NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.
NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » AFC » AFC East » New England Patriots

New England Patriots

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 19, 20, 21

Ići dole  Poruka [Strana 21 od 21]

501New England Patriots - Page 21 Empty Re: New England Patriots taj 16.11.20 12:48

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator
stvari se vracaju na svoje mesto

502New England Patriots - Page 21 Empty Re: New England Patriots taj 16.11.20 14:43

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Najpozitivnija stvar sinoc je igra Duggera, stvarno je bio fenomenalan. Konacno da neki od 2nd round DB-a odigra nesto da valja. Bas je letio sinoc po terenu.
Klasa 2020. bi mogla da bude veliki oslonac narednih godina jer stvarno izgledaju dobro.

“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”

George Orwell

503New England Patriots - Page 21 Empty Re: New England Patriots taj 16.11.20 14:50

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Ovdje vidim sve pršti od optimizma...

New England Patriots - Page 21 Lakers10

504New England Patriots - Page 21 Empty Re: New England Patriots taj 16.11.20 22:27

penban

penban
Moderator
Moderator
Tačno ne mogu da provalim ovu ekipu...

2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

"Sine, nisi ti sam zato što si dobar... nego zato što oni tako hoće" Muta Nikolić

505New England Patriots - Page 21 Empty Re: New England Patriots taj 16.11.20 22:34

mardok

mardok
Veteran
Veteran
Ma to Bili krije karte za PO.
100% je spremio Bostonski specijal za PO.

506New England Patriots - Page 21 Empty Re: New England Patriots taj 22.11.20 22:26

niko32

Rookie
Rookie
Svaka čast Hjustonu na pobedi,a ovakvom igrom i ne možemo da napravimo nešto više.. Bez pas rusha u odbrani ne možeš da pariras u modernom fudbalu.. Napad je posebna priča. OL suplja ,Cam odigrava često na niskom nivou i to je trenutna realnost. Pozitivna stvar je što hvatači ne ispuštaju lopte i što ima solidnih šrafova za novu mašineriju koja se može graditi u budućnosti.

507New England Patriots - Page 21 Empty Re: New England Patriots taj 22.11.20 22:55

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Nisu dovoljno dobri i to je vise nego jasno. Vjerovatno bi pukli od Ravensa da je vrijeme iolw bilo nornalno.

“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”

George Orwell

508New England Patriots - Page 21 Empty Re: New England Patriots taj 23.11.20 7:20

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator
ide se dalje. na 10-6 . mozda bude i dovoljno za PO

vaskrsno sam Remse, vaskrsno sam Rejderse pa je vreme da to uradim i NEP

509New England Patriots - Page 21 Empty Re: New England Patriots taj 23.11.20 19:30

niko32

Rookie
Rookie
@dr.dule ::ide se dalje. na 10-6 . mozda bude i dovoljno za PO
dogodine mozda.

510New England Patriots - Page 21 Empty Re: New England Patriots taj 24.11.20 10:53

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator
u Bostonu nema predaje do poslednjeg atoma snage. to nije u optciju za ovu fransizu

511New England Patriots - Page 21 Empty Re: New England Patriots taj 24.11.20 11:02

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator
texansi su bump on the road to SB

512New England Patriots - Page 21 Empty Re: New England Patriots taj 24.11.20 11:12

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Mnogi su slomili zube na Texanse ove godine, nije to nista cudno.

George Orwell

513New England Patriots - Page 21 Empty Re: New England Patriots taj 24.11.20 20:51

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator
Rex Burkhead confirms he will miss the rest of the 2020 season . pih ACL

514New England Patriots - Page 21 Empty Re: New England Patriots taj 25.11.20 11:51

Niger iz huda

Niger iz huda
Veteran
Veteran
New England Patriots - Page 21 Iq5hcrd

Za 10 godina aktivnog pracenja, ovo mi uz pobedu nad Sijetlom u SB spada u top2 pobede. Od 0:24 na poluvremenu pa do 31:24 na pola 4/4.

Uzvratio Denver u sledecem napadu pa se islo u produzetke iako je NE imao napad za pobedu. Taman kada je delovalo da ce se tekma zavrsiti nereseno, prilikom panta pogodi igraca Denvera u ledja sto je pokupio Ebner na 13 y od End Zone. Posle samo Gostkovski odradio svoj deo posla.

Desilo se na danasnji dan pre 7 godina.

515New England Patriots - Page 21 Empty Re: New England Patriots taj 25.11.20 19:49

Niger iz huda

Niger iz huda
Veteran
Veteran
Malocas mi iskocilo ovo.

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 21 od 21]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 19, 20, 21

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu