NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Divisional Round

+25
Bugi
Powerslave
Чизхед
Nik88
Zona do trona
Minitron
ryan_ki
Miki HOF
dr.dule
Niger iz huda
Cenci D
Raising Arizona
kb8
-Flawless-
Mos Def
Srbistuta
Mifoche
Lomljiv u struku
Pit Bull
SymphonyX
Vlado997
Steelers
leonida
Zver
Sirko
29 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 25 ... 35  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 15 od 35]

351Divisional Round  - Page 15 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 02:05

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

incomplete... bila bi fora da je neko uhvatio Very Happy

nego sto toliko smaraju sa rogom na stadionu, zar je dozvoljeno toliko ometanje



Divisional Round  - Page 15 Potpis

352Divisional Round  - Page 15 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 02:07

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

koja tekma,od početka do kraja

353Divisional Round  - Page 15 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 02:08

Pit Bull

Pit Bull
MVP
MVP

Sreca pa ne dodje X na poluvremenu Very Happy

Eh kad bi pao prelaz i na CLF-u Very Happy

354Divisional Round  - Page 15 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 02:08

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Prava divizijska. Very Happy

355Divisional Round  - Page 15 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 02:09

Minitron

Minitron
Standardan
Standardan

Mali podsjednik za sve (nas) koliko je Baltimor veliki u ovim mečevima i da posljednji Lombardi nije stigao tek tako.
Sav trud su na kraju ipak prokockali kad su mogli da kontrolišu meč komotno. Dodao bih "šteta" ali... je li. Very Happy

Neko će dobro da oznoji guzove na defanzivnim treninzima u toku sedmice.

Ali - we're on to Denver. Mačevanje

356Divisional Round  - Page 15 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 02:12

Nik88


NFL Player
NFL Player

Necuveno,kakva tekma Svaka cast


Pade omrazeni nam rival

357Divisional Round  - Page 15 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 02:13

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

moze li Karolina do iznenadjenja



Divisional Round  - Page 15 Potpis

358Divisional Round  - Page 15 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 02:14

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

sad se nastavak playoffa gleda u miru

359Divisional Round  - Page 15 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 02:14

leonida

leonida
Standardan
Standardan

Ajmo Sihoksi!

360Divisional Round  - Page 15 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 02:15

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Divisional Round  - Page 15 B7BvvRSCcAAVEiW

361Divisional Round  - Page 15 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 02:18

Pit Bull

Pit Bull
MVP
MVP

Imam neki osecaj da bi Carolina ovo mogla dobiti...

362Divisional Round  - Page 15 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 02:19

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Pit Bull ::Imam neki osecaj da bi Carolina ovo mogla dobiti...
https://www.youtube.com/watch?v=R3lSO-l-yVE



Divisional Round  - Page 15 Potpis

363Divisional Round  - Page 15 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 02:20

leonida

leonida
Standardan
Standardan

Ne vidim kako, ali opet sport je to, ne bi ni izlazili na teren da nemaju sanse. Smile

364Divisional Round  - Page 15 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 02:21

Pit Bull

Pit Bull
MVP
MVP

Jbt kao da niste vidjali iznenadjenja u sportu jbt, barem je u NFLu sve moguce Very Happy

365Divisional Round  - Page 15 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 02:23

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

nece lopta kod Pantera Very Happy
bezi im jos od pocetka



Divisional Round  - Page 15 Potpis

366Divisional Round  - Page 15 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 02:24

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

jedno veliko + sakanu za pominjanje superbowla i poraza sijetla od Pitsburga Very Happy



Divisional Round  - Page 15 Potpis

367Divisional Round  - Page 15 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 02:26

Bugi

Bugi
NFL Star
NFL Star

Taman stignem kuci da slusam Sakana . NE-Bal sam namerno preskocio da izbegnem nerviranje , vidim po komentarima da je bila odlicna utakmica , steta sto ispadose gavranovi

368Divisional Round  - Page 15 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 02:27

Pit Bull

Pit Bull
MVP
MVP

Bucs ::Taman stignem kuci da slusam Sakana . NE-Bal sam namerno preskocio da izbegnem nerviranje , vidim po komentarima da je bila odlicna utakmica , steta sto ispadose gavranovi

Najbolja koju sam ja gledao ove sezone...

369Divisional Round  - Page 15 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 02:28

leonida

leonida
Standardan
Standardan

Steelers ::jedno veliko + sakanu za pominjanje superbowla i poraza sijetla od Pitsburga Very Happy

Moj prvi SB. Secam se da sam muda pojeo sto su Havksi izgubili.

370Divisional Round  - Page 15 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 02:29

leonida

leonida
Standardan
Standardan

Pit Bull ::
Bucs ::Taman stignem kuci da slusam Sakana . NE-Bal sam namerno preskocio da izbegnem nerviranje , vidim po komentarima da je bila odlicna utakmica , steta sto ispadose gavranovi

Najbolja koju sam ja gledao ove sezone...

Koja ti je najbolja utakmica regularnog dela sezone? Smile

371Divisional Round  - Page 15 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 02:30

Чизхед


NFL Player
NFL Player

Pit Bull ::
Bucs ::Taman stignem kuci da slusam Sakana . NE-Bal sam namerno preskocio da izbegnem nerviranje , vidim po komentarima da je bila odlicna utakmica , steta sto ispadose gavranovi

Najbolja koju sam ja gledao ove sezone...
+1

372Divisional Round  - Page 15 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 02:31

Minitron

Minitron
Standardan
Standardan

Pit Bull ::
Bucs ::Taman stignem kuci da slusam Sakana . NE-Bal sam namerno preskocio da izbegnem nerviranje , vidim po komentarima da je bila odlicna utakmica , steta sto ispadose gavranovi

Najbolja koju sam ja gledao ove sezone...

Ako ništa drugo, najbolja partija koju je neki tim pružio na gostovanju Patsima.

Mada nisam siguran da li im čestitati što su dvaput vodili po 14 poena, ili što su sve to izgubili. Smile

373Divisional Round  - Page 15 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 02:33

Pit Bull

Pit Bull
MVP
MVP

leonida ::
Pit Bull ::
Bucs ::Taman stignem kuci da slusam Sakana . NE-Bal sam namerno preskocio da izbegnem nerviranje , vidim po komentarima da je bila odlicna utakmica , steta sto ispadose gavranovi

Najbolja koju sam ja gledao ove sezone...

Koja ti je najbolja utakmica regularnog dela sezone? Smile

Tesko pitanje, Seattle-Dallas mi je bila dobra utakmica ali ne izdvaja mi se niti jedna nesto posebno da mi pada na pamet...

374Divisional Round  - Page 15 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 02:33

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

leonida ::
Steelers ::jedno veliko + sakanu za pominjanje superbowla i poraza sijetla od Pitsburga Very Happy

Moj prvi SB. Secam se da sam muda pojeo sto su Havksi izgubili.
kakvu smo tad odbranu imali, samo pogledaj ko je startovao
Smith, Hampton, Oelhoffen, Haggans, Farrior, Foote, Joey Porter, Ike Taylor, Townsend, Polamalu, Chris Hope
to je bio steel curtain



Divisional Round  - Page 15 Potpis

375Divisional Round  - Page 15 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 02:40

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

steelers šta kažeš na lebaua?

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 15 od 35]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 25 ... 35  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu