NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.
NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » Sezona 2020/21 » Preseason 2020/21 » Offseason 2020 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo

Offseason 2020 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 14 od 15]

Blento

Blento
VIP
VIP
@SymphonyX ::
@Blento ::Nate Solder.
To je bilo ocekivano.

Slažem se. Čovek je pobedio rak, a trenutno se njegov sin bori s rakom. Ma ja sam potpuno OK s tim. Čovek je doneo apsolutno ispravnu odluku.
Mene nervira njegovo saopštenje za medije gde je u 15 rečenica jedno 60 puta spomenuo Boga,Božiju volju, Božiju pomoć i slične sintagme. Koliko god znao da je taj verski zilotizam zastupljen u SAD, i dalje mi ne ide u glavu da neko u 21.veku može biti tako zadrt.

Mila majko
Evo tvoga Blente
Iz Bileće
Nosi dokumente

The Bad Man

The Bad Man
NFL Star
NFL Star
Znam ljude, ili sam cuo za mnogo njih, koji se u teškim situacijama okreću veri. Valjda se u takvom momentu hvataš za slamku spasa, iako nisi bio religiozan do tada. I onda, ako pobediš, ubediš sebe da ti je Bog pomogao, a ako ne, onda kažeš takva je Božja volja.

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Koliko je bizarna ova poslednja TOP100 lista Laughing

“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”

George Orwell

Niger iz huda

Niger iz huda
Veteran
Veteran
@The Bad Man ::Znam ljude, ili sam cuo za mnogo njih, koji se u teškim situacijama okreću veri. Valjda se u takvom momentu hvataš za slamku spasa, iako nisi bio religiozan do tada. I onda, ako pobediš, ubediš sebe da ti je Bog pomogao, a ako ne, onda kažeš takva je Božja volja.

Ja sam pre par meseci imao te neke religijske momente, ali nisam se priklonio veri. Klasicna prica, ide se iz jedne krajnosti u drugu. Treba naci sredinu u celoj prici. Jeste subjektivni osecaj, ali bas budem poneki put alergican na neka proserevanja i odlazak u tu drugu krajnost gde se ljudi podsmevaju religiji. Najvise tu primetim nedovoljno ulozen trud, pa mi to u startu smeta. Mada to su u vecem delu slucajeva povrsne poruke. Religijski motivi su implementirani u razne oblike zabave (filmovi, serije, knjige, video igre itd) u drugacijoj formi i sve zavisi da li si ti konzument toga i da li to uocavas. Cak i da ne uocis, mozes naci na netu ako te interesuje ili ces slucajno naleteti. Ono sto mogu za sebe da kazem je da vise postujem vernike nego sto sam ranije.

Btwe, meni prosle godine malo pokvario dozivljaj poslednjih 20 minuta Chemical Brothersa kada su krenuli da bombarduju publiku sa raznim religioznim simbolima, a uz to i pesme su bile slabije pa je sam efekat bio mlak. Igrom slucaja tih dodatih 20 minuta nisu bili deo njihovog nastupa na Glastonburyu.

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Nego, oćmo imat sezonu il ne da znam jel da se i ja molim Bogu il kome već?

Offseason 2020 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo - Page 14 14523112

Blento

Blento
VIP
VIP
Skeptičan sam po tom pitanju. Vlasnici i funkcioneri lige bi rado da je bude...ali da više ne citiramo poručnika Pašića

Poslednji izmenio Blento dana Pon 03 Avg 2020, 09:23, izmenjeno ukupno 1 puta

Mila majko
Evo tvoga Blente
Iz Bileće
Nosi dokumente

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Pod znakom pitanja je i dalje sve dakle...

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Zasto je ne bi bilo? Bukvalno ni jedno stvarno veliko ime nije opt out..

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Pa ne pitam samo radi igrača već više radi situacije općenite u USA i svijetu...

Konstantno se jedu govna okolo naokolo pa reko da vidim imal tu išta da je sigurnije...

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
moje informacije iz USA kazu mnogo dramosera iz koronas bot kluba. ima bolesnih ali uglavnom padaju oni koji bi ionako padali . naravno bude i neki slucaj zdravih. bice sezone to vise nije pitanje za ligu , to je drzavno pitanje. zivot mora dalje. pobice ih ekonomska korona

Offseason 2020 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo - Page 14 Dres Offseason 2020 - pijaca, dojave, suskanja , tracevi i ostalo - Page 14 Naso-s11

mi iz kuce dva dobili smo email....„Junaci! Tačno u 09 časova neprijatelj se ima razbiti vašim silnom tastaturom, razneti vašom silnom sljivovcom i belim lukom. Obraz Projektovanja, našeg Revita, ima da bude svetao. Projektantii! Junaci! Krizni stab sa dokotor Konom izbrisala je naš puk iz brojnog stanja, naš puk je žrtvovan za čast Revita i sinkovanja. Vi nemate više da se brinete za živote vaše, oni više ne postoje. Zato napred u slavu! Za Revit i sink! Živelo projektovanje! Živeo Nemacki Klijent!“, glasile su reči koje je izgovorio sef Nikola, a koje prenose njegovi crnci Miki i kaplar Dulo
" />

Blento

Blento
VIP
VIP
hoće biće je, tojest počeće...šta će biti kad posle mesec dana 15 ekipa budu imali 50+ posto igrača pozitivnih, to je drugo pitanje.

Mila majko
Evo tvoga Blente
Iz Bileće
Nosi dokumente

BasBetis

BasBetis
NFL Player
NFL Player
Ako ih ne testiraju, neće biti korone. Very Happy

Blento

Blento
VIP
VIP
Nema crnaca nema rasizma rezon Very Happy

Mila majko
Evo tvoga Blente
Iz Bileće
Nosi dokumente

BasBetis

BasBetis
NFL Player
NFL Player
Teške odluke su nekada jedina mogućnost. Very Happy

The Bad Man

The Bad Man
NFL Star
NFL Star
Kad ih bude 50% zarazenih, steci ce NFL kolektivni imunitet Very Happy

2 nedelje pauza, i onda mogu i bez testova

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Odell Beckham Says The NFL Should Cancel The Season: “Why Are We Trying To Push Forward”

Slažem se s njim, i ja bi tražio otkazivanje sezone da sam u Govnjivima...

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
The Cleveland Plain Dealer's Mary Kay Cabot reports Odell Beckham has no plans of opting out.

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

BasBetis

BasBetis
NFL Player
NFL Player
Njima se svakako i ne isplati da igraju.

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Oni su meni najveci sleeper ove godine. Bez one budaletine na mjestu HC-a, uzece bar 2-3 pobjede vise.

Prosle zavrsili 6-10, uz ono sramno pustanje Bengalsa u poslednjem kolu. Stefanski sve i da je ocajan trener, opet je ogroman napredak u odnosu na proslu godinu.

“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”

George Orwell

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
VIP
VIP
Posto iz godine u godinu menjaju pravila i idu ka tome da pretvore ligu u flag football taman sad imaju i izgovor u vidu socijalnog distanciranja pa nek izbace obaranja potpuno da se ne siri zaraza.

2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

R.I.P Keith Flint Sad

mardok

mardok
Veteran
Veteran
Sad krece zajebancija sa Opt.out igraci sa kraja rostera kojima se "drma stolica" izaberu Opt.out dobijaju 150.000$, i garantovan ugovor sledece.
Drugo, sad kad uleti nekome bitan starter da izadje iz price a da nije IR ima da krene kuknjava.

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Zavrsio je period opt outa.

George Orwell

BasBetis

BasBetis
NFL Player
NFL Player
Očekivao sam više otkaza.

mardok

mardok
Veteran
Veteran
Nije bilo strasno, kako je moglo da bude.
Samo je NE najebao.

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 14 od 15]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu