NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Mock draft diskusija

+10
ZippoZG
mardok
Mos Def
kb8
millhouse
The Bad Man
SymphonyX
Zver
dr.dule
Steelers
14 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 10 od 11]

226Mock draft diskusija - Page 10 Empty Re: Mock draft diskusija Sub 11 Apr 2020, 13:46

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

samo da budem siguran ko sta daje da tamo na prvoj strani objavim, koliko shvatam Klivlend daje ovaj pik (74), pik četvrte runde (115) i TE Davida Njoku-a a Dzeksonvil Ngakouea

zasto bi se Dzeksonvil trejdovao za TE, ako je pick iznad birao TE?



Mock draft diskusija - Page 10 Potpis

227Mock draft diskusija - Page 10 Empty Re: Mock draft diskusija Sub 11 Apr 2020, 14:07

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Rijetko koji TE da veliki dopinos u prvoj godini, a Njoku je u zadnjoj godini ugovora. Logicno je da imaju bar 3 igraca na toj poziciji.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

228Mock draft diskusija - Page 10 Empty Re: Mock draft diskusija Sub 11 Apr 2020, 14:21

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP

Upravo to

229Mock draft diskusija - Page 10 Empty Re: Mock draft diskusija Sub 11 Apr 2020, 15:08

mardok

mardok
Moderator
Moderator

Steelers ::samo da budem siguran ko sta daje da tamo na prvoj strani objavim, koliko shvatam Klivlend daje ovaj pik (74), pik četvrte runde (115) i TE Davida Njoku-a a Dzeksonvil Ngakouea

zasto bi se Dzeksonvil trejdovao za TE, ako je pick iznad birao TE?

Zato sto nisam bio siguran da bilo ko hoce da trejduje za Yana, pa je ispalo ovako, da je trejd prosao pre naseg pika 99% ne bih uzeo Kmeta sad, ali jbg, investicija.
Sad teoretski imas Olivera, Eiferta, Njoku, i Kmeta...

230Mock draft diskusija - Page 10 Empty Re: Mock draft diskusija Sub 11 Apr 2020, 15:29

millhouse

millhouse
NFL Player
NFL Player

Cekaj prihvatio si 74 +115 + Njoku a odbio 27+64 u zamenu za 42?

231Mock draft diskusija - Page 10 Empty Re: Mock draft diskusija Sub 11 Apr 2020, 15:50

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Pitsburg nudi pik trece runde (102) i Devlina Hodgesa za pik trece runde Denvera (77)



Mock draft diskusija - Page 10 Potpis

232Mock draft diskusija - Page 10 Empty Re: Mock draft diskusija Sub 11 Apr 2020, 16:19

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Steelers ::Pitsburg nudi pik trece runde (102) i Devlina Hodgesa za pik trece runde Denvera (77)
Hahaha no deal.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

233Mock draft diskusija - Page 10 Empty Re: Mock draft diskusija Sub 11 Apr 2020, 16:38

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP

Koji ce im Patak pored Locka i Flacca?

234Mock draft diskusija - Page 10 Empty Re: Mock draft diskusija Sub 11 Apr 2020, 17:22

mardok

mardok
Moderator
Moderator

millhouse ::Cekaj prihvatio si 74 +115 + Njoku a odbio 27+64 u zamenu za 42?
Ocekivao sam bolju ponudu, a i tamo realno dajem Jana za napredak od 15 pikova, i kasnu drugu rundu.

235Mock draft diskusija - Page 10 Empty Re: Mock draft diskusija Sub 11 Apr 2020, 17:32

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

SymphonyX ::
Steelers ::Pitsburg nudi pik trece runde (102) i Devlina Hodgesa za pik trece runde Denvera (77)
Hahaha no deal.
ajde simfoni ne zezaj imas 10 pikova u trecoj rundi, 7 jos nisi ni iskoristio salji mi jedan Very Happy



Mock draft diskusija - Page 10 Potpis

236Mock draft diskusija - Page 10 Empty Re: Mock draft diskusija Ned 12 Apr 2020, 15:58

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

83. Willie Gay Jr, LB, Mississippi State
ovaj se zove isto kao nas bivsi kornerbek Smile



Mock draft diskusija - Page 10 Potpis

237Mock draft diskusija - Page 10 Empty Re: Mock draft diskusija Ned 12 Apr 2020, 16:26

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP

Naidjoh i na AJ Greena, kog sam birao, ali i na Lamara Jacksona 😎

238Mock draft diskusija - Page 10 Empty Re: Mock draft diskusija Uto 14 Apr 2020, 02:43

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Mardok, je li ovaj Biadasz zamjena za Warforda? Znam da su Peata potpisali sad nedje.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

239Mock draft diskusija - Page 10 Empty Re: Mock draft diskusija Uto 14 Apr 2020, 12:04

mardok

mardok
Moderator
Moderator

SymphonyX ::Mardok, je li ovaj Biadasz zamjena za Warforda? Znam da su Peata potpisali sad nedje.
Peata su produzili, ali brat Larry ima jak ugovor koji istice na kraju 2020. A nekako mi se cinio kao BAP. Od WR/DB ima jos da se probere...

240Mock draft diskusija - Page 10 Empty Re: Mock draft diskusija Pet 17 Apr 2020, 00:12

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

The Bad Man kad stignes biraj za oba tima Smile



Mock draft diskusija - Page 10 Potpis

241Mock draft diskusija - Page 10 Empty Re: Mock draft diskusija Pet 17 Apr 2020, 12:11

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP

Stizemo li cetvrtu oplesti za 6 dana?

242Mock draft diskusija - Page 10 Empty Re: Mock draft diskusija Pet 17 Apr 2020, 13:13

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

The Bad Man ::Stizemo li cetvrtu oplesti za 6 dana?
tesko, ali igracemo dokle stignemo



Mock draft diskusija - Page 10 Potpis

243Mock draft diskusija - Page 10 Empty Re: Mock draft diskusija Sub 18 Apr 2020, 14:13

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Ovo je stvarno suluda OT klasa. Neki ce da predju unutra pa ce na kraju i IOL klasa da bude dobra.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

244Mock draft diskusija - Page 10 Empty Re: Mock draft diskusija Ned 19 Apr 2020, 22:58

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Posto Dane nije ulazio 24h na forum, ZippoZG ako stignes biraj za oba tima Smile



Mock draft diskusija - Page 10 Potpis

245Mock draft diskusija - Page 10 Empty Re: Mock draft diskusija Pet 24 Apr 2020, 11:26

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Pogodjeni izbori ekipa u prvoj rundi na Draftu 2020


1. Mock draft diskusija - Page 10 Bengals / Danijel Lg Joe Burrow, QB, LSU
2. Mock draft diskusija - Page 10 Redskins / ZippoZG Chase Young, DE, Ohio State
3. Mock draft diskusija - Page 10 Lions / SymphonyX Jeffrey Okudah, CB, Ohio State
5. Mock draft diskusija - Page 10 Dolphins / dr.dule Tua Tagovailoa, QB, Alabama
6. Mock draft diskusija - Page 10 Chargers / Niger iz Huda Justin Herbert, QB, Oregon
7. Mock draft diskusija - Page 10 Panthers / (kb8) The Bad Man Derrick Brown, DT, Auburn



Mock draft diskusija - Page 10 Potpis

246Mock draft diskusija - Page 10 Empty Re: Mock draft diskusija Pet 24 Apr 2020, 11:57

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP

Iznenadio pik Sijetla. Brooksa sam birao za GB na kraju druge runde, svideli mi se njegovi highlightsi

247Mock draft diskusija - Page 10 Empty Re: Mock draft diskusija Pet 24 Apr 2020, 12:26

mardok

mardok
Moderator
Moderator

Mene iznenadio NO sa Ruizom.

248Mock draft diskusija - Page 10 Empty Re: Mock draft diskusija Pet 24 Apr 2020, 12:54

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP

Delimicno da, mada oni mogli uzeti sta hoce. Imaju kompletan tim i bez drafta

249Mock draft diskusija - Page 10 Empty Re: Mock draft diskusija Pet 24 Apr 2020, 12:54

millhouse

millhouse
NFL Player
NFL Player

The Bad Man ::Iznenadio pik Sijetla. Brooksa sam birao za GB na kraju druge runde, svideli mi se njegovi highlightsi

Koga nije iznenadio...ja sam bio sokiran, bukvalno svi koji prate draft, pogotovo oni koji prate Sijetl su ostali sokirani...niko nije video ovaj pik ni na mapi...

Razlog za to je sto imas Bobija na mega ugovoru jos tri godine , a prosle godine si potrosio pikove 3 I 4 runde na LB...a tu ti je jos ove godine KJ...I sada dizes LB kao pika prve rune kada ti je pas ras nepostojeci...sou...

Sto se tice njega kao igraca, tipican Seahawk I u pogledu karaktera I stila igre...brz, vrhunski tekler, imao prepreke u zivotu koje su ga napravile cvrscim, studiozan...skoro uopste nisam citao o LB--ovima jer sam mislio da nema sanse da dignu nekog, ali da sam citao o ovom liku odmah bih rekao da je visoko na Sijetlovoj tabli...on je sve ono sto oni traze u prospektu.

250Mock draft diskusija - Page 10 Empty Re: Mock draft diskusija Pet 24 Apr 2020, 13:06

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP

Ono što sam ja čitao o njegovim manama-ne snalazi se preterano u coverage-u i veliki je znak pitanja koliko će moći da napreduje na tom polju. Takođe, vukao je neku povredu prošle sezone

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 10 od 11]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu