NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Divisional Playoffs

+14
mardok
Rasha
millhouse
ZippoZG
Steelers
The Bad Man
Zver
dr.dule
SymphonyX
Sirko
kb8
Peyton Manning
Miki HOF
Mos Def
18 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 8 od 9]

176Divisional Playoffs - Page 8 Empty Re: Divisional Playoffs Ned 12 Jan 2020, 23:40

mardok

mardok
Moderator
Moderator

Kad ce BoB izvuci on-side?

177Divisional Playoffs - Page 8 Empty Re: Divisional Playoffs Ned 12 Jan 2020, 23:56

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

BOB ladno nije hteo da ide na ovaj cetvrti daun a gubi 17 razlike. Gasim ovo, ne znam ni sto nisam ranije.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

178Divisional Playoffs - Page 8 Empty Re: Divisional Playoffs Ned 12 Jan 2020, 23:58

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

pa nemoj tako ODB, cekamo mec kola



Divisional Playoffs - Page 8 Potpis

179Divisional Playoffs - Page 8 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 13 Jan 2020, 02:41

Sirko

Sirko
VIP
VIP

Veoma dobro za sada... samo tako...



Britva? Kakva bičarka? Nije skretničar nego ašov.
https://www.facebook.com/Zoka86

180Divisional Playoffs - Page 8 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 13 Jan 2020, 03:12

Sirko

Sirko
VIP
VIP

U slob9dnom padu smo... uh..



Britva? Kakva bičarka? Nije skretničar nego ašov.
https://www.facebook.com/Zoka86

181Divisional Playoffs - Page 8 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 13 Jan 2020, 03:47

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Na kljucnom 3. downu oni pokrivaju jednog od najboljih pass rushera GB-a sa TE, i to Hollister, a onda puntuju i naravno ne gledaju loptu do kraja.
Stvarno sokantne odluke Carrolla.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

182Divisional Playoffs - Page 8 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 13 Jan 2020, 04:52

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

bravo sirevi

183Divisional Playoffs - Page 8 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 13 Jan 2020, 09:45

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Navijao sam za Hawkse ovde naravno al realno je bolje za sledecu utakmicu sto je prosao GB. Mislim da bi mogli da budu egal sa Ninersima dok su Hawksi dostigli svoj maksimum veceras i sledecu bi verovatno izgubili lagano.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

184Divisional Playoffs - Page 8 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 13 Jan 2020, 10:00

millhouse

millhouse
NFL Player
NFL Player

Uf nikako se ne slazem...jedina ekipa koja je mogla da naudi SF je Sijetl...to su vec pokazali dva puta ove sezone..

A video si kako je GB prosao protiv SF...slicno ce da bude I sledece nedelje...

Inace zasluzena pobeda GB i cestitam njihovim navijacima...

sudije su opet jele govna ali glupo je pricati o bilo cemu kada Ni jedan treci za 8+ jardi ne moze da se odbrani..

185Divisional Playoffs - Page 8 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 13 Jan 2020, 10:15

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

millhouse ::Uf nikako se ne slazem...jedina ekipa koja je mogla da naudi SF je Sijetl...to su vec pokazali dva puta ove sezone..

A video si kako je GB prosao protiv SF...slicno ce da bude I sledece nedelje...

Inace zasluzena pobeda GB i cestitam njihovim navijacima...

sudije su opet jele govna ali glupo je pricati o bilo cemu kada Ni jedan treci za 8+ jardi ne moze da se odbrani..

Jesu oni pokazali al ovo su totalno druge okolnosti, vi igrate PO fudbal vec jedno 5 nedelja bukvalno bez trcanja sve Russell sam izvlaci i onda da ste juce dobili opet bi isli na gostovanje dok su Ninersi imali "laganu" utakmicu kuci posle nedelje pauze, mislim da bi vas dobili lagano. Ovo vam je neki maksimum s obzirom na povrede i to.

GB s druge strane je imao laksu sezonu od vas, bye week i vec su jednom igrali sa njima i iako su izgubili glat mislim da ce sad druga prica biti i da mogu da ih iznenade.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

186Divisional Playoffs - Page 8 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 13 Jan 2020, 10:39

Rasha

Rasha
NFL Star
NFL Star

prosliiiiiiiiiiiiiiiiiii albino

187Divisional Playoffs - Page 8 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 13 Jan 2020, 13:08

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

kakav selfcombustion texana

188Divisional Playoffs - Page 8 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 13 Jan 2020, 13:26

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

Rasha ::prosliiiiiiiiiiiiiiiiiii albino

Gde?




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Divisional Playoffs - Page 8 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

189Divisional Playoffs - Page 8 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 13 Jan 2020, 13:33

Rasha

Rasha
NFL Star
NFL Star

dr.dule ::
Rasha ::prosliiiiiiiiiiiiiiiiiii albino

Gde?

u NFC finale? Shocked

190Divisional Playoffs - Page 8 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 13 Jan 2020, 13:47

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP

Ne vidim razlog zbog kog bi Sijetl ili Green Bay imali vece sanse u finalu. Otresli su nas u novembru, ali su nas otresli i Chargersi, pa to ne znaci da bi se opet desilo.
Ninersi su favoriti kako god okrenes, a mi cemo sansu traziti u dobroj odbrani i u tome da imamo kvoterbeka koji zna da igra PO utakmice.

Sinoc presudio dobar start i koncentracija u kljucnim momentima meca.

191Divisional Playoffs - Page 8 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 13 Jan 2020, 14:43

millhouse

millhouse
NFL Player
NFL Player

Sinoc je presudila uzasna odbrana Sijetla koja je tako izgledala vecim delom sezone...zato GB I ide zasluzeno dalje...npr onaj poslednji pas na Grahama je morao biti zaustavljen bar dve tri jarde ranije da je defanzivac uradio sta treba...on je nesto oklevao , kasno krenuo I Eto...pass rush nam ne postoji...tako da imamo off sezonu da popravimo sta ne valja...

192Divisional Playoffs - Page 8 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 13 Jan 2020, 15:10

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

toliko ste moderatori odusevljeni jucerasnjim mecevima da niko ne otvara temu za konferencijska finala?



Divisional Playoffs - Page 8 Potpis

193Divisional Playoffs - Page 8 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 13 Jan 2020, 15:17

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

oj moderatori seratori

194Divisional Playoffs - Page 8 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 13 Jan 2020, 15:26

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Miki HOF ::oj moderatori seratori
ti si sad gazda Very Happy

mora da se revidira status nekih moderatora, mnogo su neaktivni Very Happy
predlazem ubacivanje Ol' Dirty Bastarda u mix



Divisional Playoffs - Page 8 Potpis

195Divisional Playoffs - Page 8 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 13 Jan 2020, 15:39

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator

prihvaceno jednoglasno

196Divisional Playoffs - Page 8 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 13 Jan 2020, 15:47

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

millhouse ::Sinoc je presudila uzasna odbrana Sijetla koja je tako izgledala vecim delom sezone...zato GB I ide zasluzeno dalje...npr onaj poslednji pas na Grahama je morao biti zaustavljen bar dve tri jarde ranije da je defanzivac uradio sta treba...on je nesto oklevao , kasno krenuo I Eto...pass rush nam ne postoji...tako da imamo off sezonu da popravimo sta ne valja...
Sta je bilo sa Collierom?
Znam da se pricalo da je reach u prvoj rundi, ali inactive u ovakvom momentu je los znak.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

197Divisional Playoffs - Page 8 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 13 Jan 2020, 16:10

millhouse

millhouse
NFL Player
NFL Player

Ne da je Los znak nego uzas...Kerol je poznat po tome da linijasima ne daje prerano sansu ali u situaciju kada je Ansah povredjen, kada je jedan Dzekson aktivan da ti pik prve runde bude inactive to znaci samo jednu od dve stvari...

1. Da je potpuni promasaj
2. Ja imam neku teoriju da planiraju da zadrze Clowney Koji je 5tech a to igraju I green i collier...I da je Collier u nekom trening programu za dobijanje mase I promenu pozicije...mada slaba vajda da Sam ja u pravu...

198Divisional Playoffs - Page 8 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 13 Jan 2020, 16:43

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Steelers ::
Miki HOF ::oj moderatori seratori
ti si sad gazda Very Happy

mora da se revidira status nekih moderatora, mnogo su neaktivni Very Happy
predlazem ubacivanje Ol' Dirty Bastarda u mix

Ma koji ce mi to, mogu i bez toga da otvaram teme jer nista drugo ni ne radimo Very Happy



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

199Divisional Playoffs - Page 8 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 13 Jan 2020, 16:53

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Sta bi sa timom dekade?
Okaci ponovo linkove ako neko nije glasao da povecamo broj ucesnika



Divisional Playoffs - Page 8 Potpis

200Divisional Playoffs - Page 8 Empty Re: Divisional Playoffs Pon 13 Jan 2020, 17:11

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Nista, slab odziv, ocekivao sam malo aktivniji forum sad al ocigledno nista. Ma nema sta kacim ponovo tu je pa ko hoce, ako ne bude dovoljno obrisacu i nikom nista, nije to meni bio neki posao pa da sad zalim ako obrisem, brzo sam ja to sastavio Very Happy



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 8 od 9]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu