NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.
NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » NFC » NFC North » Green Bay Packers

Green Bay Packers

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 9 od 10]

201Green Bay Packers - Page 9 Empty Re: Green Bay Packers taj Sub 17 Okt 2020, 18:34

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Packers OL allowed just 18 pressures in the first four weeks of the season.

AR igra sjajno, ali ovo je sulud podatak koji dosta toga objasnjava.

“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”

George Orwell

202Green Bay Packers - Page 9 Empty Re: Green Bay Packers taj Sub 17 Okt 2020, 18:47

The Bad Man

The Bad Man
NFL Star
NFL Star
Ima i do OL, ali je više do sistema gde se AR oslobađa lopte u proseku nakon 2,46s(ako se dobro secam podatka). Očekivalo se da ce biti mnogo problema odlaskom Bulage, ali ispade još bolje uprkos tome sto nismo nasli zamenu.

Necu da prognoziram pobednika sutra, ali mislim da je nerealno da odigramo još jedan meč bez turnovera. Tako da tu ide moj tip 😁

Inace bice ovo treci i odlucujuci(ako se ne varam)susret Brady-Rodgers, verovatno i poslednji u regularnom delu. Ima i Miami-Jets u isto vreme, koga ovo ne zanima

203Green Bay Packers - Page 9 Empty Re: Green Bay Packers taj Sub 17 Okt 2020, 19:20

Blento

Blento
VIP
VIP
Jebeš Brejdi Rodžers...bitnija je bitka za plavušu, odnosno šta će Đetsi uraditi.

Mila majko
Evo tvoga Blente
Iz Bileće
Nosi dokumente

204Green Bay Packers - Page 9 Empty Re: Green Bay Packers taj Ned 18 Okt 2020, 15:52

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame
@Blento ::Jebeš Brejdi Rodžers...bitnija je bitka za plavušu, odnosno šta će Đetsi uraditi.
Džabe govoriti ljudima.

205Green Bay Packers - Page 9 Empty Re: Green Bay Packers taj Ned 18 Okt 2020, 23:16

The Bad Man

The Bad Man
NFL Star
NFL Star
Baš sam veštica za turnover, treci pick 6 u karijeri

206Green Bay Packers - Page 9 Empty Re: Green Bay Packers taj Ned 18 Okt 2020, 23:24

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Okrenu se utakmica na glavu.

“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”

George Orwell

207Green Bay Packers - Page 9 Empty Re: Green Bay Packers taj Ned 18 Okt 2020, 23:25

BasBetis

BasBetis
NFL Player
NFL Player
Gde je jedan, tu je i drugi.

208Green Bay Packers - Page 9 Empty Re: Green Bay Packers taj Pon 19 Okt 2020, 00:04

Sirko

Sirko
VIP
VIP
Za cas posla sve okrene i skoro gotova tekma...

Al neka, ako treba nek se desi. Bolje ranije nego kasnije. Da nas otrezne malo

Britva? Kakva bičarka? Nije skretničar nego ašov.
https://www.facebook.com/Zoka86

209Green Bay Packers - Page 9 Empty Re: Green Bay Packers taj Pon 19 Okt 2020, 01:42

The Bad Man

The Bad Man
NFL Star
NFL Star
Da nije bilo Rodgersovih sranja, drugi meč bi se gledao. Onakve stvari demorališu i napad i odbranu, i sve ode dođavola.

210Green Bay Packers - Page 9 Empty Re: Green Bay Packers taj Pon 19 Okt 2020, 01:42

The Bad Man

The Bad Man
NFL Star
NFL Star
Da nije bilo Rodgersovih sranja, drugi meč bi se gledao. Onakve stvari demorališu i napad i odbranu, i sve ode dođavola.

211Green Bay Packers - Page 9 Empty Re: Green Bay Packers taj Pon 19 Okt 2020, 12:25

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator
Rasho, gde si javi se.

izbaksuzirao si packerse ovaj week...

212Green Bay Packers - Page 9 Empty Re: Green Bay Packers taj Pon 19 Okt 2020, 12:43

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
au al vas sastavili sa zemljom.

213Green Bay Packers - Page 9 Empty Re: Green Bay Packers taj Pon 19 Okt 2020, 12:57

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame
Jordan Love time?

214Green Bay Packers - Page 9 Empty Re: Green Bay Packers taj Pon 19 Okt 2020, 12:58

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
@Vlado997 ::Jordan Love time?

da ponese gejtorad i tablu , svakako

215Green Bay Packers - Page 9 Empty Re: Green Bay Packers taj Pon 19 Okt 2020, 13:03

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame
Ja čekam sud čike sa moje profilne.

216Green Bay Packers - Page 9 Empty Re: Green Bay Packers taj Pon 19 Okt 2020, 13:10

Niger iz huda

Niger iz huda
Veteran
Veteran
Moram da kazem da do pre 24 sata sam navijao protiv vas u ovoj sezoni, nevezano za tekmu sa Tampom. Vi i Sijetl, ali ipak Sijetl vise zato sto je Vilson mladji.

Ali s obzirom da krece narativ o Folesu madjiji, zelim da ih nagazite i u regularnoj sezoni i u PO ako se sastanete. Sto pre Cikago ispadne, to bolje po NFL zajednicu. U ovoj oazi to nije bitno kad ce to da se desi i nece da ostavi jaci trag, ali cim se izadje van ovog kruga krecu kancerogene rasprave.

Nista ne moze da mi ogadi jednu ekipu kao startni QB.

Ako osvojite ove sezone, tako je sudjeno. Iz ovakvih poraza u ovom delu sezone, moze najbolje da se uci.

217Green Bay Packers - Page 9 Empty Re: Green Bay Packers taj Pon 19 Okt 2020, 14:01

The Bad Man

The Bad Man
NFL Star
NFL Star
Ljuba nije spreman za CFL, a ne startnog QB. Eno ga ima najbolje mesto na tribinama Lambo

218Green Bay Packers - Page 9 Empty Re: Green Bay Packers taj Uto 20 Okt 2020, 10:40

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame
@Vlado997 ::Ja čekam sud čike sa moje profilne.
Ovde fali jedino Carson Wentz da se objedini Sveto Trojstvo.

219Green Bay Packers - Page 9 Empty Re: Green Bay Packers taj Uto 20 Okt 2020, 11:03

The Bad Man

The Bad Man
NFL Star
NFL Star
Koje nebitne statistike je lik izvukao

220Green Bay Packers - Page 9 Empty Re: Green Bay Packers taj Uto 20 Okt 2020, 11:49

Rasha

Rasha
NFL Player
NFL Player
ma osvojicemo NFC king

221Green Bay Packers - Page 9 Empty Re: Green Bay Packers taj Uto 20 Okt 2020, 12:26

The Bad Man

The Bad Man
NFL Star
NFL Star
Ovde je ključno pitanje gde je nestao pass rush? Zadarius jedini igra nešto, drugi Smith je potpuno nestao sa scene, a Gary se sve više čini kao suvi prosek(možda i gore od toga). Clark nijedan qb pressure u 3 meča što je odigrao. Kolika lova je upumpana u DL...

222Green Bay Packers - Page 9 Empty Re: Green Bay Packers taj Uto 20 Okt 2020, 17:14

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame
Green Bay Packers - Page 9 EkuJ9_kXUAUYaD5?format=jpg&name=4096x4096

223Green Bay Packers - Page 9 Empty Re: Green Bay Packers taj Sre 28 Okt 2020, 20:32

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Ovo toliko ima smisla da sam i ja to naslutio. 

George Orwell

224Green Bay Packers - Page 9 Empty Re: Green Bay Packers taj Sre 28 Okt 2020, 20:38

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Koliko bi im on legao, naravno pod uslovom da ostane zdrav, sto je za njega skoro nemoguce misija.

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

225Green Bay Packers - Page 9 Empty Re: Green Bay Packers taj Sre 28 Okt 2020, 23:14

The Bad Man

The Bad Man
NFL Star
NFL Star
Doveo bih ga, ali za kikiriki pik. Ne vidim nas kao ekipu koja ce mu ponuditi ugovor na kraju sezone

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 9 od 10]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu