NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Offseason 2015 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo

+24
Mos Def
Zona do trona
mardok
evatim89
Bugi
el maestro
STP
Jacob
Vlado997
Miki HOF
Steelers
Zver
Sirko
Nik88
Niger iz huda
kb8
dr.dule
Danijel Lg
Peyton Manning
SymphonyX
Lomljiv u struku
Pit Bull
Srbistuta
Raising Arizona
28 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 34 ... 44  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 25 od 44]

Zver

Zver
VIP
VIP

onda za minimalac koji mu garantuje CBA ili tako već nešto....



...Sa Vajominškog Univerziteta

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

Brady's appeal on four-game suspension to be heard June 23

smrad od komesara je zakazao termin znajuci da ce Brejdi ici na sud i da rociste ne moze poceti pre pocetka septembra. kakvo govno. Brejdi ce svakako ici do kraja i na sud. nema druge. verovatno ce propustiti 4 meca ali ce dobiti parnicu i onda ne znam sta ce da uradi . da vrati vreme ne moze samo da skine malo ljage sa imena. mozda i da da Bobiju materijal da trazi povracaj love i pikova.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Offseason 2015 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo - Page 25 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

Smanjice na dva meca



STANE VAS SVE PRATI

penban

penban
Moderator
Moderator

Kako ce Cam lepo da se opari ovih dana

Zver

Zver
VIP
VIP

Ma sve je to sviranje kurcu...preplatiš QB pa posle moraš da se uklapaš u kep i da puštaš tri odlična igrača da ti odu na FA



...Sa Vajominškog Univerziteta

penban

penban
Moderator
Moderator

Slazem se u nekoj meri sa tobom.
Generalno igraci su preplaceni, ali malo je vrhunskih igraca. Cam za sve sto je uradio tamo zasluzuje pare i generalno gledano jedan je od boljih igraca na svojoj poziciji u ligi (po mom misljenju mozda je u top 10, u svakom slucaju ispred Kapernika i Daltona) i moras da ga zadrzis.

QB je najbitniji u NFL-u i zato najvise para vuce... Ako bi Ostrvu dao 20+ miliona za godinu dana, zasto ne dati te pare Camu ili Raselu ili Laku... Mnogo vise zavisi od njih nego od CB, DE i ostalih igraca.

Zver

Zver
VIP
VIP

Pazi...mi ako damo novi ugovor Iliji sledeće godine mi ćemo ostati bez JPP-ja i Princa ako odigraju iole pristojnu sezonu. Dva igrača su dva igrača, više bih voleo da baca Nasib a da ovu dvojicu zadržimo.



...Sa Vajominškog Univerziteta

Zver

Zver
VIP
VIP

A kako stvari kreću...Neće ni Ilija bez 20 miliona po sezoni. Kad vidiš koliko se opare neki mediokriteti, dva puta SB MVP će sigurno tražiti više.



...Sa Vajominškog Univerziteta

penban

penban
Moderator
Moderator

Koliko Ilija ima godina, a koliko Cam?
Ne verujem da ce Ilija docekati ugovor kakav se sprema Camu, jer je stariji, drugo igrao je dosta lose od osvajanja SB.

Ima tu previse faktora. Evo, sada se u SEA Benet buni i hoce novi ugovor, a oni tek treba da odrse kesu za Vilsona.

Generalno, svaki igrac koji ima jednu super sezonu smatra da treba da dobije top ugovor za svoju poziciju i time matira tim. Ako realno posmatramo, mnogo vise je veci kvalitet na tim drugim pozicijama nego na QB.

Evo primer Hjuston ili NYJ. QB je najveci znak pitanja. Ubaci Cama u jedan od ta dva tima i imas tim koji moze do SB.

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

penjo jel se vidimo n FG



STANE VAS SVE PRATI

Zver

Zver
VIP
VIP

Ubaci Kema u Hjuston ili Jetse, sa platom koju traži, pa bi morali da se oslobode Džej Džeja ili ostrva i još ponekog pride pa bi se opet svelo na to da su najozbiljniji SB kontenderi ekipe koje imaju odličnog QB pod ruki ugovorom ili elitnog QB koji igra po diskontnim cenama.



...Sa Vajominškog Univerziteta

penban

penban
Moderator
Moderator

FdS ::Ubaci Kema u Hjuston ili Jetse, sa platom koju traži, pa bi morali da se oslobode Džej Džeja ili ostrva i još ponekog pride pa bi se opet svelo na to da su najozbiljniji SB kontenderi ekipe koje imaju odličnog QB pod ruki ugovorom ili elitnog QB koji igra po diskontnim cenama.

Ok, ali sta dobijas ovako? Timove koji ce zaskripati prvom prilikom jer im je QB ispod proseka.

Realno, Ostvro je preplaceno. JJ Watt je prvi defanzivac koji ima tolika primanja, a verujem da je Cam recimo tamo ili da su imali QB-a koji vredi da bi on igrao za znatno manje para.

Pazi, AR, PM, TB, sada i BB... svi imaju velike plate i svi su kandidati za titulu. Tim trpi zbog njih, to jeste, ali mnogo vise dobija nego da im je QB recimo Dalton ili Kapernik (koji btw dobijaju supervisoke ugovore kao da su elita)

penban

penban
Moderator
Moderator

To sto je Toma ove sezone spustio cenu nije nista, jer nije poenata jednom uzeti SB, vec biti dugo na vrhu.

U krajnjem slucaju, majstorija upravljanja tima je u tome da sa takvim salari kepom osvojis SB.

Zver

Zver
VIP
VIP

pa poenta je što već neko vreme SB ne osvajaju ekipe kojima se dobro upravlja, nego ekipe koje imaju QB pod ruki ugovorom ili ekipa čiji je QB filantrop ( što je vrlo pohvalno nemoj me pogrešno razumeti molim te i ja to vrlo poštujem )



...Sa Vajominškog Univerziteta

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

lakše je osvojiti sa qb koji ima ruki ugovor ili sa filantropom ali sve su to top 10 qb
igrom slučaja nisujoš bili plaćeni kako treba li su se pognuli



STANE VAS SVE PRATI

penban

penban
Moderator
Moderator

Ok, slazem se sa time, ali sta posle?

Mislim, nikome nije cilj da uzme SB i onda narednih par sezona sastavlja tim da bi za 10 godina opet bio relevantan.

Evo primer Sijetla. Pit Kerol je izdominirao sa igracima koje neko drugi ne bi ni pogledao. Igrali su za kikiriki i izdominirali. Sada dolazi vreme za naplatu. Oni su u problemima, jer Linc zeza po obicaju, a sada se javlja i Benet koji hoce vise para. Sta mislis koliko ce proci dok se jos neko ne javi da hoce vise? Nema vise rotacije kao kada su uzeli SB. A Rasela treba platiti.

Cam je pokazao da vredi 100 milki za pet godina za ovo vreme sto je u NFL-u. Covek prosle godine nije imao krestenog WR, sem Bendzamina. RB ne postoji u tom timu, a o OL da ne pricam. Ti i ja bi pored njih svaki napad sekovali Cama, a ne ove zivotinje. Cena da ga zadrze je 100 miliona za pet godina, a ako ga oni nece nace se neko drugi, ko mu nece dati te pare, ali ce mu dati sansu da uzme SB (HOU, NYJ kao primer) i onda ce naplatiti to.

Isto i ja se divim igracima kojima je SB isprd para, ali malo je takvih, jer je NFL pre svega posao.

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

lično smatram da igrači trebaju uzeti koliko god mogu jer to je prvo posao a onda sport



STANE VAS SVE PRATI

penban

penban
Moderator
Moderator

Pa da, ali fora je u tome da se trazi relana cena.

Recimo JJ Watt sigurno vredi te pare, e sada ce svi drugi DL u ligi formirati svoju cenu na osnovu njegovog ugovora.

Dalton, Kapernik i ostali su formirali cenu za Cama. Preskocio sam Flaka, jer on ipak za razliku od svih njih ima SB.

Ono sto je sigurno, to je da ce salari kep rasti u narednih par godina, ali ce i prohtevi igraca. Ocekujem da Lak i Rasel budu prvi igraci sa 130+ miliona u ligi.

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

rasel teško



STANE VAS SVE PRATI

penban

penban
Moderator
Moderator

Tesko jer je to SEA i imaju frku sa kepom, ali ima SB, igrao je u drugom

Cenim da su nas dobili, da Batler nije presekao, da bi vec sad pregovarao o tome

Zver

Zver
VIP
VIP

Bottom line...ekipe koje mediokritetima na poziciji QB daju silne pare kao što su ih dobili Kapernik, Dalton , Tenehil su pojele jedno veliko govno. Very Happy



...Sa Vajominškog Univerziteta

penban

penban
Moderator
Moderator

Pa da, ali meni je licno Cam klasa iznad.
Sa krstenim timom mislim da bi moga da bude jako dobar.

Zver

Zver
VIP
VIP

Nisam ja "protestvovao" protiv Kemovog ugovora konkretno, nego više protiv te tendencije da se svako ko je bacio dva TD pasa i dva puta nogama izvukao iz problema plaća ko da je uzeo 16 superbolova i bio MVP lige 11 puta.



...Sa Vajominškog Univerziteta

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Biće Seahawksima veselo sledećeg offseasona. Ja načuo od nekih ptičica da Wilson traži toliku lovu da Seattle nema namjeru da to isplati.

penban

penban
Moderator
Moderator

FdS ::Nisam ja "protestvovao" protiv Kemovog ugovora konkretno, nego više protiv te tendencije da se svako ko je bacio dva TD pasa i dva puta nogama izvukao iz problema plaća ko da je uzeo 16 superbolova i bio MVP lige 11 puta.

Tu se apsolutno slazem sa tobom. Timovi misle da su nasli QB fransize, sto je najteze naci, i onda das vise para nego sto on objektivno vredi, ali upravo su takvi igraci odredili cenu.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 25 od 44]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 34 ... 44  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu