NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » NFC » NFC East » New York Giants

New York Giants

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32, 33  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 31 od 33]

751New York Giants - Page 31 Empty Re: New York Giants Ned 21 Mar 2021, 18:53

Zver

Zver
VIP
VIP
Tek se zagrijavamo. Eno sledeći je Adoree Jackson, već najavljena poseta Giantsima sutra ili prekosutra.

...Sa Vajominškog Univerziteta

752New York Giants - Page 31 Empty Re: New York Giants Uto 23 Mar 2021, 14:50

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Potpisali ga 3y za 39M...

Malo li je...

New York Giants - Page 31 Lakers10

753New York Giants - Page 31 Empty Re: New York Giants Sre 24 Mar 2021, 10:21

Zver

Zver
VIP
VIP
I kako sad čovek da ne shvaća ozbiljnije svoj fantasy tim od ove raspadnute franšize. Samo u Giantsima je moguće da FA igrač prođe lekarske preglede, bude potpisan i da tek onda provale da je povređen i da će verovatno trebati operacija.
Rudolph ima neku povredu stopala i vrlo moguće da će trebati operacija što će ga sigurno staviti van dostupnosti za kamp.

754New York Giants - Page 31 Empty Re: New York Giants Sre 24 Mar 2021, 10:22

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator
procitah jutros i pomislih da je greska neka da su ga potpisali vec, rekoh to je i dalje pending

755New York Giants - Page 31 Empty Re: New York Giants Sre 24 Mar 2021, 10:26

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Bole definitivno ima razloga ozbiljnije shvaćat Fantasy nego real football...

756New York Giants - Page 31 Empty Re: New York Giants Sre 24 Mar 2021, 10:30

Zver

Zver
VIP
VIP
Pa ja svoj jebeni waiwer priority u fantasy-ju ne spičkam ako jedno dva sata ne izguglam sve što jebeno mogu o igraču kog hoću da claim-ujem preko WW. Otprilike znam ako ima karijes ili zanokticu, a ovi nisu u stanju ozbiljnu povredu stopala da provale, mater im nesposobnu.

757New York Giants - Page 31 Empty Re: New York Giants Sre 24 Mar 2021, 10:38

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Je'iga kijavica vlada, sve se dela online, oni njega pitali jel oće doć, ovaj reko oće, papiri se riješili na daljinu i vozi miško...

Drukčije bi to sigurno bilo da su se mogli negdje nać i porazgovarat, pogledat se i tak to...

758New York Giants - Page 31 Empty Re: New York Giants Sre 24 Mar 2021, 17:40

mardok

mardok
Veteran
Veteran
Mislim da uvek stoji onaj deo da ugovor ne vazi ili nije punopravan do lekarskog i sl.
Tako je prosle sezone JAX ostao bez 1 igraca.

759New York Giants - Page 31 Empty Re: New York Giants Čet 15 Apr 2021, 15:54

Zver

Zver
VIP
VIP
Zanimljiva diskusija se razvila u komentarima na tvit.

https://twitter.com/art_stapleton/status/1382675494093590528

Lično ne bih imao ništa protiv njega ili Horn-a da nismo platili Adori Džeksona

760New York Giants - Page 31 Empty Re: New York Giants Pet 16 Apr 2021, 08:06

NYG

Rookie
Rookie
Mislim da bi bilo prilično loše da na postojeći secondary dodamo još jednog CB a imamo rupa za popuniti. Svakako deluje da ne možemo omašiti na draftu: Waddle, Slater, Parsons, CB-ovi, Edge-ri, dosta je tu kvalitetnih igrača sa kojima ne možeš napraviti grešku. Već sam pisao, što više vreme prolazi molim Boga da nam Slater bude dostupan i da ga naši pokupe. Znam da je tvoj stav da se tako visoko ne uzima OL, ali po svaku cenu se Jones-u mora pružiti prilika ove sezone da pokaže stvarno da li ume i šta ume. Gettleman nije glup lik, zna on da mu ova sezona odlučuje o poslu, i njemu i QB u kog veruje, i ako ove sezone izvisimo za PO i pozitivan skor mogu da kupe prnje iz NY, obojica. Zato je i bio toliko agresivan u FA. Nema više vremena za čekanje, ili jesi ili nisi. Dzabe nam vrhunski risiverski korpus ako Jones neće imati 2 sekunde vremena da im baci loptu.
OL najbitniji deo jedne NFL ekipe. Videli smo na šta je ličio u Superbowlu, možda i najbolji napad u modernoj istoriji NFL-a, sa osakaćenom OL - kao amateri su izgledali. I ovako odličnu odbranu možemo budžiti u drugoj i trećoj rundi drafta, i ovako na celom draftu nema elitnih rush-era što nama treba. Eto, to je moje mišljenje, pogotovo što Slater ne bi bio na silu uzet, nego stvarno ima ozbiljan potencijal.

761New York Giants - Page 31 Empty Re: New York Giants Pet 16 Apr 2021, 08:22

Zver

Zver
VIP
VIP
Verujem da si pogrešno razumeo neko moje pisanije ranije Very Happy .
Ja bih najviše voleo OL na 11, i više nego Parsonsa ili Filipsa. Bio bih OK i sa CB da nismo Adorija platili....
ovako, koliko god da je talentovan igrač, kad ga uzmeš tako visoko očekuješ da igra svaki snap, a taj CB ne bi igrao ni pola defanzivnih snapova.
Jedini problem je što nisam siguran da je Slater pravi čovek. Ja nisam neki znalac, pa ne gledam film i ne formiram sopstveno mišljenje per se, nego imam par ljudi čije mišljenje cenim pa se po tome ravnam. Kris Sims je jedan od njih a on nikako nije high na Slejtera.

762New York Giants - Page 31 Empty Re: New York Giants Sub 17 Apr 2021, 23:42

NYG

Rookie
Rookie
@Zver ::Nama u OL treba G a to se ne uzima tako visoko, osim ako nije Nelson a takvog nema. Ja bi uzeo neku odbranu, znači neki Patrick Surtain III, Kwity Paye ili Jeremiah Owosu-Koramoah.

Ja sam te ovde shvatio da ne bi uzimao OL osim ako nije Pro bowl kalibar a to je realno jako tesko sa 11. pozicije. U svakom slucaju se izvinjavam, iz ovog posta sam mislio da nisi za to da se bira OL na ovom draftu.

Sto se Slatera tice, daleko sam i ja od stručnjaka, citam, pratim, nesto i gledam i to je sve, sto je naravno smesno. Ali za poziciju guarda on mi je pik br 1. Mozda bude i bust a mozda i ne. Pitanje je da li ce on uopste biti slobodan na 11. a i da li ce ga nasi uzeti u tom slucaju. Jos malo pa cemo videti.

763New York Giants - Page 31 Empty Re: New York Giants Sre 21 Apr 2021, 10:20

Zver

Zver
VIP
VIP
Rapoport prenosi da su Giantsi spremni za trade down, ako se ukaže povoljna ponuda.

764New York Giants - Page 31 Empty Re: New York Giants Pet 23 Apr 2021, 22:31

NYG

Rookie
Rookie
Sto se mene tice - moze ali uz dva uslova. Da se ne ponavljam ko papagaj, ukoliko ona 3 igraca koja zelim u plavom odu pre 11. pika onda moze trejd, to je prvi uslov. Drugi je da za trade down dobijemo pika prve runde na sledecem draftu. U svakom drugom slucaju ne bih pristao. Naravno, uvek postoji mogucnost i ubacivanja nekih igraca u trade izmedju dve ekipe ali to je sad vec visa matematika.

765New York Giants - Page 31 Empty Re: New York Giants Pet 23 Apr 2021, 23:26

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Ne bi se spustio par mjesta za pik druge runde?

“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”

George Orwell

766New York Giants - Page 31 Empty Re: New York Giants Sub 24 Apr 2021, 07:56

NYG

Rookie
Rookie
Ajde ke...m i ja, verovatno bih i to prihvatio. Ali bukvalno samo ako je par mesta, do nekog 15.-16. pika, sve franšiže od recimo 17. pika pa na dole bih uslovio prvim pikom prve runde, i to bez razmišljanja.

767New York Giants - Page 31 Empty Re: New York Giants Sub 24 Apr 2021, 19:56

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Takvo zahtjevi nemaju utemeljenja u stvarnosti. Mozes ti da trazis sta hoces, ali nijedan tim to nece dati.
Imas gomilu draft value chartova, ali svi su jako slicni.

Razlika izmedju 11 i 20 recimo je mnogo manja nego sto mislis, posebno na ovakvom draftu.

“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”

George Orwell

768New York Giants - Page 31 Empty Re: New York Giants Pon 26 Apr 2021, 14:46

NYG

Rookie
Rookie
Slažem se ja sa tobom, ali ovo je nfl draft. Koliko god da su igrači između 11. i 20. pozicije sličnog kvaliteta, uvek se neko može upecati i dati pik prve runde ako misli da će uzeti sa 11. pozicije franšiznog igrača. Uvek će biti preplaćivanja, uvek će neko dati i više nego što treba za nekog određenog pojedinca. A mi smo u poziciji da uslovljavamo pa ko hoće - hoće, a ko neće neka čeka svoj red i to je to.

769New York Giants - Page 31 Empty Re: New York Giants Pet 30 Apr 2021, 03:44

NYG

Rookie
Rookie
Rekoh ti ja da uvek ima nekog ko ce dati pik prve runde. Cool Faca

770New York Giants - Page 31 Empty Re: New York Giants Pet 30 Apr 2021, 04:24

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Za QB sa 20 je to realna prica.

George Orwell

771New York Giants - Page 31 Empty Re: New York Giants Pet 30 Apr 2021, 04:29

NYG

Rookie
Rookie
Pa jeste, to sam i govorio, ako neko misli da moze sa 11. pozicije uzeti fransiznog igraca dace prvog pika i upravo to se desilo. Sad samo da ne useremo sa nasim pikom ali sta god da se desi, mislim da je ovo sa 4 dobijena pika sjajan-fantastican potez koji smo napravili.

772New York Giants - Page 31 Empty Re: New York Giants Pet 30 Apr 2021, 17:15

Zver

Zver
VIP
VIP
@NYG Sapatniče...kako će večeras neprijatno da nas iznenadi Gospodin Gospodin.

773New York Giants - Page 31 Empty Re: New York Giants Pet 30 Apr 2021, 17:38

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Sto vam se ne svidja Toney?
Jasno je da ce biti dobrih OL imena i tokom druge.

George Orwell

774New York Giants - Page 31 Empty Re: New York Giants Pet 30 Apr 2021, 21:31

NYG

Rookie
Rookie
@Zver ::@NYG  Sapatniče...kako će večeras neprijatno da nas iznenadi Gospodin Gospodin.

Brate, ne znam vise sta da mislim. Ispraticu veceras drugu rundu pa cemo videti. I dalje mislim da je razvalio sa trejdom sa Cikagom gde smo dobili 4 pika i gde cemo imati dva pika prve runde sl godine gde najavljuju mnooogo jaci draft nego ove godine. Ali ne znam, nije problem u Toney-u, on je kalibar prve runde, ali koji ce nam on nije mi jasno. Shepard je tu jos 2-3 godine, Slayton isto, Golladay, pa realno najpopunjeniji smo na WR i u secondary-ju. Ali dobro, aj videcemo veceras sta ce uraditi.

775New York Giants - Page 31 Empty Re: New York Giants Pet 30 Apr 2021, 21:34

NYG

Rookie
Rookie
@SymphonyX ::
Jasno je da ce biti dobrih OL imena i tokom druge.

Bice, ali da li cemo draftovati OL, to vise ne zna ni nas GM.

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 31 od 33]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32, 33  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu