NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.
NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » AFC » AFC East » New England Patriots

New England Patriots

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 18 od 21]

426New England Patriots - Page 18 Empty Re: New England Patriots taj Pon 26 Okt 2020, 12:41

Danijel Lg

Danijel Lg
Administrator
Administrator
ode brejdi ode sve u pm

STANE VAS SVE PRATI

427New England Patriots - Page 18 Empty Re: New England Patriots taj Pon 26 Okt 2020, 13:13

Niger iz huda

Niger iz huda
Veteran
Veteran
Nista, vratio sam se u jato.

Nakon 7og SB na koji mislim da cu da cekam jako dugo, menjam fransizu. Identifikujem se sa sedmicom i peticom zato sto sam rodjen 7.5.

428New England Patriots - Page 18 Empty Re: New England Patriots taj Pon 26 Okt 2020, 13:15

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Bravo majstore...

I hvala što si čeko danas tako da smo još jučer uspjeli ubost W, sljedeće nedjelje kao i sve druge nakon nje, ko je jebo, jebo je...

Što bi Dulo reko, 12-4 u najavi...

New England Patriots - Page 18 Lakers10

429New England Patriots - Page 18 Empty Re: New England Patriots taj Pon 26 Okt 2020, 13:17

Niger iz huda

Niger iz huda
Veteran
Veteran
Ja na drugom forumu i dalje pisem kao navijac NE, a moracu izgleda jos vise da budem aktivniji iako ce svako na nas da istovari kofu govana zbog prethodnih nekoliko godina.

430New England Patriots - Page 18 Empty Re: New England Patriots taj Pon 26 Okt 2020, 13:19

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Kameleon je za tebe kamilica...

Niger iz huda likes this post

431New England Patriots - Page 18 Empty Re: New England Patriots taj Pon 26 Okt 2020, 13:20

Niger iz huda

Niger iz huda
Veteran
Veteran
Menjam ja boje i menjam bolju poziciju za losiju iako je nekad bilo obratno. Very Happy

432New England Patriots - Page 18 Empty Re: New England Patriots taj Pon 26 Okt 2020, 13:21

kb8

kb8
Moderator
Moderator
To je u redu, svaka promjena je dobra, pa makar i na lošije...

433New England Patriots - Page 18 Empty Re: New England Patriots taj Pon 26 Okt 2020, 13:27

Niger iz huda

Niger iz huda
Veteran
Veteran
I da se razumemo, u mom sistemu vrednosti uvek ce BB da bude ispred TB.

Retko genijalan lik koji je poreklom sa ovih prostora, nema veze ciji je. Mi smo pre svega Juzni Sloveni i kroz visevekovnu istoriju su gledali na razne nacine da nas podele

Ja sam real Slav. <3

434New England Patriots - Page 18 Empty Re: New England Patriots taj Pon 26 Okt 2020, 13:33

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame
oš reć da je bili nešto ko tesla?

435New England Patriots - Page 18 Empty Re: New England Patriots taj Pon 26 Okt 2020, 13:37

Niger iz huda

Niger iz huda
Veteran
Veteran
Mislim iskreno da je Hrvat, ali nebitno u celoj prici. Pre svega je Slav.

Kad se setim kako su nas Ameri svojevremeno istrolovali pre jace od 10 godina sa GTA IV i Nikom Belicem. Kao i cijeg je porekla, secam se tih rasprava iako mi se najvise svidelo sto se nije moglo uopste odrediti, ali nisam video siru sliku. Genijalna ideja u kojoj su razne elemente implementirali i kakvu poruku salje.

436New England Patriots - Page 18 Empty Re: New England Patriots taj Pon 26 Okt 2020, 13:45

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame
@Blento ::Treba uzeti u obzir da Brejdi nikad ( osim možda one sezone kad su imali 18-1 ) nije imao ovako kvalitetna oružja oko sebe.
Jel to onda znači da je Bili podcijenjen? Very Happy

437New England Patriots - Page 18 Empty Re: New England Patriots taj Pon 26 Okt 2020, 18:04

niko32

Rookie
Rookie
Zaspao sam sinoc posle desetog minuta utakmice.. Videlo se vec tad da ce da nas upropaste.. Pored loseg napada dosta lose se igra i na LB pozicijama. Mnogo veliku rupu ostavise KVN,J.Kolins i Donta..

438New England Patriots - Page 18 Empty Re: New England Patriots taj Uto 27 Okt 2020, 16:20

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Ako se popusi naredno kolo, trebalo bi razmisljati o trejdu Edelmana i Thuneya, i krenut sa mladim snagama u OL.
Vjerovatno Billi i ne razmislja o tome, ali retool je pravo rjesenje u ovakvoj situaciji.

“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”

George Orwell

439New England Patriots - Page 18 Empty Re: New England Patriots taj Uto 27 Okt 2020, 23:28

mardok

mardok
Veteran
Veteran
BB verovatno ima neki plan, retko kad je nastupao napamet i bez predumisljaja.

440New England Patriots - Page 18 Empty Re: New England Patriots taj Sre 28 Okt 2020, 09:36

niko32

Rookie
Rookie
Tu je najvrednija roba za trejd Gilmor,a obzirom da je sekondari najbolje popunjen ne bi me cudilo da on prvi ode.. Sto se tice igraca koji mogu da se dovedu,tesko bi ovde popravio situaciju igrac kalibra Hopkins,Kelce i bilo koji drugi elite kvaliteta. Dok Cam izlazi na teren kao prvi qb nece od nas biti nista.

441New England Patriots - Page 18 Empty Re: New England Patriots taj Sre 28 Okt 2020, 19:37

mardok

mardok
Veteran
Veteran
Citao sam danas tekst kao 5 trejdova za NE. Thielen i Rudolph kao dva najzvucnija moguca imena.

442New England Patriots - Page 18 Empty Re: New England Patriots taj Čet 29 Okt 2020, 18:20

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Bilo je jasno da nije zdrav, bas se slabo kretao zadnja dva kola.

“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”

George Orwell

443New England Patriots - Page 18 Empty Re: New England Patriots taj Čet 29 Okt 2020, 18:47

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator
Kakva ekipa WR je ostala ovde, Brady na vreme pobegao.

http://nfl.com/

444New England Patriots - Page 18 Empty Re: New England Patriots taj Čet 29 Okt 2020, 20:55

penban

penban
Moderator
Moderator
Znači sada kreće tankovanje... Da li se mogu prestići drugi očajni timovi u trci za potpis mladog dugokosog mesije

2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

"Sine, nisi ti sam zato što si dobar... nego zato što oni tako hoće" Muta Nikolić

445New England Patriots - Page 18 Empty Re: New England Patriots taj Čet 29 Okt 2020, 20:56

Blento

Blento
VIP
VIP
Dva meča protiv Jetsa će mnogo toga pokazati.

Mila majko
Evo tvoga Blente
Iz Bileće
Nosi dokumente

446New England Patriots - Page 18 Empty Re: New England Patriots taj Čet 29 Okt 2020, 20:59

penban

penban
Moderator
Moderator
Bez Edelmana, sa čudnom OL i ovako loš napad ne može dati neke rezultate.

Neko je ovde pomenuo LB, grupa koja je prošle sezone bila brutalna sada je smešna.

Jaki smo u sekundariju, ali džaba sve. Ovo je na kraju ispala bye sezona, plaća se dominacija koja je trajala dve decenije i mora se ozbiljno krenuti u izgradnju nekih novih Patsa.

2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

"Sine, nisi ti sam zato što si dobar... nego zato što oni tako hoće" Muta Nikolić

447New England Patriots - Page 18 Empty Re: New England Patriots taj Čet 29 Okt 2020, 21:25

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame
@penban ::Znači sada kreće tankovanje... Da li se mogu prestići drugi očajni timovi u trci za potpis mladog dugokosog mesije
Kasno Marko na Kosovo stiže. Your best bet je da se plavuša vrati na koledž.

448New England Patriots - Page 18 Empty Re: New England Patriots taj Čet 29 Okt 2020, 21:43

The Bad Man

The Bad Man
NFL Star
NFL Star
Ne vidim logiku da plavuša odbije Jetse. Ide u NY, svetla pozornice, sponzori. Takođe, FA igrači ce hteti da igraju u NY s njim...
Svakako kao 1.pik mora u krš ekipu

449New England Patriots - Page 18 Empty Re: New England Patriots taj Čet 29 Okt 2020, 23:15

Blento

Blento
VIP
VIP
Koja je bila logika Elwey-a i Manning-a? Možeda dečko baci pogled na prethodni veliki QB prospekt koji je završio u Jetsima i vidi šta se sa njim desilo nakon samo tri godine i bude samo

New England Patriots - Page 18 Tenor

Mila majko
Evo tvoga Blente
Iz Bileće
Nosi dokumente

450New England Patriots - Page 18 Empty Re: New England Patriots taj Pet 30 Okt 2020, 10:32

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator
od Dinastije ostali dugmici...

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 18 od 21]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu