NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Week 11

+19
Freak
Cenci D
cooper
T-Wolf
Ozziris
Raising Arizona
Peyton Manning
dr.dule
Palermo
Sirko
braun
penban
Kovac
black & silver
markosto
Zver
Danijel Lg
Miki HOF
kb8
23 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 18 ... 32, 33, 34

Ići dole  Poruka [Strana 34 od 34]

826Week 11 - Page 34 Empty Re: Week 11 Uto 20 Nov 2012, 10:09

markosto

markosto
Hall of Fame
Hall of Fame

Ed Reed, suspenzija 1 utakmicu.

Inače malo je čudno kako to QBs kao imaju kontuzije a recimo WRs i DBs u onih žestokim sudarima ne... niko ih i ne gleda.

827Week 11 - Page 34 Empty Re: Week 11 Uto 20 Nov 2012, 11:03

Srbistuta

Srbistuta
MVP
MVP

Pa pazi, QB dobijaju udarce od DL i LB uglavnom, dok se WRs i DB najcesce sudaraju ipak su nesto laksi. Very Happy

828Week 11 - Page 34 Empty Re: Week 11 Uto 20 Nov 2012, 11:48

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

http://nfl.com/

829Week 11 - Page 34 Empty Re: Week 11 Uto 20 Nov 2012, 12:46

penban

penban
Moderator
Moderator

Razocaran sam stvarno odbranom Chicago, kao da nisu isti oni iz dosadasnjeg dela sezone. U napadu falio je Katler, ali vise nego zasluzena pobeda SanFrancisco... Kapernik fantasticna partija...



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

830Week 11 - Page 34 Empty Re: Week 11 Uto 20 Nov 2012, 13:40

Sirko

Sirko
VIP
VIP

penban ::Razocaran sam stvarno odbranom Chicago, kao da nisu isti oni iz dosadasnjeg dela sezone. U napadu falio je Katler, ali vise nego zasluzena pobeda SanFrancisco... Kapernik fantasticna partija...
i ja sam malo iznenađen igrom odbrane, ali porazom nikako. Kad pogledaš unazad protivnike koje je dobio Chicago jasno je da su previše uzdizani. Pobedili su IND, STL, DET, DAL, TEN, JAX, CAR koji su sve samo ne previše ozbiljne ekipe. Dok su izgubili od HOU, SF i nas. Jeste da im je sinoć falio Cutler, ali teško bi opet do pobede. Verovatno će ući u PO, ali nisu mi za najveće domete.
P.S. Valjda neću izbaksuzirati, pa da nam mede prezmu tron u diviziji.



Britva? Kakva bičarka? Nije skretničar nego ašov.
https://www.facebook.com/Zoka86

831Week 11 - Page 34 Empty Re: Week 11 Uto 20 Nov 2012, 13:57

penban

penban
Moderator
Moderator

robert de niro ::
penban ::Razocaran sam stvarno odbranom Chicago, kao da nisu isti oni iz dosadasnjeg dela sezone. U napadu falio je Katler, ali vise nego zasluzena pobeda SanFrancisco... Kapernik fantasticna partija...
i ja sam malo iznenađen igrom odbrane, ali porazom nikako. Kad pogledaš unazad protivnike koje je dobio Chicago jasno je da su previše uzdizani. Pobedili su IND, STL, DET, DAL, TEN, JAX, CAR koji su sve samo ne previše ozbiljne ekipe. Dok su izgubili od HOU, SF i nas. Jeste da im je sinoć falio Cutler, ali teško bi opet do pobede. Verovatno će ući u PO, ali nisu mi za najveće domete.
P.S. Valjda neću izbaksuzirati, pa da nam mede prezmu tron u diviziji.

Prvu utakmicu protiv vas su bili jako blizu. Forte se povredio, a u nastavku napada Marsal je ispustio cist TD u momentima kada vas nije islo.
Potiv HOU kada je Katler nokautiran svirano je da je presao liniju skrimidza, sto sam ja ubedjen da nije bilo. Bio je kompletiran pas za 15-ak jardi, plus jos kazna toliko i eto ih u red zoni i sansi za TD.
Ono sto nedostaje Medjedima je dobar i sirugan TE i da vise uljuce Fortea u napad u vidu skrin pasova, a ne samo da se gadja Marsal i eventualno Benet na trecem downu.



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

832Week 11 - Page 34 Empty Re: Week 11 Uto 20 Nov 2012, 14:04

Sirko

Sirko
VIP
VIP

penban ::
robert de niro ::
penban ::Razocaran sam stvarno odbranom Chicago, kao da nisu isti oni iz dosadasnjeg dela sezone. U napadu falio je Katler, ali vise nego zasluzena pobeda SanFrancisco... Kapernik fantasticna partija...
i ja sam malo iznenađen igrom odbrane, ali porazom nikako. Kad pogledaš unazad protivnike koje je dobio Chicago jasno je da su previše uzdizani. Pobedili su IND, STL, DET, DAL, TEN, JAX, CAR koji su sve samo ne previše ozbiljne ekipe. Dok su izgubili od HOU, SF i nas. Jeste da im je sinoć falio Cutler, ali teško bi opet do pobede. Verovatno će ući u PO, ali nisu mi za najveće domete.
P.S. Valjda neću izbaksuzirati, pa da nam mede prezmu tron u diviziji.

Prvu utakmicu protiv vas su bili jako blizu. Forte se povredio, a u nastavku napada Marsal je ispustio cist TD u momentima kada vas nije islo.
Potiv HOU kada je Katler nokautiran svirano je da je presao liniju skrimidza, sto sam ja ubedjen da nije bilo. Bio je kompletiran pas za 15-ak jardi, plus jos kazna toliko i eto ih u red zoni i sansi za TD.
Ono sto nedostaje Medjedima je dobar i sirugan TE i da vise uljuce Fortea u napad u vidu skrin pasova, a ne samo da se gadja Marsal i eventualno Benet na trecem downu.
to je mnogo šta bi bilo kad bi bilo... Znam da im fali TE. Vratiće se Cutler pa ćemo videti gde su. Meni ne ulivaju strah.



Britva? Kakva bičarka? Nije skretničar nego ašov.
https://www.facebook.com/Zoka86

833Week 11 - Page 34 Empty Re: Week 11 Uto 20 Nov 2012, 14:06

penban

penban
Moderator
Moderator

Hteo sam da kazem da su jako blizu. Da su malo srece imali mozda bi drugacije bilo. GB je pokretna bolnica i to im je najveci problem. Hoce li igati Klej protiv NYG?



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

834Week 11 - Page 34 Empty Re: Week 11 Uto 20 Nov 2012, 14:07

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

svaka ekipa zavisis dosta od QB ali u CHI se značaj katlera vidi tek kad ga nema na terenu



STANE VAS SVE PRATI

835Week 11 - Page 34 Empty Re: Week 11 Uto 20 Nov 2012, 14:07

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

znace se vise sutra

836Week 11 - Page 34 Empty Re: Week 11 Uto 20 Nov 2012, 14:27

kb8

kb8
Moderator
Moderator

NFL QBs On Facebook: A Word From Our Sponsors



If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

837Week 11 - Page 34 Empty Re: Week 11 Sre 21 Nov 2012, 11:13

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Week 11: Top 10 performance moments

http://nfl.com/

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 34 od 34]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 18 ... 32, 33, 34

Similar topics

-

» Week 13
» Week 6
» Week 15
» Week 8
» Week 3

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu