NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Baltimore Ravens

+17
niko32
markosto
Danijel Lg
SymphonyX
Walt Deezna
Zver
penban
Mos Def
NYG
mardok
kb8
dr.dule
Steelers
Miki HOF
Peyton Manning
Sirko
The Bad Man
21 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 22 ... 26  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 18 od 26]

426Baltimore Ravens - Page 18 Empty Re: Baltimore Ravens Čet 09 Mar 2023, 12:38

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Pa da, sto neko kaze, dali su max ugovor coveku sa 40 optuzbi, a sada silje kurac na Lamaru

http://nfl.com/

427Baltimore Ravens - Page 18 Empty Re: Baltimore Ravens Čet 09 Mar 2023, 13:44

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Može im se...



Baltimore Ravens - Page 18 Lakers10

If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

428Baltimore Ravens - Page 18 Empty Re: Baltimore Ravens Čet 09 Mar 2023, 15:21

mardok

mardok
Moderator
Moderator

Zato sto su oni svesni sta su sve morali da podrede i prilagode njemu u napadu da bi to izgledalo iole funkcionalno. Ja i dalje pamtim njegove pasove iz ruki sezone, kad sam se pitao kako je ovaj igrao QBa.
Pa dok nisu implementirali ovaj sistem u Baltimoru sa RPO varijantama, uz vrh OL, TE i WR nije moglo da funkcionise.
Izvoli, idi u drugu ekipu, pa nek se oni jebavaju sa tobom, dok ne provale sta mozes a sta ne.
On je "exposed" i to je to.

niko32 and penban like this post

429Baltimore Ravens - Page 18 Empty Re: Baltimore Ravens Pon 13 Mar 2023, 13:15

markosto

markosto
Hall of Fame
Hall of Fame

Lamar se prvi put oglasio sa dve reči "Good company".
Biće plaćen 32mil.
Mislim da je iznerviran i da bi da se inati, ali ne može se protiv establišmenta.
Najbolje bi mu bilo da sit out sezonu.

430Baltimore Ravens - Page 18 Empty Re: Baltimore Ravens Pon 13 Mar 2023, 13:16

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Da, i ja bih preskocio sezonu na njegovom mestu..

http://nfl.com/

431Baltimore Ravens - Page 18 Empty Re: Baltimore Ravens Pon 13 Mar 2023, 13:25

Zver

Zver
VIP
VIP

I onda kad ga taguju i sledeće sezone, hoće li i onda da odradi sit out. Very Happy



...Sa Vajominškog Univerziteta

432Baltimore Ravens - Page 18 Empty Re: Baltimore Ravens Pon 13 Mar 2023, 13:32

markosto

markosto
Hall of Fame
Hall of Fame

Pravno gledano, on može da kaže da ima proliv, popije s vremena na vreme malo ricinusa, šta li već.
Ima bolove u ruci, nozi, a painkileri mu ne deluju.
I formalno ne sit out, a ne igra, ali to bi bilo nepošteno.

433Baltimore Ravens - Page 18 Empty Re: Baltimore Ravens Pon 13 Mar 2023, 13:42

Zver

Zver
VIP
VIP

Pravno gledano to može mali Perica kad beži sa kontrolnog iz matiša u četvrtom osnovne. Profesionalni sportista pravno gledano to ne može da uradi, jer pravno gledano profesionalni timovi imaju ekipe lekara koji to pravno gledano mogu da utvrde , a pravno gledano i lige imaju timove lekara koji su tu ako pravno gledano dođe do konflikta da li se igrač pravno gledano samo pretvara ili je stvarno bolestan ili povređen, tako da mu to pravno gledano, tako nešto ne bi moglo proći...pravno gledano.



...Sa Vajominškog Univerziteta

penban and Mos Def like this post

434Baltimore Ravens - Page 18 Empty Re: Baltimore Ravens Pon 13 Mar 2023, 14:18

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Pravno gledano može kako hoće i boli ga qratz...

Nema tog stručnjaka koji će reć da njega nešto boli ili ne boli...

Samo stvar u tom nekom inatu je da popušlić su i on i klub ako do toga dođe...



Baltimore Ravens - Page 18 Lakers10

If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

435Baltimore Ravens - Page 18 Empty Re: Baltimore Ravens Pon 13 Mar 2023, 14:22

Zver

Zver
VIP
VIP

Dugoročno pravno gledano, veći popušlić će biti on, ako dođe do tog nekog inata. Zato mu je najbolje pamet u glavu, pravno gledano nogobulj debeloj mami, profesionalni agent, malo da unormali pravno gledano zahteve, i onda će lako pravno gledano da se dogovori i sa Gavranovima ili pravno gledano sa nekim drugim.



...Sa Vajominškog Univerziteta

436Baltimore Ravens - Page 18 Empty Re: Baltimore Ravens Pon 13 Mar 2023, 14:25

Zver

Zver
VIP
VIP

Ako neko misli da će liga da dozvoli da igrač potpiše ugovor i pretvara se da je povređen/bolestan dok uzima pare i time napravi presedan da bilo ko posle njega može to isto da uradi...ne znam šta da vam kažem, nego da razmislite još jednom.



...Sa Vajominškog Univerziteta

437Baltimore Ravens - Page 18 Empty Re: Baltimore Ravens Pon 13 Mar 2023, 14:36

penban

penban
Moderator
Moderator

Znači niko neće RB koji igra na QB poziciji.

Baltimor nije ekipa koja preplaćuje igrače, naročito ne QB... Nisu ludi da daju ogroman novac igraču koji je svako kolo na ivicu od IR zbog svog stila igre. Na kraju će potpisati taj tag, bojkotovati i ovako smanjene timske aktivnosti, preskočiti par utakmica i vratiti se na vreme da odigra nešto da čisto ne propadne cela sezona, jer i njemu trebaju pare.



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

438Baltimore Ravens - Page 18 Empty Re: Baltimore Ravens Pon 13 Mar 2023, 15:48

niko32


NFL Player
NFL Player

Najgore po njega što na čelu klubova sede 32 biznismena kojima ta kinta ne predstavlja ništa,a lako Im da se dogovore i sa njim, a boga mi i medjusobno, pa ga odjebu kolektivno, čisto onako za primer, da se zna ko je gazda,a i da omekšaju buduće tvrde pregovarače.. Ono po principu sedi ti majstore, lako ćemo sa tobom.

439Baltimore Ravens - Page 18 Empty Re: Baltimore Ravens Pon 13 Mar 2023, 16:28

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Zver ::I onda kad ga taguju i sledeće sezone, hoće li i onda da odradi sit out. Very Happy
Da, odsedi dve sezone i potpise onda negde za pare koje hoce...

http://nfl.com/

440Baltimore Ravens - Page 18 Empty Re: Baltimore Ravens Pon 13 Mar 2023, 16:30

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

penban ::Znači niko neće RB koji igra na QB poziciji.

Baltimor nije ekipa koja preplaćuje igrače, naročito ne QB... Nisu ludi da daju ogroman novac igraču koji je svako kolo na ivicu od IR zbog svog stila igre. Na kraju će potpisati taj tag, bojkotovati i ovako smanjene timske aktivnosti, preskočiti par utakmica i vratiti se na vreme da odigra nešto da čisto ne propadne cela sezona, jer i njemu trebaju pare.

To sto pricas nema nikakvog smisla. On nije RB koji igra QB.

I ne, nije da timovi nece da mu daju tolike pare, nego nece da uz to daju i dva pika prve runde. Da je FA, bar 5, ako ne i 10 timova bi mu dalo 200m zagarantovano.

Takodje taj stil igre je sada uobicajen, svako trci. Zirafe u pocketu su thing of past.

Plus ima lepa statistika koja pokazuje da je veci broj povreda u pocketu nego van njega.

Pre 10 ili 20godina nije bilo tako, ali danas defanzivci uopste vise nemaju zelju niti nameru da nekog sahrane van pocketa..liga je postala mnogo meksa.

http://nfl.com/

441Baltimore Ravens - Page 18 Empty Re: Baltimore Ravens Pon 13 Mar 2023, 17:46

penban

penban
Moderator
Moderator

Igrač koji nema osećaja da baci pas preko igrača i kompletira dodavanje na par jardi od sebe za mene je teško qb. Njegovi kompletirani pasovi su uglavnom bombe ili projektili, koji idu na TE. Često su te lopte bačene tako da je teško da se napravi više jardi nakon hvatanja.

Slažem se da su qb tipa Toma, Pejton, Dru prošlost, ali imaš mobilne qb koji su mnogo mnogo precizniji nego Lamar, manje trče i po meni bolje osećaju igru.

Za pikove prve runde... Pa ako je to cena da dovedeš mvp igrača, formiranog igrača, kvalitetnog koji sada može da ti promeni franšozu dva pika prve runde nije puno.

Opet, to je moje mišljenje, ne moram biti u pravu, ali evo mogu da kažem da mislim da ne vredi toliko para i da mislim da Lamar nikad neće osvojiti SB, ili bar ne kao qb 1.



2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

442Baltimore Ravens - Page 18 Empty Re: Baltimore Ravens Pon 13 Mar 2023, 17:57

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Pa ne mora osvojiti SB...nije to jedino merilo kvaliteta QB niti tima.

Koliko ih je osvojilo u zadnjih 20 god? Da ne brojim sad, ali max 10. Jel to znaci da su svi ostali losi bili?

Sa Lamarom ce skoro svaki tim redovno imati PO, a ako sastave dobar tim, mozda i vise.

Lamar kad god je igrao je vukao krs tim daleko (sam vrh AFC) i da se nisu opustili onda protiv Ten, mozda bi isli i do SB.

Druga stvar, koliko on prodaje dresova i koliko je tim cesto u primetime zbog njega? Odgovor svi znate.

Lepo kaze ovaj Mixa, voditelj podcasta i NFL, veliki fan Baltimora. Pre Lamara je Baltimor imao 1 do 2 primetime godisnje i to protiv Pitt/Cin i evenutalno ako igraju sa Brady-Manning.

Ja uopste nisam fan Lamara, samo mi sve ove price nemaju smisla.

markosto likes this post

http://nfl.com/

443Baltimore Ravens - Page 18 Empty Re: Baltimore Ravens Pon 13 Mar 2023, 18:57

Zver

Zver
VIP
VIP

Nije u pitanju Lamarov kvalitet.  Problem je "fully guaranted contract". Vlasnici jednostavno stavljaju do znanja da je Dešon Votson presedan koji se desio jednom i "nevermore"... Very Happy   da parafraziram poemu po kojoj je Lamarov sadašnji tim dobio ime.



...Sa Vajominškog Univerziteta

444Baltimore Ravens - Page 18 Empty Re: Baltimore Ravens Pon 13 Mar 2023, 19:07

Nik88


NFL Player
NFL Player

Zamisli neće čovek da igra za 32+m/sezoni. Lepo

445Baltimore Ravens - Page 18 Empty Re: Baltimore Ravens Pon 13 Mar 2023, 19:16

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Nik88 ::Zamisli neće čovek da igra za 32+m/sezoni. Lepo
Nece, jer vredi vise. A posebno jer to nije po sezoni nego za jednu sezonu...nikakve sigurnost za posle.

I samo mi nemojte reci da prosecan radnik ne zaradi ni milion u zivotu...to je potpuno drugo pitanje, socijalno, ali trziste diktira drugacije.

http://nfl.com/

446Baltimore Ravens - Page 18 Empty Re: Baltimore Ravens Pon 13 Mar 2023, 19:22

Nik88


NFL Player
NFL Player

Vredi onoliko koliko je neko spreman da ga plati ove sezone ako je to bednih i zanemarljivih 32+m/s onda jbga možda se precenio?

447Baltimore Ravens - Page 18 Empty Re: Baltimore Ravens Pon 13 Mar 2023, 19:25

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Samo jedan tim moze toliko da ga plati jer je to tag vrednost.

I nije se precenio, kad-tad ce dobiti trazenu sumu...da li sad ili za godinu-dve, manje je bitno.

Ili ce pricekati a sacuvati zdravlje ili dobiti odmah.

Poenta je samo da trenutno timovi nece Baltimoru da daju dva pika jer verovatno smatraju da im uz QB fali jos par igraca. Nije Qb Mesija pa da moze cudo da napravi. Da je neki tim win now bez QB, verovatno bi to uradili. Ovako pricekati i platiti ga posle, a bez davanja pikova.

http://nfl.com/

448Baltimore Ravens - Page 18 Empty Re: Baltimore Ravens Pon 13 Mar 2023, 19:30

Nik88


NFL Player
NFL Player

Jebeš dva pika prve runde tipa 28 i 31 i 160M na 5 godina što bi bilo tih 32+m/s. Šta da mu neko to ponudi da li bi sedeo 5 godina i štrajkovao?

449Baltimore Ravens - Page 18 Empty Re: Baltimore Ravens Pon 13 Mar 2023, 19:33

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Nik88 ::Jebeš dva pika prve runde tipa 28 i 31 i 160M na 5 godina što bi bilo tih 32+m/s. Šta da mu neko to ponudi da li bi sedeo 5 godina i štrajkovao?
Pa timovima koji imaju 28 i 31 pika ne treba QB. Imaju ga vec.

A ne moze Lamar da dobija 160m kad Jones dobija skoro slicnu sumu.

U podcastu su imali istu ovakvu raspravu kao mi ovde, preko pola sata i nisu se slozili na kraju Very Happy

Pa necemo ni mi ovde, nego ce vreme pokazati Very Happy

http://nfl.com/

450Baltimore Ravens - Page 18 Empty Re: Baltimore Ravens Pon 13 Mar 2023, 19:36

Nik88


NFL Player
NFL Player

Opet kažem tržište će da odredi koliko vredi nikako on sam

Peyton Manning likes this post

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 18 od 26]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 22 ... 26  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu