NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.

NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » NFC » NFC East » New York Giants

New York Giants

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30, 31, 32  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 29 od 32]

701New York Giants - Page 29 Empty Re: New York Giants Pon 04 Jan 2021, 13:14

Zver

Zver
VIP
VIP
Da je pederski jeste...ali imamo mi mnogo većih problema od njegove tuki u našoj bulji.

...Sa Vajominškog Univerziteta

702New York Giants - Page 29 Empty Re: New York Giants Pon 04 Jan 2021, 13:15

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator
Ne deluje da imate svetlu buducnost.

Vise kao neki tim koji ce se godinama vrteti oko .500

http://nfl.com/

703New York Giants - Page 29 Empty Re: New York Giants Pon 04 Jan 2021, 13:16

Zver

Zver
VIP
VIP
Sa Blentom definitivno deluje tako.

704New York Giants - Page 29 Empty Re: New York Giants Pon 04 Jan 2021, 13:19

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator
A opet nemate ni visok pick niti nesto mesta u salary cap da dovedete nekog drugog QB koji ce biti znacajno bolji.

705New York Giants - Page 29 Empty Re: New York Giants Pon 04 Jan 2021, 13:29

Zver

Zver
VIP
VIP
Slažem se.

706New York Giants - Page 29 Empty Re: New York Giants Pon 04 Jan 2021, 13:34

mardok

mardok
Veteran
Veteran
Sad ce lepo Geret da upakuje ekipicu oko Blente, video je sta moze, izvlacio je , isprobavao, i ima da zategne napad bar za 8-8 sledece godine. Jos Barkli kad se vrati, pa zavaljate Ingrama, i zakrpite OL i WR. Bice skroz korektan napad.

707New York Giants - Page 29 Empty Re: New York Giants Pon 04 Jan 2021, 13:50

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP
Sta ja znam, svaki tim sa vrhunskom odbranom ima potencijala ako se ucine 2,3 dobra poteza. Slicna je ovde prica kao u Mia, samo oni bolje stoje sa pikovima

708New York Giants - Page 29 Empty Re: New York Giants Pon 04 Jan 2021, 13:57

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Phila bi se spustila 4-5 mjesta na draftu da je dobila, tako da sa jedne strane razumijem taj potez.
Sa druge, onako ocigledno pustanje u prime time terminu je bas abominacija. Pitanje je da li bi to mogli da naprave da je stadion bio pun, navijaci Eaglesa su cudna sorta.
Polecelo bi nesto put terena sigurno  Laughing

Za napad odgovor moze bit krajnje jednostavan. Draftujes Chase-a ili Smith-a, pojacas OL u offseasonu i vidis dje je Jones. Steta za onu povredu, desila se u najgorem mogucem trenutku.

“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”

George Orwell

709New York Giants - Page 29 Empty Re: New York Giants Pon 04 Jan 2021, 14:18

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
VIP
VIP
Ja mislim da je Judge dobio prolaznu ocenu ovde, skroz dobra prva sezona s obzirom na covid i ostale zajebancije. Mozda bi cak i iznenadili Brejdija u WC da su prosli.

2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

R.I.P Keith Flint Sad

710New York Giants - Page 29 Empty Re: New York Giants Uto 05 Jan 2021, 22:30

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP
Pitanje od milion dolara. Da li bi Giantsi igrali PO da su umesto Blente imali Tuu?

711New York Giants - Page 29 Empty Re: New York Giants Uto 05 Jan 2021, 22:37

Zver

Zver
VIP
VIP
Da su umesto Engrama imali Gesickog bili bi u PO to ti garantujem.

712New York Giants - Page 29 Empty Re: New York Giants Uto 05 Jan 2021, 22:43

Steelers

Steelers
Creative Team
Creative Team
recept za napredak je da ode GM a sa njim i QB. sve ostalo osim novog QB ovoj fransizi nastavlja agoniju

New York Giants - Page 29 Tim

713New York Giants - Page 29 Empty Re: New York Giants Uto 05 Jan 2021, 22:44

BasBetis

BasBetis
NFL Player
NFL Player
@The Bad Man ::Pitanje od milion dolara. Da li bi Giantsi igrali PO da su umesto Blente imali Tuu?

Da li bi Delfini bili u plejofu da su umesto Tue imali Džonsa? Very Happy

714New York Giants - Page 29 Empty Re: New York Giants Uto 05 Jan 2021, 23:27

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP
Ne bi, vec imaju takvog u Fitzmagicu 😁
Plus, Fitz ne fambluje toliko, samo baca INT

Razlika je u diviziji. Miami bi osigurao NFC jos krajem novembra sa nekih 7-4 skorom...

Blento ima ruku, samo mi se nekako cini da bi te meceve sto je dobio, dobio i ziheraski QB u tim situacijama. A dosta meceva je prodavao lopte i time direktno uticao na poraze, koji su u više navrata bili tesni

715New York Giants - Page 29 Empty Re: New York Giants Uto 05 Jan 2021, 23:43

mardok

mardok
Veteran
Veteran
@Zver ::Da su umesto Engrama imali Gesickog bili bi u PO to ti garantujem.

Evan ih kostao 2 pobede.

A Majami je izgubio PO uvodjenjem Tugice.

716New York Giants - Page 29 Empty Re: New York Giants Sre 06 Jan 2021, 10:41

Zver

Zver
VIP
VIP
Jedna dobra i jedna loša vest. Patrik Graham je dobio povišicu i produženje ugovora i nije zainteresovan da već sada preuzme neki HC posao.
S druge strane Gospodin će i dalje biti GM.

717New York Giants - Page 29 Empty Re: New York Giants Čet 07 Jan 2021, 14:17

Zver

Zver
VIP
VIP

718New York Giants - Page 29 Empty Re: New York Giants Čet 14 Jan 2021, 19:11

Zver

Zver
VIP
VIP
Jebote...nama masovno na no.11 mokuju nekog TE sa Floride. Kažu ogroman, brz, freak atleta, matchup nightmare, wr/te hybrid....a meni pada mrak na oči, gledam Engrama kako nam dropovima i pickovima za koje je on kriv gubi utakmcie scratch

719New York Giants - Page 29 Empty Re: New York Giants Čet 14 Jan 2021, 19:36

mardok

mardok
Veteran
Veteran
@Zver ::Jebote...nama masovno na no.11 mokuju nekog TE sa Floride. Kažu ogroman, brz, freak atleta, matchup nightmare, wr/te hybrid....a meni pada mrak na oči, gledam Engrama kako nam dropovima i pickovima za koje je on kriv gubi utakmcie scratch

Neki? Pits je ludilo, vise je WR nego TE, brz, jak.
Iskreno izgleda kao hvatac vise nego TE, podseca na DK-a, samo je ogroman.
Ne znam kakav je kao bloker, ali sa njegovim skilom ne bih ga ni trosio na blokiranje.

720New York Giants - Page 29 Empty Re: New York Giants Čet 14 Jan 2021, 19:40

Zver

Zver
VIP
VIP
Ako mi neko mokuje TE u prvoj rundi bolje da taj TE može da blokira Donalda ili Younga 1na1.U suprotnom me ne zanima.

Kažu onako...nit smrdi nit miriše kao bloker. Nešto kao ovaj matchup nightmare wr/te hibrid kojeg već imamo na lageru.

Doduše,kažu da je ovaj imao samo jedan drop tokom cele poslednje koledž sezone.

721New York Giants - Page 29 Empty Re: New York Giants Čet 14 Jan 2021, 20:03

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator
@Zver ::Ako mi neko mokuje TE u prvoj rundi bolje da taj TE može da blokira Donalda ili Younga 1na1.
I da ima 1500 rec y i 20 TD...pa Donalda ne blokiraju all pro OL 1 na 1 Very Happy

722New York Giants - Page 29 Empty Re: New York Giants Čet 14 Jan 2021, 23:11

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Vi ne biste draftovali Kelcea ili Wallera u prvoj rundi?
Meni su Gronk i Kittle poremetili sistem vrijednosti za TE, ali ludost je protivit se nekome ko ima druge talente.

“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”

George Orwell

723New York Giants - Page 29 Empty Re: New York Giants Uto 19 Jan 2021, 08:20

NYG

Rookie
Rookie
Ajde da napišem svoje viđenje sezone.

Pre početka sam napisao da je ovo tim za 7-8 pobeda i za malo sam promašio. Dakle, ne mogu da budem nezadovoljan, pogotovo jer je poslednjih par kola Jones igrao povređen što je dosta uticalo na igru tj na naš napad. Bilo je momenata kada čovek pomisli da cela ova priča ide u pravom smeru pa se onda dve nedelje kasnije nametne totalno suprotno mišljenje.

Ono što je glavno što hoću da napišem je da mislim da sam bio prestrog prema Jonesu. Baš sam ga ovde pljuvao i psovao i šta sve ne. Verovatno je to bio plod mojih dugogodišnjih frustracija gledajući NYG. Kada hladne glave razmislim, momak je imao skroz ok utakmice kad mu se otvorila mogučnost za to. Početak sezone je obeležila katastrofalna igra naše OL, pa samim tim i njega. Najosetljiviji deo tima je OL, tu ti treba najviše vremena za uigravanje, najviše vremena da se napravi skladna celina. Mi smo to vreme imali u najmanjoj mogućoj meri, a pritom smo u fazi remonta cele OL. Kada se to dovelo u red u drugom delu sezone, i Jones je delovao dosta dosta bolje. Pogotovo što nam WR korpus nije ništa specijalno. U svakom slučaju zaslužuje šansu da vidimo gde smo i šta smo sa njim ali džaba ako mu bar ne obezbediš igrače koji će iz njega izvući maksimum. Ima sledeću sezonu da pokaže da ga je vredelo čekati. Za SB ili dug PO ti ne treba elitni QB. Dokaz za to je upravo Eli Manning koji ima više SB od jednog Rodgersa, i Breesa, i Wilsona. Treba napraviti TIM u pravom smislu te reči. Što se tima tiče, Williams je definitivno zaslužio pare koje traži, i ja bih mu te pare dao. Kako će naš GM izmamunisati da potpiše i Tomlinsona, ne znam, ali šteta bi bila da se rasturi ta DL. Što se odbrane tiče, nemam šta puno da pričam, uz jedno solidnog (ne vrhunskog) puss rusher-a, i ostanak pomenutog dvojca, ovo je top 5 odbrana lige. Napad je taj koji treba unaprediti, i sigurno bih prva 3 pika koja imamo potrošio na WR, TE i OL. Kojim redom, videćemo, zavisi od FA, a i od toga da li ćemo nekom uvaljati Engrama dok još možemo dobiti nešto za njega. Videćemo i kakav će Barkley biti posle povrede, to takođe može biti odgovor na mnoga pitanja. Pogotovo ako OL bude još bolja nego ove sezone. Judge mi se sviđa kako se pokazao u prvoj sezoni, samo treba imati strpljenja za njega.

Da zaključim, ima ovde potencijala, period koji dolazi je ključan jer ako pogodimo sa draftom i FA, ovo može biti zajebana ekipa naredne sezone. Sad je sve na Gettlemanu a to je ono što baš i ne uliva optimizam.

Zver likes this post

724New York Giants - Page 29 Empty Re: New York Giants Uto 19 Jan 2021, 09:39

Zver

Zver
VIP
VIP
Lajk za uloženi trud Very Happy . Što se tiče sadržine, sa nekim stvarima se slažem a sa nekim ne.

Kao prvo, slažem se da treba na svaki mogući način gledati da se potpišu i Tomlinson i Vilijams, pa čak i po cenu da se režu neki drugi bitni igrači ( mislim prvenstveno na Zeitlera ). U stvari mislim da fokus u FA treba biti da se očuva što više FA koji su trenutno u timu, po cenu da se ne potpiše ama baš niko novi.
Takođe se slažem ( pod uslovom da je ovo prethodno ostvareno ) da se u draftu ide offense heavy. Kojim redom, zavisi kako se draft krene odmotavati...
Jedino, ako se uzima TE, hoću da ume da blokira. Pun mi je penis ovih što su matchup nightmares, freak athletes i slično a nisu u stanju balerinu Boljšoj Teatra da izblokiraju.

Ne slažem se sa tvojim viđenjem Blente. Blento nije franšizni QB niti će ikada biti. Blento je solidan game manager koji je donja klasa startera u ligi i koji je eventualno vrhunski bekap, što će i biti njegova uloga u njegovom drugom ugovoru po mojoj proceni.

725New York Giants - Page 29 Empty Re: New York Giants Uto 19 Jan 2021, 09:50

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Utopite Blentu u Texanse nakon što mi dovedemo Watsona...

New York Giants - Page 29 Lakers10

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 29 od 32]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 16 ... 28, 29, 30, 31, 32  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu