draft 2017 - Page 16 Empty Re: Draft 2017 Uto 25 Apr 2017, 16:20

Zver

Zver
VIP
VIP

http://dailysnark.com/cleveland-police-reportedly-stalling-sexual-assault-report-involving-top-nfl-draft-prospect/

Još jedan kandidat za Džeri Džounsovu popravnu ustanovu. Doduše ne znamo njegovo ime, ali iskopaće njega Džeri.



...Sa Vajominškog Univerziteta

394Draft 2017 - Page 16 Empty Re: Draft 2017 Uto 25 Apr 2017, 16:51

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Wild Raven ::Mekafri nije RB.

Tacno sam znao da ces to reci. Very Happy

RB/WR/specijalac. Da li je sada bolje? Very Happy

395Draft 2017 - Page 16 Empty Re: Draft 2017 Uto 25 Apr 2017, 16:59

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

kb8 ::Gledam sad svi se uzjebali poradi malog Mixona jer je 2014e spičko neku koku i kao prekrižili ga s liste...

Pa qrava ga prva ošamarila, čo'ek ima kratki fitilj i dobila je kontru, ne kontam tu usranu 'ispravnu' Ameriku ni sekunde majkemi...

Pogotovo što je nakon tog slučaja čo'ek bio ispravan do koske...

Majku im ne jebem slobodnu...


Au,Boki,nisam ocekivao od tebe ovakav rezon.

Mixon je nevidjeno govno od coveka,nevidjeno. Sve da je ta plavusa najveca droljetina i najgori karakter na svetu,ona je pripadnica slabijeg pola.Mixon ju je bukvalno nokautirao.Mogao ju je ubiti. Od sveg srca mu zelim da vidi kako je to kada te tuce 1000 puta jaci od tebe,recimo da ga dohvati neki linijas.


I to mu nije jedini incident,nadam se da ga nece draftovati meni dragi timovi, Arizona i Klivlend jer za bitangu ne mogu navijati.

396Draft 2017 - Page 16 Empty Re: Draft 2017 Uto 25 Apr 2017, 17:02

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

kb8 ::Ovaj Mahomes Drugi zanimljiv neki klinac...

Jedini QB na koga bi se kockao u 1. rundi. Od Trubiskog i slicnih treba bezati kao djavo od krsta.

397Draft 2017 - Page 16 Empty Re: Draft 2017 Uto 25 Apr 2017, 17:24

Zver

Zver
VIP
VIP

Zona do trona ::
Wild Raven ::Mekafri nije RB.

Tacno sam znao da ces to reci. Very Happy

RB/WR/specijalac. Da li je sada bolje? Very Happy

Ispravno je Omnipotent Ofensive Weapon.

Very Happy



...Sa Vajominškog Univerziteta

398Draft 2017 - Page 16 Empty Re: Draft 2017 Uto 25 Apr 2017, 17:30

Zver

Zver
VIP
VIP

Nego...

Sve više se spominje kako bi Giantsi mogli draftovati QB sa ciljem da sedi par godina iza Ilije i uči. Koji bi tvom mišljenju mogao da se ponajbolje uklopi u ovaj plan.



...Sa Vajominškog Univerziteta

399Draft 2017 - Page 16 Empty Re: Draft 2017 Uto 25 Apr 2017, 17:57

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Ne znam,realno,ova QB klasa deluje bas siromasno,ali nikada se ne zna...

Gledao sam tape Mahomesa iz 2015 protiv LSU. Ne pamtim da je neko tolikom improvizacijom izludjivao vrhunsku SEC odbranu. Klinac ima top u rukama,precizan je,gluposti su da nije mobilan. Medjutim,on mora presedeti celu rookie sezonu na klupi,mora. Jos je ogromno dete,ponese ga igra,ima RB na checkdownu,on baca bombu na skroz pokrivenog WR u endzoni.


Gledao sam tape Trubiskog protiv jakih ekipa u ACC. Sto je protivnik jaci,to se i njemu igra vise raspada. Uopste mi se ne svidja sto ce biti draftovan u top ten.

Kizera,Kaayu i Watson sam jako malo gledao da bi vise komentarisao. Sloter je QB sa male skole ciji tape ti preporucujem da pogledas do cetvrtka. Jako zanimljiv igrac za neku 5. rundu.

400Draft 2017 - Page 16 Empty Re: Draft 2017 Uto 25 Apr 2017, 18:38

CheeseHead

CheeseHead
NCAA
NCAA

E ovako:
nakon što sam ispratio cijelu college football i NFL sezonu, i nakon što sam zadnjih nekoliko mjeseci izgubio skautiranjem (nije da se žalim haha) i evaluacijom prospekata za draft odlučio sam se ove godine izbaciti svoj prvi mock draft. Mislim da bi moglo biti zanimljivo i vama, ali i meni pratiti stvarni draft i usporediti ga sa mojim predviđanjima i mišljenjima. Također kroz sljedećih par sezona vidit što su napravili svi ovi prospecti koje sam gledao.

Kroz svoj mock sam uzimao u obzir kako ekipe inače draftaju, kakvu filozofiju imaju, koje su im najveće potrebe na draftu, što se priča da bi mogli uzeti. U nekim slučajevima bih ja možda postupio drugačije, ali predpostavljajući kako vodstvo te određene franšize razmišlja sam pokušao onda predvidjeti kako bi se mogao odviti draft i koja bi najbolja odluka za tu franšizu bila. Trade nisam radio jer su oni gotovo nemogući za predvidjeti i vuku za sobom posljedice koje se odraze kroz slejdeće runde, a nekad i draftove.
Pokušao sam ukratko objasniti svaki pick i dati razlog za njega. Ako nekog više zanima nešto slobodno pitajte, rado ću dati odgovor i dodatno pojasniti ili ako treba dati neke druge opcije koje franšize imaju. Navijač sam Packersa, ali sam nastojao biti što objektivniji.

Pa da ne duljim evo moj prvi i zadnji mock draft ove sezone, uživajte!

1. Cleveland Browns - Myles Garrett, EDGE, Texas A&M:
Ne treba puno objašnjavati. Borwnsi ne smiju puno razmišljati ovdje, najbolji igrač na draftu grade ekipu za budućnost, a s Garrettom dobijaju war daddyja u obrani da uptopuni već solidnu grupu. No brainer.

2. San Francisco 49ers - Solomon Thomas, EDGE, Stanford:
Spominje se i QB, ali Ninersi imaju dosta rupa koje trebaju prije toga zakrpati, a misle da svog franšiznog QBa neće naći u ovoj klasi. Uzimaju odličnog DE tu iz susjedstva (Stanford) koji će dodatno ojačati talentiranu DL.

3. Chicago Bears - Jamal Adams, S, LSU:
Bearsima treba promjena kulture i vođa koji to može povesti, a Jamal Adams je odličan izbor za to. Sjajan safety, rođeni vođa pokušat će poboljšati loš secondary. Bearsi su u FA uzeli QB Mike Glennona tako da ove sezone će pokušati s njim i nema ništa od izbora QB ovako visoko na draftu.

4. Jacksonville Jaguars - Leonard Fournette, RB, LSU:
Jagsi se iskeširali na obranu u FA tako da je sada vrijeme pojačati offense. Još se ne zna može li QB Blake Bortles biti stalna opcija za budućnost, ovo mu je zadnja prilika da se dokaže. Trebat će pomoć, a Fournette bi bio odličan za to. Najbolji RB na draftu, dominantan u igri probijanjem, može otvorit PA pass. To bi rasteretilo Bortlesa i otvorilo više prostora za dva Allena na WR.

5. Tennessee Titans - Marshon Lattimore, CB, Ohio State:
Titansima treba receiving opcija, ali secondary je bio očajan prošle godine. Zato je tu najbolji CB na ovogodišnjem draftu da to popravi.

6. New York Jets - O.J. Howard, TE, Alabama:
Jetsi imaju dosta rupa, i daleko su od toga da budu konkurenti. Ne zna se šta imaju na QB (Hackenberg vjerojatno nije taj), ali ne vjerujem da u ovogodišnjem draftu vide nekog tko bi mogao voditi franšizu. Uzimaju najsigurniju opciju, a to je OJ Howard. Dominantan TE, ne mogu promašiti.

7. Los Angeles Chargers - Malik Hooker, S, Ohio State:
Chargersi imaju solidan roster, talentiranu obranu, a Malik Hooker je najbolji cover safety u draftu i dostojna zamjena za Erica Weddlea.

8. Carolina Panthers - Christian McCaffrey, RB, Stanford:
Panthersi bi ovdje mogli ići DL ili RB. Najviše bi voljeli kad bi im Fournette skliznuo, ali to se neće dogoditi. Nedavno su dali DL Kawann Shortu velik ugovor, tako da ovdje idu s McCaffreyjem koji će pomoći Camu kod rusha, nadopunjavat se s Stewartom, a odličan je kao receiver pa bi trebao dobiti prilika i u slotu.

9. Cincinnati Bengals - Jonathan Allen, DL, Alabama:
Bengalsima trebaju ojačati obranu, Allen im je skliznuo i iskorištavaju što im se nudi.

10. Buffalo Bills - Mike Williams, WR, Clemson:
Nova uprava u Buffalu. Ima rupa u obrani, ali WR grupa im je loša i Sammy Watkins treba pomoć. Mike Williams je možda i ponajbolji WR ove godine, išao na isto sveučilište kao Watkins, trebao bi pomoći Tayloru kojeg su zadržali.

11. New Orleans Saints - Derek Barnett, EDGE, Tennessee:
Obrana Saintsa je bila užasna prošlih sezona. Cameron Jordan treba pomoć kod pass rusha, a Derek Barnett je bio jedan od najproduktivnijih u tom segmentu za svog vremena na koledžu. Saintsima očajno treba i CB, ali kako je ovogodišnja klasa duboka vjeruju da ga mogu naći i kasnije.

12. Cleveland Browns - Mitchell Trubisky, QB, UNC:
Možda bi Brownsi trebali sačekati s QBem, pokušati sa Kesslerom, izgraditi prvo ostatak ekipe i onda uzeti signal callera sljedeće godine. No Hue Jackson vjeruje da je lokalni momak Trubisky onaj pravi i da može raditi s njim. Cleveland ima dosta pickova ove i sljedeće godine, sviđa mi se šta rade i ako budu pametni mogli bi biti konkurenti kroz sljedećih nekoliko godina.

13. Arizona Cardinals - Patrick Mahomes, QB, Texas Tech:
Cardinalsi imaju nekoliko opcija da idu s obranom ovdje, ali nakon što su prošle godine malo riskirali s Nkemdicheom koji je imao upitan karakter ne žele isto ponoviti i ove godine s Fosterom. Tako da traže nasljednika za Palmera. Mahomes ukoliko bude imao dobar coaching bi mogao biti odličan. Ima sve fizičke predispozicije, ali užasnu mehaniku i nema iskustva sa pro style offense. Morao bi sjediti iza Palmera ovu godinu. Potencijalna opcija je i WR jer Larry Fitz neće moći igrati zauvijek.

14. Philadelphia Eagles - Gareon Conley, CB, Ohio State:
Eaglesi trebaju pomoć na ofanzivnim skills pozicijama da pomognu mladom Wentzu. Adresirali su WR u FA tako što su doveli Jefferyja i T. Smitha, a kako je najidealnija opcija na WR McCaffrey završio u Carolini okreću se obrani i pojačavaju secondary s CB Conleyjem. Reuben Foster bi mogao biti izbor ali je imao off field problema tako da Eaglesi nisu željeli riskirati.

15. Indianapolis Colts - Reuben Foster, LB, Alabama:
Coltsima treba playmaker u obrani. Imaju veliku rupu na LB i ne žele propustiti Fostera, iako ima oređenih off field problema, koji je top 10 igrač na terenu.

16. Baltimore Ravens - Corey Davis, WR, Western Michigan:
Odlaskom Steve Smitha ostala je mediokritetna grupa na WR u Baltimoreu. Flacco treba oružja, a Corey Davis bi mogao biti stud na WR.

17. Washington Redskins - Haason Reddick, EDGE, Temple:
Skinsi se ne mogu pohvaliti nekom LB grupom. Trebaju eksplozivnosti u obrani, a Reddick je upravo ono što traže. Eksplozivan, atletski jaki 3 down LB, koji može igrati od prvog tjedna.

18. Tennessee Titans - John Ross, WR, Washington:
Titansi su s 5. pickom popravili secondary, sada gledaju riješiti napad. Mariota je budućnost, ali će trebati i nekome bacati. Ross može biti playmaker kojeg trebaju. I ne zaboravimo, srušio je rekord combinea za najbrži 40 yard dash ikad s 4.22.

19. Tampa Bay Buccaneers - Dalvin Cook, RB, Florida State:
Bucsi će se izgleda rastati s Doug Martinom pa mu traže zamjenu. Cook je lokalni produkt, jako agilan i dobar kao receiver iz backfielda. Još jedna igračka za Winstona.

20. Denver Broncos - Ryan Ramczyk, OT, Wisconsin:
Siemian nije izgledao kao da na njega mogu dugotrajno računati, ali nije lako igrati iza loše OL koju Broncosi moraju popraviti. Iako ovo možda i nije najbolja godina za to, Ramczyk je jedan od rijetkih ofanzivnih linijaša koje vrijedi uzeti u prvoj rundi.

21. Detroit Lions - Jarrad Davis, LB, Florida:
Odlaskom Levyja obrana Lionsa, a pogotovo LB pozicija je prioritet na draftu. Davis, kojeg malo muče ozljede, se odlično uklapa i Lionsi se odlučuju za njega. Opcija je i DL jer Ziggy Ansah treba pomoć.

22. Miami Dolphins - Forrest Lamp, OG, Western Kentucky:
Miami konačno ide u pozitivnom smjeru. Adam Gase je talentiran ofanzivni stručnjak koji zna raditi s QBevima tako da se očekuje iskorak od Tannehilla. Još jedan talentiran ofanzivni linijaš bi u tome jako pomogao. Lamp bi odmah zauzeo mjesto guarda tako da bi se prošlogodišnji pick prve runde Tunsil mogao vratiti na prirodnu poziciju OT.

23. New York Giants - Cam Robinson, OT, Alabama:
Giantsi su par poteza udaljeni od toga da budu konkurenti možda čak i za SB. Doveli su Brandona Marshalla i sada s njm Beckhamom i Shephardom imaju možda i najtalentiraniji WR corps lige. Eliju vrijeme otkucava pa Giantsi moraju biti u win now modu, a ne mogu nikako pobijediti s onako lošom OL. Cam Robinson je možda i najviše NFL ready od svih OL prospekta ove godine. Igrao u Alabami protiv ponajboljih pass rushera na koledžu (poput Garretta) i uglavnom se dobro držao. Opcije su LB Zach Cunningham, TE Njoku i RB, ali OL je daleko najveća potreba,a TE i RB mogu naći i kasnije u jakom draftu na tim pozicijama.

24. Oakland Raiders - Zach Cunningham, LB, Vanderbilt
Raidersi imaju riješen napad (samo još trebaju riješiti situaciju s Lynchom), problem je bila obrana prošle sezone. Cunningham može odmah uskočiti i popuniti rupu na MLB.

25. Houston Texans - Deshaun Watson, QB, Clemson:
Texansi su imali jednu od najboljih obrana lige u prošloj sezoni. Front seven je i dalje odličan, a povratkom Watta uz Clowneya s druge strane pass rush bi trebao biti strašan.Izgubili su neke od glavnih figura u secondaryju no ne mogu pobijediti uz lošu QB igru. Ne vjeruju toliko Savageu i odlučuju se uzeti Watsona koji je imao uspješnu karijeru na koledžu. Dual threat QB, ima snažan karakter i odličan rezime pa u Houstonu vjeruju da bi on mogao biti ono što je Dak Prescott bio za Cowboyse.

26. Seattle Seahawks - Kevin King, CB, Washington:
Seahawksi imaju problema u OL, ali i dubine na CB. U Seattleu vjeruju da će se postojeća OL uigrati u ovoj offsezoni i vremenu provedenom igrajući zajedno pa se odlučuju za CB Kevin Kinga s lokalnog Washington sveučilišta za kojeg vjeruju da bi mogao biti nasljednik Shermanu. Seattle voli duge, atletski snažne cornere, a King koji je razvalio na combineu se odlično uklapa u tu sliku.

27. Kansas City Chiefs - Marlon Humphrey, CB, Alabama:
Chiefsi nemaju mnogo opcija ovdje. Najidealnije bi bilo trade down, ali za to treba naći partnera. Svi LB koje su imali na oku su već završili negdje drugo, a nije ostao nijedan QB kojeg vide kao nasljednika za Smitha. Tako da idu s najboljim igračem gdje im treba, a to je Humphrey koji će igrati nasuprot Petersa.

28. Dallas Cowboys - Charles Harris, EDGE, Missouri:
Cowboysi već imaju balansiran i potentan napad, ali obrana nije na zadovoljavajućem nivou. Izgubili su nekoliko startera u secondaryju, ali pass rush im nedostaje već nekoliko sezona i to je još dodatno stvaralo pritisak na secondary. Charles Harris bi mogao donijeti ono što su imali s Demarcusom Wareom do prije nekoliko sezona.

29. Green Bay Packers - T.J. Watt, EDGE, Wisconsin:
Packersi su imali katastrofalno loš secondary prošle sezone, ali treba tražiti i krivca za to. Ozljede su glavni razlog, ali i nedostatak pass rusha je stvorio samo dodatni pritisak na taj secondary. Kada bi TJ Watt bio pročitan kao pick od Packersa mislim da bi cijeli Wisconsin poludio od ushićenja. Domaći klinac, odrastao kao navijač Packera, išao na Wisconsin, za njega bi to bilo ostvarenje sna. No kakav je kao prospect? Ono što je igrao: Odličan! Jer, igrao je samo jednu godinu na OLB (prije toga bio TE) i produkcija mu je bila i više nego očekivana. Jako discipliniran, voli raditi i napredovati i mislim da ima jako velik potencijal koji još nije ni blizu dosegao tako da će još rasti. A naravno ne odmaže ni to što imaš JJ Watta za brata. Wink
Spominju se još i CB i RB kao opcije, ali to se može pronaći i u drugoj i trećoj rundi. Fabian Moreau je odličan CB u drugoj, a RB ima dosta koji bi mogli uskočiti.

30. Pittsburgh Steelers - Obi Melifonwu, S/CB, UConn:
Steelersi vjerojatno ciljaju na Watta kojeg im je Green Bay pokupio ispred nosa. Potrebe su im u secondaryju i na edge rusheru, a Big Ben ne bi imao ništa protiv da pick bude TE Njoku samo to nije baš vjerojatno. Odlučili su se za Obi Melifonwua koji je do sada igrao na S, ali mislim da ga projektiraju kao CB u pros. Razvalio je combine i ima nevjerojatne atletske predispozicije, može pomoći i u slotu, ali i pokrivati outside. Neki vide i Jabrilla Peppersa kao izbor koji bi popunio sličnu poziciju.

31. Atlanta Falcons - Taco Charlton, EDGE, Michigan:
Falconsi nemaju neki veliki prioritet na draftu. Zanima ih OL, ali ne vide vrijednost ovdje gdje biraju jer su svi bolji linijaši već otišli pa se odlučuju za DE Taco Charltona koji bi pomogao Vicu Beasleyu u pass rushu.

32. New Orleans Saints - Tre'Davious White, CB, LSU
Santsi su s onim prvim pickom zakrpali jednu rupu no obrana ih i dalje ima, pogotovo u secondaryju. Kako sam već spomenuo, oni će tražiti CB ovdje na kraju prve runde,a najbolja opcija koju imaju je White s lokalnog LSU. On je već spreman da starta u NFLu, ali mu strop nije visok kao nekim drugima koji su otišli prije njega. No i dalje je dobar prospect koji će sigurno pomoći lošem secondaryju Saintsa.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 16 od 23]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 19 ... 23  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu