NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.
NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » AFC » AFC East » New England Patriots

New England Patriots

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 19 od 21]

451New England Patriots - Page 19 Empty Re: New England Patriots taj Pet 30 Okt 2020, 13:25

mardok

mardok
Veteran
Veteran
Sve ide po Bilijevom planu.

452New England Patriots - Page 19 Empty Re: New England Patriots taj Pet 30 Okt 2020, 13:54

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
@mardok ::Sve ide po Bilijevom planu.
Ja sam ubijedjen da je plan bio i ostao PO. 
Da je htio da tankuje ili sta vec ne bi potpisivao Cama.

“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”

George Orwell

453New England Patriots - Page 19 Empty Re: New England Patriots taj Pet 30 Okt 2020, 14:50

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Cama je potpiso za bus plus i paket opreme za trening...

New England Patriots - Page 19 Lakers10

454New England Patriots - Page 19 Empty Re: New England Patriots taj Pet 30 Okt 2020, 15:29

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Stid the Kid bi igrao da je ideja bila rebuilding. 
Mislim da se Bill previse mistifikuje i velica u odredjenim situacijama.

“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”

George Orwell

455New England Patriots - Page 19 Empty Re: New England Patriots taj Pet 30 Okt 2020, 15:42

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator
idemo na 12-4 . bar do ponedeljka

vaskrsno sam Remse, vaskrsno sam Rejderse pa je vreme da to uradim i NEP

456New England Patriots - Page 19 Empty Re: New England Patriots taj Pet 30 Okt 2020, 17:06

penban

penban
Moderator
Moderator
@SymphonyX ::Stid the Kid bi igrao da je ideja bila rebuilding. 
Mislim da se Bill previse mistifikuje i velica u odredjenim situacijama.

Jako mi je teško da kažem, ali se slažem... naročito sa drugom rečenicom.

2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

"Sine, nisi ti sam zato što si dobar... nego zato što oni tako hoće" Muta Nikolić

457New England Patriots - Page 19 Empty Re: New England Patriots taj Pet 30 Okt 2020, 18:05

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Gilmore nije trenirao danas pa vjerovatno nece igrat u nedelju. 2-5 here we come.

George Orwell

458New England Patriots - Page 19 Empty Re: New England Patriots taj Ned 01 Nov 2020, 19:03

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Ne mora biti tacno, ali vise znakova upucuje da su voljni da ga trejduju.

George Orwell

459New England Patriots - Page 19 Empty Re: New England Patriots taj Pon 02 Nov 2020, 08:39

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator
Dobro su se drzali Patsi, nesrecan fambl, inace mozda i pobeda..

http://nfl.com/

460New England Patriots - Page 19 Empty Re: New England Patriots taj Pon 02 Nov 2020, 11:07

niko32

Rookie
Rookie
Ovde trejdovati sve sto moze isprazniti sto vise cap i nakupiti sto vise pikova,ovu godinu pustiti niz vodu,sto Cam vrlo lepo radi.. Mora se naci novi pocetak,ovo ovako ne vodi nicemu..

461New England Patriots - Page 19 Empty Re: New England Patriots taj Pon 02 Nov 2020, 12:20

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator
idemo na 11-5

462New England Patriots - Page 19 Empty Re: New England Patriots taj Pon 02 Nov 2020, 15:05

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame
Koja je cijena za Gilmora?

463New England Patriots - Page 19 Empty Re: New England Patriots taj Pon 02 Nov 2020, 15:33

penban

penban
Moderator
Moderator
Najgora stvar, da je bilo sreće u dve utakmice (sinoć i sa SEA) drugačija bi situacija bila. Jedino protiv DEN i SF je bila katastrofa razmera na koje nismo navikli.

Sinoć, protiv ekipe koju mnogi analitičari svrstavaju među bolje mi igramo egal bez najboljeg CB, bez WR, sa OL koja nije u ritmu i faktički bez DL i LB (mada je to problem cele sezone).

2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

"Sine, nisi ti sam zato što si dobar... nego zato što oni tako hoće" Muta Nikolić

464New England Patriots - Page 19 Empty Re: New England Patriots taj Pon 02 Nov 2020, 17:54

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Nema to veze sa srecom, Brady je bio suludo clutch pa smo navikli na dobijanje tijesnih zavrsnica. Cam nikad nije bio, a i nece biti na tom nivou.

George Orwell

465New England Patriots - Page 19 Empty Re: New England Patriots taj Pon 02 Nov 2020, 19:56

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
VIP
VIP
Bacio sam par puta pogled na ovu utakmicu, nije mi jasno sto Cam igra uopste, gore od onog ne moze. Ne razumem se mnogo u mehaniku bacanja i slicno ali onaj njegov izbacaj izgleda ocajno na oko, deluje mi kao da ne moze da baci loptu dalje od 10jardi.

2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

R.I.P Keith Flint Sad

466New England Patriots - Page 19 Empty Re: New England Patriots taj Pon 02 Nov 2020, 21:18

mardok

mardok
Veteran
Veteran
@Ol' Dirty Bastard ::Bacio sam par puta pogled na ovu utakmicu, nije mi jasno sto Cam igra uopste, gore od onog ne moze. Ne razumem se mnogo u mehaniku bacanja i slicno ali onaj njegov izbacaj izgleda ocajno na oko, deluje mi kao da ne moze da baci loptu dalje od 10jardi.
Pa ni Brejdi nikad nije imao nesto preterano jaku ruku, a i prosle sezone je isto bacao kratke pasove.
To je sistem Cool Very Happy

467New England Patriots - Page 19 Empty Re: New England Patriots taj Uto 03 Nov 2020, 00:03

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Sistem zadnje dvije godine je fenomenalan. Igra se bez TE, a WR ne mogu da naprave ni milimetar separacije. 
Ne moze bolje.

George Orwell

468New England Patriots - Page 19 Empty Re: New England Patriots taj Uto 03 Nov 2020, 07:22

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
VIP
VIP
@mardok ::
@Ol' Dirty Bastard ::Bacio sam par puta pogled na ovu utakmicu, nije mi jasno sto Cam igra uopste, gore od onog ne moze. Ne razumem se mnogo u mehaniku bacanja i slicno ali onaj njegov izbacaj izgleda ocajno na oko, deluje mi kao da ne moze da baci loptu dalje od 10jardi.
Pa ni Brejdi nikad nije imao nesto preterano jaku ruku, a i prosle sezone je isto bacao kratke pasove.
To je sistem Cool Very Happy

To je tacno, plus je Cam mnogo bolji u trcanju sto znaci Cam > Brady.

2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

R.I.P Keith Flint Sad

469New England Patriots - Page 19 Empty Re: New England Patriots taj Uto 03 Nov 2020, 14:29

Blento

Blento
VIP
VIP
https://twitter.com/diannaESPN/status/1323607113512456192

Mila majko
Evo tvoga Blente
Iz Bileće
Nosi dokumente

470New England Patriots - Page 19 Empty Re: New England Patriots taj Uto 03 Nov 2020, 19:11

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame
Mnogo, pobratime.

471New England Patriots - Page 19 Empty Re: New England Patriots taj Uto 03 Nov 2020, 19:23

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame

472New England Patriots - Page 19 Empty Re: New England Patriots taj Sre 04 Nov 2020, 12:38

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator
kako god sansa za ovu ekipu je FA pijaca. draft se pokazao samo kao gubljenje vremena. Bili ne moze ubosti nista ama bas nista. cena losih izbora vidi se u trenutnom rosteru. sve go qrac do qraca. jedino ajd OL valjda sto je Don Scar to birao

473New England Patriots - Page 19 Empty Re: New England Patriots taj Sre 04 Nov 2020, 14:01

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
2020. draft ne izgleda lose. Prvi nakon 100 godina.
Onwennu sjajan pik, Dugger solidan na komplikovanoj poziciji za rookiea bez offseasona. Herron takodje prijatno iznenadjenje. 
Uche bacena godina zbog povreda, a od TE je suludo bilo sta ocekivati. 

Vjerujem da ce ova klasa dati velik doprinos sledece godine. Oko 60 miliona na capu ce biti na ljeto.

George Orwell

474New England Patriots - Page 19 Empty Re: New England Patriots taj Pon 09 Nov 2020, 10:35

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator
danas pokret na 11-5 . devet uzastopnih pobeda dovoljno za PO . bice cupavo . ova nejac sto vec skupila 5 pobeda imaju smesan raspored tako da mora sve da se pobedi. moze to NEP.

475New England Patriots - Page 19 Empty Re: New England Patriots taj Pon 09 Nov 2020, 11:48

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator
to volim da cujem

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 19 od 21]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu