NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Mock draft diskusija

+10
ZippoZG
mardok
Mos Def
kb8
millhouse
The Bad Man
SymphonyX
Zver
dr.dule
Steelers
14 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 8 od 11]

176Mock draft diskusija - Page 8 Empty Re: Mock draft diskusija Pet 03 Apr 2020, 12:06

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

kb8 ::Sornjak ekipa, u sranjima sam cijeli tjedan i nije mi ni do čega, komp uopće ne palim, pun mi je qratz sviju i svega...

Vi samo rokajte moje pickove kad mene nema, ko što reče Čika Zuba, 3 sata ak nekog nema, nek neko drugi rokne pick i teraj dalje...

Stvarno mi je žao što nemrem ispratit ovo kako treba al nemam ni volje ni živaca pogledat uopće u laptop a kamoli ga upalit, a to mi je alat s kojim zarađujem, onda znate koliko je sati...
ma lagano, nije nikom ovo obaveza nego treba da predstavlja uzitak Smile
kad je selektor tu pucace, kad nije napravicemo novo pravilo da bira onaj ispod njega (samo bez zloupotreba Very Happy) tako da stignemo da odradimo sto vise mock-a Cool



Mock draft diskusija - Page 8 Potpis

177Mock draft diskusija - Page 8 Empty Re: Mock draft diskusija Pet 03 Apr 2020, 12:16

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

vec imam u vidu koga cu da biram, samo da ga Simfoni ne pokupi

Many USA Today High School All-Americans face the most important choice of their young lives when picking a school. Jackson's selection of USC was not nearly as important, however, as his decision to donate bone marrow to his younger sister in the summer of 2019.



Mock draft diskusija - Page 8 Potpis

178Mock draft diskusija - Page 8 Empty Re: Mock draft diskusija Pet 03 Apr 2020, 18:06

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Atlanta nudi 47+119 za 38.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

179Mock draft diskusija - Page 8 Empty Re: Mock draft diskusija Pet 03 Apr 2020, 18:16

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

SymphonyX ::Atlanta nudi 47+119 za 38.
Po draft value chart dodaj jos 143. Pik (koji svakako sumnjam da bi stigli) i taman ste tu na 520 koliko iznosi pik karoline.



Mock draft diskusija - Page 8 Potpis

180Mock draft diskusija - Page 8 Empty Re: Mock draft diskusija Pet 03 Apr 2020, 18:54

mardok

mardok
Moderator
Moderator

Dule hoces Yannika za 2 pika 2.runde?

181Mock draft diskusija - Page 8 Empty Re: Mock draft diskusija Pet 03 Apr 2020, 18:56

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Steelers ::
SymphonyX ::Atlanta nudi 47+119 za 38.
Po draft value chart dodaj jos 143. Pik (koji svakako sumnjam da bi stigli) i taman ste tu na 520 koliko iznosi pik karoline.
No deal.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

182Mock draft diskusija - Page 8 Empty Re: Mock draft diskusija Pet 03 Apr 2020, 18:59

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

mardok ::Dule hoces Yannika za 2 pika 2.runde?



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

183Mock draft diskusija - Page 8 Empty Re: Mock draft diskusija Pet 03 Apr 2020, 19:12

mardok

mardok
Moderator
Moderator

Pominje se NYG, Fila...trejd za NYJ...
Zabidzili su 1.rundu, mozda 2 pika 2.runde i kusur moze da prodje.

184Mock draft diskusija - Page 8 Empty Re: Mock draft diskusija Pet 03 Apr 2020, 22:16

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Sunpora ti ne jebem, ja sam na redu za Pantere...

Dajte mi samo sekundu da se s kćerom dogovorim da mi da laptop na koju minutu...



Mock draft diskusija - Page 8 Lakers10

If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

185Mock draft diskusija - Page 8 Empty Re: Mock draft diskusija Sub 04 Apr 2020, 07:53

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Kćer spava, iskoristih priliku...



Mock draft diskusija - Page 8 Lakers10

If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

186Mock draft diskusija - Page 8 Empty Re: Mock draft diskusija Sub 04 Apr 2020, 10:54

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Slobodan sam sada vidim 20ak pickova...

Mašala...



Mock draft diskusija - Page 8 Lakers10

If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

187Mock draft diskusija - Page 8 Empty Re: Mock draft diskusija Sub 04 Apr 2020, 13:17

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Nudim 47+119 za 41.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

188Mock draft diskusija - Page 8 Empty Re: Mock draft diskusija Sub 04 Apr 2020, 13:28

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP

Odbijeno

189Mock draft diskusija - Page 8 Empty Re: Mock draft diskusija Ned 05 Apr 2020, 07:19

millhouse

millhouse
NFL Player
NFL Player

U jbt Muti I Kindley u top 45. Surprised

190Mock draft diskusija - Page 8 Empty Re: Mock draft diskusija Ned 05 Apr 2020, 14:11

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

millhouse ::U jbt Muti I Kindley u top 45. Surprised
Ni ja ih nisam nalazio visoko. Od tih IOL igraca Jonah Jackson bi mogao zavrsit u NE ako padne dovoljno, prosle bilo jasno da ce uzeti Froholdta.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

191Mock draft diskusija - Page 8 Empty Re: Mock draft diskusija Ned 05 Apr 2020, 15:52

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP

Za IOL sam citao da je uzasno loša klasa

192Mock draft diskusija - Page 8 Empty Re: Mock draft diskusija Ned 05 Apr 2020, 16:40

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

The Bad Man ::Za IOL sam citao da je uzasno loša klasa
Ruiz daleko najbolji prospect, on po nekim mokovima upada i u prvu rundu. Ostalo sustinski work in a progress, ali uvijek tu ispliva dobrih igraca.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

193Mock draft diskusija - Page 8 Empty Re: Mock draft diskusija Ned 05 Apr 2020, 16:57

mardok

mardok
Moderator
Moderator

Meni je i ovaj Muti top izgledao, a ima i OT koji ce biti prebaceni na G.

194Mock draft diskusija - Page 8 Empty Re: Mock draft diskusija Ned 05 Apr 2020, 20:18

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Dallas ce izgleda morati da nastavi trend biranja baraba.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

195Mock draft diskusija - Page 8 Empty Re: Mock draft diskusija Ned 05 Apr 2020, 22:18

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP

Zach Baun dosta pao. U realnosti mu predvidjaju kraj prve ili pocetak druge. Meni se ne svidja preterano, deluje kao malo bolja verzija Martineza

196Mock draft diskusija - Page 8 Empty Re: Mock draft diskusija Ned 05 Apr 2020, 22:28

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

The Bad Man ::Zach Baun dosta pao. U realnosti mu predvidjaju kraj prve ili pocetak druge. Meni se ne svidja preterano, deluje kao malo bolja verzija Martineza
Baun nije ILB vec Edge, a ta klasa je jako tanka.
Mali broj kvalitetnih par rushera ove godine.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

197Mock draft diskusija - Page 8 Empty Re: Mock draft diskusija Ned 05 Apr 2020, 22:57

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP

Istina, na koledzu je bio Edge, ali koliko vidim fali mu velicine da bi isto igrao u NFL-u. S obzirom da ganjamo ILB, čitao sam par članaka o mogućnosti da njega uzmemo u koristimo ga unutra i svi se slažu da definitivno nije igrač kakav nam sad treba.
Najviše ga porede sa Van Noy-om

198Mock draft diskusija - Page 8 Empty Re: Mock draft diskusija Ned 05 Apr 2020, 23:08

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP

Tanak draft i što se tiče Safety-a.
Potrebe timova će definisati sve, ali postoji mogućnost da ne bude izabran nijedan u prvoj rundi. Delpit je prošle sezone najavljivan kao zver i top 5-6 pik. Nisam pratio koledz, očigledno je imao lošu sezonu.
Slicna prica i za TE.

Sa druge strane, WR će biti kao na traci. OT i DL će moći da se nađu i van prve runde, CB takođe. RB nema talenata koji se rađaju jednom u 10 godina, ali se najavljuje duboka klasa solidnih trkača

199Mock draft diskusija - Page 8 Empty Re: Mock draft diskusija Ned 05 Apr 2020, 23:16

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

McKinney sigurno ide u prvoj, Simmons je hibrid S/LB, mozda Delpit upadne.
TE sigurno nema u prvoj, ako su timovi pametni nece biti ni RB.


CB grupa mi se cini sneaky dubokom, ima bas svakakvih profila.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

200Mock draft diskusija - Page 8 Empty Re: Mock draft diskusija Ned 05 Apr 2020, 23:24

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

SymphonyX ::
The Bad Man ::Zach Baun dosta pao. U realnosti mu predvidjaju kraj prve ili pocetak druge. Meni se ne svidja preterano, deluje kao malo bolja verzija Martineza
Baun nije ILB vec Edge, a ta klasa je jako tanka.
Mali broj kvalitetnih par rushera ove godine.
The Bad Man ::Istina, na koledzu je bio Edge, ali koliko vidim fali mu velicine da bi isto igrao u NFL-u. S obzirom da ganjamo ILB, čitao sam par članaka o mogućnosti da njega uzmemo u koristimo ga unutra i svi se slažu da definitivno nije igrač kakav nam sad treba.
Najviše ga porede sa Van Noy-om
da se ukljucim ja u konverzaciju, jer sam ga i birao Smile
prvo, slazem se da je dosta pao, citao sam i ja da mu se predvidja makar top 40
sto se tice pozicije univerzalan je igrac moze biti OLB, moze ILB, moze hibrid izmedju sejftija i LB a te packages mi igramo kao tim. sa druge strane nisam ga birao zbog potrebe, Stilersima lajnbeker trenutno najmanje treba nego smatram da smo dobri na svim pozicijama i mozemo da imamo slobodu birati najboljeg dostupnog igraca
kad procitam u weakness da je medju prvima velicina ili predispozicije to mi odma ulije neku sigurnost u igraca jer obicno kad nemaju sta negativno da navedu krecu od fizikalija. pise da je na pocetku karijere igrao kvoterbeka sto bi znacilo da je inteligentan igrac, a mi smo obozavali te ex-qb da koristimo u trik akcijama (citaj Antwaan Randle El u SB XL)

da nije bio dostupan on, birao bih Nevila Galimora, DL, Oklahoma za kojeg pisu da je isto dobar igrac, ali za razliku od Bauna tek treba jos dosta da se razvija da bi dostigao pun potencijal i ne bi mogao odma doprinositi od prve sezone



Mock draft diskusija - Page 8 Potpis

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 8 od 11]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu