NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Mock draft diskusija

+10
ZippoZG
mardok
Mos Def
kb8
millhouse
The Bad Man
SymphonyX
Zver
dr.dule
Steelers
14 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 7 od 11]

151Mock draft diskusija - Page 7 Empty Re: Mock draft diskusija Uto 31 Mar 2020, 22:08

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP

Klivlend isto ne

152Mock draft diskusija - Page 7 Empty Re: Mock draft diskusija Uto 31 Mar 2020, 22:26

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Pucaj da idemo dalje.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

153Mock draft diskusija - Page 7 Empty Re: Mock draft diskusija Sre 01 Apr 2020, 07:44

millhouse

millhouse
NFL Player
NFL Player

@mardok

Moja ponuda ostavlja mene kratkog po onim daft chartovina a ti trazis mnogo vise...jbg poenta ovog moka bi trebala da bude da izgleda sto realnije...sanse da Sijetl ne nadje partnera za trejd back su manje od 10%...
Verujem da ce ona moja ponuda 27+64 za YN + 42 biti bomba u odnosu na ono sto ce Jagsi dobiti na kraju...

Ne znam ko je dobio Coltse ali kad je Love pao isppd 15pika tu su morale da krenu ponude za trejd...sanse da ga NEP doceka na 23mestu su manje od 1%...bice bar pet a mozda I svih deset trejdova u prvoj rundi mi nismo imali ni jedan za sada...

154Mock draft diskusija - Page 7 Empty Re: Mock draft diskusija Sre 01 Apr 2020, 10:06

mardok

mardok
Moderator
Moderator

millhouse ::@mardok

Moja ponuda ostavlja mene kratkog po onim daft chartovina a ti trazis mnogo vise...jbg poenta ovog moka bi trebala da bude da izgleda sto realnije...sanse da Sijetl ne nadje partnera za trejd back su manje od 10%...
Verujem da ce ona moja ponuda 27+64 za YN + 42 biti bomba u odnosu na ono sto ce Jagsi dobiti na kraju...  

Ne znam ko je dobio Coltse ali kad je Love pao isppd 15pika tu su morale da krenu ponude za trejd...sanse da ga NEP doceka na 23mestu su manje od 1%...bice bar pet a mozda I svih deset trejdova u prvoj rundi mi nismo imali ni jedan za sada...

Posle onoga sta su dobili za Remzija, GMu JAXa su porasli apetiti, i zato nisu ni prihvatili sve slabe ponude, cekaju da se neko upeca.
Ako je Remzi kostao 2x 1.runda + 4.runda, ocekuju slicno i za Yana.
Toliko o tome.


edit
ocekujem da ako Jax dobije pik 1.runde da to moze biti neka zamena, 20.pik za nesto bolji, ili citav pik, sa tim da u tom slucaju ocekujem trejd up da se pokupi Okudah.

155Mock draft diskusija - Page 7 Empty Re: Mock draft diskusija Sre 01 Apr 2020, 11:10

millhouse

millhouse
NFL Player
NFL Player

Cekaj ocekujes isto za Remzija I YN?

156Mock draft diskusija - Page 7 Empty Re: Mock draft diskusija Sre 01 Apr 2020, 11:58

mardok

mardok
Moderator
Moderator

Ocekujem 1. i 4.rundu, ili zamenu 20.pika i Yanna, za nesto visi pik, eventualno, 2.&3. runda.

157Mock draft diskusija - Page 7 Empty Re: Mock draft diskusija Sre 01 Apr 2020, 12:51

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

voli Ol' Dirty Bastard igrace koji pocinju sa A.J.

28. Mock draft diskusija - Page 7 Ravens / Ol' Dirty Bastard A.J. Epenesa, DE, Iowa
29. Mock draft diskusija - Page 7 Titans / Ol' Dirty Bastard A.J. Terrell, CB, Clemson



Mock draft diskusija - Page 7 Potpis

158Mock draft diskusija - Page 7 Empty Re: Mock draft diskusija Sre 01 Apr 2020, 13:10

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP

Uzeo bih radije LB u prvoj rundi i sačekao WR u drugoj, ali odoše svi LB vredni prve runde. Zach Baun-u fali brzine, ne bih birao novog Blake Martineza.

Shenault je problematičan sa zdravljem, to bi ga jedino moglo koštati prve runde. Mims sa druge strane,sigurniji izbor, ali se manje uklapa u potrebe GB

159Mock draft diskusija - Page 7 Empty Re: Mock draft diskusija Sre 01 Apr 2020, 14:03

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Steelers ::voli Ol' Dirty Bastard igrace koji pocinju sa A.J.

28. Mock draft diskusija - Page 7 Ravens / Ol' Dirty Bastard A.J. Epenesa, DE, Iowa
29. Mock draft diskusija - Page 7 Titans / Ol' Dirty Bastard A.J. Terrell, CB, Clemson



I AJ Tracey mi je jedan od omiljenih UK repera Very Happy



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

160Mock draft diskusija - Page 7 Empty Re: Mock draft diskusija Sre 01 Apr 2020, 14:05

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

i Anthony Joshua ti je omiljeni bokser



Mock draft diskusija - Page 7 Potpis

161Mock draft diskusija - Page 7 Empty Re: Mock draft diskusija Sre 01 Apr 2020, 14:18

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Nije bio al sad mora jbg, nemam izbora.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

162Mock draft diskusija - Page 7 Empty Re: Mock draft diskusija Sre 01 Apr 2020, 16:40

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Premalo nas je za trejdovanje. Proslih godina je bilo mnogo akcije, ali i 10 ljudi vise.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

163Mock draft diskusija - Page 7 Empty Re: Mock draft diskusija Sre 01 Apr 2020, 17:30

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

SymphonyX ::Premalo nas je za trejdovanje. Proslih godina je bilo mnogo akcije, ali i 10 ljudi vise.
ja bi se trejdovao ali nemam toliko ekipa Surprised Stilersi nemaju municije a sa Dzajantsima ne znam za koga bi zurio, u prvoj rundi sam mislio da se spustim par pikova al nije bilo interesanata. u realnosti vrlo lako Cardzersi se popnu da bi uzeli QB
mozda vam Dane bude raspolozen za trejdovanje



Mock draft diskusija - Page 7 Potpis

164Mock draft diskusija - Page 7 Empty Re: Mock draft diskusija Čet 02 Apr 2020, 14:51

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

opet kb8 zabusava



Mock draft diskusija - Page 7 Potpis

165Mock draft diskusija - Page 7 Empty Re: Mock draft diskusija Čet 02 Apr 2020, 17:01

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Mislim da bi bilo najbolje da se uvede opcija ''autopick'' kako bi islo brze.

Sada ne znam ko bi preuzeo odgovornost.

Ja sam mislio da ce te cekati na moj pik(Coltsi).

166Mock draft diskusija - Page 7 Empty Re: Mock draft diskusija Čet 02 Apr 2020, 17:16

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

ma nema nikakve odgovornosti, birao bi ja Very Happy al' niti pratim potrebe najnersa, niti znam toliko prospekte ove sezone pa mi glupo. neka npr. millhouse bira za ove kojih nema 5+ sati... ili da uvedemo pravilo da onaj koji bira ispod selektora kojeg cekamo bira i za sebe i za njega kako ne bi vise dolazilo do ovakvih situacija



Mock draft diskusija - Page 7 Potpis

167Mock draft diskusija - Page 7 Empty Re: Mock draft diskusija Čet 02 Apr 2020, 17:24

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Tako je najbolje, samo bez mahinacija. Very Happy

168Mock draft diskusija - Page 7 Empty Re: Mock draft diskusija Čet 02 Apr 2020, 17:52

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Ne vidim smisao nastavljanja dalje kad prva runda traje 7 dana. Bice dana za megdana.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

169Mock draft diskusija - Page 7 Empty Re: Mock draft diskusija Čet 02 Apr 2020, 18:05

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP

Što ne bismo nastavili, koliko god izguramo, bolje nego da nismo ništa uradili. Jbg, ove godine je sve nekako na silu, al takvo raspoloženje valjda.

Uvesti max 3h čekanja. Ko zna da neće biti dostupan, nek šalje u inbox Čeličnom pik i gotovo.

Evo, izabraću ja za Bokija sad, a ubuduće nek to Čelični čini kad pretekne 3h...

170Mock draft diskusija - Page 7 Empty Re: Mock draft diskusija Čet 02 Apr 2020, 18:15

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Malo nas je ove godine, niko nije precerano od volje. Ne vidim smisao guranja necega sto ocigledno ne ide.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

171Mock draft diskusija - Page 7 Empty Re: Mock draft diskusija Čet 02 Apr 2020, 18:30

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP

Valja izgurati bar tri runde kad smo već načeli, posle toga svakako pojma nemamo koga biramo. Biće bolje dogodine, nadam se

172Mock draft diskusija - Page 7 Empty Re: Mock draft diskusija Čet 02 Apr 2020, 20:06

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

radimo i dalje, lagano Smile
ima volje samo vise ne bi trebalo usporavati

The Bad Man ::Evo, izabraću ja za Bokija sad, a ubuduće nek to Čelični čini kad pretekne 3h...
ima on i pik cifsa



Mock draft diskusija - Page 7 Potpis

173Mock draft diskusija - Page 7 Empty Re: Mock draft diskusija Pet 03 Apr 2020, 09:46

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Sornjak ekipa, u sranjima sam cijeli tjedan i nije mi ni do čega, komp uopće ne palim, pun mi je qratz sviju i svega...

Vi samo rokajte moje pickove kad mene nema, ko što reče Čika Zuba, 3 sata ak nekog nema, nek neko drugi rokne pick i teraj dalje...

Stvarno mi je žao što nemrem ispratit ovo kako treba al nemam ni volje ni živaca pogledat uopće u laptop a kamoli ga upalit, a to mi je alat s kojim zarađujem, onda znate koliko je sati...



Mock draft diskusija - Page 7 Lakers10

If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

174Mock draft diskusija - Page 7 Empty Re: Mock draft diskusija Pet 03 Apr 2020, 10:25

mardok

mardok
Moderator
Moderator

Drz' se KaBe, odmori mozak.

175Mock draft diskusija - Page 7 Empty Re: Mock draft diskusija Pet 03 Apr 2020, 10:28

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator

Brzo cu

pucao sam



STANE VAS SVE PRATI

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 7 od 11]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu