NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.
NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » NFC » NFC East » New York Giants

New York Giants

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 27 od 29]

651New York Giants - Page 27 Empty Re: New York Giants taj Uto 08 Dec 2020, 16:25

mardok

mardok
Veteran
Veteran
Upravo ovo sto je rekao, on pravi statistiku, ali ne i razliku.
NYG su na istom mestu gde su i bili pre nego sto su ga pokupili.
Jel fenomenalan igrac? DA!
Jel su NYG izvukli nesto od toga?
Naravno nije da je samo on problem, i promena trenera, i lose odluke GMa.

652New York Giants - Page 27 Empty Re: New York Giants taj Uto 08 Dec 2020, 16:59

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP
Kada neko istrci 1300+ jardi po sezoni, to govori da si odličan igrac, ali i da imas verovatno 25+ nosenja po mecu. Statistika je lepa stvar koja vise sluzi da igraci dobiju pare nego da neka ekipa uzme titulu.
I u nekom momentu postanes rob te iste statistike. Evo gledam GB iz kola u kolo. Mi vise ne trčimo kad dodjemo na par jardi od EZ. Jones je uskracen za min 5 TD, da bi Zeka imao vise bacenih TD u borbi za MVP

653New York Giants - Page 27 Empty Re: New York Giants taj Uto 08 Dec 2020, 17:21

Zver

Zver
VIP
VIP
Prošle sezone se prerano vratio nakon povrede u trećem kolu protiv Tampe. Posle, pred kraj sezone je ponovo dominirao kao i u prvoj sezoni.

...Sa Vajominškog Univerziteta

654New York Giants - Page 27 Empty Re: New York Giants taj Uto 08 Dec 2020, 17:29

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
VIP
VIP
Pa moramo da pricamo o potencijalu kad lik ima 24 godine i ovom mu treca sezona. A cak i ako pricamo o cinjenicama i tumacenju statistike, jos vise je za divljenje sezone koje je imao s obzirom na ofanzivnu liniju koju je imao. Druga stvar su povrede, to je nesto sto ne mogu da predvidim, mozda ce da zavrsi ko Gurley na primer a mozda se vrati kao AP.
Ali svakako mislim da ste me pogresno razumeli iako sam ponovio vise puta, Giantsi nisu trebali da ga biraju u situaciji u kojoj su se nasli a i generalno ekipe koje biraju tako visoko ne trebaju da biraju RB-a, jer najcesce imaju vecih problema i nijedan RB u istoriji im ne bi pomogao. To je sad stvar same pozicije, isto vazi i za WR, zna se koje su pozicije primarne kada biras tako visoko i tu po meni nema price.
Ja sam se samo osvrnuo na misljenje @The Bad Man da Barkley nije pokazao da je All Pro kalibar sto ja mislim da jeste, ako izuzemo povrede. Odnosno cak ni ja ne mislim sto posto da jeste, vise mislim da je pokazao dovoljno ali da ne treba jos donositi konacan sud dok ne vidimo kakav ce biti naredne sezone.

2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

R.I.P Keith Flint Sad

655New York Giants - Page 27 Empty Re: New York Giants taj Uto 08 Dec 2020, 23:01

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP
Ja sam samo akcenat stavio na razliku izmedju dokazanog all pro igraca i kalibra za all pro koji nema nijednu takvu nagradu u karijeri

656New York Giants - Page 27 Empty Re: New York Giants taj Sre 09 Dec 2020, 11:41

NYG

Rookie
Rookie
Mislim da se nismo razumeli tj. pripisujem sebi da se nisam dobro izrazio.

Hteo sam da kažem da je lako sada govoriti da li je njegov izbor bila greška ili ne. Ako se tako gleda, 198 pikova je pre Brejdija bila greška. Posle svakog drafta može da se govori da li je neko promašaj ili ne, to je lako i jednostavno. Nisam govorio o tome, nego da u tom trenutku ne možeš a da ne uzmeš igrača takvog kalibra pa makar to bio 2. pik i RB. Neka me neko ispravi ali ja se ne sećam u poslednjih, pa sigurno, 10 godina, a možda i više, da se na draftu pojavio neki RB takvog potencijala kao sto je Saquon. Niko me ne može ubediti da je racionalno bilo preskočiti mogućnost da se bira takav igrač. Zato sam i rekao, 100 puta da se vrati vreme, 100 puta bih ponovio takav izbor jer i dalje stojim iza toga da je suludo preskočiti takvog igrača na tabli.

Žao mi je što ga povrede uništavaju, jer je pokazao (ne ceo ali dobar deo) taj svoj potencijal, jer kad trčiš iza OL koja je jedna od najgorih u modernoj istoriji NFL-a, kad imaš, tj imao pošto se penzionisao, QB-a koji je počeo zbog toga da se boji svoje senke i nikakve beneficije nemaš od toga, onda su neke njegove monstruozne partije dokazale kakav je igrač.

657New York Giants - Page 27 Empty Re: New York Giants taj Sre 09 Dec 2020, 11:48

mardok

mardok
Veteran
Veteran
Menjaju se vremena, dosta se vise favorizuje pas, traze se neke druge stvari, zato RB polako ispada iz "mode" u tom smislu. Dosta je lakse za RB da dodje do izrazaja u sistemima gde se mora braniti i pas, pa samim tim i neki manje kvalitetni RB odradjuju posao sasvim korektno tj. nije neophodno imati top RB kao nekad da vuce napad.
Prosto kad stavis na papir (plate, draft pozicija) ulozeno u RB se ne isplati.

658New York Giants - Page 27 Empty Re: New York Giants taj Sre 09 Dec 2020, 11:49

NYG

Rookie
Rookie
Blento ::Previđa se tu jedna mala cikacaka. OL nikad nije ovako bila dobra u run game-u kao što je zadnjih 4-5, utakmica, odnosno otkad je Galman legitimna opcija. Barklija su konstatno po dvojica trojica obarali u bekfildu već prillikom uručenja.
Onaj plej sinoć kad je Galman istrčao 60 jardi i kad su ga stigli u RZ. Barkli bi onde istrčao za TD, vratio se do linije skrimidža, još jednom istrčao do EZ i popio kaficu tamo za to vreme za koje je ovaj istrčao 60 jardi. Akobogda OL bude ovako dobra, pa da vidimo kako će Barkli da deluje sa ovakvom OL.

Evo ovde je sve objašnjeno, ne bih ništa više dodao.

659New York Giants - Page 27 Empty Re: New York Giants taj Sre 09 Dec 2020, 11:50

NYG

Rookie
Rookie
@mardok ::Menjaju se vremena, dosta se vise favorizuje pas, traze se neke druge stvari, zato RB polako ispada iz "mode" u tom smislu.  Dosta je lakse za RB da dodje do izrazaja u sistemima gde se mora  braniti i pas, pa samim tim i neki manje kvalitetni RB odradjuju posao sasvim korektno tj. nije neophodno imati top RB kao nekad da vuce napad.
Prosto kad stavis na papir (plate, draft pozicija)  ulozeno u RB se ne isplati.

Slažem se ja sa tim 100%, nisam to nikad sporio, ali je bez obzira na to Barkley potencijal kakav se nije godinama pojavio i takvog igrača moraš uzeti kad ti se pruži prilika.

660New York Giants - Page 27 Empty Re: New York Giants taj Sre 09 Dec 2020, 12:49

mardok

mardok
Veteran
Veteran
@NYG ::
@mardok ::Menjaju se vremena, dosta se vise favorizuje pas, traze se neke druge stvari, zato RB polako ispada iz "mode" u tom smislu.  Dosta je lakse za RB da dodje do izrazaja u sistemima gde se mora  braniti i pas, pa samim tim i neki manje kvalitetni RB odradjuju posao sasvim korektno tj. nije neophodno imati top RB kao nekad da vuce napad.
Prosto kad stavis na papir (plate, draft pozicija)  ulozeno u RB se ne isplati.

Slažem se ja sa tim 100%, nisam to nikad sporio, ali je bez obzira na to Barkley potencijal kakav se nije godinama pojavio i takvog igrača moraš uzeti kad ti se pruži prilika.

Ma razumemo se, nego cisto komentarisemo.
Barkli ma koliko veliki talenat nece moci da "vuce" NY sam, i nece praviti razliku bez QBa.

661New York Giants - Page 27 Empty Re: New York Giants taj Sre 09 Dec 2020, 13:54

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Barkley je bio sjajan pa su Giantsi bili truba. RB ti ne dize plafon ni najmanje pa se stoga ne isplati uzet nekoga sa pika broj 2 pa da je sam Mesija u pitanju. 
To je poenta sve price.

Chiefsi su napravili monumentalnu glupost biranjem CEH iako je u pitanju kraj prve runde. Djeluje primamljivo, ali nista ne mijenja u igri, a u trejdovima idu skoro dzabe.

“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”

George Orwell

662New York Giants - Page 27 Empty Re: New York Giants taj Čet 10 Dec 2020, 10:27

kb8

kb8
Moderator
Moderator
RB služe ko kusur u trgovini kad ti prodavač nema sitno za vratit pa ti uvali bazooka žvake...

New York Giants - Page 27 Lakers10

663New York Giants - Page 27 Empty Re: New York Giants taj Čet 10 Dec 2020, 12:28

Niger iz huda

Niger iz huda
Veteran
Veteran
New York Giants - Page 27 Z

664New York Giants - Page 27 Empty Re: New York Giants taj Pon 14 Dec 2020, 09:19

Zver

Zver
VIP
VIP
Imaju momci sreće da je ovo Američki Fudbal a ne Ruski fudbal, jer da jeste pola njih bi sinoć pozavršavalo u Sibiru.

665New York Giants - Page 27 Empty Re: New York Giants taj Pon 14 Dec 2020, 10:34

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator
Kako je ovaj tim pobedio Sea, to je misterija.

http://nfl.com/

666New York Giants - Page 27 Empty Re: New York Giants taj Pon 14 Dec 2020, 10:43

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Russ je malo brljao, a napad nije izgledao kao srednja zalost. Bolje da nisu Jonesa uopste vracali ove sedmice.

“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”

George Orwell

667New York Giants - Page 27 Empty Re: New York Giants taj Pon 14 Dec 2020, 10:51

Sirko

Sirko
VIP
VIP
@Peyton Manning ::Kako je ovaj tim pobedio Sea, to je misterija.

Sijetl ume da dosta oscilira.

Britva? Kakva bičarka? Nije skretničar nego ašov.
https://www.facebook.com/Zoka86

668New York Giants - Page 27 Empty Re: New York Giants taj Pet 18 Dec 2020, 12:22

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Kuhinja vidim dobio šansu za malu osvetu u nedjelju...

New York Giants - Page 27 Lakers10

669New York Giants - Page 27 Empty Re: New York Giants taj Pon 21 Dec 2020, 05:12

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator
sta reci za gianste,

koju poluku posrati...

670New York Giants - Page 27 Empty Re: New York Giants taj Pon 21 Dec 2020, 09:12

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator
Od volsebne pobede nad Sea, deluju kao najslabiji tim u NFC East

671New York Giants - Page 27 Empty Re: New York Giants taj Uto 22 Dec 2020, 07:23

Zver

Zver
VIP
VIP
Evan Engram Probowler....Verovatno glasovima navijača timova protiv kojih je ispuštao one silne pasove.

672New York Giants - Page 27 Empty Re: New York Giants taj Uto 22 Dec 2020, 08:56

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator
Ubedljivo najveca glupost ovog ProBowl. Engram umesto Tonyan

673New York Giants - Page 27 Empty Re: New York Giants taj Uto 22 Dec 2020, 09:14

Zver

Zver
VIP
VIP
Teško ćeš naći navijača NYG koji se neće složiti s tobom. Pa njega smo masovno hteli trejdovanog pre deadline-a a on sada u ProBowl-u

674New York Giants - Page 27 Empty Re: New York Giants taj Uto 22 Dec 2020, 10:46

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator
Imao sam ga pola sezone u fantasy, covek nema ni jarde ni TD.

675New York Giants - Page 27 Empty Re: New York Giants taj Uto 22 Dec 2020, 12:05

mardok

mardok
Veteran
Veteran
Blento ::Teško ćeš naći navijača NYG koji se neće složiti s tobom. Pa njega smo masovno hteli trejdovanog pre deadline-a a on sada u ProBowl-u

Pff...covek upravo podigao cenu za trejd, a ti tako.
Sad umesto 5.runde mozete i za 3.rundu da ga zavaljate jer je PB igrac.

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 27 od 29]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu