NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » NFC » NFC East » New York Giants

New York Giants

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 32 od 33]

776New York Giants - Page 32 Empty Re: New York Giants Sub 01 Maj 2021, 01:53

Zver

Zver
VIP
VIP
Gettleman se navukao na trade down.

...Sa Vajominškog Univerziteta

777New York Giants - Page 32 Empty Re: New York Giants Sub 01 Maj 2021, 02:03

NYG

Rookie
Rookie
Ne znam sta mu je, izgleda Judge utice na njega. Very Happy
I ovo je odličan potez. Nakrcali smo pikove na sledećem draftu.

778New York Giants - Page 32 Empty Re: New York Giants Sub 01 Maj 2021, 02:32

NYG

Rookie
Rookie
I? Jesi zadovoljan? Ojulari i pik trece runde narednog drafta. A++

779New York Giants - Page 32 Empty Re: New York Giants Sub 01 Maj 2021, 02:39

Zver

Zver
VIP
VIP
P ono, otišlo je par likova koje sam hteo, pa sam nekako ravnodušan prema ovom izboru.

780New York Giants - Page 32 Empty Re: New York Giants Sub 01 Maj 2021, 02:45

NYG

Rookie
Rookie
Jbg i ja sam hteo neke druge ali necemo biti nezahvalni. Cool Faca

781New York Giants - Page 32 Empty Re: New York Giants Sub 01 Maj 2021, 11:47

Zver

Zver
VIP
VIP
I sve je ovo "uzalud vam trud svirači" ako Dj bude više na zemlji nego na nogama, a biće jer je OL lošija nego prošle godine.

782New York Giants - Page 32 Empty Re: New York Giants Sub 01 Maj 2021, 16:27

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP
Ejaculari ima potencijal, ali zdravestveni karton dosta upitan

783New York Giants - Page 32 Empty Re: New York Giants Sub 01 Maj 2021, 17:50

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
@Zver ::I sve je ovo "uzalud vam trud svirači" ako Dj bude više na zemlji nego na nogama, a biće jer je OL lošija nego prošle godine.
Ko je otisao iz OL?
Rookie lineman ne bi pomogao za 2021, zna se da je ta tranzicija za veliku vecina igra jako teska.
Imali ste i primjer Thomasa prosle godine.
On i Peart mogu biti bas sjajan OT dvojac.

“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”

George Orwell

784New York Giants - Page 32 Empty Re: New York Giants Sub 01 Maj 2021, 18:00

Zver

Zver
VIP
VIP
@SymphonyX ::
@Zver ::I sve je ovo "uzalud vam trud svirači" ako Dj bude više na zemlji nego na nogama, a biće jer je OL lošija nego prošle godine.
Ko je otisao iz OL?
Rookie lineman ne bi pomogao za 2021, zna se da je ta tranzicija za veliku vecina igra jako teska.
Imali ste i primjer Thomasa prosle godine.
On i Peart mogu biti bas sjajan OT dvojac.

Kevin Zeitler je cap casualty. Otpušten je još zimus da bi se napravilo prostora da se potpiše Williams i pojurilo nešto u FA. On je bio naš najbolji OL prošle sezone. Na guard poziciji tu su Shane Lemieux i Will Hernandez i otprilike niko više. Na tackle poziciji smo relativno OK. Tu su dvojica koje si spomenuo i Solder će verovatno biti swing tackle, ali na guardu smo šuplji. Zato sam lobirao za onog momka Jenkinsa. On je nominalno T, ali verujem da bi mogao da igra i guarda dok se ne stabilizujemo malo.

785New York Giants - Page 32 Empty Re: New York Giants Sub 01 Maj 2021, 18:01

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator
Blento ima brze noge . moze fino bezati a zna i da zalegne

New York Giants - Page 32 OXMKCUXBLJADHNFVXP2RJAXWEA

Lawrence Guy: "I've been on teams where we lost, and then we've given up. But when you saw us lose last year, you didn't see a whole bunch of people giving up. We saw a whole bunch of men go out there and play."

786New York Giants - Page 32 Empty Re: New York Giants Pon 03 Maj 2021, 08:30

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator
Meyer kaze da je bio jako razocaran kad je NYG pokupio Toney jer ga je on cekao na 25. poziciji

http://nfl.com/

787New York Giants - Page 32 Empty Re: New York Giants Pon 03 Maj 2021, 09:12

kb8

kb8
Moderator
Moderator
WR vidim u prvoj rundi...

Ajde de...

New York Giants - Page 32 Lakers10

788New York Giants - Page 32 Empty Re: New York Giants Pon 03 Maj 2021, 12:06

mardok

mardok
Veteran
Veteran
@Peyton Manning ::Meyer kaze da je bio jako razocaran kad je NYG pokupio Toney jer ga je on cekao na 25. poziciji

Pominje se i potencijalna kazna jer je komentarisao tudjeg igraca na pogresan nacin.

789New York Giants - Page 32 Empty Re: New York Giants Pon 03 Maj 2021, 12:28

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator
ali malisa nije tudj igrac dok ne potpise za tim. moze da ode na bejzbol

Lawrence Guy: "I've been on teams where we lost, and then we've given up. But when you saw us lose last year, you didn't see a whole bunch of people giving up. We saw a whole bunch of men go out there and play."

790New York Giants - Page 32 Empty Re: New York Giants Pon 03 Maj 2021, 13:21

Zver

Zver
VIP
VIP
Mogao je da da pika druge runde sledeće sezone i da zamenimo pickove, ako mu je toliko bilo stalo.

791New York Giants - Page 32 Empty Re: New York Giants Pon 03 Maj 2021, 13:22

Zver

Zver
VIP
VIP
@kb8 ::WR vidim u prvoj rundi...

Ajde de...

Ne stavljaj mi so na ranu.

792New York Giants - Page 32 Empty Re: New York Giants Pon 03 Maj 2021, 13:34

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator
meni je vas pik vrh

793New York Giants - Page 32 Empty Re: New York Giants Pon 03 Maj 2021, 15:26

mardok

mardok
Veteran
Veteran
@Zver ::Mogao je da da pika druge runde sledeće sezone i da zamenimo pickove, ako mu je toliko bilo stalo.
Nije ocekivao da ce NYG da se toliko upeca.

794New York Giants - Page 32 Empty Re: New York Giants Pon 03 Maj 2021, 23:15

NYG

Rookie
Rookie
Pre svega, srecan Uskrs svima.

Sto se drafta tice sad kad je prosao moje impresije su sledece:
Da sam ocekivao neke druge igrace - jesam. Po meni je i moglo bolje, nisu mi bas najjasniji neki potezi. 1 WR, 2 Edga, 2 CB, 1 RB. Draftovali smo 2 igraca koji su realno kvalitet 1. runde i to je odlično. Kao sto sam i pisao, ne sporim kvalitete Toney-a ali zasto bas WR na vec postojeci roster totalno ne kapiram. Kao i CB zbog kog smo se pomerili unapred nekoliko mesta. Imas jedan od najjacih secondery-ja u ligi i ti u 3. rundi draftujes CB-a (ok obecava lik ali sa koledz igracima se nista ne zna dok ne prodje 2-3 godine). A Imas brdo rupa koje trebas i moras popuniti. Ali dobro, ja sam realno amater-indijanac, a oni su ipak stručnjaci koji od toga zaradjuju za zivot, rezultati ce pokazati da li su napravili dobar potez. Sto se Ojularija tice - apsolutno vredi rizika, lik je u top 3 rushera u ovoj klasi i to je ono sto nam treba. Ostale ne bih komentarisao jer nemam pojma. Ono sto svakako ne sme da se izostavi su 3 dodatna pika sledece godine koje je izbunario nas GM, i na tome mu skidam kapu. Sl draft imamo 7 pikova u prve 4 runde i zbog toga mogu da kazem da smo medju ekipama koje su najbolje odradili ovaj draft, pokupili smo 2 vrlo dobra igraca i jos 3 pika.

E sad, dolazimo i do onog dela sto je Blento napisao iznad, kakvu ce protekciju imati Jones videcemo. Nasi veruju u OL, ja bas i ne. Dzabe nama zlo od napada koji tera odbrane da se useru u gace (Barkley, Golladay, Slayton, Shepard, Toney, Engram, Rudolph) ako ce biti bezanije naseg QB-a. FA jos traje, videcemo da li cemo dodati kog guard-a koji je raspoloživ. Bice klanice za diviziju i PO ali subjektivno ili ne - sve ekipe izuzev Eagles-a su podjednake, i ne mogu ni WAS ni DAL dati prednost u odnosu na nas. Ova sezona odlucuje dosta toga kad su u pitanju NYG pa cekamo da vidimo gde smo, sta smo i sa kim.

Ja kad krenem da pisem nema stajanja... Embarassed

Zver likes this post

795New York Giants - Page 32 Empty Re: New York Giants Uto 04 Maj 2021, 00:16

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Ocigledno front office vjeruje u dva tekla uzeta prosle godine, a Fulton je kroz karijeru bio solidan guard.
Cornera ne mozes da imas previse, ne postoji tim u NFL sa tim problemom, a coaching staff je NE skola gdje ti trebaju razliciti profili igraca za sve situacije.

“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”

George Orwell

796New York Giants - Page 32 Empty Re: New York Giants Uto 04 Maj 2021, 00:19

Zver

Zver
VIP
VIP
Chris Simms je oduševljen ovim CB-om što smo ga pokupili u trećoj rundi, a ja mu verujem.
Ma sve je bombonica, kad se sabere i oduzme, samo da je neko meso bilo u prvoj rundi, umesto dezerta.

797New York Giants - Page 32 Empty Re: New York Giants Uto 04 Maj 2021, 10:58

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP
Uzeli ste WR iz prostog razloga sto je Blentu biti ili ne biti sezona. Da bi video vredi li ga ostavljati, moras ga okruziti dobrim hvatacima. Sad ce imati oruzja, tako da moze da putuje ako se ne pokaze.

798New York Giants - Page 32 Empty Re: New York Giants Uto 04 Maj 2021, 10:59

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Blento vodi Plave do Divizije i Home Fielda u WC tekmi ove sezone...

799New York Giants - Page 32 Empty Re: New York Giants Uto 04 Maj 2021, 11:11

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator
sta li kaze JJ na tu tvoju prognozu

800New York Giants - Page 32 Empty Re: New York Giants Uto 04 Maj 2021, 11:18

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Nema šta reć, zna da sam u pravu...

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 32 od 33]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu