NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » AFC » AFC East » New England Patriots

New England Patriots

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 10 od 12]

226New England Patriots - Page 10 Empty Re: New England Patriots taj Čet 23 Apr 2020, 13:37

mardok

mardok
MVP
MVP
@Cenci ::Trebamo zavaliti Gilmorea i Thuneya. Ići po Lawrenca iduće godine,i kako mi je Dule rekao imamo oko 110 miliona na capu iduće godine,još tu ide gore +10,15 ako se zavali Gilmore. S tom lovom se može fin tim sloziti.
Tih 110mil , koliko je to kad se prevede na igrace lakrosa, rvace, i konobare?

227New England Patriots - Page 10 Empty Re: New England Patriots taj Čet 23 Apr 2020, 14:25

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
@Cenci ::Trebamo zavaliti Gilmorea i Thuneya. Ići po Lawrenca iduće godine,i kako mi je Dule rekao imamo oko 110 miliona na capu iduće godine,još tu ide gore +10,15 ako se zavali Gilmore. S tom lovom se može fin tim sloziti.

ne dobijamo nista sem pika ako trejduju Gilmora. prosto ima gomilu garantovanih para. radije bi mu produzio ugovor da se razvodne te garantovane pare nekom ekstenzijom.

New England Patriots - Page 10 Dres New England Patriots - Page 10 Naso-s11

fudbal se preselio u carstvo kocke, šljoke i rava. idealno mesto za život
Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου
" />

228New England Patriots - Page 10 Empty Re: New England Patriots taj Čet 23 Apr 2020, 14:33

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Gilmore ce kao sto kaze dule vjerovatno dobit ekstenziju ugovora, trejd bas nikako nema smisla.

“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”

George Orwell

229New England Patriots - Page 10 Empty Re: New England Patriots taj Čet 23 Apr 2020, 18:27

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”

George Orwell

230New England Patriots - Page 10 Empty Re: New England Patriots taj Čet 23 Apr 2020, 19:20

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
taj hoda?

Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου
" />

231New England Patriots - Page 10 Empty Re: New England Patriots taj Čet 23 Apr 2020, 19:42

mardok

mardok
MVP
MVP
@dr.dule ::taj hoda?
I ne samo to, vec je prvi put koleno 100% zdravo.

232New England Patriots - Page 10 Empty Re: New England Patriots taj Pet 24 Apr 2020, 04:05

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

George Orwell

233New England Patriots - Page 10 Empty Re: New England Patriots taj Pet 24 Apr 2020, 09:52

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
@mardok ::
@dr.dule ::taj hoda?
I ne samo to, vec je prvi put koleno 100% zdravo.

odlicno. secam se da ga Bili bas hvalio.

" />

234New England Patriots - Page 10 Empty Re: New England Patriots taj Pet 24 Apr 2020, 10:04

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
sinoc rekoh da me ne zanima prva runda jer nece Bili ni birati. danas ima pet pika . verujem da nece vise od tri momka draftovati. neki pik ide za sledecu godinu a neki ce razmeniti gore ili dole videcemo.

inace sto i prostorija u stilu Bilija Mrguda

" />

235New England Patriots - Page 10 Empty Re: New England Patriots taj Pet 24 Apr 2020, 13:46

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
No brainer uzevsi u obzir dubinu drafta. Danas je kljucni dan jer rupa ima za popunit. Nadam se da ce Jones biti na tabli na 37.

George Orwell

236New England Patriots - Page 10 Empty Re: New England Patriots taj Pet 24 Apr 2020, 13:50

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Andrews je sinoc objavio da se vraca na teren, znacice mnogo iskusni centar mladom QB-u kao sto je Stidham.

George Orwell

237New England Patriots - Page 10 Empty Re: New England Patriots taj Pet 24 Apr 2020, 17:03

niko32

Rookie
Rookie
Hoce li deda i veceras da usitnjava pikove?

238New England Patriots - Page 10 Empty Re: New England Patriots taj Pet 24 Apr 2020, 18:11

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
tri sigurne stvari su : smrt, porez i bilijev trejd iz prve runde.

" />

239New England Patriots - Page 10 Empty Re: New England Patriots taj Pet 24 Apr 2020, 21:06

niko32

Rookie
Rookie
Jos mi nesto tripovali oko capa,a matori ce da dovede celu draft klasu za male pare

240New England Patriots - Page 10 Empty Re: New England Patriots taj Sub 25 Apr 2020, 13:19

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
Safety
Kyle Dugger (2020
Jordan Richards (2015)
Tavon Wilson (2012)
Patrick Chung (2009)

Cornerback
Joejuan Williams (2019)
Duke Dawson (2018)
Cyrus Jones (2016)
Ras-I Dowling (2011)
Darius Butler (2009)
Terrence Wheatley (2008)

" />

241New England Patriots - Page 10 Empty Re: New England Patriots taj Sub 25 Apr 2020, 13:20

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
koji spisak bastova u drugoj valjda ova dva poslednja budu izuzetak. cak i Chung nije u prvoj turi bio nista narocit.

" />

242New England Patriots - Page 10 Empty Re: New England Patriots taj Sub 25 Apr 2020, 14:58

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Pune 24 godine,  D2 college, pravi BB specijal za drugu rundu.

Nije mi jasno sto nije uzeo Trautmana kao drugog TE, a ne  Keenea. Meni to djeluje kao ozbiljan reach.
Sa druge strane, skautiranje TE ne ide nikome u ligi.

George Orwell

243New England Patriots - Page 10 Empty Re: New England Patriots taj Sub 25 Apr 2020, 21:16

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Kicker biran prije QB-a, to dosta govori koliko se Billu svidja ovogodisnja klasa u odnosu na Stidhama.

George Orwell

244New England Patriots - Page 10 Empty Re: New England Patriots taj Sub 25 Apr 2020, 21:27

mardok

mardok
MVP
MVP
@SymphonyX ::Kicker biran prije QB-a, to dosta govori koliko se Billu svidja ovogodisnja klasa u odnosu na Stidhama.
Pff... svi znamo da Bili bira QBa u 6.rundi Cool

245New England Patriots - Page 10 Empty Re: New England Patriots taj Sub 25 Apr 2020, 21:36

niko32

Rookie
Rookie
@mardok ::
@SymphonyX ::Kicker biran prije QB-a, to dosta govori koliko se Billu svidja ovogodisnja klasa u odnosu na Stidhama.
Pff... svi znamo da Bili bira QBa u 6.rundi Cool
Ove godine dolazi undrafted Anhony Gordon,lepo izgledao na senior bowlu,posto mnoge ekipe draftovale i drugog qb,cisto da se ne trosi pik,a i da ga bezbolno otkaci ako mu se ne dopada.

246New England Patriots - Page 10 Empty Re: New England Patriots taj Ned 26 Apr 2020, 10:47

niko32

Rookie
Rookie
Nije dosao undrafted Gordon,nego Smith,potseca me malo na Daka,a ne volim Daka i kad mi neko lici na njega.. verovatno od decka nema nista.. Svidja mi se sto je u nizim rundama uzimao meso za liniju skrimidza,valjda ce napraviti neke ljude od njih.

247New England Patriots - Page 10 Empty Re: New England Patriots taj Ned 26 Apr 2020, 11:55

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin

naravno. sto bi birao bilo koga sa svojim dostupnim pikovima kada imas Stidhama koji bi sa igrama iz sezone 2018 bio treci pik ispred Herberta. godinu dana se ulozilo u njegov razvoj i verujem da sa njim imas vece sanse da pobedis od bilo kog rukija kojeg si mogoa uzeti.
verujem u Stidhama . bio mi omiljeni klinac te godine ispred Bejkera, Lamara, Darnolda , Rudolfa i Rosena (mozda njega trejdujemo za neki kikirik). drvosecu Alena ne shvatam ozbiljno.

sve u svemu ide se dalje. popunjeno ono sto je trebalo . mozda eventualno Sejfti mogao koje mesto kasnije ali to je opet Bili i njegov izbor u drugoj rundi se zna koja pozicija . takodje i kiker ali Bili je i tu Bili.

jedino moze da smeta da u ovakvoj draft klasi ti ne uzmes WR a opet imas tri eks rukija od prosle godine, veterane Edelmana, Sanua i Lia (naravno ako hoda a Mardok kaze da su mu kolena cela trenutno) i ovog malog sto dosao iz Karoline i trci 4.27s 40jardi.

sada nema Brejdija pa valjda se promeni i tako slozen napad NE kako pricaju. videcemo.

o onom UDFA izboru nemam pojma nista sem LB sa Arkanzasa i DT sa Auburna koji mozda i mogu da nadju svoja imena na spisku od 55 komada 4.9

" />

248New England Patriots - Page 10 Empty Re: New England Patriots taj Ned 26 Apr 2020, 13:36

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin

odlicno se setio Bili. posto mu ne treba kao starter treba mu da vezba odbranu od ovih guja sto bacaju , trce.

" />

249New England Patriots - Page 10 Empty Re: New England Patriots taj Ned 26 Apr 2020, 16:17

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Ja sam mislio da ce da uzmu neki projekat posle 4. runde.
Ludo mi je sto bar nisu uzeli KJ Hilla u 7. rundi, tu rizika bukvalno nema. Proche je posao u 6.
Ti igraci svakako igraju za sicu, i da ih sutnes odmah nikakve veze nema. Ovaj guard sa Michigana je medjed, ali se fino krece. Fin potencijal.

George Orwell

250New England Patriots - Page 10 Empty Re: New England Patriots taj Ned 26 Apr 2020, 16:47

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
KJ Hill mi je klasicna misterija. decko je idealan za NE sistem. bio sam ubedjen da ce ga uzeti . jos kada je pao u 7 nisam imao dileme ali corak.
koliko sam procitao danas, Bili ima poverenja u WR korpus. misli da su povrede te koje su smanjile njihovu produktivnost.

" />

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 10 od 12]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu