NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Offseason 2016 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo

+28
Miki HOF
Danijel Lg
Raising Arizona
Mirkony
Peyton Manning
Zver
Zona do trona
Bugi
Parangal
dr.dule
Jacob
penban
mardok
Vlado997
Nidzex
SymphonyX
Niger iz huda
KPGS
NYG
Mos Def
Sirko
Nik88
Cenci D
stipest
viking
Pit Bull
ZippoZG
Steelers
32 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 19  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 7 od 19]

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Mean_Machine ::Irvin stiže u naciju. Ove godine prilično smo agresivno krenuli u FA.
Irvin+Mack. Ne bi bio u koži nijednom RB-u.

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Nik88 ::Dolphins released CB Brent Grimes.
Ko li će ga ukrasti?

Nik88


NFL Player
NFL Player

Bobby Massie (Signed multi-year deal with CHI)
Matt Cassel (Signed 1-year deal with TEN)

Nik88


NFL Player
NFL Player

Mitchell Schwartz (Signe 5-year deal with KC)

Nik88


NFL Player
NFL Player

Brandon Mebane (Signed 3-year deal with SD) opa Smile

penban

penban
Moderator
Moderator

Bili legao da spava... i onda će da da pare nekom pajseru od fa



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

Nik88


NFL Player
NFL Player

Brian Quick (Re-signed 1-year, $3.75M deal with LAR)
Jacquizz Rodgers (Re-signed 1-year deal with CHI)
J.R. Sweezy (Signed multi-year deal with TB)
Tracy Porter (Re-signed 3-year, $16.5M deal with CHI)
Tim Barnes (Re-signed 2-year deal with LAR)

Pit Bull

Pit Bull
MVP
MVP

Vernona smo platili taman toliko da moze odmah u penziju od srece. Kakvi nama gusari rade prelazni rok, necemo plej-ofa videti do Olimpijade, one u Japanu u najboljem slucaju.

Bugi

Bugi
NFL Star
NFL Star

The Saints announced that tight end Coby Fleener agreed to a five-year contract Wednesday. NFL Media Insider Ian Rapoport reports it's a $36 million contract. The former Indianapolis Colts tight end should be a good match for Brees, who is at his best throwing the ball up the seams.

Zver

Zver
VIP
VIP

Kakvo bahaćenje jebem ti sunce... uzas

Da sam kojim slučajem video samo cifru, bez da znam koji je igrač potpisan, bio bih spreman uložiti bubreg, muda, i plućno krilo da smo potpisali J.J. Watta u najmanju ruku.



...Sa Vajominškog Univerziteta

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Wild Raven ::Kakvo bahaćenje jebem ti sunce... uzas

Da sam kojim slučajem video samo cifru, bez da znam koji je igrač potpisan, bio bih spreman uložiti bubreg, muda, i plućno krilo da smo potpisali J.J. Watta u najmanju ruku.
definitivno za te pare dolaze u obzir samo JJ i Von

http://nfl.com/

Zver

Zver
VIP
VIP

Mislim da smo kod Harisona dobili realnu vrednost za realnu cifru. Čovek je statistički najbolji run defender u ligi....ovo ostalo je takvo preplaćivanje da mi se plače ko da su moje lične pare.



...Sa Vajominškog Univerziteta

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Čekamo koliko će Von dobit...

Strah me i pomislit...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

KPGS

KPGS
VIP
VIP

Nik88 ::jos jedno 4-5 timova sad nema pristojnog qb-a. na tabli su jos 2 koliko toliko dobra


William Hayes (Re-signed multi-year deal with LAR)
Sta znaci pristojan QB?
Evo timova koji nemaju QB (cestitog):
MIA (ima samo jako pristojnu zenu),
NYJ (i da potpisu Amisa, nista specijano),
BUF (TT je nista specijalno, jos jedna ptica trkacica),
CLE (imaju VIP pijanduru koju jos uvek nisu otpustili),
HOU (novu verziju Mat Flina),
DEN (ni baba Vanga ne zna ko ce bacati, mozda pajser ili Elway),
DAL ( Homo ako bude izdrzao celu sezonu bice 8 svetsko cudo),
WAS (Rodja tek treba da pokaze da jedna lasta ne cini prolece, takav mu i ugovor),
PHI (Sam Bradford, koji je unovcio prvu poziciju na draftu, a rezultati cista 0),
CHI (secerko je secerko),
DET (debeli je poznat po useravanju motke),
ATL (sto bi reko Dave Dameshek: and Mat Ice, absolutely nothing!)
SF (ink stain ili Blaine Gabbert ),
LA Rams (krakati Nick Folic ili Case Keenum).

Tako da za svakog QB (a mantra im je Decko koji obecava) se baca do 18 miliona zelembaca, a ne moze svako u PO, a kamoli u SB!

KPGS

KPGS
VIP
VIP

Pit Bull ::Vernona smo platili taman toliko da moze odmah u penziju od srece. Kakvi nama gusari rade prelazni rok, necemo plej-ofa videti do Olimpijade, one u Japanu u najboljem slucaju.
A sto te pare nisu bacali dok je matori Toma vodio tim, nego stedeli, ceo zivot stedeli, pusili krdzu, jeli kosti i kacamak, i sta su ustedeli?
4 godine zaredom PO se gleda iz fotelje na TV-u!
Laughing Laughing Laughing isto kao i Arsenal (na moju zalost, dugogodisnji navijac stipsi u EPL i NFL)!

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

KPGS ::
Pit Bull ::Vernona smo platili taman toliko da moze odmah u penziju od srece. Kakvi nama gusari rade prelazni rok, necemo plej-ofa videti do Olimpijade, one u Japanu u najboljem slucaju.
A sto te pare nisu bacali dok je matori Toma vodio tim, nego stedeli, ceo zivot stedeli, pusili krdzu, jeli kosti i kacamak, i sta su ustedeli?
4 godine zaredom  PO se gleda iz fotelje na TV-u!
Laughing Laughing Laughing isto kao i Arsenal (na moju zalost, dugogodisnji navijac stipsi u EPL i NFL)!


Pa neznam kako mozea zsporedivati Arsenal i Giantse. Arsenal nije vidio tropej Premier league vise od 10 godina. A vi ste 2007 i 2010 ako se nevqram osvojili. Neznam sto binhtjeo!

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

kb8 ::Čekamo koliko će Von dobit...

Strah me i pomislit...
mora 100miliona

http://nfl.com/

Zver

Zver
VIP
VIP

Najgore je to što je lik potpuna prevara ( mislim na Vernona ). Mislim da sam postovao taj link gde su ga neki analitičari razgolitili do najsitnije koske. Čovek napabirči sekove tako što mu QB-ovi bežeći od Kamerona ili Suha prosto sami upadnu u naručje. Lik nije u stanju sam nešto kreirati sve da mu muda zavise od toga. JEBOTE! 52 miliona garantovano.....odo da navijam za Brownse.... uzas



...Sa Vajominškog Univerziteta

KPGS

KPGS
VIP
VIP

Cenci ::
KPGS ::
Pit Bull ::Vernona smo platili taman toliko da moze odmah u penziju od srece. Kakvi nama gusari rade prelazni rok, necemo plej-ofa videti do Olimpijade, one u Japanu u najboljem slucaju.
A sto te pare nisu bacali dok je matori Toma vodio tim, nego stedeli, ceo zivot stedeli, pusili krdzu, jeli kosti i kacamak, i sta su ustedeli?
4 godine zaredom  PO se gleda iz fotelje na TV-u!
Laughing Laughing Laughing isto kao i Arsenal (na moju zalost, dugogodisnji navijac stipsi u EPL i NFL)!


Pa neznam kako mozea zsporedivati Arsenal i Giantse. Arsenal nije vidio tropej Premier league  vise od 10 godina. A vi ste 2007 i  2010 ako se nevqram osvojili. Neznam sto binhtjeo!
Zato sto sam navijac oba tima, a imaju mnogo zajednickih karakteristika (Nadam se da ce otpustiti Arsenal matorog sktrca!)!

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Wild Raven ::Najgore je to što je lik potpuna prevara ( mislim na Vernona ). Mislim da sam postovao taj link gde su ga neki analitičari razgolitili do najsitnije koske. Čovek napabirči sekove tako što mu QB-ovi bežeći od Kamerona ili Suha prosto sami upadnu u naručje. Lik nije u stanju sam nešto kreirati sve da mu muda zavise od toga. JEBOTE! 52 miliona garantovano.....odo da navijam za Brownse.... uzas
da, to je tacno, nije jedini koji profitira od sjajnih saigraca

http://nfl.com/

Zver

Zver
VIP
VIP

Da rekapituliramo....Trebaju nam još.... Jedan do dva LB, slot korner, i FS u odbrani... RG, RT i WR u napadu....Sve to se moglo sasvim solidno pazariti za ove pare koje su date Prevari Vernonu.



...Sa Vajominškog Univerziteta

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Wild Raven ::Da rekapituliramo....Trebaju nam još.... Jedan do dva LB, slot korner, i FS u odbrani... RG, RT i WR u napadu....Sve to se moglo sasvim solidno pazariti za ove pare koje su date Prevari Vernonu.
mozda se Cruz povrati
onda cete imati fenomenalan duo
Donel vidim da je cleard to play

http://nfl.com/

Zver

Zver
VIP
VIP

Hoće....Cruz će da se "povrati" na način na koji se "povrati" višak votke pomešan sa Red Bull-om.

Ja sam se baš nadao da će da pazare Sanua za WR no.2. Od ovih zvučnijih imena tu je još Kearse koji je statistički bio odličan ali mislim da se ne uklapa u Giantse. Njemu je trebala večnost da istrči rutu i napravi prednost a to mu je Vilson kupovao svojom agilnošću van džepa. Nema toga kod Ilije.



...Sa Vajominškog Univerziteta

penban

penban
Moderator
Moderator

Ali kako su se Ameri prepalili na ovo prosipanje para NYG...

Mislim da su do sada OAK, JAC i MIN odradili najbolji posao.



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

Nik88


NFL Player
NFL Player

KPGS ::
Nik88 ::jos jedno 4-5 timova sad nema pristojnog qb-a. na tabli su jos 2 koliko toliko dobra


William Hayes (Re-signed multi-year deal with LAR)
Sta znaci pristojan QB?
Evo timova koji nemaju QB (cestitog):
MIA (ima samo jako pristojnu zenu),
NYJ (i da potpisu Amisa, nista specijano),
BUF (TT je nista specijalno, jos jedna ptica trkacica),
CLE (imaju VIP pijanduru koju jos uvek nisu otpustili),
HOU (novu verziju Mat Flina),
DEN (ni baba Vanga ne zna ko ce bacati, mozda pajser ili Elway),
DAL ( Homo ako bude izdrzao celu sezonu bice 8 svetsko cudo),
WAS (Rodja tek treba da pokaze da jedna lasta ne cini prolece, takav mu i ugovor),
PHI (Sam Bradford, koji je unovcio prvu poziciju na draftu, a rezultati cista 0),
CHI (secerko je secerko),
DET (debeli je poznat po useravanju motke),
ATL (sto bi reko Dave Dameshek: and Mat Ice, absolutely nothing!)
SF (ink stain ili Blaine Gabbert ),
LA Rams (krakati Nick Folic ili Case Keenum).

Tako da za svakog QB (a mantra im je Decko koji obecava) se baca do 18 miliona zelembaca, a ne moze svako u PO, a kamoli u SB!



Nikakvog qb-a nemaju i u velikom su problemu sto se toga tice:Jets,Broncos,Browns,Rams. Sta ce biti sa 49ers i Eagles videcemo. Ovi drugi dadose coveku koji nije prebacio 1k jardi za 6 sezona 7m/sezoni.
Lepo bi bilo kad bi svi imali Brajdija ili Cama za qb ali ne ide to tako,tako da i su i Staford i Rajan i velika vecina gore pomenutih itekako prihvatljivi,ali ovih 4-5 timova nemaju nikakvog qb-a. Na to sam mislio. A jos 2 prihvatljiva su Fitz i RGIII

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 7 od 19]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 19  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu