NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.
NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » AFC » AFC East » New England Patriots

New England Patriots

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Ići dole  Poruka [Strana 13 od 13]

301New England Patriots - Page 13 Empty Re: New England Patriots taj Čet 23 Jul 2020, 14:12

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
cirkus stigao u Boston. doleteo Kem

New England Patriots - Page 13 Dres New England Patriots - Page 13 Naso-s11

mi iz kuce dva dobili smo email....„Junaci! Tačno u 09 časova neprijatelj se ima razbiti vašim silnom tastaturom, razneti vašom silnom sljivovcom i belim lukom. Obraz Projektovanja, našeg Revita, ima da bude svetao. Projektantii! Junaci! Krizni stab sa dokotor Konom izbrisala je naš puk iz brojnog stanja, naš puk je žrtvovan za čast Revita i sinkovanja. Vi nemate više da se brinete za živote vaše, oni više ne postoje. Zato napred u slavu! Za Revit i sink! Živelo projektovanje! Živeo Nemacki Klijent!“, glasile su reči koje je izgovorio sef Nikola, a koje prenose njegovi crnci Miki i kaplar Dulo
" />

302New England Patriots - Page 13 Empty Re: New England Patriots taj Uto 28 Jul 2020, 08:26

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Cannon nece igrati sezonu zbog corone

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

303New England Patriots - Page 13 Empty Re: New England Patriots taj Uto 28 Jul 2020, 11:32

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
nece covek da rizikuje zbog tumora koji je imao. na kraju krajeva , mislim da je i onako bio cak i kandidat za trejd ili cut.

mi iz kuce dva dobili smo email....„Junaci! Tačno u 09 časova neprijatelj se ima razbiti vašim silnom tastaturom, razneti vašom silnom sljivovcom i belim lukom. Obraz Projektovanja, našeg Revita, ima da bude svetao. Projektantii! Junaci! Krizni stab sa dokotor Konom izbrisala je naš puk iz brojnog stanja, naš puk je žrtvovan za čast Revita i sinkovanja. Vi nemate više da se brinete za živote vaše, oni više ne postoje. Zato napred u slavu! Za Revit i sink! Živelo projektovanje! Živeo Nemacki Klijent!“, glasile su reči koje je izgovorio sef Nikola, a koje prenose njegovi crnci Miki i kaplar Dulo
" />

304New England Patriots - Page 13 Empty Re: New England Patriots taj Uto 28 Jul 2020, 14:17

Blento

Blento
VIP
VIP
nešto načuh da nije jedini. Jedno pola rostera domoljiuba rodoljuba se boji kijavice i najavljuje distancu od fudbala.

Mila majko
Evo tvoga Blente
Iz Bileće
Nosi dokumente

305New England Patriots - Page 13 Empty Re: New England Patriots taj Uto 28 Jul 2020, 15:41

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Hightower, Cannon, Vitale i Bolden za sad.
Suska se da ce jos igraca sirom lige donijeti istu odluku.

“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”

George Orwell

306New England Patriots - Page 13 Empty Re: New England Patriots taj Uto 28 Jul 2020, 16:15

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
sansa za UDFA

" />

307New England Patriots - Page 13 Empty Re: New England Patriots taj Uto 28 Jul 2020, 16:23

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
Cap Space=$24,045,302 .... jos neko i bice da se uzme neko ko hoce da igra.

" />

308New England Patriots - Page 13 Empty Re: New England Patriots taj Uto 28 Jul 2020, 18:24

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
I Chung odustao od sezone.
On, Hightower i Vitale cekaju djecu, i nece da rizikuju.

Odbrana ce poprimit potpuno drugaciji izgled u novoj sezoni, ako je bude uopste.

“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”

George Orwell

309New England Patriots - Page 13 Empty Re: New England Patriots taj Uto 28 Jul 2020, 18:55

Blento

Blento
VIP
VIP
@SymphonyX ::...
ako je bude uopste.

Misliš na odbranu, ili sezonu !? Very Happy

Ako Patsi opet osvoje AFC E, ostale tri ekipe treba ukazom relegovati u koledž fudbal.

Mila majko
Evo tvoga Blente
Iz Bileće
Nosi dokumente

310New England Patriots - Page 13 Empty Re: New England Patriots taj Uto 28 Jul 2020, 19:40

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Mislim na sezonu. Obzirom na desavanja u MLB, 16 meceva djeluje sve dalje i dalje.

George Orwell

311New England Patriots - Page 13 Empty Re: New England Patriots taj Uto 28 Jul 2020, 20:15

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
@SymphonyX ::
Suska se da ce jos igraca sirom lige donijeti istu odluku.
Da li sam dobro shvatio da moraju imati validan razlog za tako nesto, tj da su u povecanom riziku ako obole?

312New England Patriots - Page 13 Empty Re: New England Patriots taj Uto 28 Jul 2020, 20:39

Blento

Blento
VIP
VIP
Ja sam razumeo da imaju tu opciju ako žele. Ne moraju da pravdaju na bilo koji način.

Mila majko
Evo tvoga Blente
Iz Bileće
Nosi dokumente

313New England Patriots - Page 13 Empty Re: New England Patriots taj Uto 28 Jul 2020, 20:42

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Ja sam skontao da moraju pripadati high risk grupi. Ali nisam siguran da sam dobro skontao, zato i pitam.

314New England Patriots - Page 13 Empty Re: New England Patriots taj Uto 28 Jul 2020, 22:26

mardok

mardok
Veteran
Veteran
@Peyton Manning ::Ja sam skontao da moraju pripadati high risk grupi. Ali nisam siguran da sam dobro skontao, zato i pitam.

To je vezano za platu.
Ako imaju validan razlog garantuje im se, tj. ugovor iz ove se prebacuje na sledecu, a oni sad dobijaju neke pare, koje im se odbijaju sledece godine od tih garantovanih para.
A ostali bez validnih razloga imaju valjda manje para sad.

315New England Patriots - Page 13 Empty Re: New England Patriots taj Sre 29 Jul 2020, 01:39

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Razlika izmedju obicnog opt outa i risk opt outa je 150k.
Prva grupa dobija 150k, a druga 300k.

George Orwell

316New England Patriots - Page 13 Empty Re: New England Patriots taj Sre 29 Jul 2020, 18:22

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

George Orwell

317New England Patriots - Page 13 Empty Re: New England Patriots taj Sre 29 Jul 2020, 18:49

BasBetis

BasBetis
NFL Player
NFL Player
Uzimaju Lombardija sto odsto.

318New England Patriots - Page 13 Empty Re: New England Patriots taj Sre 29 Jul 2020, 19:05

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Chung realno ima opravdane razloge.

319New England Patriots - Page 13 Empty Re: New England Patriots taj Sre 29 Jul 2020, 21:09

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Hightower slicna situacija. Imaju SB, zaradili pare, sve to utice. Drugacije ce razmisljati mladji igraci.

George Orwell

320New England Patriots - Page 13 Empty Re: New England Patriots taj Čet 30 Jul 2020, 18:18

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
ajmo sledeci ljudi sa spiska.
za sve ima zamena.

" />

321New England Patriots - Page 13 Empty Re: New England Patriots taj Ned 02 Avg 2020, 20:49

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
LaCosse poslednji opt out. Vjerovaatno ce se potpisati neki veteran na TE jer cisto sumnjam da ce se uci u kamp sa triom Izzo, Keene, Asiasi. Premalo iskustva.

George Orwell

322New England Patriots - Page 13 Empty Re: New England Patriots taj Ned 02 Avg 2020, 22:21

BasBetis

BasBetis
NFL Player
NFL Player
Do kada igrači imaju mogućnost opt out-a ili to može i po početku sezone?

323New England Patriots - Page 13 Empty Re: New England Patriots taj Ned 02 Avg 2020, 23:18

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Do srijede, bar kako sada stvari stoje.
Skratili su to uprkos velikom negodovanju igraca.

George Orwell

BasBetis likes this post

324New England Patriots - Page 13 Empty Re: New England Patriots taj Pon 03 Avg 2020, 14:09

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
@SymphonyX ::LaCosse poslednji opt out. Vjerovaatno ce se potpisati neki veteran na TE jer cisto sumnjam da ce se uci u kamp sa triom Izzo, Keene, Asiasi. Premalo iskustva.

nece. nema koga. tu su jos i ona dva TE blokera.

po meni NE ima vrlo zanimljivo mladu ekipu ove godine.

" />

325New England Patriots - Page 13 Empty Re: New England Patriots taj Pon 03 Avg 2020, 15:01

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Charles Clay ili Delanie Walker za minimalac su dobra rjesenja u ovom trenutku, mozda i Heuerman.

Od rookie TE-a ne treba ocekivat nista, posebno u ovakvoj godini. Izzo ima najvise staza, a lik je pik 7. runde iz 2018. godine.

George Orwell

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 13 od 13]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu