NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.
NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » AFC » AFC East » New England Patriots

New England Patriots

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 15 od 17]

351New England Patriots - Page 15 Empty Re: New England Patriots taj Pon 07 Sep 2020, 08:22

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
ova ekipa nit smrdi nit mirise ali Bili rukovodi paradom .

352New England Patriots - Page 15 Empty Re: New England Patriots taj Pon 07 Sep 2020, 10:04

mardok

mardok
Veteran
Veteran
Zato su i opasni, ne znas sta da ocekujes od njega.

353New England Patriots - Page 15 Empty Re: New England Patriots taj Pon 07 Sep 2020, 19:15

niko32

Rookie
Rookie
Samo me zanima kako ce popuniti gubitke na LB pozicijama,ovako i nisu losi.. I da.. Ne verujem u Cama..

354New England Patriots - Page 15 Empty Re: New England Patriots taj Uto 08 Sep 2020, 13:28

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
ovi jos nemaju kikera. idu na novu filozofiju fudbala. nema ni ekstra poena niti fild gola. samo jako. panter je ionako izvodio kik

355New England Patriots - Page 15 Empty Re: New England Patriots taj Uto 08 Sep 2020, 14:14

Blento

Blento
VIP
VIP
Znaju ljudi da sa napadom koji imaju neće biti puno potrebe ni za field goal-ovima ni za extra poenima.

Mila majko
Evo tvoga Blente
Iz Bileće
Nosi dokumente

356New England Patriots - Page 15 Empty Re: New England Patriots taj Uto 08 Sep 2020, 15:02

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
hoces da kazes da panter treba da trazi povisicu

357New England Patriots - Page 15 Empty Re: New England Patriots taj Uto 08 Sep 2020, 16:37

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
@dr.dule ::ovi jos nemaju kikera. idu na novu filozofiju fudbala. nema ni ekstra poena niti fild gola. samo jako. panter je ionako izvodio kik
Po ovom novom pravilu mogu sa practice squada da uvedu jednog igraca na roster, ali ne moze isti dvije sedmice zaredom i igrac moze samo 2 puta u toku sezone. Teoretski, uz rotaciju Folka i Rohra, to timu kupuje 4 sedmice da se odluci ko je opcija.

“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”

George Orwell

358New England Patriots - Page 15 Empty Re: New England Patriots taj Pet 11 Sep 2020, 15:50

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
Rodoljubi Domoljubi , red je da sa crnom mambom krenemo na 7 tepsiju.

359New England Patriots - Page 15 Empty Re: New England Patriots taj Pet 11 Sep 2020, 18:35

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Najvise me zanima na sta ce front 7 da lici.
Sto se Cama tice, ako bude TOP10 QB to je premija.

“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”

George Orwell

360New England Patriots - Page 15 Empty Re: New England Patriots taj Pet 11 Sep 2020, 22:09

niko32

Rookie
Rookie
Sa Camom mozemo da krenemo,a kako je igrao u Karolini pre nego sto ga poslase na klupu,ne daje mi nadu da ce nas daleko odvesti.

361New England Patriots - Page 15 Empty Re: New England Patriots taj Pet 11 Sep 2020, 22:52

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Lik je dvije sezone u karijeri bio TOP10 QB, ne bih se ja nadao mnogo, posebno uz ovakav skup receivera.

George Orwell

362New England Patriots - Page 15 Empty Re: New England Patriots taj Sub 12 Sep 2020, 08:43

penban

penban
Moderator
Moderator
Ovo je grupa sa kojom Cam ima da radi ove sezone

Wide receivers

10 Damiere Byrd
11 Julian Edelman
15 N'Keal Harry
16 Jakobi Meyers
80 Gunner Olszewski
18 Matthew Slater

Tight ends

86 Devin Asiasi
85 Ryan Izzo
44 Dalton Keene

Realno, zdrav Cam iza jake OL (videćemo kakva će ona biti) i uz dokazano kvalitetne RB u oranju i hvatanju može da napravi nešto. N'Keal Harry mora da dokaže da je kvalitet. Pored Edelmana on je jedini u hvatačkom korpusu koji može da bude od velike pomoći Camu.

Ovo je čudna predsezona. Nema utakmica, ne znamo na šta ličimo i koliko smo spremni. Dobra stvar je da se sistem ne menja i ako se menjaju igrači, pa možda to bude bezbolnije po nas.

Front 7 dosta slabiji nego prošle godine, ali možda momci iznenade.

Sve u svemu. Puno pitanja, malo odgovora pred ovu sezonu, ali nadam se da možemo, ako ništa drugo biti konkurentni u AFC ove sezone.

2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

"Sine, nisi ti sam zato što si dobar... nego zato što oni tako hoće" Muta Nikolić

363New England Patriots - Page 15 Empty Re: New England Patriots taj Pon 14 Sep 2020, 07:03

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
Ako se po jutru dan poznaje, onda će NEP izrovariti sve terene trcanjem. 8-8 ja zadovoljan

364New England Patriots - Page 15 Empty Re: New England Patriots taj Pon 14 Sep 2020, 07:05

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator
plasim se za Cam-ovo zdravlje ako je ovakav napad plan za celu sezonu. Da trci kad god je tesno

Doduse to je ono sto zna najbolje i sto ga je krasilo kad je bio MVP

365New England Patriots - Page 15 Empty Re: New England Patriots taj Pon 14 Sep 2020, 07:06

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
Biće mnogo ružnih pobeda. Očekujem jedn 6-3

366New England Patriots - Page 15 Empty Re: New England Patriots taj Pon 14 Sep 2020, 08:59

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
@Miki HOF ::plasim se za Cam-ovo zdravlje ako je ovakav napad plan za celu sezonu. Da trci kad god je tesno

Doduse to je ono sto zna najbolje i sto ga je krasilo kad je bio MVP
Pa da, ne moze on bez takvog stila igre, inace nije opasan uopste.

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

367New England Patriots - Page 15 Empty Re: New England Patriots taj Pon 14 Sep 2020, 20:29

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Receiveri su i dalje veliki problem, sa TE pozicije ce opet biti opet minijaturna produkcija.
Zivo me zanima na sta ce licit mecevi protiv ekipa sa jakom DL-om, tu ce trcanje, a i pass pro sa novom karikom na RT biti na ispitu. Sinoc se dosta puta izlazilo sa 6 linijasa.

George Orwell

368New England Patriots - Page 15 Empty Re: New England Patriots taj Pet 18 Sep 2020, 18:18

penban

penban
Moderator
Moderator
Nešto mi miriše da nam se u nedelju smeši prvi L ove sezone. Uvek je nezgodno sa Raselom.

"Sine, nisi ti sam zato što si dobar... nego zato što oni tako hoće" Muta Nikolić

369New England Patriots - Page 15 Empty Re: New England Patriots taj Pet 18 Sep 2020, 18:53

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Sve osim teskog poraza je premija, grozan matchup realno.

George Orwell

370New England Patriots - Page 15 Empty Re: New England Patriots taj Pet 18 Sep 2020, 18:55

penban

penban
Moderator
Moderator
Isto razmišljamo. Mada ova utakmica može biti lep pokazatelj šta da očekujemo ove sezone...

371New England Patriots - Page 15 Empty Re: New England Patriots taj Pet 18 Sep 2020, 21:55

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator
treba ocekivati tamburanje patriota od strane Wilsona

Peyton Manning likes this post

372New England Patriots - Page 15 Empty Re: New England Patriots taj Pon 21 Sep 2020, 11:01

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
steta za losu odigranu akciju. sve u svemu bice to dobro tamo u decembru.

373New England Patriots - Page 15 Empty Re: New England Patriots taj Pon 21 Sep 2020, 11:28

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Jebenti e, stativa na kraju...

Šteta, dobra bitka bijaše...

New England Patriots - Page 15 Lakers10

374New England Patriots - Page 15 Empty Re: New England Patriots taj Pon 21 Sep 2020, 12:46

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Moram pogledat drugo poluvrijeme kasnije, posustao sam tokom pauze Very Happy

George Orwell

375New England Patriots - Page 15 Empty Re: New England Patriots taj Pon 21 Sep 2020, 22:35

penban

penban
Moderator
Moderator
Prijatno sam iznenađen sinoćnom igrom.

Napad izgleda na momente tako moćno i bila bi šteta da Cam ne dobije još nekog igrača koji mu može pomoći.

Plus, valjda nađemo krštenog kikera.

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 15 od 17]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu