NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » NFC » NFC North » Green Bay Packers

Green Bay Packers

+20
fingolfin
Danijel Lg
Ol' Dirty Bastard
Niger iz huda
Vlado997
mardok
BasBetis
Steelers
millhouse
Minneapolis Miracle
Peyton Manning
Zver
Sirko
dr.dule
kb8
SymphonyX
Seid Memic
The Bad Man
Rasha
viking
24 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 15 ... 27, 28, 29  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 28 od 29]

676Green Bay Packers - Page 28 Empty Re: Green Bay Packers Uto 16 Nov 2021, 17:30

fingolfin

fingolfin
Rookie
Rookie

@kb8 ::Nexte vi dobili ove Pičiće u nedjelju, sad možete i izgubit po koju...

Sledecu nikako daseubies

677Green Bay Packers - Page 28 Empty Re: Green Bay Packers Uto 16 Nov 2021, 17:33

fingolfin

fingolfin
Rookie
Rookie

Jos jedan tribute nasoj odbrani:

"The Packers registered an impressive shutout of the Seahawks at chilly Lambeau Field and have now held Kyler Murray, Patrick Mahomes and Russell Wilson to 34 combined points across the past three games."

678Green Bay Packers - Page 28 Empty Re: Green Bay Packers Sre 17 Nov 2021, 09:51

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Green Bay Packers - Page 28 Untit142

Nemrem reć da vas volim, čak štoviše, al ovaj čo'ek mi zato sve draži i draži...

Green Bay Packers - Page 28 Lakers10

679Green Bay Packers - Page 28 Empty Re: Green Bay Packers Ned 21 Nov 2021, 19:49

Sirko

Sirko
VIP
VIP

Crosby polako ali sigurno sebe tera iz tundre...

Britva? Kakva bičarka? Nije skretničar nego ašov.
https://www.facebook.com/Zoka86

680Green Bay Packers - Page 28 Empty Re: Green Bay Packers Ned 21 Nov 2021, 22:44

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP

Jenkins ACL. Katastrofa

681Green Bay Packers - Page 28 Empty Re: Green Bay Packers Ned 21 Nov 2021, 23:56

Sirko

Sirko
VIP
VIP

Strasno...

Uzbudljiva i odlicna tekma u kojoj mislim da smo pokradeni na kraju. Ono je morao biti int Savage-a jer je imao kontrolu i kolenom dotakao zemlju. Znaci tu kraj akcije a ne posle toga sto mu se izmigoljila i vrv dodirnula zemlju... Jbg...

Britva? Kakva bičarka? Nije skretničar nego ašov.
https://www.facebook.com/Zoka86

682Green Bay Packers - Page 28 Empty Re: Green Bay Packers Pon 22 Nov 2021, 00:08

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP

Ko ga jebe, mislim da nas svaka povreda sada košta više od poraza. Ovim tempom igrace nam ulicari u plej ofu

683Green Bay Packers - Page 28 Empty Re: Green Bay Packers Pon 22 Nov 2021, 11:44

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Zeka dominira off and on da field a vi gubite...

Za mene Win Win situacija...

684Green Bay Packers - Page 28 Empty Re: Green Bay Packers Pon 22 Nov 2021, 14:54

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Ne bih rekao da je ono bio int, dobra odluka sudija..

A steta za poraz svakako, lako se moglo okrenuti...mada i Minesota je vrlo jak tim, mogli su biti u samom vrhu da uvek ne nadju nacin da izgube

http://nfl.com/

685Green Bay Packers - Page 28 Empty Re: Green Bay Packers Pon 22 Nov 2021, 15:13

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Ma nema brige za Vikese, popušit će iduće kolo i problem is no...

686Green Bay Packers - Page 28 Empty Re: Green Bay Packers Pon 22 Nov 2021, 17:24

fingolfin

fingolfin
Rookie
Rookie

Mnogo cudnih sudijskih odluka... Zeka je obnovio povredu palca na nozi... Dolaze Remsi pred bye week... Sve podseca na 2011...

687Green Bay Packers - Page 28 Empty Re: Green Bay Packers Uto 23 Nov 2021, 11:47

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

ARod ce izgleda morati da igra sa tom povredom do kraja sezone, ali nikakvu limitaciju nisam mogao da primetim protiv Min.

Sad je poenta da se Bakhtiari vrati sto pre, kad je izgubljen Jenkins

688Green Bay Packers - Page 28 Empty Re: Green Bay Packers Uto 23 Nov 2021, 15:50

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

@The Bad Man ::Jenkins ACL. Katastrofa

Zar taj nije pecaros

Green Bay Packers - Page 28 OXMKCUXBLJADHNFVXP2RJAXWEA

Lawrence Guy: "I've been on teams where we lost, and then we've given up. But when you saw us lose last year, you didn't see a whole bunch of people giving up. We saw a whole bunch of men go out there and play."

689Green Bay Packers - Page 28 Empty Re: Green Bay Packers Uto 23 Nov 2021, 21:07

fingolfin

fingolfin
Rookie
Rookie

@Peyton Manning ::ARod ce izgleda morati da igra sa tom povredom do kraja sezone, ali nikakvu limitaciju nisam mogao da primetim protiv Min.

Sad je poenta da se Bakhtiari vrati sto pre, kad je izgubljen Jenkins

Bakh se vraca posle bye weeka, najverovatnije. Znaci, bice jebeno protiv Ramsa

690Green Bay Packers - Page 28 Empty Re: Green Bay Packers Uto 23 Nov 2021, 22:41

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Bakhtiari recently underwent an arthroscopic procedure on his surgically repaired knee and isn't expected to practice this week or play in Sunday's game against the Rams, Mike Garafolo and Tom Pelissero of NFL Network report.

Pitanje da ga nece cuvati do PO

691Green Bay Packers - Page 28 Empty Re: Green Bay Packers Pon 29 Nov 2021, 14:53

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

LaFleur coach of the year trenutno.
Tanak roster na papiru, a svi aspekti igre zategnuti.

“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”

George Orwell

692Green Bay Packers - Page 28 Empty Re: Green Bay Packers Uto 30 Nov 2021, 11:29

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP

Meni su fascinantni DC i OL coach.
Odbrana igra bez 2 najbolja igrača i dobija utakmice. OL ista priča, iz proslogodisnje prve postave igra jedino RT, ostalo sve rukiji i marginalni igrači.

Inače biografija DC je otprilike, vodio sam 2 odbrane do sad i oba tima su bila 25-32.mesta u ligi...

693Green Bay Packers - Page 28 Empty Re: Green Bay Packers Uto 30 Nov 2021, 11:37

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Zeka to sve drži pod kontrolom, čekaj kad ostanete bez njega pa da vidiš šta je raspad...

694Green Bay Packers - Page 28 Empty Re: Green Bay Packers Uto 30 Nov 2021, 12:01

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Ja da sam GM GB trejdovao bih Jonesa..odlican je on RB, ali Dilon je zver..malo je manji eksplozivan, ali je mnogo jaci i jako dobro hvata loptu za takav tip RB

Jones sigurno zaradjuje preko 10m godisnje a na pocetku je ugovora

695Green Bay Packers - Page 28 Empty Re: Green Bay Packers Uto 30 Nov 2021, 14:33

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Pitanje ko bi trejdovao za njega. Jedino da prilijepis neki pik.
Tu je izvjesniji cut nego bilo sta drugo ako budu htjeli da ga se rijese.

“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”

George Orwell

696Green Bay Packers - Page 28 Empty Re: Green Bay Packers Uto 30 Nov 2021, 14:59

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Što ono rekoh miljon puta...

Ulaganje u RB, bilo pickom ili masnim ugovorom su bačene pare...

Oni su doslovno potrošna roba, ko tariguz...

697Green Bay Packers - Page 28 Empty Re: Green Bay Packers Uto 30 Nov 2021, 15:49

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP

Ovde se radi o tome da je ovo verovatno poslednji prozor za SB. Nakon ove sezone nije ni bitno koliko ce zauzimati u SC, ako bude išao potpuni remont. Svakako da Dillon ne bi sam izgurao sezonu. A sigurna lova Jonesu je 8M po sezoni, ostalo su bonusi

698Green Bay Packers - Page 28 Empty Re: Green Bay Packers Uto 30 Nov 2021, 16:15

Zver

Zver
VIP
VIP

Zeka je Bogotac ove igre. Jest da je skot privatno ( bar tako kažu ), ali nećemo ga vodit kući. Ona OL bi sa bilo kojim drugim QBom delovala kao nivo Vukova ili Veprova, ali sa njim deluju i više nego pristojno.

Onda vidim onog našeg Blentu. Pa njemu da daš pet HOF-ova ispred i Skarnekiu da ih trenira i uigrava tri godine, opet bi delovali ko početnici.

...Sa Vajominškog Univerziteta

699Green Bay Packers - Page 28 Empty Re: Green Bay Packers Uto 30 Nov 2021, 16:38

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Gde si procitao da je skot?

Ja sam vise skontao da je cudak, kako i deluje, al ne da je los lik..

A moje misljenje o njemu kao igracu znate..ako ne GOAT, top 5 all time...

700Green Bay Packers - Page 28 Empty Re: Green Bay Packers Uto 30 Nov 2021, 17:01

KPGS

KPGS
VIP
VIP

@Peyton Manning ::Gde si procitao da je skot?

Ja sam vise skontao da je cudak, kako i deluje, al ne da je los lik..

A moje misljenje o njemu kao igracu znate..ako ne GOAT, top 5 all time...
Daj bože da mi u NYG imamo jednog skota!

Peyton Manning likes this post

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 28 od 29]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 15 ... 27, 28, 29  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu