NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

The Primera División, copa del rey

+22
Raising Arizona
Bugi
Peyton Manning
Danijel Lg
dr.dule
Miki HOF
Vlado997
Mos Def
Zona do trona
Steelers
El Jefe runs San Diego
Niger iz huda
black & silver
Cenci D
Sirko
Srbistuta
penban
Pohovani feniks
Freak
ex-damir
Kovac
Zver
26 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 17 ... 29  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 6 od 29]

126The Primera División, copa del rey - Page 6 Empty Re: The Primera División, copa del rey Pon 24 Mar 2014, 12:27

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

nikad mi nece biti jasno zasto toliko ljudi voli tim kakav je Barca...
toliko ciganije na jednom mestu...dovoljno ih je videti

http://nfl.com/

127The Primera División, copa del rey - Page 6 Empty Re: The Primera División, copa del rey Pon 24 Mar 2014, 12:32

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

ne znam
možda bi se moglo postaviti slično pitanje za Real
sve oličenje fer pleja



STANE VAS SVE PRATI

128The Primera División, copa del rey - Page 6 Empty Re: The Primera División, copa del rey Pon 24 Mar 2014, 12:34

Freak

Freak
VIP
VIP

The Primera División, copa del rey - Page 6 1336627255-atletico-madrid-fans-celebrate-europa-league-victory_1204612



2016 NFLFS SUPERLEAGUE FANTASY FOOTBALL CHAMPION
2015 NFLFS SUPERLEAGUE FANTASY FOOTBALL CHAMPION
2015 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2013 NFLFS SUPERLEAGUE FANTASY FOOTBALL CHAMPION
2012 NFLFS YAHOO FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2011 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2010 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2009 NFLFS YAHOO FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION
2008 NFLFS YAHOO FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION

129The Primera División, copa del rey - Page 6 Empty Re: The Primera División, copa del rey Pon 24 Mar 2014, 12:37

Zver

Zver
VIP
VIP

Naravno da bih voleo da Atletiko osvoji titulu, ali pošto svi znamo da se to neće dogoditi, bolje Barsa nego Real.

Real u jednom delu svoje istorije ima izraženu tu fašističku konotaciju. Bili su Frankova igračka i njegov lični klub. Katalonija je uz Baskiju oduvek bila najprogresivniji deo Španije. Otud ću Barsu uvek staviti ispred Reala, iako iskreno ne ljubim mnogo ni jedne ni druge.



...Sa Vajominškog Univerziteta

130The Primera División, copa del rey - Page 6 Empty Re: The Primera División, copa del rey Pon 24 Mar 2014, 12:39

penban

penban
Moderator
Moderator

Ja sam u Spaniji gotivim Real i Valensiju, jer je tamo igrao Pedja Mijatovic... Inace u poslednje vreme bas slabo pratim... ko god osvoji neka mu je sa srecom...

P.S. a Barsu nikada nisam voleo...



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

131The Primera División, copa del rey - Page 6 Empty Re: The Primera División, copa del rey Pon 24 Mar 2014, 12:49

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Danijel Lg ::ne znam
možda bi se moglo postaviti slično pitanje za Real
sve oličenje fer pleja
ne pricam o far pleju,bas me briga za to,nego kad ih vidis kao skupinu...plus smaracki fudbal

http://nfl.com/

132The Primera División, copa del rey - Page 6 Empty Re: The Primera División, copa del rey Pon 24 Mar 2014, 12:58

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

smarački kažeš
smoriše sinoć epski



STANE VAS SVE PRATI

133The Primera División, copa del rey - Page 6 Empty Re: The Primera División, copa del rey Pon 24 Mar 2014, 13:00

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

nisam gledao sinoc,al dovoljne su mi prethodne godine...
i dovoljno je sto je predsednik Bajerna rekao Gvardioli da ne gradi igru Barce tamo,inace ce rasterati navijace...

http://nfl.com/

134The Primera División, copa del rey - Page 6 Empty Re: The Primera División, copa del rey Pon 24 Mar 2014, 13:28

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

ne znam šta da kažem



STANE VAS SVE PRATI

135The Primera División, copa del rey - Page 6 Empty Re: The Primera División, copa del rey Pon 24 Mar 2014, 14:05

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Danijel Lg ::smarački kažeš
smoriše sinoć epski

Baš...

Jučer živa dosada...

Samo 4 komada su uvaljali ovim pederikosima...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

136The Primera División, copa del rey - Page 6 Empty Re: The Primera División, copa del rey Pon 24 Mar 2014, 14:05

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

jebi ga



STANE VAS SVE PRATI

137The Primera División, copa del rey - Page 6 Empty Re: The Primera División, copa del rey Pon 24 Mar 2014, 14:30

penban

penban
Moderator
Moderator

Ja se izvinjavam Maljenku
Evo Fuco rekao da je sudio izvanredno... meni je to dovoljno



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

138The Primera División, copa del rey - Page 6 Empty Re: The Primera División, copa del rey Pon 24 Mar 2014, 15:24

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

ljubitelji Madrida umesto na sudiju bolje da svoj bes usmere ka dva igrača sume sumarum 190€ milijuna keša. Bez plata i bonusa, koji su sinoć izveli disappearing act...

139The Primera División, copa del rey - Page 6 Empty Re: The Primera División, copa del rey Pon 24 Mar 2014, 15:25

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Jebo se Coperfield kak ljudi nestanu...



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

140The Primera División, copa del rey - Page 6 Empty Re: The Primera División, copa del rey Pon 24 Mar 2014, 15:25

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

FdS ::Naravno da bih voleo da Atletiko osvoji titulu, ali pošto svi znamo da se to neće dogoditi, bolje Barsa nego Real.

Real u jednom delu svoje istorije ima izraženu tu fašističku konotaciju. Bili su Frankova igračka i njegov lični klub. Katalonija je uz Baskiju oduvek bila najprogresivniji deo Španije. Otud ću Barsu uvek staviti ispred Reala, iako iskreno ne ljubim mnogo ni jedne ni druge.


Sad ti ode u istoriju,kako onda neko može navijati za Njemačke,Talijanske klubove,i oni neki su bili marionete Hitlera il Musolinija!

141The Primera División, copa del rey - Page 6 Empty Re: The Primera División, copa del rey Pon 24 Mar 2014, 15:25

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

govoriš o ronaldu i gremlinu



STANE VAS SVE PRATI

142The Primera División, copa del rey - Page 6 Empty Re: The Primera División, copa del rey Pon 24 Mar 2014, 15:27

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

gareth bale-cornelius planet of apes

143The Primera División, copa del rey - Page 6 Empty Re: The Primera División, copa del rey Pon 24 Mar 2014, 15:47

Sirko

Sirko
VIP
VIP

Real je bio bolji do crvenog kartona, Benzema promašio boga oca, Neopreznost Ramosa ih koštala mnogo.



Britva? Kakva bičarka? Nije skretničar nego ašov.
https://www.facebook.com/Zoka86

144The Primera División, copa del rey - Page 6 Empty Re: The Primera División, copa del rey Pon 24 Mar 2014, 15:51

black & silver

black & silver
NFL Star
NFL Star

Ma sve u qrac Elče šampion!  Smile 

145The Primera División, copa del rey - Page 6 Empty Re: The Primera División, copa del rey Pon 24 Mar 2014, 15:51

Sirko

Sirko
VIP
VIP

Ja bi više voleo Osasuna...



Britva? Kakva bičarka? Nije skretničar nego ašov.
https://www.facebook.com/Zoka86

146The Primera División, copa del rey - Page 6 Empty Re: The Primera División, copa del rey Pon 24 Mar 2014, 17:27

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

The Primera División, copa del rey - Page 6 13956750941636

http://nfl.com/

147The Primera División, copa del rey - Page 6 Empty Re: The Primera División, copa del rey Pon 24 Mar 2014, 17:53

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Tako mi je neopisivo drago sto sam propustio mec, da sam gledao samo bih trosio zivce za dzaba.Cigani ostaju cigani, a Busketsu zelim da neko posteno izgazi u skorije vreme.Ne volim ni Pepea, ali mi mnogo vise smeta ovaj folirant.

148The Primera División, copa del rey - Page 6 Empty Re: The Primera División, copa del rey Pon 24 Mar 2014, 18:02

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Robert De Niro ::
penban ::Miki, da li bi ti tu svirao penal i crveni?
Moje misljenje je da je u takvim situacijama dovoljna kazna penal. Da je van 16 onda i crveni i faul... ovako kada se svira oboje daje se velika prednost ekipi koja puca penal.
ako svira penal mora pokazati crveni. Nema druge
sad citam sta pisete i nista upravu ti i Dane...
Fifa u poslednje vreme predlaze da se daje ili crveni ako je van kaznenog ili penal i zuti...
smatraju da je penal i crveni prestroga kazna...

http://nfl.com/

149The Primera División, copa del rey - Page 6 Empty Re: The Primera División, copa del rey Pon 24 Mar 2014, 18:24

Zver

Zver
VIP
VIP

još bi imo najbolja varijanta bila da oštećena ekipa bira da li će penal ili će crveni.



...Sa Vajominškog Univerziteta

150The Primera División, copa del rey - Page 6 Empty Re: The Primera División, copa del rey Pon 24 Mar 2014, 19:28

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

FdS ::
Real u jednom delu svoje istorije ima izraženu tu fašističku konotaciju. Bili su Frankova igračka i njegov lični klub. Katalonija je uz Baskiju oduvek bila najprogresivniji deo Španije. Otud ću Barsu uvek staviti ispred Reala, iako iskreno ne ljubim mnogo ni jedne ni druge.

ja sam do onog finala sa Mancesterom na Olimpiku navijao i za barsu i za junajted ali posle toga su mu se zgadili i sad mi je bas drago zbog toga. kad sam prosle godine bio na Kamp Nou i video kakvi su separatisti i izvan terena i kako pricaju o Kosovu u drugim krajevima Katalonije samo je doprinelo da o njima kao narodu stvorim drugaciju sliku

Freak ::
Mudar c'oek ovaj Steeler Smile

Cholo vodi Atletico do titule  Cool 
hahaha ne treba ti mudrosti kad znas da je antic vodio atletiko, ipak covek ostavio nesto iza sebe Smile



The Primera División, copa del rey - Page 6 Potpis

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 6 od 29]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 17 ... 29  Sledeći

Similar topics

-

» Copa América

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu