NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Mock draft diskusija

+10
ZippoZG
mardok
Mos Def
kb8
millhouse
The Bad Man
SymphonyX
Zver
dr.dule
Steelers
14 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 5 od 11]

101Mock draft diskusija - Page 5 Empty Re: Mock draft diskusija Ned 29 Mar - 16:06

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Moja greska za statistiku sad vidim da ima preko 30 INT vise al 6 sekova manje al ugalvnom nije tolika razlika s obzirom da je ovaj SS.

EDIT: Uvek su mi glupe ove rasprave gde su nijanse u pitanju jer uvek ispadne da umanjujem igraca za kojeg mislim da je "losiji". Opet ponavlja dva vanserijska igraca.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

102Mock draft diskusija - Page 5 Empty Re: Mock draft diskusija Ned 29 Mar - 16:41

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Ol' Dirty Bastard ::vecina ljudi misli da je Reed bolji
Hahahhahhaha da da... ali ti i Simfoni



Mock draft diskusija - Page 5 Potpis

103Mock draft diskusija - Page 5 Empty Re: Mock draft diskusija Ned 29 Mar - 16:51

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Pa dobro nebitno, misli sta hoces. Ti mozes da mislis i da je onaj TOP 100 igraca glupost jer su birali tamo neke igrace od pre 50 godina al je isto tako cinjenica da su Reeda odabrali a ne njega, a te igrace su izmedju ostalog birali bivsi i sadasnji igraci i treneri, dakle ljudi cije misljenje ima neku vrednost. Mada ja mislim da je Polamalu trebao da bude isto odabran da se razumemo.

U svakom slucaju je debata besmislena kad se prica ko je "bolji" to niti mozemo odrediti niti cemo se sloziti. Mozemo samo kao Skip i Senon da se nadglasavamo Smile



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

104Mock draft diskusija - Page 5 Empty Re: Mock draft diskusija Ned 29 Mar - 16:54

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Pa eto i ja izbacih iznad Simfonija isto clanak sa NFL u kom Polamalua stavise drugog a Rida cetvrtog. Jel sad priznajes da je Troj bolji. Kakve veze imaju ti izbori?

Kad oces vec statisticki, jeste Rid ima dosta vise INT, uostalom valjda je rekorder nfl po tome ali to nije ni bila primarna specijalnost Polamalua. On ima vise sekova i vise isforsiranih famblova. Ali ne zanemari cinjenicu i da je Polamalu svoj tim tri puta uveo u Superboul od koga su osvojili dva, a Rid samo jedan

Po meni Rid jeste najbolji free safety svih vremena ali ne i sejfti. Sam stil igre, dominantnost u odnosu na protivnike tokom svog prajma koju je Troj prikazivao ipak je za mene jedan nivo iznad, jer ipak (strong) sejfti mora da ima jos nesto za razliku od CB. A Rid je svakako INT masina



Mock draft diskusija - Page 5 Potpis

105Mock draft diskusija - Page 5 Empty Re: Mock draft diskusija Ned 29 Mar - 17:08

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Ol' Dirty Bastard ::U svakom slucaju je debata besmislena kad se prica ko je "bolji" to niti mozemo odrediti niti cemo se sloziti. Mozemo samo kao Skip i Senon da se nadglasavamo Smile
Moze u ovome da se komentarise jer su manje vise igrali u istoj eri i sa priblizno dobrim saigracima.
Nije npr kao u tenisu kad ti dodje neko da polemise kako je Federer najbolji i izjednacava njegove slemove sa djokovicevim. Niko da uporedi kako je ovaj stigao kad nije imao konkurenciju do njih a Nole u eri jos 2 najbolja tenisera svih vremena.
Slicna stvar je i u NBA. Koliko su novinari podigli LeBrona Dzejmsa marketinski najjaci igrac a realno ni jedno finale nije on odlucio. Vazda je imao 1 igraca drugog da mu donese titulu i pogodi odlucujuci sut u finalu. Od Vejda i Bosa do ovamo Irvinga. nabice on sve rekorde sad u regularnoj sezoni ali Nije clutch igrac. Za razliku od Kobija koji je 2010 osvojio titulu sa artestom gasolom i slicnima. I niko to da pomene. E to mene nervira.



Mock draft diskusija - Page 5 Potpis

106Mock draft diskusija - Page 5 Empty Re: Mock draft diskusija Ned 29 Mar - 17:22

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Steelers ::Pa eto i ja izbacih iznad Simfonija isto clanak sa NFL u kom Polamalua stavise drugog a Rida cetvrtog. Jel sad priznajes da je Troj bolji. Kakve veze imaju ti izbori?

Sad vidim to sto si poslao pa sam onda potrazio originalan clanak sa NFL.com od tog Gil Brandta i skontao da je apdejtovao tu prvu listu godinu dana kasnije:

http://www.nfl.com/photoessays/0ap3000000816254/gil-brandt's-greatest-nfl-safeties-of-all-time

Reed mu je i dalje 4ti al je Polamalu pao na 13.

No nebitno je to, to je jedan covek koji pise nego je poenta mog spominjanja TOP 100 zbog toga sto si se ti smejao na moje da "vecina misli" pa sam ja dao primer ocigledne vecine medju ljudima koji se razumeju u NFL.

Al kazem nemam nameru stvarno da ulazim dublje u diskusiju jer je besmislena, odreagovao sam samo na ovo jer si pricas kao da uopste nema diskusije ko je bolji a tu mislim da nikako nisi u pravu.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

107Mock draft diskusija - Page 5 Empty Re: Mock draft diskusija Ned 29 Mar - 17:31

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Steelers ::
Ol' Dirty Bastard ::U svakom slucaju je debata besmislena kad se prica ko je "bolji" to niti mozemo odrediti niti cemo se sloziti. Mozemo samo kao Skip i Senon da se nadglasavamo Smile
E to mene nervira.

Tu ti je greska, navedes sve i zasto i znas da je marketing i klasicna novinarska prica i opet se nerviras. Ja sam davno prestao to da radim osim ako nije na ovako nekom forumu gde otprilike znam ko je kakav pa mogu normalno da udjem u raspravu. Nervirati se oko toga sta Skip, Senon, Stiven Ej i kompanija misli ili raspravljati se sa nekim trolovima ili klincima online je najveca glupost na koju sam i ja pre nasedao jer sam i sam bio klinac al zadnjih godina lagano me boli uvo. Na sve to je jako tesko odrediti ko je zaista "bolji" u necemu jer brojne okolnosti uticu na sve.

Na kraju svodimo sve to na neke licne preferencije, kao u ovom slucaju sad izmedju nas dvojice.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

108Mock draft diskusija - Page 5 Empty Re: Mock draft diskusija Ned 29 Mar - 17:34

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Ma ne nerviraju me ti klovnovi nego kad neki ljudi koji bi trebali imati kompetenciju da kazu nesto rezonuju na slican nacin

Nego da se mi vratimo na finale afc 2008. Pogledaj ODB kako jedan igrac sam uvodi ekipu u superboul (u najkolektivnijem sportu). To je po meni definicija goat Very Happy od toga kako zaustavlja flaka na 4&1 do intersepcije koja je dovela do td. Ali mi je njegov trademark setkanje pred snep kako se dinamicno adaptira na akciju.
https://www.youtube.com/watch?v=jfiS8cvMEWE&app=desktop



Mock draft diskusija - Page 5 Potpis

109Mock draft diskusija - Page 5 Empty Re: Mock draft diskusija Ned 29 Mar - 17:47

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Troj je doktor al necemo valjda presecnoj lopti ruki Dzoa Flaka koji je pod pritiskom da dajemo neku posebnu vrednost Very Happy

https://youtu.be/-MFyk12JeT0?t=43

Bolje slusaj kako Bili zaljubljeno prica o po njemu najboljem potezu FS koji je video. Mislim, al nisam siguran, da je Bill pogledao vise filma od tebe Very Happy



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

110Mock draft diskusija - Page 5 Empty Re: Mock draft diskusija Ned 29 Mar - 18:41

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Nego ajmo mi da ocepimo ovaj mock. Kb8 cekamo treci dan.
@The Bad Man kad udjes na forum biraj i za Karolinu i za sebe (Arizonu). a ako se kb8 u medjuvremenu pojavi ispred tebe on ce birati za svoj tim



Mock draft diskusija - Page 5 Potpis

111Mock draft diskusija - Page 5 Empty Re: Mock draft diskusija Ned 29 Mar - 19:02

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Ronnie Lott number 1.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

112Mock draft diskusija - Page 5 Empty Re: Mock draft diskusija Ned 29 Mar - 19:33

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Mock draft diskusija - Page 5 Thisisbait



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

113Mock draft diskusija - Page 5 Empty Re: Mock draft diskusija Ned 29 Mar - 19:51

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Ne spamujte mi temu

SymphonyX ::Ronnie Lott number 1.
Donnie Shell GOAT

Steelers ::@The Bad Man kad udjes na forum biraj i za Karolinu i za sebe (Arizonu). a ako se kb8 u medjuvremenu pojavi ispred tebe on ce birati za svoj tim
Bump



Mock draft diskusija - Page 5 Potpis

114Mock draft diskusija - Page 5 Empty Re: Mock draft diskusija Ned 29 Mar - 20:12

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Ne sprdam se za Lotta. Ona prica za amputaciju prsta je HOF, lik je jebeni savage.
I u DB konkurenciji pri samom vrhu.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

115Mock draft diskusija - Page 5 Empty Re: Mock draft diskusija Ned 29 Mar - 23:31

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Jedrick Wills Jr. strmoglavo pada na tablama menadzera mock lige, da li je neki inside sto mi ne znamo



Mock draft diskusija - Page 5 Potpis

116Mock draft diskusija - Page 5 Empty Re: Mock draft diskusija Ned 29 Mar - 23:33

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Dje ide obicno? Nek se sruci do 23 ako je vec tako Very Happy



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

117Mock draft diskusija - Page 5 Empty Re: Mock draft diskusija Ned 29 Mar - 23:37

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

SymphonyX ::Dje ide obicno? Nek se sruci do 23 ako je vec tako Very Happy
po CBS Prospect renkingu birani su Wirfs (proj.9), Thomas (proj. 15). obojica su bila po projekcijama ispod njega Jedrick Wills Jr. (proj. 6). a tu je izmedju njih i Mekhi Becton (projk. 11). dosta cuvara qb



Mock draft diskusija - Page 5 Potpis

118Mock draft diskusija - Page 5 Empty Re: Mock draft diskusija Ned 29 Mar - 23:38

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Denver je voljan da se popne gore na poziciju 11. ili 12.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

119Mock draft diskusija - Page 5 Empty Re: Mock draft diskusija Ned 29 Mar - 23:41

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP

Teško i ovde, i u realnosti. 11-15.samo Tampa neće risivera Very Happy

120Mock draft diskusija - Page 5 Empty Re: Mock draft diskusija Ned 29 Mar - 23:53

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Steelers ::Jedrick Wills Jr. strmoglavo pada na tablama menadzera mock lige, da li je neki inside sto mi ne znamo
Koliko sam ja ovo poresno shvatio Laughing Utripovao da pricas o nekom drugom mocku, a ne nasem. Mati mila, kao cipol.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

121Mock draft diskusija - Page 5 Empty Re: Mock draft diskusija Ned 29 Mar - 23:59

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

SymphonyX ::
Steelers ::Jedrick Wills Jr. strmoglavo pada na tablama menadzera mock lige, da li je neki inside sto mi ne znamo
Koliko sam ja ovo poresno shvatio Laughing Utripovao da pricas o nekom drugom mocku, a ne nasem. Mati mila, kao cipol.
Laughing o nasem mocku Smile
nasi menadzeri znaju nesto sto ne znaju drugi



Mock draft diskusija - Page 5 Potpis

122Mock draft diskusija - Page 5 Empty Re: Mock draft diskusija Pon 30 Mar - 9:47

millhouse

millhouse
NFL Player
NFL Player

Ja da ponovim opet...ukoliko ima neko ko ima mnogo timova a nije jos birano sa njima, slobodno moze da mi prebaci neke...

123Mock draft diskusija - Page 5 Empty Re: Mock draft diskusija Pon 30 Mar - 10:19

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP



Uzmi Tampu od mene(biras sledeci)

124Mock draft diskusija - Page 5 Empty Re: Mock draft diskusija Pon 30 Mar - 12:23

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

mala sugestija onima koji imaju 2 ili 3 ekipe za redom: ni slucajno ne fiksirajte mock draft tako da prilagodite pikove za oba tima. prioritet je ekipa iznad na tabli i njene potrebe, zelimo da imamo realan mock. pa nakon nje sta preostane bira druga ekipa, a ne da obe prodju super. Ne optuzujem nikoga da je to radio, samo kazem da se ima u vidu ubuduce Smile

Jedrick Wills Jr jos slobodan Smile



Mock draft diskusija - Page 5 Potpis

125Mock draft diskusija - Page 5 Empty Re: Mock draft diskusija Pon 30 Mar - 13:01

mardok

mardok
Moderator
Moderator

Ima li neka ekipa da je zainteresovana za trejd Yan, za pikove.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 5 od 11]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu