NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Week 6

+24
Peyton Manning
kb8
Murphy's ACL
cooper
El Jefe runs San Diego
Steel
Ljuba90
Zona do trona
zlayo
Raising Arizona
TMH34
jankovitiz
zvaljo
Jacob
dr.dule
viking
KPGS
SymphonyX
Monta Ellis #8
maminho
Sirko
Vlado997
Palermo
Freak
28 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 18 ... 34  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 3 od 34]

51Week 6 - Page 3 Empty Re: Week 6 Pon 07 Okt 2013, 21:56

Palermo

Palermo
NFL Star
NFL Star

Inat nije dobar, previše emocija u sportu je kontraproduktivno za rezultate. Svako treba da gleda sebe i ide korak po korak, a Denver, ili bilo ko drugi, neka priča šta hoće. Ničija nije gorela doveka. Sad, da ne bude hejta, svaka čast njima, voleo bih da su moji Giantsi bili takvi, ali sve je to još daleko od SB. Videli smo sinoć kako to ide kad se naleti na motivisanu i spremnu ekipu kao što je Dallas. Ima tu još dobrih ekipa sa kojima se Denver tek treba suočiti, a bez obzira na šarenilo u igri ne treba tek tako otpisati Patriotse. A šaranje po twitteru i facebooku je dečja igrarija.

http://www.sportswiser.net

52Week 6 - Page 3 Empty Re: Week 6 Pon 07 Okt 2013, 22:01

penban

penban
Moderator
Moderator

Palermo ::Inat nije dobar, previše emocija u sportu je kontraproduktivno za rezultate. Svako treba da gleda sebe i ide korak po korak, a Denver, ili bilo ko drugi, neka priča šta hoće. Ničija nije gorela doveka. Sad, da ne bude hejta, svaka čast njima, voleo bih da su moji Giantsi bili takvi, ali sve je to još daleko od SB. Videli smo sinoć kako to ide kad se naleti na motivisanu i spremnu ekipu kao što je Dallas. Ima tu još dobrih ekipa sa kojima se Denver tek treba suočiti, a bez obzira na šarenilo u igri ne treba tek tako otpisati Patriotse. A šaranje po twitteru i facebooku je dečja igrarija.
Pa nije inat uvek los, ako imas kvalitet da odgovoris. Slusao sam onog naseg igraca, sada anliticara na nfl networku i kaze da ih je sva prica oko Pejtona dotatno motivisala...

Novinari, analiticari i javnost preve od Denvera metu, a ovo im ni malo ne pomaze. Jaguari nisu protivnik koji moze nesto da uradi, ali doci ce neko ko ce moci... a po njih je bolje da to bude neko sada, nego na zimu.



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

53Week 6 - Page 3 Empty Re: Week 6 Pon 07 Okt 2013, 22:13

penban

penban
Moderator
Moderator

Browns-49ers have discussed trade for WR Josh Gordon. Deal unlikely with Mario Manningham coming off PUP, Crabtree slated to return in Nov.



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

54Week 6 - Page 3 Empty Re: Week 6 Pon 07 Okt 2013, 22:14

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

to bi znacajno ojacalo SF...a Cle ima neku cudnu taktiku

http://nfl.com/

55Week 6 - Page 3 Empty Re: Week 6 Pon 07 Okt 2013, 22:22

penban

penban
Moderator
Moderator

Browns aren't shopping their stars. But they have talked to teams about Josh Gordon, including #49ers. They'd like a 2nd rounder in return



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

56Week 6 - Page 3 Empty Re: Week 6 Pon 07 Okt 2013, 22:25

Palermo

Palermo
NFL Star
NFL Star

penban :: a po njih je bolje da to bude neko sada, nego na zimu.
A do zime može svašta da se dogodi. Pad forme, povrede, vraćanje u formu nekih drugih igrača drugih timova... Navijači Denvera sada sanjaju san, to je lepo za njih, ali duga je ova NFL noć. Makar smo mi u Srbiji navikli da slušamo svakojaka kurčenja i prepucavanja u sportu, a znamo da je to samo pišanje uz vetar. Teren je merilo. Neka bude što više utakmica kao sinoćna u Dallasu, pa onda neka osvoji SB ko bude stvarno najbolji, samo da mi gledamo što više sjajnih mečeva.

http://www.sportswiser.net

57Week 6 - Page 3 Empty Re: Week 6 Pon 07 Okt 2013, 22:40

penban

penban
Moderator
Moderator

Jaguars claimed WR Stephen Williams from SEA off waivers.



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

58Week 6 - Page 3 Empty Re: Week 6 Pon 07 Okt 2013, 22:44

Jacob

Jacob
Hall of Fame
Hall of Fame

penban ::Jaguars claimed WR Stephen Williams from SEA off waivers.
koj ce im kad nema ko da mu baca.

Jel onaj Gabert ima gole slike HC -ove zene?

59Week 6 - Page 3 Empty Re: Week 6 Pon 07 Okt 2013, 23:07

Jacob

Jacob
Hall of Fame
Hall of Fame



Texans coach Gary Kubiak was less committal to Matt Schaub as his starting quarterback at Kubiak's Monday presser.
"He is," Kubiak said when asked if Schaub remains Houston's starter, "but I’m evaluating everything to see what gives us best chance to win." T.J. Yates is in the mix to start Week 6. The Texans' offense is designed to be quarterback friendly, but Schaub has an 8:9 TD-to-INT ratio through five weeks, and has thrown a pick-six in an NFL record four straight games. "I’m trying to help (Schaub) push him through it so our team can push through it," Kubiak said. "We’re all disappointed because we’re having to overcome too much."



ESPN's Adam Schefter reports the Browns and 49ers have "discussed" a Josh Gordon trade, but that a deal is "unlikely."
Per Schefter, a deal is unlikely because Mario Manningham (knee) and Michael Crabtree (Achilles) are getting closer to returning, but we seriously doubt that would stand in the way of a trade if the 49ers were serious about acquiring one of the game's best young receivers. Cleveland's asking price and Gordon's off-the-field issues are the likely stumbling blocks. According to NFL.com's Ian Rapoport, the Browns would like a second-round pick in return. Gordon's talent is worth a first-rounder, but that's not all that goes into the equation. If it were, the odds would be extremely low the Niners could find a player as good in the first round of next May's draft.

60Week 6 - Page 3 Empty Re: Week 6 Pon 07 Okt 2013, 23:12

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

šta ce i wr kad ionako ne bacaju



STANE VAS SVE PRATI

61Week 6 - Page 3 Empty Re: Week 6 Uto 08 Okt 2013, 00:06

Jacob

Jacob
Hall of Fame
Hall of Fame



Coach Jeff Fisher confirmed Monday rookie Zac Stacy will remain the Rams' starting tailback in Week 6 against the Texans.
"He'll probably start the game off, just like he did yesterday," said Fisher, implicitly confirming Stacy's alleged Week 5 rib injury is not a concern for his Week 6 availability. (Stacy only had his wind knocked out.) Stacy finished with 78 yards on 14 carries (5.6 YPC) against the Jaguars on Sunday, and Fisher told reporters Monday he wanted the rookie to handle a larger workload. "Would've liked to see him get more carries," said Fisher, "but that's the way the game went.




After reviewing the Week 5 game tape Monday, Jaguars coach Gus Bradley was less committal about Blaine Gabbert keeping his starting job when he returns from his "popped" hamstring.
Gabbert has already been ruled out for Week 6 against the Broncos, and Bradley considers him "week to week." Said Bradley of Gabbert's grip on the starting job, "Last week I said he made a lot of good reads and we had to make plays for him. This week, I feel strongly again about Blaine, but there were missed opportunities. He needs to make the passes he does in practice. That’s the next step for him." Gabbert has a 1:7 TD-to-INT ratio on the season.

62Week 6 - Page 3 Empty Re: Week 6 Uto 08 Okt 2013, 00:08

Monta Ellis #8

Monta Ellis #8
NFL Star
NFL Star

Jacob ::
" Gabbert has a 1:7 TD-to-INT ratio on the season.
Week 6 - Page 3 2946666157

63Week 6 - Page 3 Empty Re: Week 6 Uto 08 Okt 2013, 00:35

penban

penban
Moderator
Moderator

Owen Daniels has a leg injury, and will undergo an MRI today.



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

64Week 6 - Page 3 Empty Re: Week 6 Uto 08 Okt 2013, 01:06

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Ja sam ubijedjen da ce Jax postic tri TD-a protiv Broncosa ako Henne bude startovao i to cu probat da odigram.Samo da ne salju na teren Gabberta.

65Week 6 - Page 3 Empty Re: Week 6 Uto 08 Okt 2013, 09:41

penban

penban
Moderator
Moderator

Hoce li neki tim bez poraza upisati prvi ove nedelje?
Ko ce od ovih bez pobede doci do prve?

Bez sale mislim da Tampa ima sansu za prvu pobedu, a ovo drugo sve ostaje prazno u kolonama W-L



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

66Week 6 - Page 3 Empty Re: Week 6 Uto 08 Okt 2013, 09:42

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

oće NO, prvi poraz

67Week 6 - Page 3 Empty Re: Week 6 Uto 08 Okt 2013, 09:43

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

e jebi ga miki



STANE VAS SVE PRATI

68Week 6 - Page 3 Empty Re: Week 6 Uto 08 Okt 2013, 09:44

penban

penban
Moderator
Moderator

ko to kaze?
ti ili dule?



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

69Week 6 - Page 3 Empty Re: Week 6 Uto 08 Okt 2013, 09:44

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

no comment

70Week 6 - Page 3 Empty Re: Week 6 Uto 08 Okt 2013, 10:18

Zver

Zver
VIP
VIP

Ne znam ko će zabeležiti prvu pobedu, ali zato jako dobro znam ko neće zabeležiti prvu pobedu.



...Sa Vajominškog Univerziteta

71Week 6 - Page 3 Empty Re: Week 6 Uto 08 Okt 2013, 10:37

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

pa imate realne šanse protiv CHI



STANE VAS SVE PRATI

72Week 6 - Page 3 Empty Re: Week 6 Uto 08 Okt 2013, 11:26

penban

penban
Moderator
Moderator

Kontam da gledam TNF ako budem kuci
Imam osecaj da ce biti dosta dobra utakmica i pobeda CHI



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

73Week 6 - Page 3 Empty Re: Week 6 Uto 08 Okt 2013, 11:29

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

i ja mislim da ce biti super utakmica,al mora se rano ustati

http://nfl.com/

74Week 6 - Page 3 Empty Re: Week 6 Uto 08 Okt 2013, 11:29

penban

penban
Moderator
Moderator

Ti studiras i spavas cetvrtkom? Bas si brucos Very Happy



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

75Week 6 - Page 3 Empty Re: Week 6 Uto 08 Okt 2013, 11:30

Zver

Zver
VIP
VIP

Ja ove sezone ne propuštam TNF nijedan. Nema šanse da mogu da odgledam SNF ili MNF. Ipak je preduga radna nedelja koja sledi. S druge strane ovaj petak nekako uspevam da izguram. Odspavam nekoliko sati i budim se u pola tri. Jedino što trpi je neki eventualni izlazak i provod u petak veče ali Bože moj, nešto mora i da se žrtvuje.



...Sa Vajominškog Univerziteta

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 3 od 34]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 18 ... 34  Sledeći

Similar topics

-

» Week 5
» Week 17
» Week 5
» Week 8
» Week 15

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu