NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Prijave za Madden ligu- 2 sezona

+11
steelers024
Neca96
igor96
Sirmium Samurai
krtitza
Danijel Lg
Cenci D
Raising Arizona
Freak
Peyton Manning
Stefanino
15 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 3]

26Prijave za Madden ligu- 2 sezona  - Page 2 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 2 sezona Uto 24 Jan 2012, 19:14

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Dve stvari...
Prvo Stefanino daj da pocnemo revanse,ja samo jos protiv Steelera imam...da se ne smaramo bzv...
Drugo mislim da nije bitno ko hostuje...ionako se igra na neutralnom terenu,a ako npr bolje radi kad jedan hostuje,zasto bi se menjalo...

http://nfl.com/

27Prijave za Madden ligu- 2 sezona  - Page 2 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 2 sezona Uto 24 Jan 2012, 19:36

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Ja se nadam da je ovih 10 sigurno,ili će nas još biti,ali bili možda bilo da se podijelimo u dve skupine,ili kako?

28Prijave za Madden ligu- 2 sezona  - Page 2 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 2 sezona Uto 24 Jan 2012, 20:08

Stefanino

Stefanino
Standardan
Standardan

Peyton Manning ::Dve stvari...
Prvo Stefanino daj da pocnemo revanse,ja samo jos protiv Steelera imam...da se ne smaramo bzv...
Drugo mislim da nije bitno ko hostuje...ionako se igra na neutralnom terenu,a ako npr bolje radi kad jedan hostuje,zasto bi se menjalo...

Prvo dodjite svi u Comodo sobu.....drugo da se ne bi smarao nadji nekog od novajlija i igraj sa njima.....ljudima trebaju utakmice....trece,sto se tice domacinstva, bitno je da ljudi nauce da hostuju....cetvrto, podesavanje nisi lepo podesio iskljucio si umaranje igraca a treba da ti je ukljuceno

29Prijave za Madden ligu- 2 sezona  - Page 2 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 2 sezona Čet 26 Jan 2012, 14:41

igor96

igor96
NFL Player
NFL Player

e najverovatnije ce i jedan moj ortak sa treninga igrati ovu 2. sezonu...ali mi nije jos potvrdio, tako da cu ga vcrs pitati....tako da najverovatnije mozete da ocekujete jos jednog takmicara

30Prijave za Madden ligu- 2 sezona  - Page 2 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 2 sezona Čet 26 Jan 2012, 16:36

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

svaka cast



STANE VAS SVE PRATI

31Prijave za Madden ligu- 2 sezona  - Page 2 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 2 sezona Čet 26 Jan 2012, 21:54

Neca96

Neca96
Drafted
Drafted

Racunajte i mene...ja sam taj ortak od igor96 i igracu 100 posto Smile

32Prijave za Madden ligu- 2 sezona  - Page 2 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 2 sezona Čet 26 Jan 2012, 21:57

igor96

igor96
NFL Player
NFL Player

e samo nek mu neko napise kako treba settings da namesti i sve to tako Razz

33Prijave za Madden ligu- 2 sezona  - Page 2 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 2 sezona Pet 27 Jan 2012, 01:34

steelers024

steelers024
NCAA
NCAA

i ja da potvrdim ucesce

34Prijave za Madden ligu- 2 sezona  - Page 2 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 2 sezona Pet 27 Jan 2012, 16:53

Zeljko Djajic

Zeljko Djajic
Drafted
Drafted

stefanino racunaj i na mene za drugu sezonu, znas me sa Grida i spreman sam i ovde da budem stalan gost

35Prijave za Madden ligu- 2 sezona  - Page 2 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 2 sezona Pet 27 Jan 2012, 17:06

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

sve nas je vise



STANE VAS SVE PRATI

36Prijave za Madden ligu- 2 sezona  - Page 2 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 2 sezona Pet 27 Jan 2012, 17:16

Zeljko Djajic

Zeljko Djajic
Drafted
Drafted

Kako da dodjem do novog rostera? i jel ima sad raspolozen iko za prijateljsku na meddenu?

37Prijave za Madden ligu- 2 sezona  - Page 2 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 2 sezona Pet 27 Jan 2012, 17:19

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

imaš li skajp
poslaću ti ja ili daj mail



STANE VAS SVE PRATI

38Prijave za Madden ligu- 2 sezona  - Page 2 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 2 sezona Pet 27 Jan 2012, 17:27

Zeljko Djajic

Zeljko Djajic
Drafted
Drafted

nije mi dozvoljeno da saljem mejl pa ti evo mejla odvojeno: djajiczeljko i na to dodas @ i yahoo.com
skajp nemam

39Prijave za Madden ligu- 2 sezona  - Page 2 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 2 sezona Pet 27 Jan 2012, 17:30

Zeljko Djajic

Zeljko Djajic
Drafted
Drafted

PS kakva moram podesavanja da podesim u samom meddenu?

40Prijave za Madden ligu- 2 sezona  - Page 2 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 2 sezona Pet 27 Jan 2012, 17:30

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

ok



STANE VAS SVE PRATI

41Prijave za Madden ligu- 2 sezona  - Page 2 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 2 sezona Pet 27 Jan 2012, 17:32

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

stiže rtoster



STANE VAS SVE PRATI

42Prijave za Madden ligu- 2 sezona  - Page 2 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 2 sezona Pet 27 Jan 2012, 17:33

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator



Pravila igre....setings treba da bude namesten na sledeci nacin.....Fair-play on....umaranje igraca on....sve ostalo na off.....da igra nebi kocila kad birate stadion u obavezi ste da igrate na nekom stadionu koji je pokriven....primer..stadion Coltsa...Texansa ili Arizone

Ostala podesavanja treba da stoje na 50 procenata.....

Sto se tice vremena trajanja meca, postoje dve varijante....4x5 min sa mogucnoscu odugovlacenja vremena..ili 4x8 minuta sa accelator-clock....isto se dodje do 4x5min..trajanje meca ali i tako dolazimo do fer igre...Takmicari ce izabrati jedan od ova dva nacina....

Izbor timova....takmicar moze da igra sa kojim god timom zeli...tabela ce se voditi po imenima ucesnika a ne po imenima timova sa kojim igraju.



STANE VAS SVE PRATI

43Prijave za Madden ligu- 2 sezona  - Page 2 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 2 sezona Pet 27 Jan 2012, 17:51

Cenci D

Cenci D
Hall of Fame
Hall of Fame

Ej daj ajmo privesti kraju prvi deo sezone u onoj lizi,fali još 3 tekme da se odigraju!

44Prijave za Madden ligu- 2 sezona  - Page 2 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 2 sezona Pet 27 Jan 2012, 18:11

Stefanino

Stefanino
Standardan
Standardan

Zeljko prati proceduru i dodji na comodo....


svi prijavljeni ce odmah biti spojeni u Comodo sobu da mogu da igraju prijateljske meceve i pripremaju se za novu sezonu.....comodo mozete da skinete ovde...http://www.comodo.com/home/download/download.php?prod=comodounite

Kad se registrujete pridruzite se mrezi(join networks)ime mreze je balkanska liga a pasword je nflfans

45Prijave za Madden ligu- 2 sezona  - Page 2 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 2 sezona Pet 27 Jan 2012, 18:16

Zeljko Djajic

Zeljko Djajic
Drafted
Drafted

Odradio sam sve to, moraces mi jos malo objasniti rad te mreze, malopre sam video da je cenci online ali me interesuje kako da ga izazovem na prijateljsku utakmicu? dali da odem na medden pa ukucam te brojeve u zagradi na online igranju ili ipak da ga kontaktiram ovde da ga pitam da li je za igru?
PS ovaj poslednji roster sto mi je poslao danijel nisam siguran da je tacan barem kod mene tako ocitava, tj ocitava da jedino Rejvensi imaju 51 igraca a svi ostali imaju mnogo vise(53,54,55! Takodje kod svih ekipa su igraci na IR listi u ekipama ali imaju taj znak pa mi i to nije najjasnije!

46Prijave za Madden ligu- 2 sezona  - Page 2 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 2 sezona Pet 27 Jan 2012, 18:25

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

jbg igramo s tim riosterom



STANE VAS SVE PRATI

47Prijave za Madden ligu- 2 sezona  - Page 2 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 2 sezona Pet 27 Jan 2012, 18:29

Zeljko Djajic

Zeljko Djajic
Drafted
Drafted

e jbg Sad pa jel ima u planu da se nabavi novi roster neki? kontam da je kraj sezone i da se nece menjati nesto mnogo do marta dok nepocne free-agent period?!

48Prijave za Madden ligu- 2 sezona  - Page 2 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 2 sezona Pet 27 Jan 2012, 18:30

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

jbg ovo je najnoviji isprobani roster koji svi imamo



STANE VAS SVE PRATI

49Prijave za Madden ligu- 2 sezona  - Page 2 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 2 sezona Pet 27 Jan 2012, 18:35

Zeljko Djajic

Zeljko Djajic
Drafted
Drafted

Ok, nista, nema veze igracu i ja sa tim rosterom
PS evo vidim Jere je sad u onoj sobi, kako da ga izazovem na prijateljsku utakmicu?

50Prijave za Madden ligu- 2 sezona  - Page 2 Empty Re: Prijave za Madden ligu- 2 sezona Pet 27 Jan 2012, 18:36

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

pitaj ga privatno na četu
onda jedan od vas hostujer i to je to



STANE VAS SVE PRATI

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 3]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu