NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » NFC » NFC East » New York Giants

New York Giants

+16
NYG
Pit Bull
Cenci
Zona do trona
Miki HOF
The Bad Man
Ol' Dirty Bastard
BasBetis
mardok
Steelers
SymphonyX
KPGS
kb8
dr.dule
Zver
Peyton Manning
20 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 35 od 36]

851New York Giants - Page 35 Empty Re: New York Giants Pet 17 Sep 2021, 15:49

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator
Mene je iznenadio tako brz decline Zeke..covek koji je bez neke ozbiljne povrede i sa manje od 25god izgubio sve ono sto je imao u prve cetiri sezone.

http://nfl.com/

852New York Giants - Page 35 Empty Re: New York Giants Pet 17 Sep 2021, 16:08

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP
Ja bih u njegovom slučaju rekao da je njegov pad uzrokovan prvenstveno forsiranjem pasa. Nije mi jasno zbog cega ne trče...

Giantsi su usrali sve top 10 pikove u zadnjih par godina. Jedino Thomas mozda i postane pristojan LT, a i to je pitanje. Kad sam jutros video onaj ponovljeni false start koji ih izbacio iz FG zone, nisam verovao

853New York Giants - Page 35 Empty Re: New York Giants Sub 18 Sep 2021, 15:29

Cenci

Cenci
Hall of Fame
Hall of Fame
Cirkus da ti se svira na fg sutu offside DT,bas ga NYG usrali epski,ali tekma bila odlicna.

854New York Giants - Page 35 Empty Re: New York Giants Uto 21 Sep 2021, 15:47

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Ne znam jel me to vara neki moj dojam il tak neš al ovaj Golladay mi ne ulijeva neko povjerenje pretjerano inteligentnog lika...

Imam osjećaj da mu moraš 5 puta reć da nešto napravi a da će on 6 puta zajebat i još se čudit koji qratz ne valja...

New York Giants - Page 35 Lakers10

855New York Giants - Page 35 Empty Re: New York Giants Uto 21 Sep 2021, 15:57

Zver

Zver
VIP
VIP
I ja sam stekao isti utisak.

Btw...kad smo se dotakli Golladay-a. Čitam jednu lepu analizu nakon tekme sa WFT, što je neki fan pisao. Kaže Golladay je tip igrača koji se apsolutno i stopostotno NE UKLAPA u ovo što igraju Giantsi. Čovek nikad nije bio neki brzać, niti je znao nešto preterano rute istrčat. Njegov forte je oduvek 50-50 lopta koju baciš i koje on pretvara u 90-10 zahvaljujući svojim fizikalijama.
S druge strane imaš QB-a kome dve godine puniš glavu kako ne sme prodavat fudbal, ne sme bacat pickove,mora igrat na sigurno...i onda sad takav QB dobije preskupu igračku koju ne ume da iskoristi jer je dve godine kondicioniran da ne radi upravo ono što tu navedenu preskupu igračku čini korisnom.

...Sa Vajominškog Univerziteta

856New York Giants - Page 35 Empty Re: New York Giants Uto 21 Sep 2021, 17:10

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP
Ali Blento je blento i zaboravice kroz par kola sta mu savetuju vec 2 godine i pocece da pronalazi Golladaya ni kriv ni duzan

857New York Giants - Page 35 Empty Re: New York Giants Uto 21 Sep 2021, 18:52

mardok

mardok
VIP
VIP
Zato i pominju trejd za Dzimi Dzija, ili Votsona.

#StayTheFuckHome

858New York Giants - Page 35 Empty Re: New York Giants Ned 26 Sep 2021, 22:14

NYG

Rookie
Rookie
Kakva je ovo gomila luzera na jednom mestu, mozak da zaboli. Još jedna poklonjena pobeda očajnoj Atlanti. Ni krivi ni dužni nas pobedili. 2 čista ispuštena INT od kojih bi verovatno jedan rešio meč, loš snep u RD, kazna u RD, još jedan fambl u nizu za Engrama, povreda jedinog krštenog i najboljeg LB, pa povrede Separda i Slejtona još u prvom pol... Sve u svemu još lepši pokloni nego protiv WAS.

Ne znam šta kažem, još jedna propala sezona, i zaista mislim da je ovde Jones najmanje kriv. Izgubili smo od 2 od 3 najgore ekipe u rasporedu (Was i Atl) tako da je sezona za nas gotova. Sad kao treba da se nadamo da ćemo biti sve gori i gori kako bismo imali top 5 pika, pa Čikago da bude još gori kako bismo imali još jednog visokog pika...ma džabe kad su nam izbori prve runde u poslednjih par godina očaj živi. Ne znam više šta je rešenje majke mi, ovo je horor, ovoj franšizi nema pomoći.

859New York Giants - Page 35 Empty Re: New York Giants Ned 26 Sep 2021, 22:41

Zver

Zver
VIP
VIP
@NYG ::Kakva je ovo gomila luzera na jednom mestu, mozak da zaboli. Još jedna poklonjena pobeda očajnoj Atlanti. Ni krivi ni dužni nas pobedili. 2 čista ispuštena INT od kojih bi verovatno jedan rešio meč, loš snep u RD, kazna u RD, još jedan fambl u nizu za Engrama, povreda jedinog krštenog i najboljeg LB, pa povrede Separda i Slejtona još u prvom pol... Sve u svemu još lepši pokloni nego protiv WAS.

Ne znam šta kažem, još jedna propala sezona, i zaista mislim da je ovde Jones najmanje kriv. Izgubili smo od 2 od 3 najgore ekipe u rasporedu (Was i Atl) tako da je sezona za nas gotova. Sad kao treba da se nadamo da ćemo biti sve gori i gori kako bismo imali top 5 pika, pa Čikago da bude još gori kako bismo imali još jednog visokog pika...ma džabe kad su nam izbori prve runde u poslednjih par godina očaj živi. Ne znam više šta je rešenje majke mi, ovo je horor, ovoj franšizi nema pomoći.

Dobro je...još jedan dan bliže nogobuljiranju Gospodina i Sudije.

860New York Giants - Page 35 Empty Re: New York Giants Ned 26 Sep 2021, 22:54

Palermo

Palermo
NFL Star
NFL Star
Moj prijatelj iz Njujorka, zbog kojeg sam inače i počeo da navijam za NYG pored Baltimora, posle prošlog kola je definitivno odlučio da ih više nikad ne gleda. Predugo ta agonija traje. Mislim da je mnogo loših ekipa u ovoj sezoni.

http://www.sportswiser.net

861New York Giants - Page 35 Empty Re: New York Giants Ned 26 Sep 2021, 23:17

NYG

Rookie
Rookie
Ma to da ih ne gledam više nikad, to nema šanse. Pa već ću sledeću da gledam, znam sebe. Kad nešto voliš - voliš, nema tu neke dileme. 100 puta sam rekao da Partizan neću više gledati po ovim livadama, nameštenim prvenstvima, pa opet dođe vikend i ne da ih gledam nego i dalje idem po utakmicama, i to ne samo u fudbalu. Jače je to od bilo čega. U najgorem slučaju neću ustajati u pola 3 kad su u prime time-u i to je to.

@Zver ::
Dobro je...još jedan dan bliže nogobuljiranju Gospodina i Sudije.

Džabe kad će opet da ti dođe neki McAdoo, Shurmur i slični.

862New York Giants - Page 35 Empty Re: New York Giants Pon 27 Sep 2021, 08:37

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Kako ono rekose prosli vikend "Conservative play from a conservative QB, called by a conservative HC hired by a conservative GM taking paychecks from a conservative owner".

“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”

George Orwell

863New York Giants - Page 35 Empty Re: New York Giants Pon 27 Sep 2021, 08:44

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Vi se sami izbacite iz Lige...

Skupa s Jagsima...

864New York Giants - Page 35 Empty Re: New York Giants Pon 27 Sep 2021, 10:30

mardok

mardok
VIP
VIP
@kb8 ::Vi se sami izbacite iz Lige...

Skupa s Jagsima...

Predlazem baraz za ispadanje, NY Jets, Giants, JAX, Detorit, Hjuston i mozda Cikago/Filadelfija.

#StayTheFuckHome

865New York Giants - Page 35 Empty Re: New York Giants Pon 27 Sep 2021, 10:43

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Imaš pravo, to bi bio spektakl za prodat koju kartu više...

S tim da možda Detroit i Phillu ipak ne bi stavio u isti koš, oni su za sve vas PO momčadi prema do sada prikazanom...

866New York Giants - Page 35 Empty Re: New York Giants Pon 27 Sep 2021, 17:17

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator
Since the start of the 2017 season, the Giants are 18-49. That's the same record as their neighbors, the Jets. Yes, in that span, the two North Jersey swampmates are tied with the league's worst winning percentage.

http://nfl.com/

867New York Giants - Page 35 Empty Re: New York Giants Uto 28 Sep 2021, 06:56

Zver

Zver
VIP
VIP
@SymphonyX ::Kako ono rekose prosli vikend "Conservative play from a conservative QB, called by a conservative HC hired by a conservative GM taking paychecks from a conservative owner".

Nabijem ih na konzervativnog vršnjaka, sve tako konzervativne.

Zver likes this post

868New York Giants - Page 35 Empty Re: New York Giants Čet 30 Sep 2021, 11:16

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Isaiah Wilson is getting a second — and maybe final — chance to make it in the NFL. After washing out with both the Tennessee Titans and Miami Dolphins, Wilson joined the New York Giants' practice squad Wednesday.

Kad sad krenete pobjeđivat...

Haos...

869New York Giants - Page 35 Empty Re: New York Giants Čet 30 Sep 2021, 11:21

Zver

Zver
VIP
VIP
ma jašta...nebo je granica.

870New York Giants - Page 35 Empty Re: New York Giants Čet 30 Sep 2021, 11:41

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Taxi i ja neš kontam...

871New York Giants - Page 35 Empty Re: New York Giants Ned 03 Okt 2021, 15:48

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
U cemu je stvar sa tim likom? Bas blesav razvoj situacije.

“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”

George Orwell

872New York Giants - Page 35 Empty Re: New York Giants Ned 03 Okt 2021, 22:37

NYG

Rookie
Rookie
Koja je ovo debilana od ekipe, haha nemam reči, ladno dobili NO u gostima. E Bože, Bože...

Barkley, Golladay i Toney sjajni. I OL je bila fantastična, kad ih već pljujem stalno sad je red i da pohvalim. A što se Jonesa tiče, ako je neko zaslužio ovo onda je to on. Stvarno mu je faca toliko blentava i pogubljena, toliko je imao komičnih situacija ovih godina, da ti mora biti drago kad konačno može da se kaže da je ovo njegova pobeda.

Ništa, sledeći je Dalas u gostima.

873New York Giants - Page 35 Empty Re: New York Giants Pon 04 Okt 2021, 00:29

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Ovo je pobjeda koja moze da okrene sezonu za 180 stepeni. Na 21-10 je stvarno izgledalo da su gotovi.

George Orwell

874New York Giants - Page 35 Empty Re: New York Giants Pon 04 Okt 2021, 01:02

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP
Mirisalo mi je da ce Giantsi dobiti. Ovo je bio duel 2 ekipe sa kojima nikad ne znas na cemu si

875New York Giants - Page 35 Empty Re: New York Giants Pon 04 Okt 2021, 05:59

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator
albino Giants

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 35 od 36]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 19 ... 34, 35, 36  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu