NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Divisional Playoffs

+20
Zver
SymphonyX
Mirkony
dr.dule
Minitron
Freak
El Jefe runs San Diego
Sirko
Lomljiv u struku
Cenci D
zokiruma
Чизхед
Mos Def
Pohovani feniks
Palermo
Raising Arizona
Steelers
Zona do trona
Miki HOF
penban
24 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 3 od 17]

51Divisional Playoffs - Page 3 Empty Re: Divisional Playoffs Ned 12 Jan 2014, 19:37

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Mislim da sudije vide da ce ovo biti zestoka utakmica do kraja pa hoce da na vreme kaznjavaju kako bi se smirli. A opet mozda stvarno navlace za 49erse, ko zna Very Happy



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

52Divisional Playoffs - Page 3 Empty Re: Divisional Playoffs Ned 12 Jan 2014, 19:37

Zver

Zver
VIP
VIP

Чизхед ::Vidim ja da SF po svaku cenu mora dalje da prodje... Ovo sudjenje je sramota...

a šta je sramota? sve jedna odluka je na mestu,



...Sa Vajominškog Univerziteta

53Divisional Playoffs - Page 3 Empty Re: Divisional Playoffs Ned 12 Jan 2014, 19:38

Чизхед


NFL Player
NFL Player

Vlado997 ::
Чизхед ::
Чизхед ::Vidim ja da SF po svaku cenu mora dalje da prodje... Ovo sudjenje je sramota...
Kao da moraju igrati Sea- SF a sa druge pajser protiv tomice... Sramota od sudjenja, neki blesavi rafnesi I drzanja.
A ti bi nešto k'o NO-GB. Very Happy
Vidis kako znas Very Happy. a sad u nedostatku mojih I svetaca koje sam bodrio kad smo ispali. Prelazim I navijam za Car ali kako stvari stoje on za koje navijam........

54Divisional Playoffs - Page 3 Empty Re: Divisional Playoffs Ned 12 Jan 2014, 19:41

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Чизхед ::
Vlado997 ::
Чизхед ::
Чизхед ::Vidim ja da SF po svaku cenu mora dalje da prodje... Ovo sudjenje je sramota...
Kao da moraju igrati Sea- SF a sa druge pajser protiv tomice... Sramota od sudjenja, neki blesavi rafnesi I drzanja.
A ti bi nešto k'o NO-GB. Very Happy
Vidis kako znas Very Happy. a sad u nedostatku mojih I svetaca koje sam bodrio kad smo ispali. Prelazim I navijam za Car ali kako stvari stoje on za koje navijam........
Pazi, i ja, za koga kod sam navijao, izgubio je u plejofu. Sad navijam za SF, ne mogu za divizijske rivale, nisam Zoki. Jedan od nas će konačno navijate za pobjednika.

55Divisional Playoffs - Page 3 Empty Re: Divisional Playoffs Ned 12 Jan 2014, 19:41

Чизхед


NFL Player
NFL Player

FdS ::
Чизхед ::Vidim ja da SF po svaku cenu mora dalje da prodje... Ovo sudjenje je sramota...

a šta je sramota? sve jedna odluka je na mestu,
Hm... mozda ali onda moras na obe strane isti kriterijum da imas. A ja licno bih samu jednu od ove tri cetiri kazne svirao...

56Divisional Playoffs - Page 3 Empty Re: Divisional Playoffs Ned 12 Jan 2014, 19:42

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Koji fail Pantera.

57Divisional Playoffs - Page 3 Empty Re: Divisional Playoffs Ned 12 Jan 2014, 19:43

Palermo

Palermo
NFL Star
NFL Star

Zašto ne ide u širinu, to je išlo odlično u prethodnom drajvu?

http://www.sportswiser.net

58Divisional Playoffs - Page 3 Empty Re: Divisional Playoffs Ned 12 Jan 2014, 19:44

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

smorili su sa probijanjem, nese bridzisi iz zaustavljaju



Divisional Playoffs - Page 3 Potpis

59Divisional Playoffs - Page 3 Empty Re: Divisional Playoffs Ned 12 Jan 2014, 19:44

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

trebali su ici na QB sneak ovde,ne treba riyikovati na 4. downu,sutni fg

60Divisional Playoffs - Page 3 Empty Re: Divisional Playoffs Ned 12 Jan 2014, 19:45

Чизхед


NFL Player
NFL Player

Palermo ::Zašto ne ide u širinu, to je išlo odlično u prethodnom drajvu?
I Fila je stigla dokle je stigla zahvaljujuci tome a ona protiv NO samo par u sirinu....

61Divisional Playoffs - Page 3 Empty Re: Divisional Playoffs Ned 12 Jan 2014, 19:45

Zver

Zver
VIP
VIP

Odbrana Karoline uopšte ne razmišlja o odbrani nego o tome kako da isprovociraju ili da uđu u sukob. Ne kontrlolišu hormone i agresiju. Zbog toga je apsolutno svaki onaj penalty bio na mestu.



...Sa Vajominškog Univerziteta

62Divisional Playoffs - Page 3 Empty Re: Divisional Playoffs Ned 12 Jan 2014, 19:47

Palermo

Palermo
NFL Star
NFL Star

Чизхед ::
Palermo ::Zašto ne ide u širinu, to je išlo odlično u prethodnom drajvu?
I Fila je stigla dokle je stigla zahvaljujuci tome a ona protiv NO samo par u sirinu....
Ali, kad nešto prolazi u jednom napadu, onda to ne treba menjati, što se i pokazalo u ovom slučaju.

http://www.sportswiser.net

63Divisional Playoffs - Page 3 Empty Re: Divisional Playoffs Ned 12 Jan 2014, 19:48

Чизхед


NFL Player
NFL Player

Ono na liniji end zone je sramota za CAR... to se sa linije mora realizovati...

64Divisional Playoffs - Page 3 Empty Re: Divisional Playoffs Ned 12 Jan 2014, 19:49

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Odličan punt return.

65Divisional Playoffs - Page 3 Empty Re: Divisional Playoffs Ned 12 Jan 2014, 19:50

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Kakva bomba, Newton-Smith TD.

66Divisional Playoffs - Page 3 Empty Re: Divisional Playoffs Ned 12 Jan 2014, 19:50

Чизхед


NFL Player
NFL Player

Чизхед ::Ono na liniji end zone je sramota za CAR... to se sa linije mora realizovati...
A ovo dadose...

67Divisional Playoffs - Page 3 Empty Re: Divisional Playoffs Ned 12 Jan 2014, 19:50

Palermo

Palermo
NFL Star
NFL Star

Bravo!

http://www.sportswiser.net

68Divisional Playoffs - Page 3 Empty Re: Divisional Playoffs Ned 12 Jan 2014, 19:51

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

bravo panteri Smile
steta sto niste samo za nijansu jaci tim unistili bi ste sf, nisu oni nista specijalno nego su sunjavi kao i patriotsi



Divisional Playoffs - Page 3 Potpis

69Divisional Playoffs - Page 3 Empty Re: Divisional Playoffs Ned 12 Jan 2014, 19:51

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

Carolina Carolina Carolina Carolina Carolina 

70Divisional Playoffs - Page 3 Empty Re: Divisional Playoffs Ned 12 Jan 2014, 19:51

Raising Arizona

Raising Arizona
VIP
VIP

Vlado997 ::
Raising Arizona ::Au pa zasto taj late hit covece
Za koga navijaš? Very Happy

Kakvo je to pitanje



 photo AZcardsscript.gif

71Divisional Playoffs - Page 3 Empty Re: Divisional Playoffs Ned 12 Jan 2014, 19:54

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Steva je kao Fitz,sacuva najbolje za P.O. Cool 

72Divisional Playoffs - Page 3 Empty Re: Divisional Playoffs Ned 12 Jan 2014, 19:55

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

Raising Arizona ::
Vlado997 ::
Raising Arizona ::Au pa zasto taj late hit covece
Za koga navijaš? Very Happy

Kakvo je to pitanje
Očekivao sam takav odgovor.

73Divisional Playoffs - Page 3 Empty Re: Divisional Playoffs Ned 12 Jan 2014, 19:56

Raising Arizona

Raising Arizona
VIP
VIP

Odbrana Pantera je lepo napaljena



 photo AZcardsscript.gif

74Divisional Playoffs - Page 3 Empty Re: Divisional Playoffs Ned 12 Jan 2014, 19:57

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

bolje bi istrcao da mu nisu njegovi zasmetali



Divisional Playoffs - Page 3 Potpis

75Divisional Playoffs - Page 3 Empty Re: Divisional Playoffs Ned 12 Jan 2014, 19:58

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Carolina deluje kao bolji tim za sad

http://nfl.com/

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 3 od 17]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu