NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » NFC » NFC East » New York Giants

New York Giants

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31, 32  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 30 od 32]

726New York Giants - Page 30 Empty Re: New York Giants Uto 19 Jan 2021, 10:06

Zver

Zver
VIP
VIP
Neće Blento niđe dok god je Gospodin GM. To je njegov pick, njegov legacy zavisi od Blente. Ako treba poginuće za njega, ali ga se neće odreći.

...Sa Vajominškog Univerziteta

727New York Giants - Page 30 Empty Re: New York Giants Uto 19 Jan 2021, 13:26

NYG

Rookie
Rookie
@Zver ::Lajk za uloženi trud Very Happy . Što se tiče sadržine, sa nekim stvarima se slažem a sa nekim ne.

Kao prvo, slažem se da treba na svaki mogući način gledati da se potpišu i Tomlinson i Vilijams, pa čak i po cenu da se režu neki drugi bitni igrači ( mislim prvenstveno na Zeitlera ). U stvari mislim da fokus u FA treba biti da se očuva što više FA koji su trenutno u timu, po cenu da se ne potpiše ama baš niko novi.
Takođe se slažem ( pod uslovom da je ovo prethodno ostvareno ) da se u draftu ide offense heavy. Kojim redom, zavisi kako se draft krene odmotavati...
Jedino, ako se uzima TE, hoću da ume da blokira. Pun mi je penis ovih što su matchup nightmares, freak athletes i slično a nisu u stanju balerinu Boljšoj Teatra da izblokiraju.

Ne slažem se sa tvojim viđenjem Blente. Blento nije franšizni QB niti će ikada biti. Blento je solidan game manager koji je donja klasa startera u ligi i koji je eventualno vrhunski bekap, što će i biti njegova uloga u njegovom drugom ugovoru po mojoj proceni.

Čekaj, možda se ipak složimo u celosti. Very Happy

Ja nisam nigde rekao da je on franšizni QB ali ako hoće da vide njegov pravi kvalitet i mogućnosti, onda mu moraju obezbediti makar pristojan igrački kadar. Ovo je kolektivni sport, suština je da najbitnijim igračima napraviš najbolju moguću podršku kako bi njihove prednosti i vrednosti iskoristio na maksimalan mogući način. Do sada mislim da to nije bio slučaj pa sam mišljenja da mu treba dati još celu sledeću sezonu (uz nadam se prave poteze u FA i na draftu) pa da vidimo gde smo ili da idemo po novog QB-a. On se meni od početka nije svideo, mislim da smo mogli mnoooogo bolje da potrošimo taj pik ali sad se ne vredi vraćati na to. Ako već GM veruje u njega, onda neka uloži i u njegovo okruženje.

728New York Giants - Page 30 Empty Re: New York Giants Uto 19 Jan 2021, 13:34

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
WR uzeti na draftu, jedan od trojice ce biti dostupan.

“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”

George Orwell

729New York Giants - Page 30 Empty Re: New York Giants Uto 19 Jan 2021, 22:51

NYG

Rookie
Rookie
Uf, iz tvojih usta...

Ako bilo koji od njih trojice bude dostupan, bez razmišljanja ga pokupiti, ali nažalost, mislim da sva trojica idu u top 10.

730New York Giants - Page 30 Empty Re: New York Giants Uto 19 Jan 2021, 23:05

mardok

mardok
Veteran
Veteran
Da se vidi sa Blento stvarno moze, stavljen je u ekipu sa prosecnom OL, ispod prosecnim WR, RB se povredio...
Dajte mu par WR, i OL, pa da vidimo jel bust.

NYG likes this post

731New York Giants - Page 30 Empty Re: New York Giants Sre 20 Jan 2021, 00:08

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
@NYG ::Uf, iz tvojih usta...

Ako bilo koji od njih trojice bude dostupan, bez razmišljanja ga pokupiti, ali nažalost, mislim da sva trojica idu u top 10.
Slab sam sa college fudbalom, ali vjerovatno ce 3-4 QB u TOP10 plus Sewell. Carolina, Denver i Dallas su fullirani na WR. Bice bar jedan dostupan na 11.

“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”

George Orwell

732New York Giants - Page 30 Empty Re: New York Giants Sre 20 Jan 2021, 09:16

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator
@NYG ::Uf, iz tvojih usta...

Ne verujem da ce sva tri u top10. 4-5 QB ce otici, Bengalsi ce uzeti OL, a mozda ode i onaj TE..

http://nfl.com/

733New York Giants - Page 30 Empty Re: New York Giants Sre 20 Jan 2021, 13:23

mardok

mardok
Veteran
Veteran
Videcemo posle Combine, ako se odrzi, kako ce da se pada i skace na listi.

734New York Giants - Page 30 Empty Re: New York Giants Sre 20 Jan 2021, 18:17

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Objavljeno je vec da nema Combinea.

George Orwell

735New York Giants - Page 30 Empty Re: New York Giants Sre 20 Jan 2021, 18:27

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator
Da, bice neki virtuelni workouts, sta vec

736New York Giants - Page 30 Empty Re: New York Giants Uto 09 Mar 2021, 15:03

kb8

kb8
Moderator
Moderator
New York Giants - Page 30 Untitl97

Priprema za long term deal...

New York Giants - Page 30 Lakers10

737New York Giants - Page 30 Empty Re: New York Giants Uto 16 Mar 2021, 22:34

Steelers

Steelers
Creative Team
Creative Team
Leonard Williams, DE Signed a 3 year $63 million contract extension with New York (NYG)

New York Giants - Page 30 Tim

738New York Giants - Page 30 Empty Re: New York Giants Uto 16 Mar 2021, 23:18

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Junacki.

George Orwell

739New York Giants - Page 30 Empty Re: New York Giants Sre 17 Mar 2021, 06:24

Zver

Zver
VIP
VIP
idioti...

740New York Giants - Page 30 Empty Re: New York Giants Sre 17 Mar 2021, 08:53

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Tako treba, pare su da se troše...

741New York Giants - Page 30 Empty Re: New York Giants Čet 18 Mar 2021, 17:06

Zver

Zver
VIP
VIP
Blento dobio konkurenciju. Žirafa potpisao za Giantse.

742New York Giants - Page 30 Empty Re: New York Giants Pet 19 Mar 2021, 09:33

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Biće epskih duela u campu...

743New York Giants - Page 30 Empty Re: New York Giants Sub 20 Mar 2021, 23:27

NYG

Rookie
Rookie
Auuu svaka čast za današnji potpis! Bomba u NY! Stigao je jedan od najpotcenjenijih WR u ligi! Kad je zdrav, Golladay je lagano u top 10 na svojoj poziciji. Znam da je akcenat na ovom "zdrav" ali baš me briga, svakako sam optimističan i za njegovo zdravstveno stanje a i za Barklijevo. Ne mogu da se zamaram sa tim šta će biti, ovo je vrhunski posao koji smo napravili, vrhunski!
Ceo FA za sad je odličan. Ma koliko mi je krivo sto je Tomlinson otišao, za pare koje bismo njemu dali su potpisani Rudolf, Odenigbo, Ross i Ragland. Meni je dovoljno. Williams je ostao što je i bio prioritet tako da se moram radovati. Jedini minus mi je dovođenje Booker-a, to mi je i dalje enigma zašto je urađeno ali dobro, ne može baš sve biti kako meni izgleda da treba. Sad još modifikovati ugovor Peppersu i Bradberry-ju, potpisati još nekog low cost igrača, i biće prženja sa Dalasom i Vašingtonom (sad su već mnooogo ozbiljna ekipa) za titulu u diviziji.

Pitanje za mog saborca na forumu, sad kad je Golladay potpisao na 4 godine, kad imamo u napadu njega, Slayton-a, Shepard-a, Rudolph-a, Engram-a (daj Bože da ga trejduju za nekog pika 3. ili 4. runde) koga bi sad uzeo kao 11. pika? Da li bi išao na WR/TE ako bude dostupan ili nešto drugo (čitaj OL, DE, DT)? Ja sam sve bliži mišljenju da treba sad idemo na OL. Sad kad je Jones-u obezbeđena maksimalna podrška, treba mu pružiti i zaštitu. Videli smo svi šta se Mahomes-u desilo u SB. Bez dobre OL džabe vrhunski igrači na ostalim pozicijama, a mi smo ostali bez najboljeg ćlana iste, i bez obzira što se Solder vraća, od njega ne očekujem ama baš ništa. Iako sam bez i najmanje dileme bio za WR, posle najnovijih dešavanja možda menjam mišljenje iako sam ja u 99% slučajeva za biranje najboljeg igrača u tom trenutku koji je na tabli.

Naravno pitanje za naš izbor na draft-u je i za druge članove foruma ako ih ne smara da se uključe.

744New York Giants - Page 30 Empty Re: New York Giants Ned 21 Mar 2021, 00:01

Zver

Zver
VIP
VIP
Nama u OL treba G a to se ne uzima tako visoko, osim ako nije Nelson a takvog nema. Ja bi uzeo neku odbranu, znači neki Patrick Surtain III, Kwity Paye ili Jeremiah Owosu-Koramoah.

745New York Giants - Page 30 Empty Re: New York Giants Ned 21 Mar 2021, 00:03

Zver

Zver
VIP
VIP
Može i ovaj, što da ne. Kad brat Bret to predstavi deluje kao "sure thing"

746New York Giants - Page 30 Empty Re: New York Giants Ned 21 Mar 2021, 00:11

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Biras BPA, bez mnogo filozofiranja. Moze pasti mnogo kvalitetnih igraca ako krenu QB i WR run.

George Orwell

747New York Giants - Page 30 Empty Re: New York Giants Ned 21 Mar 2021, 00:47

NYG

Rookie
Rookie
Biće tu nekoliko odličnih igrača, sad šta uzeti, više ne znam ni sam, nisam pametan. Ono što sam siguran da ne bih birao su CB, i Surtain i Farley ako budu dostupni preskočio bih obojicu.

748New York Giants - Page 30 Empty Re: New York Giants Ned 21 Mar 2021, 09:03

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator
@NYG ::Auuu svaka čast za današnji potpis! Bomba u NY! Stigao je jedan od najpotcenjenijih WR u ligi! Kad je zdrav, Golladay je lagano u top 10 na svojoj poziciji. Znam da je akcenat na ovom "zdrav" ali baš me briga, svakako sam optimističan i za njegovo zdravstveno stanje a i za Barklijevo. Ne mogu da se zamaram sa tim šta će biti, ovo je vrhunski posao koji smo napravili, vrhunski!
On jeste proslu godinu skoro celu propustio, ali pre toga mislim da je mozda propustio jedan mec za dve sezone, tako da nije toliko injury prone. A top WR je, tako da vredi rizikovati.

749New York Giants - Page 30 Empty Re: New York Giants Ned 21 Mar 2021, 09:25

Zver

Zver
VIP
VIP
Poanta je da se na kraju ove sezone mora znati gde je Blento i na čemu smo s njim. Ne sme da bude ni trunke sumnje dal je on taj ili ne. Sigurno neće moći da se prave opravdanja kako nema oružja oko sebe. Daj Brejdiju ova oružja koja sada imaju NYG u napadu i osvojiće SB.

NYG likes this post

750New York Giants - Page 30 Empty Re: New York Giants Ned 21 Mar 2021, 13:47

Steelers

Steelers
Creative Team
Creative Team
Dzajantsi su od Vasingtona preuzeli titulu tradicionalnog sampiona offseasona.

Gomila zvucnih nepotrebnih i preplacenih poteza, dok je god qb ovaj isti

New York Giants - Page 30 Tim

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 30 od 32]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31, 32  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu