NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Week 14

+23
Sirko
Cenci D
Vlado997
dr.dule
Bugi
Steelers
Bizon
Danijel Lg
Mos Def
Raising Arizona
Mondragon
Peyton Manning
Lomljiv u struku
Srbistuta
Mirkony
Чизхед
kb8
viking
penban
Pit Bull
NYG
Zver
Miki HOF
27 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Ići dole  Poruka [Strana 10 od 10]

226Week 14 - Page 10 Empty Re: Week 14 Uto 15 Dec 2015, 19:27

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Sledeca tekma izmedju Dzajantsa i Karoline bi mogla da odluci ako oni i Fila imaju isti skor i skor u diviziji, jer se onda gledaju mecevi sa AFC East i NFC South.Fila ima 4:4, a Dzajantsi 3:4.Tu ako puknu Fila ce da bude u prednosti.Ako pobede, onda se gleda skor u Konferenciji a tu Dzajantsi bolje stoje.Vasington ima 3:5, ima zilion scenarija i dosta toga ce se znati posle njihovog medjusobnog duela.

227Week 14 - Page 10 Empty Re: Week 14 Uto 15 Dec 2015, 19:42

Zver

Zver
VIP
VIP

Luke Komarowsky ::Ima dobre brojke Eli Manning i ove sezone ali na terenu mi ne deluje ubedljivo. I ako prođu u PO (a mislim da Washinghton ima najviše šanse da bude NFC EAST šampion), teško da mogu dalje od prvog kola sa ovakvim Meningom!

Moraš uzeti u obzir da Eli gotovo celu sezonu igra bez pomoći trčanja, bez realne TE pretnje i bez validne druge hvatačke opcije i sa tuki odbranom koja ne može ništa da odbrani i samim tim pravi mnogo veći pritisak na napad. Kad se to uračuna onda Eli igra fenomenalno.



...Sa Vajominškog Univerziteta

228Week 14 - Page 10 Empty Re: Week 14 Uto 15 Dec 2015, 20:34

Luke Komarowsky

Luke Komarowsky
NCAA
NCAA

IPA ::
Luke Komarowsky ::Ima dobre brojke Eli Manning i ove sezone ali na terenu mi ne deluje ubedljivo. I ako prođu u PO (a mislim da Washinghton ima najviše šanse da bude NFC EAST šampion), teško da mogu dalje od prvog kola sa ovakvim Meningom!

Moraš uzeti u obzir da Eli gotovo celu sezonu igra bez pomoći trčanja, bez realne TE pretnje i bez validne druge hvatačke opcije i sa tuki odbranom koja ne može ništa da odbrani i samim tim pravi mnogo veći pritisak na napad. Kad se to uračuna onda Eli igra fenomenalno.

Treba reći i da Eli ima jednu od najboljih ofanzivnih linija koja ga više nego dobro čuva ove sezone tako da se ipak ne slažem sa ovom poslednjom rečenicom ali sve ostalo si u pravu i nemam šta da dodam.

229Week 14 - Page 10 Empty Re: Week 14 Uto 15 Dec 2015, 20:50

Zver

Zver
VIP
VIP

Eh sad sve je to relativno....OL ga čuva podjednako dobro ko što OL Patsa čuva Brejdija, a tu je mnogo zaslužnija koncepcija igre od pass protekcije. Znači kratki pasovi, brzo oslobađanje fudbala...ne slažem se da nam je OL jedna od najboljih u ligi. Apsolutno je tačno da ima vrlo visok upside, sa mladim talentovanim igračima, i apsolutno je tačno da tu napredujemo zadnjih par sezona, ali nije još ni blizu dostigla vrhunac.



...Sa Vajominškog Univerziteta

230Week 14 - Page 10 Empty Re: Week 14 Sre 16 Dec 2015, 23:23

NYG


Rookie
Rookie

Meni je OL Giants-a jedna od gorih u ligi. Stoji da su povrede dosta uticale na njihovu igru, ali Meningova protekcija je očaj živi. Sad, da li ja gledam NFL drugim očima...da li je to možda samo moje mišljenje..ili se stvarno mnogo bolje razumete u ovaj sport od mene ne znam...ali od polovine sezone pričam kako bih sve pare u FA koristio na OL. Draft takođe. Eto, u toj meri sam nezadovoljan našim linijašima.


Spartacus ::Sledeca tekma izmedju Dzajantsa i Karoline bi mogla da odluci ako oni i Fila imaju isti skor i skor u diviziji, jer se onda gledaju mecevi sa AFC East i NFC South.Fila ima 4:4, a Dzajantsi 3:4.Tu ako puknu Fila ce da bude u prednosti.Ako pobede, onda se gleda skor u Konferenciji a tu Dzajantsi bolje stoje.Vasington ima 3:5, ima zilion scenarija i dosta toga ce se znati posle njihovog medjusobnog duela.

Ljudi su to potpuno zanemarili. Još pre ovog kola sam video tu varijantu i nisam hteo ništa da pišem da ne baksuziram ali ajde kad si spomenuo. Ovaj meč sa Pantersima je ključan. Ako se ovo izgubi, u poslednje kolo moramo ući poravnati sa Filadelfijom inače ništa od PO. Mada je tu sad i Vašington koji je dosta opasan. Sad će već biti mnogo jasnije posle ovog kola, moći će već onda da se prave čiste računice i kalkulacije.

231Week 14 - Page 10 Empty Re: Week 14 Sub 19 Dec 2015, 19:50

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Zona do trona ::Nikada nisam mislio da cu ovo reci za nekog WR,ali ja iskreno verujem da Odel moze jednog dana napasti brojke Jerry Rice-a.

Naravno,treba milion stvari da se poklopi,ali momak ima tu vrstu talenta.
Ja to odavno govorim...

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 10 od 10]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Similar topics

-

» Week 3
» Week 6
» Week 7
» Week 6
» Week 9

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu