NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.
NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » AFC » AFC East » New England Patriots

New England Patriots

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 25 od 26]

601New England Patriots - Page 25 Empty Re: New England Patriots taj Uto 05 Jan 2021, 15:02

Cenci

Cenci
Hall of Fame
Hall of Fame
Darnold??? Jeste vi ljudi normalni?? Stafford ostaje u Lionsima.

602New England Patriots - Page 25 Empty Re: New England Patriots taj Uto 05 Jan 2021, 15:59

Niger iz huda

Niger iz huda
Veteran
Veteran
Lik moze da zavrsi u PO ekipi, ne dajem mu velike sanse da ce ostati u Lionsima.

Moze to da bude zanimljiva QB vrteska kroz dva meseca.

603New England Patriots - Page 25 Empty Re: New England Patriots taj Uto 05 Jan 2021, 16:42

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP
Darnold je QB o kom se i dalje najmanje zna. Ne dao bog nikom onakve sreće kao njemu, da zavrsi u Jetsima

Baker je dobio OBJ i Landry-a, Allen dobio Diggsa, a Darnoldu je najbolji hvatac za 3 godine Crowder. I naravno, sve to vreme nema ni trcanja ni OL

604New England Patriots - Page 25 Empty Re: New England Patriots taj Uto 05 Jan 2021, 16:45

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Moj prognoza je Tua za 15. pik.

“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”

George Orwell

605New England Patriots - Page 25 Empty Re: New England Patriots taj Uto 05 Jan 2021, 20:52

Nik88

Standardan
Standardan
Mens cini da ce pritegnuti odbranu,a sto se tice QB verovatno neki jeftin pokusaj tipa kao ove godine. Taman da se vrate nekih 20-ak godina nazad

606New England Patriots - Page 25 Empty Re: New England Patriots taj Uto 05 Jan 2021, 21:08

niko32

Rookie
Rookie
@Nik88 ::Mens cini da ce pritegnuti odbranu,a sto se tice QB verovatno neki jeftin pokusaj tipa kao ove godine. Taman da se vrate nekih 20-ak godina.
Slažem se konstatacijom. Odbrana je trasirala karijeru i Brejdiju. Ludačka je bila u prvih 5-6 godina njegove karijere. Kad se setim koliko puta su se odbranili na gol liniji,strašni su bili.

607New England Patriots - Page 25 Empty Re: New England Patriots taj Uto 05 Jan 2021, 21:30

Cenci

Cenci
Hall of Fame
Hall of Fame
Sta imamo od toga da krpamo QB poziciju sa ovima istrosenima QB? Opet cemo biti 7-9,8-8,6-10. Ili su starci,ili su likovi koji nemaju vise tekmi sa vise td nego int.

608New England Patriots - Page 25 Empty Re: New England Patriots taj Uto 05 Jan 2021, 22:29

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP
Moze Tua ovde, dobar game menager. Sigurno kompletira kratke pasove, a naucice da baci i poneki duzi vremenom

609New England Patriots - Page 25 Empty Re: New England Patriots taj Uto 05 Jan 2021, 22:44

niko32

Rookie
Rookie
Otkud ova prica u vezi sa Tuom? Zar dečko nije pod ugovorom i otkud mi znamo da Flores nece da ga zadrži, pa i ako draftuje qb,da ih uporedi bar jednu sezonu?

610New England Patriots - Page 25 Empty Re: New England Patriots taj Uto 05 Jan 2021, 22:48

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
To ja fantaziram, nema nikakvog uporista za to.

“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”

George Orwell

611New England Patriots - Page 25 Empty Re: New England Patriots taj Uto 05 Jan 2021, 22:51

Cenci

Cenci
Hall of Fame
Hall of Fame
Sigurno ce Miami tradeati QB koji nema punu sezonu kao starter iza sebe. I jos da kojim slucajem pomogne rivalu.

612New England Patriots - Page 25 Empty Re: New England Patriots taj Uto 05 Jan 2021, 23:18

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP
U eri Rosena i Haskinsa, ništa nije nemoguće. Narocito ako imas treceg pika na draftu

613New England Patriots - Page 25 Empty Re: New England Patriots taj Uto 05 Jan 2021, 23:35

niko32

Rookie
Rookie
Najviše bih voleo da to bude nov momak,pa makar imali i goru sezonu. A i pitanje sta ce se ubosti sa 15. pozicije. Jedva čekam da vidim sta će Bil da uradi.

614New England Patriots - Page 25 Empty Re: New England Patriots taj Sre 06 Jan 2021, 09:02

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator
Prodace pik no.15 za nize pikove. Uzece sigurno jednog DB . Qb ruki nije opcija u Bostonu kao starter u w1 .

vaskrsno sam Remse, vaskrsno sam Rejderse pa je vreme da to uradim i NEP

Niger iz huda likes this post

615New England Patriots - Page 25 Empty Re: New England Patriots taj Sre 06 Jan 2021, 13:46

niko32

Rookie
Rookie
Ode Kaserio u Hjuston. Srećan mu put, Harija mu neću zaboraviti.

616New England Patriots - Page 25 Empty Re: New England Patriots taj Sre 06 Jan 2021, 18:36

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Kakav je to Harry pik bio, mati mila Laughing

CB je moranje na ovom draftu posto ce Williams dobit pedalu, a Jason McCourty je vidno usporio.
Zivo me zanima pristup u slucaju JC Jackson. Lik je vrhunski CB2, a kao CB1 ne moze da prodje.
Moguce da ce mu nakacit first round tender.

George Orwell

617New England Patriots - Page 25 Empty Re: New England Patriots taj Sre 06 Jan 2021, 20:07

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator
Viliams nece dobiti nogu u dupe. JC ce dobiti 2 rundu tender. Ocekujem prvo da Bili pokupi veterane na FA. Draft
E to ce mo videti.

Jel nam se vraca debeli Met?

vaskrsno sam Remse, vaskrsno sam Rejderse pa je vreme da to uradim i NEP

618New England Patriots - Page 25 Empty Re: New England Patriots taj Sre 06 Jan 2021, 21:01

Nik88

Standardan
Standardan
Realno covek vola ne moze ubosti od 2012. Kad bi neko analizirao draft od 2013 na ovamo, 1 i 2 runda,
verovatno bi bili ubedljivo najgori tim. Hoce Cannon dobiti nogu u dupe?

619New England Patriots - Page 25 Empty Re: New England Patriots taj Sre 06 Jan 2021, 21:12

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
@dr.dule ::Viliams nece dobiti nogu u dupe. JC ce dobiti 2 rundu tender. Ocekujem prvo da Bili pokupi veterane na FA. Draft
E to ce mo videti.

Jel nam se vraca debeli Met?
Posle onog nastupa protiv Jetsa i Billovih komentara posle toga, nece Williams dugo. Ja i dalje pojma nemam sta bi taj treba da igra, dje god da ga stave - ocaj zivi.
Druga runda tender je bukvalno nista, sramotno male pare za Jacksona.

George Orwell

620New England Patriots - Page 25 Empty Re: New England Patriots taj Sre 06 Jan 2021, 22:18

Cenci

Cenci
Hall of Fame
Hall of Fame
@Nik88 ::Realno covek vola ne moze ubosti od 2012. Kad bi neko analizirao draft od 2013 na ovamo, 1 i 2 runda,
verovatno bi bili ubedljivo najgori tim. Hoce Cannon dobiti nogu u dupe?  

2012 kad je ubo Chandlera i Dontu su mu najbolji pikovi ikad,plus kad je uzeo Devina Mc koju godinu prije.

621New England Patriots - Page 25 Empty Re: New England Patriots taj Sre 06 Jan 2021, 23:24

Niger iz huda

Niger iz huda
Veteran
Veteran
Ja se secam kada je pokupio Dobsona, a ostavio je Allena. lol!

Drugar je tada nahajpovao Keenana.

622New England Patriots - Page 25 Empty Re: New England Patriots taj Čet 07 Jan 2021, 00:06

Cenci

Cenci
Hall of Fame
Hall of Fame
Allen je bio treca runda. Tko je mogao znati da ce biti ovako dobar?

623New England Patriots - Page 25 Empty Re: New England Patriots taj Čet 07 Jan 2021, 10:30

Niger iz huda

Niger iz huda
Veteran
Veteran
Mnogo mi je vise tu bilo upecatljivije koliko se fejlovalo sa Dobsonom, a Allen je bio projektovan za drugu polovinu druge runde.

Znalo se da je injury prone.

Nije ni Allen bas debelo premasio ocekivanja.

624New England Patriots - Page 25 Empty Re: New England Patriots taj Čet 07 Jan 2021, 13:14

Cenci

Cenci
Hall of Fame
Hall of Fame
Lose ubadamo pikove zadnjih godina. Kako sam vec rekao treba BB prepustiti posao Joshu

625New England Patriots - Page 25 Empty Re: New England Patriots taj Čet 07 Jan 2021, 13:32

mardok

mardok
Veteran
Veteran
@Niger iz huda ::Mnogo mi je vise tu bilo upecatljivije koliko se fejlovalo sa Dobsonom, a Allen je bio projektovan za drugu polovinu druge runde.

Znalo se da je injury prone.

Nije ni Allen bas debelo premasio ocekivanja.

Jel pricamo o istom Allenu?
Covek ima odlican ucinak, i suludi broj hvatanja.

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 25 od 26]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 14 ... 24, 25, 26  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu