NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.
NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » AFC » AFC East » New England Patriots

New England Patriots

Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 13]

1New England Patriots Empty New England Patriots taj Pon 09 Dec 2019, 09:46

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Nekako ih opet vidim u SB, jer ovako losi, izgube za malo..

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

2New England Patriots Empty Re: New England Patriots taj Pon 09 Dec 2019, 09:57

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Napad vrijedan prvog reda u pozorištu al zato obrana i posebno specijalni tim čuda rade...

Od maltene sigurnog #1 seeda, sad je već upitan lagano i bye axe neke stvari poslože na taj način...

New England Patriots 14523112

3New England Patriots Empty Re: New England Patriots taj Pon 09 Dec 2019, 10:08

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
Boki zagarantovani mecevi NE i SF na pihtija bolu.

New England Patriots Dres New England Patriots Naso-s11

mi iz kuce dva dobili smo email....„Junaci! Tačno u 09 časova neprijatelj se ima razbiti vašim silnom tastaturom, razneti vašom silnom sljivovcom i belim lukom. Obraz Projektovanja, našeg Revita, ima da bude svetao. Projektantii! Junaci! Krizni stab sa dokotor Konom izbrisala je naš puk iz brojnog stanja, naš puk je žrtvovan za čast Revita i sinkovanja. Vi nemate više da se brinete za živote vaše, oni više ne postoje. Zato napred u slavu! Za Revit i sink! Živelo projektovanje! Živeo Nemacki Klijent!“, glasile su reči koje je izgovorio sef Nikola, a koje prenose njegovi crnci Miki i kaplar Dulo
" />

4New England Patriots Empty Re: New England Patriots taj Pon 09 Dec 2019, 10:18

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Nema da fali...

5New England Patriots Empty Re: New England Patriots taj Pon 09 Dec 2019, 11:40

The Bad Man

The Bad Man
NFL Star
NFL Star
Rekoh na pocetku sezone, ne valja sto je sve izgledalo savrseno u septembru

6New England Patriots Empty Re: New England Patriots taj Pon 09 Dec 2019, 17:48

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Sad sam odgledao 4th q, zaspao sam sinoc. Bas su Patsi osteceni za onaj TD, velika greska, uopste nije ni bio toliko blizu aut liniji, nije da su milimetri.
A sto se fumble tice, msm da bi bio teklovan defanzivac, da ne bi bio ret for TD

7New England Patriots Empty Re: New England Patriots taj Pon 09 Dec 2019, 21:02

The Bad Man

The Bad Man
NFL Star
NFL Star
Ja sam iznenađen što se tako malo piše o tom meču sinoć, u odnosu na GB Detroit gde je brujalo danima o krađi(sa razlogom, nije mi cilj da išta opravdavam). Valjda navikao narod da se sudi u korist Patriota, pa sad nikom krivo što se malo obrnulo...

Još jednom se ispostavilo glupo pravilo da ti se red flag oduzima i kad uspeš da promeniš sudijsku odluku.

8New England Patriots Empty Re: New England Patriots taj Pon 09 Dec 2019, 22:06

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
VIP
VIP
Treba prosto svaki put kad je ovakva situacija gde je blizu da puste TD i posle ga svakako pregledaju. Znaci ako nije cepao bas ocigledno i nisi siguran 100% pusti TD lako ces posle pregledati, isto kao i sa onim fumblovima kad su prekidali akcije, ne mogu da razumem da ne koriste prostu logiku. Pogotovo kad je ovako u cetvrtoj cetvrtini.

2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

R.I.P Keith Flint Sad

9New England Patriots Empty Re: New England Patriots taj Uto 10 Dec 2019, 00:25

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Bilo je bas mnogo, mnogo gresaka sinoc.
Ljudi se nisu pitali s glavom. Niko ne bruji o tome jer koga boli uvo kad su Patsi u pitanju. Ceka se taj kraj imperije, ali ceracemo se jos Very Happy

“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”

George Orwell

10New England Patriots Empty Re: New England Patriots taj Uto 10 Dec 2019, 00:26

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Sa druge strane, super mi je bilo slusat Bill Simmonsa kako pizdi zbog sudija Laughing

“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”

George Orwell

11New England Patriots Empty Re: New England Patriots taj Uto 10 Dec 2019, 08:40

millhouse

millhouse
NFL Player
NFL Player
Cekaj bre, odakle da se oduzima red flag ako je celendz uspesan...ja sam u soku ako je to istina...

12New England Patriots Empty Re: New England Patriots taj Uto 10 Dec 2019, 09:22

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
@millhouse ::Cekaj bre, odakle da se oduzima red flag ako je celendz uspesan...ja sam u soku ako je to istina...
Ja isto ne znam za to pravilo?

13New England Patriots Empty Re: New England Patriots taj Uto 10 Dec 2019, 10:13

kb8

kb8
Moderator
Moderator

14New England Patriots Empty Re: New England Patriots taj Uto 10 Dec 2019, 11:09

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
Laughing i to su nikad jaci Sinsinati nasli snimati

New England Patriots Roster

15New England Patriots Empty Re: New England Patriots taj Uto 10 Dec 2019, 11:16

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Pa aj ti reci, nema šanse, nikad...

16New England Patriots Empty Re: New England Patriots taj Uto 10 Dec 2019, 11:29

millhouse

millhouse
NFL Player
NFL Player
Citao sam sada I moram priznati da nisam imao pojma...ako pogodis oba celendza imas pravo I na treci...ako omasis bar jedan nemas pravo na vise od dva, a tri su u svakom slucaju maksimum pa makar pogodio sva tri...

17New England Patriots Empty Re: New England Patriots taj Uto 10 Dec 2019, 11:39

Blento

Blento
VIP
VIP
to je to...

Mila majko
Evo tvoga Blente
Iz Bileće
Nosi dokumente

18New England Patriots Empty Re: New England Patriots taj Uto 10 Dec 2019, 12:30

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
@millhouse ::Citao sam sada I moram priznati da nisam imao pojma...ako pogodis oba celendza imas pravo I na treci...ako omasis bar jedan nemas pravo na vise od dva, a tri su u svakom slucaju maksimum pa makar pogodio sva tri...
Koja glupost

19New England Patriots Empty Re: New England Patriots taj Uto 10 Dec 2019, 12:38

The Bad Man

The Bad Man
NFL Star
NFL Star
Pa da, zbog toga Patriote i nisu mogle proveravati gazenje linije. Izuzetno glupo pravilo, HC mora da zna i vidi više nego sudije u 100% slucajeva, inace ce mu biti oduzeto pravo na red flag

20New England Patriots Empty Re: New England Patriots taj Sre 11 Dec 2019, 07:31

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
@Steelers ::
Laughing i to su nikad jaci Sinsinati nasli snimati

e stvarno cudna filmska industrija.

mi iz kuce dva dobili smo email....„Junaci! Tačno u 09 časova neprijatelj se ima razbiti vašim silnom tastaturom, razneti vašom silnom sljivovcom i belim lukom. Obraz Projektovanja, našeg Revita, ima da bude svetao. Projektantii! Junaci! Krizni stab sa dokotor Konom izbrisala je naš puk iz brojnog stanja, naš puk je žrtvovan za čast Revita i sinkovanja. Vi nemate više da se brinete za živote vaše, oni više ne postoje. Zato napred u slavu! Za Revit i sink! Živelo projektovanje! Živeo Nemacki Klijent!“, glasile su reči koje je izgovorio sef Nikola, a koje prenose njegovi crnci Miki i kaplar Dulo
" />

21New England Patriots Empty Re: New England Patriots taj Ned 15 Dec 2019, 23:25

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
Cestitam ulazak u plejof.

New England Patriots Roster

22New England Patriots Empty Re: New England Patriots taj Ned 15 Dec 2019, 23:38

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

George Orwell

23New England Patriots Empty Re: New England Patriots taj Pon 16 Dec 2019, 11:49

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
hoce li opet da im reznu par draft pikova ? mislim da se njima fucka za to posto volove ne mogu da ubodu pre treceg dana.

" />

24New England Patriots Empty Re: New England Patriots taj Pon 16 Dec 2019, 12:21

niko32

Rookie
Rookie
Ne mogu da verujem da su snimali tim koji tankuje punim kapacitetom..

25New England Patriots Empty Re: New England Patriots taj Pon 16 Dec 2019, 14:48

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Najjace da je neko spijunirao Bengalse Laughing Ovo je jedini mec gdje je isla produkcijska ekipa, da je bilo neke namjere probali bi bar sa Billsima ili nekim boljim timom Laughing

George Orwell

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 13]

Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu