NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » AFC » AFC East » New England Patriots

New England Patriots

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 4 od 12]

76New England Patriots - Page 4 Empty Re: New England Patriots taj Ned 05 Jan 2020, 20:02

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Suska se da ce biti jos penzija.

“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”

George Orwell

77New England Patriots - Page 4 Empty Re: New England Patriots taj Ned 05 Jan 2020, 20:03

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
Sumnjam da ce Brejdi u penziju, nastavlja on da igra
sad dal ce igrati i dalje u Petriotsima ne znam... prvi put je sansa oko 40% da ce napustiti ekipu

New England Patriots - Page 4 Roster

78New England Patriots - Page 4 Empty Re: New England Patriots taj Ned 05 Jan 2020, 20:05

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Ne misli se na Bradya, tu niko nista ne zna trenutno.

“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”

George Orwell

79New England Patriots - Page 4 Empty Re: New England Patriots taj Ned 05 Jan 2020, 20:12

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
Davno sam citao da je Brejdi kao mladji bio veliki navijac 49ersa, pa ako bi vec trebao da predje u neku drugu ekipu vrlo moguce da su oni

80New England Patriots - Page 4 Empty Re: New England Patriots taj Ned 05 Jan 2020, 20:14

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Tamo je JimmyG siguran, ne vidim zasto bi ga sutnuli zbog covjeka koji ce tad imat 43 godine.
Ne vjerujem da Kyle toliko poremecen.

George Orwell

81New England Patriots - Page 4 Empty Re: New England Patriots taj Ned 05 Jan 2020, 20:15

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
@SymphonyX ::Tamo je JimmyG siguran, ne vidim zasto bi ga sutnuli zbog covjeka koji ce tad imat 43 godine.
Ne vjerujem da Kyle toliko poremecen.
a da ga vrati Bili? Very Happy plus neki pik
edit: sad vidim da tomi istice ugovor, nebitni su onda NEP sve je na njemu

82New England Patriots - Page 4 Empty Re: New England Patriots taj Ned 05 Jan 2020, 20:16

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
kapiram vec ako bi isao da bi to bila NFC ekipa, sad koja tesko je reci. ali to sto je bio navijac 49ersa sigurno ne odmaze

83New England Patriots - Page 4 Empty Re: New England Patriots taj Ned 05 Jan 2020, 20:22

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

84New England Patriots - Page 4 Empty Re: New England Patriots taj Ned 05 Jan 2020, 20:24

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
svi pominju Chargerse i Coltse... a cesto i Bearse

sta znam.. prosle godine kad se suskalo oko AB spomenuto je sto ekipa, najcesce SF pa na kraju zavrsi u Rejdersima. sve su to nagadjanja, mi jos ne znamo ni hoce li otici iz Nju Inglanda.

85New England Patriots - Page 4 Empty Re: New England Patriots taj Ned 05 Jan 2020, 20:27

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Ja prvo ne vjerujem da ce ici negdje ako se ne povuce, a broj 2 - sigurno nece u SF jer to za njih nema smisla.
Moraju obije strane bit zainteresovane.

Ja bi najradije da ide u penziju ako vec ne mogu da se dogovore.

George Orwell

86New England Patriots - Page 4 Empty Re: New England Patriots taj Ned 05 Jan 2020, 20:28

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
@SymphonyX ::Ja prvo ne vjerujem da ce ici negdje ako se ne povuce, a broj 2 - sigurno nece u SF jer to za njih nema smisla.
Moraju obije strane bit zainteresovane.

Ja bi najradije da ide u penziju ako vec ne mogu da se dogovore.
mislim da se njemu ne ide u penziju, mozda bude kao Favre

87New England Patriots - Page 4 Empty Re: New England Patriots taj Ned 05 Jan 2020, 20:30

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Rekao je da nece dati popust Patsima, tako da mi ne bi bilo sokantno da promeni tim.

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

88New England Patriots - Page 4 Empty Re: New England Patriots taj Ned 05 Jan 2020, 20:32

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Winter is coming.

Brady je manijak, oce taj da igra jos sigurno. Moglo bi to bas ruzno sa ispadne.

George Orwell

89New England Patriots - Page 4 Empty Re: New England Patriots taj Ned 05 Jan 2020, 21:06

niko32

Rookie
Rookie
Kontam da ce Brejdi da ostane ovde uz debeo ugovor da naplati godine igranja po nizoj ceni, a od njih ce tesko biti nesto u skorije vreme, posto covek od 43 godine tesko da ce da vodi konkurentan napad u budućnosti

90New England Patriots - Page 4 Empty Re: New England Patriots taj Uto 07 Jan 2020, 10:40

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
bas teska situacija u Bostonu. mozda se podignu i krenu napred .

mislim da nemaju para da daju Brejdiju 40miliona za godinu.

New England Patriots - Page 4 Dres New England Patriots - Page 4 Naso-s11

fudbal se preselio u carstvo kocke, šljoke i rava. idealno mesto za život
Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου
" />

91New England Patriots - Page 4 Empty Re: New England Patriots taj Uto 07 Jan 2020, 10:42

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Možda su u šumi...

New England Patriots - Page 4 14523112

92New England Patriots - Page 4 Empty Re: New England Patriots taj Uto 07 Jan 2020, 11:01

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin

Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου
" />

93New England Patriots - Page 4 Empty Re: New England Patriots taj Uto 07 Jan 2020, 11:28

niko32

Rookie
Rookie
@dr.dule ::bas teska situacija u Bostonu. mozda se podignu i krenu napred .

mislim da nemaju para da daju Brejdiju 40miliona za godinu.
Koliko sam shvatio imaju oko 42-43 mil u capu. Siguran sam da ce mu dati to sto trazi jer je napravio posao veka za klub i porodicu Kraft. Problem je sto ostajemo bez svih top slobodnih igraca i pitam se kako ce moci da plate i nove igrace sa drafta. E sad vratice se i povredjeni igraci i bice to ekipa za nekih u najboljem slucaju 8-9 pobeda, pa uz neki splet okolnosti kao u nfc east ove godine mozda i udju u po.. Ali sve je to vec naucna fantastika i verovatno cemo cekati dve godine da Tom naplati svoje i posle polako uz Stevu Belicika i nov kadar u novu budućnost..

94New England Patriots - Page 4 Empty Re: New England Patriots taj Uto 07 Jan 2020, 18:03

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Nastavlja se istorijski trenerski egzodus, u zadnje dvije sezone bukvalno su svi posli Laughing
Jos jedan znak da je kraj blizu, i to neprijatan.

George Orwell

95New England Patriots - Page 4 Empty Re: New England Patriots taj Uto 07 Jan 2020, 18:33

niko32

Rookie
Rookie
Tu je Belicik familija, za trenere nema brige

96New England Patriots - Page 4 Empty Re: New England Patriots taj Sre 08 Jan 2020, 17:13

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
ja se ne bih brinuo za NE. ne mogu uvek igrati SB. sledece sezone nova sansa. samo da vidimo hoce li Dzos ostati.

" />

97New England Patriots - Page 4 Empty Re: New England Patriots taj Pet 10 Jan 2020, 10:27

Blento

Blento
VIP
VIP
Šta se ovo šuška...Bili želi Riđeg QB-a da dovede u Novu Englesku.

Mila majko
Evo tvoga Blente
Iz Bileće
Nosi dokumente

98New England Patriots - Page 4 Empty Re: New England Patriots taj Pet 10 Jan 2020, 10:39

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Pa da svi vidimo kako roda biber melje...

New England Patriots - Page 4 14523112

99New England Patriots - Page 4 Empty Re: New England Patriots taj Pet 10 Jan 2020, 11:12

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
To su, najblaze receno, glupe fabrikacije.
Moze BB da zeli sta hoce, ali i Kraft ce se nesto pitat.

Sve i da je tacno, timing nema smisla i ne bi procurelo u ovom momentu.

George Orwell

100New England Patriots - Page 4 Empty Re: New England Patriots taj Pet 10 Jan 2020, 18:51

Mean_Machine

Mean_Machine
NFL Star
NFL Star
Prošle godine osvojili SB, ove godine bili treći u sezoni, jedva izgubili od sasvim pristojne ekipe i svi dižu famu o kraju???
Give me a break.

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 4 od 12]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu