NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Prijave za Madden ligu- 4 sezona

+10
Miki HOF
krtitza
Pazaratz
Jeremija
Raising Arizona
Sirmium Samurai
Steel
Peyton Manning
Cenci D
Danijel Lg
14 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 3 od 4]

51Prijave za Madden ligu- 4 sezona   - Page 3 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 4 sezona Čet 22 Mar 2012, 18:16

Raising Arizona

Raising Arizona
VIP
VIP

Nema sta da se sabiram samo mogu da se oduzmem



[Only admins are allowed to see this link]

52Prijave za Madden ligu- 4 sezona   - Page 3 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 4 sezona Čet 22 Mar 2012, 18:22

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

oduzmi se i ostavljsm te prjavlkjenog



STANE VAS SVE PRATI

53Prijave za Madden ligu- 4 sezona   - Page 3 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 4 sezona Čet 22 Mar 2012, 19:03

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Raising Arizona ::Ne mogu vise da trpim svoje gluposti u kombinaciji sa nerealnostima igrice
Zivci cao zdravo
Koji vam je svima...
Ni jedan igra nije apsolutno realna...100x imas srece,100x ne...

http://nfl.com/

54Prijave za Madden ligu- 4 sezona   - Page 3 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 4 sezona Ned 25 Mar 2012, 17:11

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Ajmo ljudi prijavljute se.
Zele,TB,Aleksandar i ostali...

http://nfl.com/

55Prijave za Madden ligu- 4 sezona   - Page 3 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 4 sezona Ned 25 Mar 2012, 17:22

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

da sta cekate



STANE VAS SVE PRATI

56Prijave za Madden ligu- 4 sezona   - Page 3 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 4 sezona Ned 25 Mar 2012, 18:40

krtitza

krtitza
Rookie
Rookie

Peyton Manning ::Ajmo ljudi prijavljute se.
Zele,TB,Aleksandar i ostali...

Ja se prijavio vec na prvoj strani...

krtitza ::Krtitza :OAK:

57Prijave za Madden ligu- 4 sezona   - Page 3 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 4 sezona Ned 25 Mar 2012, 23:52

T-Wolf

T-Wolf
Hall of Fame
Hall of Fame

Ja kao sto sam i najavio necu igrati. Postoji nekoliko razloga: imam dosta da ucim posto sam propustio martovski rok, idem na kurs za neki program, ide lepo vreme pa cu svaki slobodan trenutak gledati da provedem napolju, a na kraju krajeva mnogo zivaca gubim zbog nekih stvari. Kada se sve sabere najbolje da ne igram...

58Prijave za Madden ligu- 4 sezona   - Page 3 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 4 sezona Sre 04 Apr 2012, 19:28

Jeremija

Jeremija
Drafted
Drafted

Ja necu igrati ipak nemam vremena,a i koliko vidim 3ca se nece ni zavrsiti... xD

59Prijave za Madden ligu- 4 sezona   - Page 3 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 4 sezona Čet 05 Apr 2012, 01:19

AleksandarDolphinFan

AleksandarDolphinFan
Drafted
Drafted

Aleksandar - GB

60Prijave za Madden ligu- 4 sezona   - Page 3 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 4 sezona Pet 06 Apr 2012, 21:29

Tom Brady

Tom Brady
Drafted
Drafted

Tom Brady - GB Packers

61Prijave za Madden ligu- 4 sezona   - Page 3 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 4 sezona Sub 07 Apr 2012, 00:09

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Ja se prijavljujem sa 49!

62Prijave za Madden ligu- 4 sezona   - Page 3 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 4 sezona Sub 07 Apr 2012, 11:34

krtitza

krtitza
Rookie
Rookie

Ovo su do sada prijavljeni.

1.Danijel -New Orleans Saints
2.Steel -Pittsburgh Steelers
3.Cenci- San Francisco 49ers
4.Peyton Manning- Green Bay Packers
5.Sirmium Samurai- New England Patriots
6.Pazaratz - New York Giants
7.Krtitza- Oakland Raiders
8.Aleksandar - Green Bay Packers
9.Tom Brady - Green Bay Packers

Jedino se ovde Pazaratz ne pojavljuje danima, pa cemo videti....
Ja cu napraviti sistem sa 9 ekipa, pa ostaje prostora da se ukljuci jos neko ukoliko to zeli, a ako se Pazaratz ne pojavi uskoro ili odustane, lako cu obrisati njegove tekme. Ili ako zelite odmah mogu napraviti sistem sa 8 ekipa bez njega, pa ako se prikljuci da dopunim raspored utakmica.

Pitanje je da li igrati jednokruzno ili dvokruzni sistem. Odnosno da li podeliti ekipe u 2 divizije, pa da odigra svako sa svakim po jednu i u okviru divizije jos jednu tekmu. Dajte predloge...

Ja bih sva pravila ostavio od prosle sezone, samo bih vas zamolio da ako imate sugestije oko promene pravila da napisete ovde pa da napravimo malu javnu raspravu ako za to ima potrebe.

63Prijave za Madden ligu- 4 sezona   - Page 3 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 4 sezona Sub 07 Apr 2012, 12:09

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Ja sam za to da stavis odmah 8. timova. I onda ce svaki mec biti sjajan,jer su ostali najbolji igraci. Sto se tice sistema,to ti odluci.

http://nfl.com/

64Prijave za Madden ligu- 4 sezona   - Page 3 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 4 sezona Sub 07 Apr 2012, 12:21

krtitza

krtitza
Rookie
Rookie

Pa sad se vracamo na ono da li praviti rivalitete, ako uzmemo sistem sa 2 divizije? Nije ni to lose, jer cemo imati malo vise utakmica, jer jednokruzni sistem sa 8 ekipa daje 28 utakmica sto relativno kratko traje. Kod ovakvog sistema je pitanje broja ucesnika u PO, jer ako se igra kao do sada, svi idu u PO, tako da ligaske tekme nemaju neki preterani znacaj.
Moj je predlog sledeci da malo zabiberimo:
-2 divizije A i B po 4 ekipe, u okviru divizije dvokruzno+jednokruzno sa ekipama iz druge divizije
-prvaci divizija pauziraju prvo kolo u PO, dok 2 i 3 igraju wild card, po sistemu A2-B3, A3-B2 koji posle idu na B1 i A1 respektivno. Tiebreaker neka ostane isti kao sto je bio do sada. Ovako bi omogucili da ima malo vise tekmi, omogucili bi malo vecu prolaznost u PO, jer je 4 ekipe u PO malo, a 8 mnogo.

Sta mislite o tome? Jel sam ga zakomplikovao? Very Happy

65Prijave za Madden ligu- 4 sezona   - Page 3 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 4 sezona Sub 07 Apr 2012, 12:28

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

super je



STANE VAS SVE PRATI

66Prijave za Madden ligu- 4 sezona   - Page 3 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 4 sezona Sub 07 Apr 2012, 12:44

krtitza

krtitza
Rookie
Rookie

Evo i predloga divizija

Divizija A
1. Aleksandar
4. Sirmium
6. Danijel
7. Cenci

Divizija B
2. Žele
3. Peyton
5. Tom Brady
8. Steel

Brojevi oznacavaju plasman iz prosle sezone i to je uzet kao kljuc kod odabira i rasporeda divizija. Ovo je samo predlog. Opet bi isli na 2 dobijene u PO ili mislite da je jedna dovoljna?

67Prijave za Madden ligu- 4 sezona   - Page 3 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 4 sezona Sub 07 Apr 2012, 13:14

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Pa ja bi da se ide na jednu tekmu u PO,kao što je zapreave,i ako se može da uvede pravilo u vezi injuries,da budu na on,ali na 100%. Biti će ih malo,al neka ih bude, i još jedna sugestija,svi viditie da kad igramo da penaltya uopće nema,možda 1,2 i to maks i to uvijek holding,pa sam mislio da kako je i u drugim ligama da stavimo penaltye na 99 sve,jer će onda biti zanimljvije,neznam,samo sugestiram!

68Prijave za Madden ligu- 4 sezona   - Page 3 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 4 sezona Sub 07 Apr 2012, 13:22

Steel

Steel
NFL Player
NFL Player

svidja mi se kompletna ideja oko odigravanja ,bice gusto....i m ready afke

69Prijave za Madden ligu- 4 sezona   - Page 3 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 4 sezona Sub 07 Apr 2012, 13:24

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Jesi za tekmu steel?

70Prijave za Madden ligu- 4 sezona   - Page 3 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 4 sezona Sub 07 Apr 2012, 13:38

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Ja sam za dve utakmice u PO.

http://nfl.com/

71Prijave za Madden ligu- 4 sezona   - Page 3 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 4 sezona Sub 07 Apr 2012, 13:40

Steel

Steel
NFL Player
NFL Player

Sto se tice pravila u samom odigravanju utakmica mozda ne bi bilo lose da se uvedu povrede ali o tom po tom. Moj jedini predlog bi bio da ubacimo pravi domaci teren i vreme na random. Vidim da niste tako prije igrali. Mozda ima neki razlog ili je stvar dogovora. Ja sam novi clan tako da ne morate ozbiljno da me shvatate Smile . Ali kao buduceg sampiona od sledece sezone ocekujem da se to promeni.... afro afro afro

72Prijave za Madden ligu- 4 sezona   - Page 3 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 4 sezona Sub 07 Apr 2012, 13:41

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Nismo igrali vreme i slicno,zato sto secka...

http://nfl.com/

73Prijave za Madden ligu- 4 sezona   - Page 3 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 4 sezona Sub 07 Apr 2012, 13:43

Steel

Steel
NFL Player
NFL Player

Cenci ::Jesi za tekmu steel?


nisam kod kuce sada, bicu veceras pa cemo se cuti...

74Prijave za Madden ligu- 4 sezona   - Page 3 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 4 sezona Sub 07 Apr 2012, 19:55

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Odigrali sad ja i Steel sa penaltyima na 99,on imao 6,a ja 4,od toga jedan moj rtp,a on imao nekoliko holdinga,meni je to sasvim dovoljno za jednu tekmu!

75Prijave za Madden ligu- 4 sezona   - Page 3 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 4 sezona Sub 07 Apr 2012, 20:36

krtitza

krtitza
Rookie
Rookie

Ja nisam za neko revolucionarnu promenu pravila, ali sam definitivno za sve ono sto ce doprineti sto realnijem dozivljaju igre.
Podesavanja se razlikuju od lige do lige, i u principu sve je na nama da se dogovorimo. Negde se RB ability i QB accuracy stavljaju na 0.

Sto se mene tice Cencijev predlog je OK, samo ako se drugi sloze. Ovakva podesavanja mogu biti krajnje frustrirajuca, ali mogu doprineti realnijoj igri, tako da se spremite za Mad Mad Mad ...

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 3 od 4]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu