NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.
NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » Kosarka » NBA

NBA

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 32 od 36]

776NBA  - Page 32 Empty Re: NBA taj Čet 27 Avg 2020, 17:36

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
@The Bad Man ::A upucani crnja se vratio do kola verovatno po knjigu, da je preporuči panduru koji ga je zaustavio
Koji mozak treba biti da dvojica drze uperen pistolj u tebe i ti odlazis od njih ka kolima...nejeasno mi je da to niko ne pominje, nego samo pricaju sto je dobio sarzer u ledja. Inferiorni mozgovi

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

777NBA  - Page 32 Empty Re: NBA taj Čet 27 Avg 2020, 17:41

Niger iz huda

Niger iz huda
Veteran
Veteran
@SymphonyX ::Jedini nacin da nesto naprave jeste da potpuno otkazu poslusnost i skroz batale sezonu.
Ovo odlaganje meceva je kurac realno.

Nikada se ne ide u drugu krajnost i donose drasticne mere jer to dovodi ka vecem haosu. Mora postojati neka gradacija.

7 metaka nije nacin da se onako resi ''slucaj''.

Poenta i jeste da se stvori jaci drustveni pritisak kako bi se unele korekcije do manje neprihvatljivog nivoa.

U sustini idiotsko ponasanje dovodi do idiotske reakcije.

778NBA  - Page 32 Empty Re: NBA taj Čet 27 Avg 2020, 18:04

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Nastavlja se sezona..kako neocekivano...

779NBA  - Page 32 Empty Re: NBA taj Čet 27 Avg 2020, 18:35

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
@BasBetis ::A šta ćemo sa soldima u tom slučaju?
Odbije im se koliko treba za svaki neodigrani mec i kraj, nije to nikakva filozofija.
Poenta je da imaju platformu da promijene nesto, ali samo seru u prazno jer su im milije pare i sopstveni komfor od borbe koje su im puna usta.

“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”

George Orwell

780NBA  - Page 32 Empty Re: NBA taj Čet 27 Avg 2020, 18:42

BasBetis

BasBetis
NFL Player
NFL Player
Znači, ipak neće da se odreknu solda? A s druge strane hoće.

A sutra ujutru opet neće.

781NBA  - Page 32 Empty Re: NBA taj Čet 27 Avg 2020, 18:54

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
VIP
VIP
@Peyton Manning ::
@The Bad Man ::A upucani crnja se vratio do kola verovatno po knjigu, da je preporuči panduru koji ga je zaustavio
Koji mozak treba biti da dvojica drze uperen pistolj u tebe i ti odlazis od njih ka kolima...nejeasno mi je da to niko ne pominje, nego samo pricaju sto je dobio sarzer u ledja. Inferiorni mozgovi

Pogledaj samo naslov na CNN posle toga, "black man shot in the back", kraj price, kontekst je nebitan. Jasno je sta se gura, mene boli uvo i za jedne i za druga al ovo je sve prica pred izbore gde pokusavaju maksimalno da naprave haos kako Trump ne bi opet pobedio. Cim izbori prodju i on verovatno izgubi vratice se sve u normalu.
Do tad ja NBA ne gledam, nadam se da nece NFL usrati samo.

2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

R.I.P Keith Flint Sad

782NBA  - Page 32 Empty Re: NBA taj Čet 27 Avg 2020, 20:43

mardok

mardok
Veteran
Veteran
Pri tome se nigde ne pominje da je policija dosla po prijavi da taj covek ne sme da bude tu, da ima dosije, noz u kolima, da je zanemario naredjenja policije... da su probali tejzerom, i verbalno.
Realno zasluzio je batine.
Ali u SAD panduri imaju to pravo ako se osete ugrozeno da pucaju. Ovde je dosta i do obuke njihove, u Srbiji bi ga salomili od batina, ne pamtim da je neki nas pandur potegao oruzje a kamoli pucao na osumnjicenog. Otezavajuca okolnost je sto je kod njih oruzje lako dostupno legalno na svakom cosku skoro, i sto mogu da ga nose. I samim tim strah policajaca je opravdan.

783NBA  - Page 32 Empty Re: NBA taj Čet 27 Avg 2020, 21:01

penban

penban
Moderator
Moderator
Ovo je sve spinovanje. Belci mrze crnce. Crnci mrze belce. On ne može da uspe jer je crnac. On je uspeo zato što je crnac...

Da se razumemo, mislim da crncima u USA nije lako. Istorijski su pretrpeli mnogo, ali koja manjina na svetu nije prošla isto? Rasna, polna neravnopravnost generalno služe da se podgreje priča pred izbore i to je ovde slučaj. Mislim da gledaju da skinu Trampa, pa da vidimo koliko će biti BLM kada do toga dođe.

Ono što je generalno stav koji meni ide na živce je FUCK THE POLICE. Jbg, imam porodične veze sa ljudima u uniformi i učen sam da se uniforma (vojska, policija...) treba poštovati. Ima među njima seljaka i debila (svuda na svetu, ne samo u USA ili kod nas), ali ako te zaustavi šta te košta da staneš?

Mardok dobro kaže za razliku policajaca. Kod nas oni ne potežu oružje, jer je to jako problematično. Ti da izvadiš pištolj moraš da budeš u smrtnoj opasnosti. Da ima policijske brutalnosti ima, ali opet nije da nije zasluženo. Pre neko veče gledao sam gde su priveli dva momka koji su najstrašnije vređali dva policajca koji su radili uviđaj neke saobraćajke. Ljudi rade svoj posao, a dva debila, klinca od 17-18 god., koja nemaju veze sa njima ni sa saobraćajkom dobacuju sve i svašta... i on to treba da trpi?

Dug post, ali jbg, svet ide u pogrešnom smeru. Ne poštuju se autoriteti. Gleda se samo razlog da se opravda svoj neuspeh pa su tu onda problemi pol, boja kože ili nacionalnost... USA je primer svega toga.

2014 SERBIA FANS KEEPERS LEAGUE CHAMPION
2019 NFLFS VETERANI CHAMPION

"Sine, nisi ti sam zato što si dobar... nego zato što oni tako hoće" Muta Nikolić

784NBA  - Page 32 Empty Re: NBA taj Čet 27 Avg 2020, 21:04

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
VIP
VIP
@mardok ::
Realno zasluzio je batine.
Ali u SAD panduri imaju to pravo ako se osete ugrozeno da pucaju. Ovde je dosta i do obuke njihove, u Srbiji bi ga salomili od batina, ne pamtim da je neki nas pandur potegao oruzje a kamoli pucao na osumnjicenog. Otezavajuca okolnost je sto je kod njih oruzje lako dostupno legalno na svakom cosku skoro, i sto mogu da ga nose. I samim tim strah policajaca je opravdan.

Primer koji sam bas pre neki dan cuo, jedan moj komsija je pre jedno 15ak godina imao podrum pun oruzija i jedan dan se napio, pretio zeni da ce je ubiti povadio kojekakvo oruzije pucao u vazduh itd. Ukratko policija dosla "obuzdali ga" al kroz razgovor, posle uhapsili uzeli mu oruzije i to je to, na kraju je jos prosao i sa nekom uslovnom kaznom. I ja razmisljam reko da je to u Americi bilo sasuli bi ceo sarzer u njega ne bi trepnuli.
Tako da, delim tvoje misljenje, ono u nekim normalnim oklnostima, da ne kazem drzavama, je samo za dobre batine ali u Americi ne. Ne mislim da ima sistemskog rasizma koji pricaju al moze da se prica o ulozi policajaca, obuci i slicno. U svakom slucaju su pravila jasna, kakva god da su, ja ni u jednom od ovih ubistava skoro nisam video da su nekog ubili iz cista mira, uvek je to bilo zbog nepostovanja pravila, a evo jedan primer zasto su pravila takva:

Koga mrzi da gleda celo nek prebaci na 20:15 i celu tu situaciju i zasto ako neko krene u auto se odmah puca.

2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

R.I.P Keith Flint Sad

785NBA  - Page 32 Empty Re: NBA taj Čet 27 Avg 2020, 22:30

Blento

Blento
VIP
VIP
@Ol' Dirty Bastard ::
@Peyton Manning ::
@The Bad Man ::... nadam se da nece NFL usrati samo.

Hm...deluje da hoće

NBA  - Page 32 Tenor

Mila majko
Evo tvoga Blente
Iz Bileće
Nosi dokumente

786NBA  - Page 32 Empty Re: NBA taj Čet 27 Avg 2020, 22:44

The Bad Man

The Bad Man
NFL Star
NFL Star
Crnci su ugrozeni i ugnjetavani vekovima, ali su isto tako vodeći u svim kriminalnim kategorijama i prave sranja gde stignu, a jako malo njih postignu nesto cime bi uzdigli crnačku zajednicu. To uspevaju uglavnom sportisti, zahvaljujući svojim fizikalijama.
Svaki drugi izjavljuje da bi bio krimos, da ga sport nije izveo na pravi put...
Zakljucak-stvari se trebaju menjati kako bi se dobilo na vecoj ravnopravnosti. Isto tako, sportisti treba da se bave sportom, jer da nije lopte, bili bi i dalje uboga sirotinja.

787NBA  - Page 32 Empty Re: NBA taj Pet 28 Avg 2020, 08:15

kb8

kb8
Moderator
Moderator
NBA  - Page 32 Untitl33

NBA  - Page 32 14523112

788NBA  - Page 32 Empty Re: NBA taj Pet 28 Avg 2020, 13:26

The Bad Man

The Bad Man
NFL Star
NFL Star
Sram ga bilo, gad nedemokratski

789NBA  - Page 32 Empty Re: NBA taj Pet 28 Avg 2020, 13:42

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Republikansko smeće...

NBA  - Page 32 14523112

790NBA  - Page 32 Empty Re: NBA taj Pet 28 Avg 2020, 13:47

Blento

Blento
VIP
VIP
Bela gluperda...

Mila majko
Evo tvoga Blente
Iz Bileće
Nosi dokumente

791NBA  - Page 32 Empty Re: NBA taj Pet 28 Avg 2020, 15:24

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
NBA  - Page 32 Confederate

792NBA  - Page 32 Empty Re: NBA taj Pet 28 Avg 2020, 23:13

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Ajmo mi pocistit svoje dvoriste koje je puno govana, lako cemo za BLM. Sistemski nas pljackaju, a razbijamo glavu s pravima crnaca.

“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”

George Orwell

793NBA  - Page 32 Empty Re: NBA taj Sre 02 Sep 2020, 11:36

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
ubode ga Jokara

794NBA  - Page 32 Empty Re: NBA taj Sre 02 Sep 2020, 11:42

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator
kakav rezultat 80-78, ko poluvreme nekih utakmica ove godine

795NBA  - Page 32 Empty Re: NBA taj Sre 02 Sep 2020, 12:20

The Bad Man

The Bad Man
NFL Star
NFL Star
Ovog crnju sto je isao na polaganje u zadnjem napadu bih poslao na pumpu

796NBA  - Page 32 Empty Re: NBA taj Čet 03 Sep 2020, 08:38

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Go Heat Cool
2-0 protiv precenjenih Bucska i MVPa. Vidim zale se za faul u poslednjoj sekundi, a faul za tri pre toga je jos sumnjiviji.

797NBA  - Page 32 Empty Re: NBA taj Čet 03 Sep 2020, 08:50

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Ma sve čisto, igraj dalje...

Meni žao što sam to pogodio na listiću al sam fulo hendikep na Roxe, očekivo sam da će puno lakše dobit Gromove al ma'una...

NBA  - Page 32 14523112

798NBA  - Page 32 Empty Re: NBA taj Čet 03 Sep 2020, 09:04

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Igram sa drugarima pogadjanje PO.

Dobro sam prosao u prvoj rundi, prvi sam, samo me Juta zajebala.

Lal-Portland 4-2

Hou-Okc 4-3

Den-Uta 2-4

LAC-Dal 4-2

Mil-Orl 4-1

Ind-Mia 2-4

Bos-Phi 4-1

Tor-Nets 4-0

799NBA  - Page 32 Empty Re: NBA taj Čet 03 Sep 2020, 09:06

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Bome si ga dobro ubo, svaka čast...

NBA  - Page 32 14523112

800NBA  - Page 32 Empty Re: NBA taj Čet 03 Sep 2020, 10:01

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator
kakav maherski potez Hardena za kraj, blokada i eskivacija...

carski

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 32 od 36]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu