NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Offseason 2015 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo

+24
Mos Def
Zona do trona
mardok
evatim89
Bugi
el maestro
STP
Jacob
Vlado997
Miki HOF
Steelers
Zver
Sirko
Nik88
Niger iz huda
kb8
dr.dule
Danijel Lg
Peyton Manning
SymphonyX
Lomljiv u struku
Pit Bull
Srbistuta
Raising Arizona
28 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 31 ... 44  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 19 od 44]

Raising Arizona

Raising Arizona
VIP
VIP

Hapsi milicijo Very Happy



 photo AZcardsscript.gif

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Treba li da podsjećam kako je NO sramotno kažnjen bez bilo kakvog valjanog dokaza?

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

Sramota da su Grega kaznili bez da je priznao.

Samo me cudi sto cute da su tri od cetiri lopte Indi bile ispod crte.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Offseason 2015 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo - Page 19 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

Pola stadiona ima kamere a kazne Bilija sto i on imao. Sramota.
sada i ovo. Kada Jimmy G bude imao 4-0 tada ce naci da je Bili muvao sa igracicama.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Offseason 2015 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo - Page 19 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Ja sam nekoliko puta napisao da izduvane lopte nisu bile uzrok poraza Indija i dalje stojim iza toga. Ali se sada vidi koliko su neki timovi preoštro kažnjeni u prošlosti.

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

Slazem se. Sta ima lose sto motivises igraca da se trudi.
Kazne koje nfl urucuje su glupost. Da nije bilo kamere ne bi def kapiteni dobili sluske, da nije bilo Gega ne bi se znalo za dopunske motivacije a da nije bilo niggrra iz NE ne bi se postigao rekord da se za 100s izduva 11lopti.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Offseason 2015 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo - Page 19 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

sa izduvanim loptama ili normalim Indi bi svakako izgubio

zato mi ne ide u glavu zasto se Bil i Patriotsi uvek sluze sitnim trikovima i prevarama, sta ce im to pored onakvog tima. potpuno zasluzeno treba da se kazne ali uzalud kad ce i dalje raditi slicne gluposti



Offseason 2015 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo - Page 19 Potpis

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Nije ovo Bilovo maslo, a generalno na neki nacin ko da pizde sto pravila ne vaze za sve pa i oni prekrse(njih naravno uhvate i o tome se prica godinama i pricace se).Tako ce da bude za svaku ekipu koja se visoko kotira, da izadje u javnost nesto sto bi moglo da ima negativan odjek kod fanova nfl-a.

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

naravno da nije uticalo na rezultat ali koja je potreba bila da se petlja sa loptama



STANE VAS SVE PRATI

Zver

Zver
VIP
VIP

Suština je da se o nečemu priča u najmrtvijem delu sezone. Vesti iskaču, klikće se na linkove, pare i dalje kaplju. U suštini je potpuno nebitno dal je ili nije i dal su zaslužili kaznu ili nisu.

Niko ne može da me uveri da sve ovo nisu znali i imali dok je FA pijaca bila u punom jeku ili u periodu dok se ludački mokovalo na sve strane usled predstojećeg drafta.



...Sa Vajominškog Univerziteta

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

pa naravno da us znali



STANE VAS SVE PRATI

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

divim se umjeću pravljenja biznisa iz ničega

mi naravno od svega naparvimo ništa



STANE VAS SVE PRATI

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

pametan potez Cowboysa

jos su pojacali OL

http://nfl.com/

Zver

Zver
VIP
VIP

Nisu pojačali OL ali su povećali dubinu tog dela rostera. On niti će nekog zameniti u toj OL, niti je moguće da igra kao šesti linijaš pa da kažeš da su pojačali.

Siguran sam da smo mi mnogo više pojačali našu OL sa Flowers-om i Bobijem Hartom nego oni sa Kolinsom.



...Sa Vajominškog Univerziteta

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

FdS ::Nisu pojačali OL ali su povećali dubinu tog dela rostera. On niti će nekog zameniti u toj OL, niti je moguće da igra kao šesti linijaš pa da kažeš da su pojačali.

Siguran sam da smo mi mnogo više pojačali našu OL sa Flowers-om i Bobijem Hartom nego oni sa Kolinsom.
u sportu sa toliko povreda, dubina prakticno znaci kvalitet

http://nfl.com/

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

ja sam misljenja da su pojačali ol



STANE VAS SVE PRATI

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

i mislim da ce igrati u prvih 5



STANE VAS SVE PRATI

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Ja napisah nešto, vi mene ne slušate. Kako Dane misliš da startuje pored All Pro LT-a?

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Vlado997 ::Ja napisah nešto, vi mene ne slušate. Kako Dane misliš da startuje pored All Pro LT-a?

Moze da startuje na G. Niko ni ne ocekuje,osim u slucaju povrede Smitha,da ce on biti starter na LT u Dalasu.

Slazem se sa Maricem,povrede su toliko ceste medju linijasima u NFL,dobice klinac sansu. Navedite mi koliko timova u NFL doceka polovinu sezone sa istim igracima na OL iz week 1?

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Može da startuje kao G(i bolje mu je) ali je momak izjavio da želi da igra LT. Zato ne mogu da progutam glupost tog poteza da potpiše za Dalas. Ima timova koji plaču za kvalitetnim LT-om i siguran sam da su mu ponudili maksimum.

Zver

Zver
VIP
VIP

inače, procurela je informacija da se 26 timova raspitivalo za nejgove usluge Very Happy. Zanima me onih šest koji su Very Happy



...Sa Vajominškog Univerziteta

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Raspitivalo se svih 32, samo neće da kažu. Very Happy

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

pa nece ni biti lt
igrace lg ili rt

ko ga pita za njegove želje u ovom sranju u koje je upao



STANE VAS SVE PRATI

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Vlado997 ::Može da startuje kao G(i bolje mu je) ali je momak izjavio da želi da igra LT. Zato ne mogu da progutam glupost tog poteza da potpiše za Dalas. Ima timova koji plaču za kvalitetnim LT-om i siguran sam da su mu ponudili maksimum.

Jos si mlad. Very Happy

Tokom narednih godina videces gomilu igraca koji ce govoriti da im je zelja da igraju LT,ali ce kasnije kao bele lale igrati G,RT i sta god vec zatreba. Very Happy

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Danijel Lg ::pa nece ni biti lt
igrace lg ili rt

ko ga pita za njegove želje u ovom sranju u koje je upao
Pa o tome i pričam jako glup potez.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 19 od 44]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 31 ... 44  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu