NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Divisional Round

+25
Bugi
Powerslave
Чизхед
Nik88
Zona do trona
Minitron
ryan_ki
Miki HOF
dr.dule
Niger iz huda
Cenci D
Raising Arizona
kb8
-Flawless-
Mos Def
Srbistuta
Mifoche
Lomljiv u struku
Pit Bull
SymphonyX
Vlado997
Steelers
leonida
Zver
Sirko
29 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 22 ... 35  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 10 od 35]

226Divisional Round  - Page 10 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 00:00

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

jel Patsi prvi napadaju u 2nd half?

http://nfl.com/

227Divisional Round  - Page 10 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 00:00

Pit Bull

Pit Bull
MVP
MVP

Peyton Manning ::jel Patsi prvi napadaju u 2nd half?
Da

228Divisional Round  - Page 10 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 00:00

Чизхед


NFL Player
NFL Player

Cekaj cekaj.... Keti Peri ?!?!??!??! No Mad Jel oni ovo namerno rade, svake godine sve gore.... Odnosno u USA su sve vece gluposti popularne. Izvinjavam se mali je OFF. Uzivajmo u 2 min drilu Tomice Very Happy

229Divisional Round  - Page 10 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 00:01

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

ajmo sad barem fg

230Divisional Round  - Page 10 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 00:01

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Чизхед ::Cekaj cekaj.... Keti Peri ?!?!??!??!  No  Mad Jel oni ovo namerno rade, svake godine sve gore.... Odnosno u USA su sve vece gluposti popularne. Izvinjavam se mali je OFF. Uzivajmo u 2 min drilu Tomice Very Happy

negleda se kako pjeva,nego kako izlgeda

231Divisional Round  - Page 10 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 00:02

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Чизхед ::Cekaj cekaj.... Keti Peri ?!?!??!??!  No  Mad Jel oni ovo namerno rade, svake godine sve gore.... Odnosno u USA su sve vece gluposti popularne. Izvinjavam se mali je OFF. Uzivajmo u 2 min drilu Tomice Very Happy

Haters gonna hate. Razz

Salu na stranu, nevezano za nju ali izbor pojedinih muzicara u poslednjih deset i vise godina dovoljno govori koliko je muzika otisla u onu stvar.Meni licno je bilo gorih izbora od nje, za pocetak prosle godine Bruno Mars.

Cenci +1

232Divisional Round  - Page 10 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 00:03

Pit Bull

Pit Bull
MVP
MVP

INT Tomice...


Ne zajebavajte, meni je bilo uzivanje gledati Beyonce Very Happy

233Divisional Round  - Page 10 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 00:03

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Smith INT

234Divisional Round  - Page 10 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 00:04

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

ocajan pas Brejdija
ajmo sad po FG Ravensi

http://nfl.com/

235Divisional Round  - Page 10 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 00:05

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

koji dive suca Very Happy

236Divisional Round  - Page 10 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 00:06

Pit Bull

Pit Bull
MVP
MVP

Velika kazna,'ajde moze i 2/1, vece su pare nego na X Very Happy Samo da NewEngland ne vodi na HT, to je bilo bitno Very Happy

237Divisional Round  - Page 10 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 00:07

Pit Bull

Pit Bull
MVP
MVP

Eh da se oce Patsi odbraniti od TD-a bilo bi lepo Very Happy

238Divisional Round  - Page 10 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 00:09

Pit Bull

Pit Bull
MVP
MVP

Ipak Daniels Tačdaun 21:14 Baltimore

239Divisional Round  - Page 10 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 00:09

Чизхед


NFL Player
NFL Player

Spartacus ::
Чизхед ::Cekaj cekaj.... Keti Peri ?!?!??!??!  No  Mad Jel oni ovo namerno rade, svake godine sve gore.... Odnosno u USA su sve vece gluposti popularne. Izvinjavam se mali je OFF. Uzivajmo u 2 min drilu Tomice Very Happy

Haters gonna hate. Razz

Salu na stranu, nevezano za nju ali izbor pojedinih muzicara u poslednjih deset i vise godina dovoljno govori koliko je muzika otisla u onu stvar.Meni licno je bilo gorih izbora od nje, za pocetak prosle godine Bruno Mars.

Cenci +1
Ovakav 2 min dril nisam ocekivao od Tome.... Nego bio je BEP, Madonna, Beyonce, pre 10-15 da ne pricam. A sada posle Marsa i ova... Surprised Ne bih da baksuziram ali mirise mi na Bibera sledece.... :shot:

240Divisional Round  - Page 10 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 00:09

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

najbolji moguci kraj poluvremena Cool

http://nfl.com/

241Divisional Round  - Page 10 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 00:11

Sirko

Sirko
VIP
VIP

ma daj, Pit Bull, Razz



Britva? Kakva bičarka? Nije skretničar nego ašov.
https://www.facebook.com/Zoka86

242Divisional Round  - Page 10 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 00:11

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

koji su ovo kreteni,između trojice ulovi

243Divisional Round  - Page 10 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 00:12

leonida

leonida
Standardan
Standardan

Dobro je ovo ispalo na kraju za BAL. Mnogo bolje nego 14-7.

244Divisional Round  - Page 10 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 00:12

Pit Bull

Pit Bull
MVP
MVP

Robert De Niro ::ma daj, Pit Bull, Razz

Idi bre, izabaksuzirao si mi X Very Happy Sad moram navijati za mrtve Patse

245Divisional Round  - Page 10 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 00:13

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Чизхед ::
Ovakav 2 min dril nisam ocekivao od Tome.... Nego bio je BEP, Madonna, Beyonce, pre 10-15 da ne pricam. A sada posle Marsa i ova... Surprised  Ne bih da baksuziram ali mirise mi na Bibera sledece.... :shot:

BEP je podbacio, Madona da je nastupala sama bila bi 10 puta bolja.Bijons je bila solidna.Ne verujem da ce Kejti da bude losa kao ova prva dva.Nije ona najgori moguci izbor, a najgora je od ozbiljnog.Slozicemo se da takva muzika ne ide uz SB.

Ja mislio Biber se penzionisao. Laughing

246Divisional Round  - Page 10 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 00:14

Sirko

Sirko
VIP
VIP

Pit Bull ::
Robert De Niro ::ma daj, Pit Bull, Razz

Idi bre, izabaksuzirao si mi X Very Happy Sad moram navijati za mrtve Patse
bicu uz tebe


kako da ne... Razz



Britva? Kakva bičarka? Nije skretničar nego ašov.
https://www.facebook.com/Zoka86

247Divisional Round  - Page 10 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 00:16

Чизхед


NFL Player
NFL Player

Spartacus ::
Чизхед ::
Ovakav 2 min dril nisam ocekivao od Tome.... Nego bio je BEP, Madonna, Beyonce, pre 10-15 da ne pricam. A sada posle Marsa i ova... Surprised  Ne bih da baksuziram ali mirise mi na Bibera sledece.... :shot:

BEP je podbacio, Madona da je nastupala sama bila bi 10 puta bolja.Bijons je bila solidna.Ne verujem da ce Kejti da bude losa kao ova prva dva.Nije ona najgori moguci izbor, a najgora je od ozbiljnog.Slozicemo se da takva muzika ne ide uz SB.

Ja mislio Biber se penzionisao. Laughing
Bold je zakljucak.

248Divisional Round  - Page 10 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 00:21

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

bice Leni Kravitz sa Katy Perry,sto znacajno dize kvalitet half time show

http://nfl.com/

249Divisional Round  - Page 10 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 00:22

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

NE igra kako je igrao u poslednje tri nedelje sezone. Bezlicno. Ovo mogu dobiti ali nikad




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Divisional Round  - Page 10 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

250Divisional Round  - Page 10 Empty Re: Divisional Round Ned 11 Jan 2015, 00:22

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Чизхед ::
Spartacus ::
Чизхед ::Cekaj cekaj.... Keti Peri ?!?!??!??!  No  Mad Jel oni ovo namerno rade, svake godine sve gore.... Odnosno u USA su sve vece gluposti popularne. Izvinjavam se mali je OFF. Uzivajmo u 2 min drilu Tomice Very Happy

Haters gonna hate. Razz

Salu na stranu, nevezano za nju ali izbor pojedinih muzicara u poslednjih deset i vise godina dovoljno govori koliko je muzika otisla u onu stvar.Meni licno je bilo gorih izbora od nje, za pocetak prosle godine Bruno Mars.

Cenci +1
Ovakav 2 min dril nisam ocekivao od Tome.... Nego bio je BEP, Madonna, Beyonce, pre 10-15 da ne pricam. A sada posle Marsa i ova... Surprised  Ne bih da baksuziram ali mirise mi na Bibera sledece.... :shot:
Katty Perry je sad najpopularnija, razumljivo je. Mada ni ja nisam fan toga. Biber više nije uopšte uticajan. Prošle godine jeste bio bruno, ali je bio i RHCP. A i vi puno zakidate, šta da vam dovedu duet Iggy Azalea i Nicki Minaj, što bi moglo biti realno sledeće godine. Very Happy

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 10 od 35]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 22 ... 35  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu