NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.
NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » Combine VIII (2020) » Combine VIII 11.6.2020- 14.6.2020 @ Vukelić Apartments, Banja Luka

Combine VIII 11.6.2020- 14.6.2020 @ Vukelić Apartments, Banja Luka

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 6 od 8]

Niger iz huda

Niger iz huda
Veteran
Veteran
Nisu ovo moje reci, nego nemackih doktora nauka. Index.hr je preneo to. Drugi talas, ukoliko ga bude, nece da bude ni priblizno razoran kao prvi zato sto ce svi pazljivo da prate situaciju. X zraci i veca temperatura ne uticu znacajno na sirenje virusa tj ne suzbijaju ga. Bitno je da mozemo da prodisemo par meseci, posto vakcina najranije dolazi na jesen mada i to su optimisticke prognoze.

Zajebano je zbog lake prenosivosti i sto ce virus da opstaje u mutiranoj formi. Problem je sto nema vakcine i sto ne moze da se ''kontrolise'' kao drugi virusi. Dosta ljudi moze da ga dobije u kratkom roku zbog prenosivosti i da dodje do kolapsa zdravstvenog sistema.

Edit: Na osnovu teksta moze se izvuci zakljucak da nam ovo nece biti jedina izolacija u ovoj godini. Zato mi cela situacija nije ni mala naivna. Treba da se prati situacija u Kini, jer ce to nas cekati.

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Daj se opusti je'ote, ne budi ispod ovce i ti kad ih je već većina takvih...

Kakva qratz Korona, kakvi bakrači...

Combine VIII 11.6.2020- 14.6.2020 @ Vukelić Apartments, Banja Luka - Page 6 14523112

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
@Niger iz huda ::

Edit: Na osnovu teksta moze se izvuci zakljucak da nam ovo nece biti jedina izolacija u ovoj godini. Zato mi cela situacija nije ni mala naivna. Treba da se prati situacija u Kini, jer ce to nas cekati.
Pa evo u Kini se sve vraca u normalu, tj vratilo se u vecni gradova, uskoro i u Wuhanu.

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

Danijel Lg

Danijel Lg
Admin
Admin
Nije valjda da pametni ljudi vjeruju da je ova kriza stvarno zbog virusa

STANE VAS SVE PRATI

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Naravno da nije, al smo najebali u svakom slucaju nakon ovoga jos vise nego tokom.

Danijel Lg

Danijel Lg
Admin
Admin
Spasenje moze biti samo individualno

STANE VAS SVE PRATI

Cenci

Cenci
Hall of Fame
Hall of Fame
@Peyton Manning ::
@Niger iz huda ::

Pa evo u Kini se sve vraca u normalu, tj vratilo se u vecni gradova, uskoro i u Wuhanu.

Pa stavili vojsku na ulicu i rjesili stvar. A ne ovi naši. Treba roknuti karantenu 14 dana i točka. Ako je Kina rjesila,koja u jednoj zgradi ima 2000 tisuce ljudi,onda možemo i mi sa 4 mil ljudi,a i svi na Balkanu.

Danijel Lg

Danijel Lg
Admin
Admin
Ne znam kako je kod vas ali mi smo 14 dana u karanteni koje se svi pridrzavaju, ja nismam vidio 3 covjrka u ovih 15 dana

STANE VAS SVE PRATI

The Bad Man

The Bad Man
NFL Star
NFL Star
Vi ste žarište u BIH, pa se ljudi usrali. U NS sam video par penzionera prošetavši pola sata

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Ruma je ocigledno izmedju. Nije kao kod Daneta, al je izgleda bolje od NS.

Cenci

Cenci
Hall of Fame
Hall of Fame
Kod nas kafići ne rade,trgovine rade do 17 sati. Ali opet ljudi se kreću ujutro u trgovine,ja bih to sve zatvorio na 14 dana i ne mrdanja,jer se to neće nikako rjesiti.

Danijel Lg

Danijel Lg
Admin
Admin
Pa ja relano svaki treci dan idem.u kupovinu.Stranke ne primam i ne idem nikuda

STANE VAS SVE PRATI

Sirko

Sirko
VIP
VIP
Ovde u ns ima ljudi preko dana, dosta manje ali ima ipak...

Sto dane rece kad vlasti odluce da su nas dosta uplasili onda je kraj...

Britva? Kakva bičarka? Nije skretničar nego ašov.
https://www.facebook.com/Zoka86

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Održat ćemo Kombajn u Minsku il Štokholmu, oni jedini normalni...

Combine VIII 11.6.2020- 14.6.2020 @ Vukelić Apartments, Banja Luka - Page 6 14523112

klodovik

klodovik
VIP
VIP
@kb8 ::Održat ćemo Kombajn u Minsku il Štokholmu, oni jedini normalni...

Pa, i to je rešenje...! Smile

Combine VIII 11.6.2020- 14.6.2020 @ Vukelić Apartments, Banja Luka - Page 6 Img_2015

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Kaxad stvari stoje i jedino riješenje Pijan i srećan

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
svi se dogadjaji odlazu samo organizacioni odbor ovoga prkosi situaciji, sve se nastavlja po planu Very Happy

Combine VIII 11.6.2020- 14.6.2020 @ Vukelić Apartments, Banja Luka - Page 6 Roster

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Tako je, odustajanje je za pičkice Kad macke nema...

Danijel Lg

Danijel Lg
Admin
Admin
nema odustajanja

STANE VAS SVE PRATI

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
kakvo crno odustajanje. mi tamo korisnimo 75% alkoohola i u spoljasnjoj i unutrasnjoj upotrebi.

Combine VIII 11.6.2020- 14.6.2020 @ Vukelić Apartments, Banja Luka - Page 6 Dres Combine VIII 11.6.2020- 14.6.2020 @ Vukelić Apartments, Banja Luka - Page 6 Naso-s11

fudbal se preselio u carstvo kocke, šljoke i rava. idealno mesto za život
Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου
" />

Danijel Lg

Danijel Lg
Admin
Admin
Bice kombajna samo pitanje je kada

STANE VAS SVE PRATI

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
viber kombine

Combine VIII 11.6.2020- 14.6.2020 @ Vukelić Apartments, Banja Luka - Page 6 Dres Combine VIII 11.6.2020- 14.6.2020 @ Vukelić Apartments, Banja Luka - Page 6 Naso-s11

fudbal se preselio u carstvo kocke, šljoke i rava. idealno mesto za život
Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου
" />

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Kad se olešim...

Lelleeeeee...

Danijel Lg

Danijel Lg
Admin
Admin
pa popijemo duplu pa jos jednu duplu

STANE VAS SVE PRATI

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Bese odlicno prosle godine, jos Tim pobedi Djokovica, pa sam morao i ja da pojacam alkohol Very Happy

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 6 od 8]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu