NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.
NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » Američki fudbal van NFL-a » NCAA » Sezona 2011 » NCAA Vesti, Rezultati, Rankings, Diskusije

NCAA Vesti, Rezultati, Rankings, Diskusije

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Ići dole  Poruka [Strana 40 od 40]

976NCAA Vesti, Rezultati, Rankings, Diskusije - Page 40 Empty Re: NCAA Vesti, Rezultati, Rankings, Diskusije taj Pet 07 Dec 2012, 08:58

markosto

markosto
Hall of Fame
Hall of Fame
Uh... 50 komada...
Izbaciće negde izbor top 10, 20 u College gameday-u i sl.
Dosta se promenilo od 1. kola...
Od USC do ND.

977NCAA Vesti, Rezultati, Rankings, Diskusije - Page 40 Empty Re: NCAA Vesti, Rezultati, Rankings, Diskusije taj Pet 07 Dec 2012, 12:37

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator
nisu bas sve utakmice dostupne. naravno SEC je na prvom mestu.

vaskrsno sam Remse, vaskrsno sam Rejderse pa je vreme da to uradim i NEP

978NCAA Vesti, Rezultati, Rankings, Diskusije - Page 40 Empty Re: NCAA Vesti, Rezultati, Rankings, Diskusije taj Pet 07 Dec 2012, 12:47

markosto

markosto
Hall of Fame
Hall of Fame
SEC, superconference kako ih zovu. Georgia, LSU, Texas AM ostali da se lade.. AM neočekivano dobar i doprineo je kvalitetu, igraju napadački.
Stanford na kraju podigao igru poprilično i izbacio Oregon lagano.
Varirali su u formi timovi dosta.

979NCAA Vesti, Rezultati, Rankings, Diskusije - Page 40 Empty Re: NCAA Vesti, Rezultati, Rankings, Diskusije taj Ned 09 Dec 2012, 03:06

Ljuba90

Ljuba90
NFL Star
NFL Star
Manziel albino

980NCAA Vesti, Rezultati, Rankings, Diskusije - Page 40 Empty Re: NCAA Vesti, Rezultati, Rankings, Diskusije taj Ned 09 Dec 2012, 10:46

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator
a gde bi neki LB bio izabran pre QB?

981NCAA Vesti, Rezultati, Rankings, Diskusije - Page 40 Empty Re: NCAA Vesti, Rezultati, Rankings, Diskusije taj Ned 09 Dec 2012, 14:13

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Pih, skoro pa nikad...

D# pa najbolji... Forget about it...

NCAA Vesti, Rezultati, Rankings, Diskusije - Page 40 Lakers10

982NCAA Vesti, Rezultati, Rankings, Diskusije - Page 40 Empty Re: NCAA Vesti, Rezultati, Rankings, Diskusije taj Pon 10 Dec 2012, 09:37

markosto

markosto
Hall of Fame
Hall of Fame
Nije skoro pa nikad, već bukvalno nikad...
Što je bruka, nagrada ide samo ofanzivnim igračima? Wtf?
Većina glasača i ne prati koledž fudba, ali su videli Johhny Football na špicama i eto...

983NCAA Vesti, Rezultati, Rankings, Diskusije - Page 40 Empty Re: NCAA Vesti, Rezultati, Rankings, Diskusije taj Uto 11 Dec 2012, 16:54

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator
Teo je bio dominantni igrac ove godine. vrlo rado bih sa rodoljubima se spustio da ga uzmem.

984NCAA Vesti, Rezultati, Rankings, Diskusije - Page 40 Empty Re: NCAA Vesti, Rezultati, Rankings, Diskusije taj Sre 12 Dec 2012, 11:44

markosto

markosto
Hall of Fame
Hall of Fame
I ja sam pomislio da će NE biti zainteresovan za njega.
Ima karakteristike Bruskog, naravno treba dosta raditi.
Ali sposoban da je da playcalluje obdranu, dobar je u cover-u, ima tu još potencijala.

985NCAA Vesti, Rezultati, Rankings, Diskusije - Page 40 Empty Re: NCAA Vesti, Rezultati, Rankings, Diskusije taj Čet 13 Dec 2012, 17:29

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator
Teo bi dobro dosao ali tesko da ce doci do njega. ako je neki dostupni MLB u pitanju , verujem da ce se pre doci do recimo C.J.Mosley-a ili tekl masine sa LSU Kevin Mintera u drugoj rundi

986NCAA Vesti, Rezultati, Rankings, Diskusije - Page 40 Empty Re: NCAA Vesti, Rezultati, Rankings, Diskusije taj Pet 14 Dec 2012, 08:38

markosto

markosto
Hall of Fame
Hall of Fame
Alex Ougletree je sasvim dobar ILB, ali mislim da će i on biti visoko pozicioniran.
Nisam znao da i Edi Lejsi izlazi na draft.

987NCAA Vesti, Rezultati, Rankings, Diskusije - Page 40 Empty Re: NCAA Vesti, Rezultati, Rankings, Diskusije taj Pet 14 Dec 2012, 08:50

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator
odlucio lik. video da se Latimor skrljao i video svoju sansu.

988NCAA Vesti, Rezultati, Rankings, Diskusije - Page 40 Empty Re: NCAA Vesti, Rezultati, Rankings, Diskusije taj Pet 14 Dec 2012, 08:57

markosto

markosto
Hall of Fame
Hall of Fame
Većina RBs je to odlučila i vidim da i ex igrači to podržavaju.
Kako kažu imaš ograničenu količinu udaraca koje možeš da primiš, pa kad već primaš bolje da si plaćen za to.
Inače mi se Lejsi sviđa. Mislim da će skočiti više nego što se očekuje iako su RBs polako preseljeni u kasnije runde.

989NCAA Vesti, Rezultati, Rankings, Diskusije - Page 40 Empty Re: NCAA Vesti, Rezultati, Rankings, Diskusije taj Pet 14 Dec 2012, 09:01

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator
ima ekipa kojim nedostaje rb
evo recimo GB

STANE VAS SVE PRATI

990NCAA Vesti, Rezultati, Rankings, Diskusije - Page 40 Empty Re: NCAA Vesti, Rezultati, Rankings, Diskusije taj Pet 14 Dec 2012, 09:06

markosto

markosto
Hall of Fame
Hall of Fame
Ovi naši su za penziju. Tako da nekog uzimamo.
Tu je i Monte Ball.

991NCAA Vesti, Rezultati, Rankings, Diskusije - Page 40 Empty Re: NCAA Vesti, Rezultati, Rankings, Diskusije taj Pet 14 Dec 2012, 09:07

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

STANE VAS SVE PRATI

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 40 od 40]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu