NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » NFC » NFC North » Green Bay Packers

Green Bay Packers

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 17 od 20]

401Green Bay Packers - Page 17 Empty Re: Green Bay Packers Pon 25 Jan 2021, 11:20

niko32

Rookie
Rookie
Uvek je znao da udara na slabe tačke. Verovatno dečko nije dovoljno dobar,a i trenerski deo posla u odbrani nije bas bio sjajan. Očekivao sam više od Smitovih. Ipak je defanziva ključ za ovaj deo godine.

402Green Bay Packers - Page 17 Empty Re: Green Bay Packers Pon 25 Jan 2021, 11:21

Zver

Zver
VIP
VIP
Džaba jedan elitni CB, ako je rupa na slotu ili na drugoj strani.

...Sa Vajominškog Univerziteta

403Green Bay Packers - Page 17 Empty Re: Green Bay Packers Pon 25 Jan 2021, 11:26

Sirko

Sirko
VIP
VIP
Boze moj, sta je tu je. Idemo dalje...
SB ekipe krasi ono da u prelomnim trenucima odigras kako treba. Mi nismo i to je to. Sjajan tim, ali ono malo fali...

Britva? Kakva bičarka? Nije skretničar nego ašov.
https://www.facebook.com/Zoka86

404Green Bay Packers - Page 17 Empty Re: Green Bay Packers Pon 25 Jan 2021, 11:27

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator
Ne bih rekao da ste sjajan tim.

Sa prosecnim QB, ovo nije PO tim.

http://nfl.com/

405Green Bay Packers - Page 17 Empty Re: Green Bay Packers Pon 25 Jan 2021, 11:31

Zver

Zver
VIP
VIP
Falio je i Bahtijar sinoć.

...Sa Vajominškog Univerziteta

406Green Bay Packers - Page 17 Empty Re: Green Bay Packers Pon 25 Jan 2021, 11:33

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator
Jeste, naravno. JPP se setao do AR.

407Green Bay Packers - Page 17 Empty Re: Green Bay Packers Pon 25 Jan 2021, 11:34

kb8

kb8
Moderator
Moderator
@Peyton Manning ::Ne bih rekao da ste sjajan tim.

To ja već govorim godinama, tim je niđe veze i da nema Zeke, PO bi gledali na telki iz sezone u sezonu...

Green Bay Packers - Page 17 Lakers10

408Green Bay Packers - Page 17 Empty Re: Green Bay Packers Pon 25 Jan 2021, 11:35

Sirko

Sirko
VIP
VIP
@Peyton Manning ::Ne bih rekao da ste sjajan tim.

Za mene je ovo sjajan kad pogledas sta je pod mekkartijem bilo poslednjih godina.
Jbg i QB spada u tim Smile
Napredovali smo mnogo u poslednje dve godine pod Lafleurom.
Druga stvar sto on nije isao na 4th down. Mlad je treener i na ovakvim greskama se uci.

409Green Bay Packers - Page 17 Empty Re: Green Bay Packers Pon 25 Jan 2021, 11:47

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator
Svakako veliki napredak, ali pre svega jer se koristio AR kako treba.

Imate top WR i jos par odlicnih igraca. Ostalo je za 4-12 skor.

410Green Bay Packers - Page 17 Empty Re: Green Bay Packers Pon 25 Jan 2021, 11:55

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Zeka je bio super ispizdjen sinoc na pressu, vidi se da mu je i FG odluka nejasna pored svega ostalog.

“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”

George Orwell

411Green Bay Packers - Page 17 Empty Re: Green Bay Packers Pon 25 Jan 2021, 11:56

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Sa druge strane, citava ta ekipa Kyle, McVay i sad LaFleur donosi prilicno konzervativne odluke.
Jako cudno obzirom da su jako inovativni kad je playcalling u pitanju.

“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”

George Orwell

412Green Bay Packers - Page 17 Empty Re: Green Bay Packers Pon 25 Jan 2021, 12:03

Sirko

Sirko
VIP
VIP
@SymphonyX ::Zeka je bio super ispizdjen sinoc na pressu, vidi se da mu je i FG odluka nejasna pored svega ostalog.
I treba da ispizdi. ima razloga.
A isto tako treba i da bude samokritican. 2-3 puta nije video otvorene hvatace i nije trcao kad mu se otvorio put u EZ u poslednjem nasem drajvu. Npr protiv remsa mu nije bio problem da utrci u ez iako je morao prodje i fintira defanzivce. Mislim da je imao straha i sam sebe sputavao, mozda kompleksi. Prethodna tri finala gubio, pa igras protiv velicine kakva je Tomica. Ima svega... Falilo mu je sinoc vise improvizacije.

413Green Bay Packers - Page 17 Empty Re: Green Bay Packers Pon 25 Jan 2021, 12:09

kb8

kb8
Moderator
Moderator
@SymphonyX ::Sa druge strane, citava ta ekipa Kyle, McVay i sad LaFleur donosi prilicno konzervativne odluke.
Jako cudno obzirom da su jako inovativni kad je playcalling u pitanju.

Ne stavljaj mi sol na ranu...

414Green Bay Packers - Page 17 Empty Re: Green Bay Packers Pon 25 Jan 2021, 12:15

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
@Sirko ::
@SymphonyX ::Zeka je bio super ispizdjen sinoc na pressu, vidi se da mu je i FG odluka nejasna pored svega ostalog.
I treba da ispizdi. ima razloga.
A isto tako treba i da bude samokritican. 2-3 puta nije video otvorene hvatace i nije trcao kad mu se otvorio put u EZ u poslednjem nasem drajvu. Npr protiv remsa mu nije bio problem da utrci u ez iako je morao prodje i fintira defanzivce. Mislim da je imao straha i sam sebe sputavao, mozda kompleksi. Prethodna tri finala gubio, pa igras protiv velicine kakva je Tomica. Ima svega... Falilo mu je sinoc vise improvizacije.
Par puta je imao receivere oko kojih bukvalno nije bilo nikoga, jako cudno. Ona situacija gdje su imali free play i Adams otvoren trci ka EZ, a on baca Lazardu - nidje veze.

George Orwell

415Green Bay Packers - Page 17 Empty Re: Green Bay Packers Pon 25 Jan 2021, 12:16

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Namjerno je to sabotiro kako bi imo valjan razlog da se vrati doma...

416Green Bay Packers - Page 17 Empty Re: Green Bay Packers Pon 25 Jan 2021, 12:19

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator
E da, skroz sam zaboravio na to sto nije istrcao TD na kraju. Potpuno nejasno, on je znao da trci i kad ima manje prostora nego sinoc.

Odlicno je odigrao, ali taj run i sto nije video Adamsa je odlicilo utakmicu.

417Green Bay Packers - Page 17 Empty Re: Green Bay Packers Pon 25 Jan 2021, 12:19

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator
jel gostuje sutra na YT, da mu Pat McAfee i AJ trljaju jaja?

418Green Bay Packers - Page 17 Empty Re: Green Bay Packers Pon 25 Jan 2021, 17:39

fingolfin

fingolfin
Rookie
Rookie
Velika steta, sami smo sebe pobedili. TB nije odigrala nista posebno, protiv malo bolje odbrane sa onakvom igrom imala bi upola manje poena. Bradyja od 3Q nije bilo, da zaboravimo 3 INT, imao je i nekoliko losih bacanja, konkretno je celu utakmicu bacao prejake lopte. Fournette nas je razbijao, a (tokom cele utakmice nepomenuti) Gronk stavio so na ranu.
O nasoj igri ste sve vec rekli u prethodnim komentarima. AR ce, ili uceniti upravu za sledecu sezonu, ili otici. Prvi put je bio na pressu bez obelezja kluba. Jaka poruka upravi!

419Green Bay Packers - Page 17 Empty Re: Green Bay Packers Pon 25 Jan 2021, 17:51

fingolfin

fingolfin
Rookie
Rookie
Ja sam veoma utucen, mogu misliti kako je AR. 37 godina, zna da zasluzuje vise od jednog Lombardija, prvi put igra NFC finale na Lambeau, protiv verovatno GOAT-a, zna da je mogao/morao bolje...
Ovo je gore nego protiv Seahoksa 2014. Vrv ce se iskljuciti na par nedelja, da se preispita i onda cemo znati buducnost fransize.

420Green Bay Packers - Page 17 Empty Re: Green Bay Packers Pon 25 Jan 2021, 20:24

Rasha

Rasha
NFL Star
NFL Star
@fingolfin ::Ja sam veoma utucen,

ma sto bi bio, pa nisi ti igrao.

421Green Bay Packers - Page 17 Empty Re: Green Bay Packers Pon 25 Jan 2021, 21:13

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
@Peyton Manning ::E da, skroz sam zaboravio na to sto nije istrcao TD na kraju. Potpuno nejasno, on je znao da trci i kad ima manje prostora nego sinoc.

Nisam siguran da bi uspio da postigne TD, ali u najgorem slucaju imas par jardi do EZ. Bas bizarna odluka.

George Orwell

422Green Bay Packers - Page 17 Empty Re: Green Bay Packers Pon 25 Jan 2021, 21:15

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator
nije bas realno da kazete da ste ovo mogli dobiti. ljudi su kontrolisali mec celo vreme. glupi Arians sistem sa nerazumnim pas akcijama vas vratilo. imao sam utisak da Fornet moze sam da vam poorone teren a oni tri glupe pas akcije i vrate vas u zivot.

vaskrsno sam Remse, vaskrsno sam Rejderse pa je vreme da to uradim i NEP

423Green Bay Packers - Page 17 Empty Re: Green Bay Packers Pon 25 Jan 2021, 21:21

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator
@SymphonyX ::
@Peyton Manning ::E da, skroz sam zaboravio na to sto nije istrcao TD na kraju. Potpuno nejasno, on je znao da trci i kad ima manje prostora nego sinoc.

Nisam siguran da bi uspio da postigne TD, ali u najgorem slucaju imas par jardi do EZ. Bas bizarna odluka.
Mislim da bi uspeo da je otrcao skroz desno, ali cak i da nije, kao sto kazes, uzeo bi bar 5y.

424Green Bay Packers - Page 17 Empty Re: Green Bay Packers Pon 25 Jan 2021, 21:33

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator
ono posle meca , sta bi bilo da je bilo. da nisu forsirali bacanje nego rovarili , mec bi bio gotov ranije ali ovako valjda bolje. bilo zanimljivije za nas neutralne.

vaskrsno sam Remse, vaskrsno sam Rejderse pa je vreme da to uradim i NEP

425Green Bay Packers - Page 17 Empty Re: Green Bay Packers Pon 25 Jan 2021, 21:36

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator
Da, definitivno smo dobili bas zanimljiv mec. Opravdao ocekivanja za razliku od AFC finala

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 17 od 20]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu