NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.
NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » NFC » NFC East » New York Giants

New York Giants

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 22 od 23]

526New York Giants - Page 22 Empty Re: New York Giants taj Pon 21 Sep 2020, 11:33

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator
sta se ovde desilo?

tccccc

527New York Giants - Page 22 Empty Re: New York Giants taj Sub 26 Sep 2020, 08:09

NYG

Drafted
Drafted
SF je za 2, a možda i za 3 klase bolji tim ali ako mi ne uspemo da pobedimo ekipu kojoj verovatno neće igrati startni QB, startni RB, rezervni RB, startni WR, startni TE, 3 igrača iz DL (i to verovatno 3 startera), startni LB i startni CB, teraj sve u 3 lepe, tankuj za Trevora, ili jednostavno neka gase franšizu.

528New York Giants - Page 22 Empty Re: New York Giants taj Sub 26 Sep 2020, 19:25

KPGS

KPGS
VIP
VIP
@NYG ::SF je za 2, a možda i za 3 klase bolji tim ali ako mi ne uspemo da pobedimo ekipu kojoj verovatno neće igrati startni QB, startni RB, rezervni RB, startni WR, startni TE, 3 igrača iz DL (i to verovatno 3 startera), startni LB i startni CB, teraj sve u 3 lepe, tankuj za Trevora, ili jednostavno neka gase franšizu.
Prvo teraj gospodina GM u tri lepe pičke njegove matere, pa tek onda nešto da pokušamo!

529New York Giants - Page 22 Empty Re: New York Giants taj Sub 26 Sep 2020, 21:41

Blento

Blento
VIP
VIP
Prvo nek Mare prodaju franšizu, po mogućstvu u Enkoridž na Aljasci...pa onda da se nešto pokuša.

Mila majko
Evo tvoga Blente
Iz Bileće
Nosi dokumente

530New York Giants - Page 22 Empty Re: New York Giants taj Pon 28 Sep 2020, 08:02

NYG

Drafted
Drafted
Koje je ovo smeće od ekipe, govno ono raspalo najobičnije, sačuvaj me Bože. Mullens se popišao i pokenjao, pa obrisao pa opet pokenjao po onom našem degeneriku. Jedini veći debil od tog retarda, koji sebe naziva QB, sam ja koji sam pomislio i ponadao se da može biti nešto od ove ekipe.
Sad je idealna situacija da se pokupi Lawrence i da možda dočekamo da se radujemo bar malo u narednih 10-ak godina. Ali verovatno će naši debili i to da useru, kao po običaju.

531New York Giants - Page 22 Empty Re: New York Giants taj Pon 28 Sep 2020, 08:40

Blento

Blento
VIP
VIP
@NYG ::Koje je ovo smeće od ekipe, govno ono raspalo najobičnije, sačuvaj me Bože. Mullens se popišao i pokenjao, pa obrisao pa opet pokenjao po onom našem degeneriku. Jedini veći debil od tog retarda, koji sebe naziva QB, sam ja koji sam pomislio i ponadao se da može biti nešto od ove ekipe.
Sad je idealna situacija da se pokupi Lawrence i da možda dočekamo da se radujemo bar malo u narednih 10-ak godina. Ali verovatno će naši debili i to da useru, kao po običaju.

New York Giants - Page 22 Tumblr_ozgt9mCuCi1wworspo1_400

Elem...potpuno si u pravu. Jedini problem je što su JEtsi još gori i još verziraniji u jurenju visokih pickova tako da kontam da se mi nećemo hleba najest od Lorensa...osim ako Dekster Lorens ne postane novi Aron Donald.

Mila majko
Evo tvoga Blente
Iz Bileće
Nosi dokumente

532New York Giants - Page 22 Empty Re: New York Giants taj Pon 28 Sep 2020, 08:50

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Kakav raspad od tima, verovatno najlosiji u ligi. Mada je jaka konkurecija u NY

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

533New York Giants - Page 22 Empty Re: New York Giants taj Pon 28 Sep 2020, 11:56

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Nakon prva dva kola sam ovdje vidio ko neku pozitivu, nije to baš sve izgledalo očajno al nakon ovog sinoć...

Jao...

New York Giants - Page 22 Lakers10

534New York Giants - Page 22 Empty Re: New York Giants taj Pon 28 Sep 2020, 16:49

mardok

mardok
Veteran
Veteran
Realno pored ovakvog NY nama se ne isplati tankovanje.

535New York Giants - Page 22 Empty Re: New York Giants taj Pon 28 Sep 2020, 19:39

KPGS

KPGS
VIP
VIP
Gledao sam malo patuljke svoje na Red Zone, pokušao sam da pogledam condensed game, došao do pola treće četvrtine i ne mogu više. Pa ono je od očaja do Amer čaja! Jadniji smo u ovom trenutku i od NYJetsa, a bogme gledajući sve relevantne profi ekipe iz NY tu smo blizu da budemo NYK! David Jones jedino što zna i ume (a i potrebno mu je) da beži iz džepa i trči. Mada kakva je OL to mu jedino i treba!
Što bi rekao Rambo Amadeus " Bešte noge, bešte noge, posra vas guzica!"
Čemerrrrrrrrrr! Idemo all the way to 0-16, mada kakva nam je divizija mislim i da je to nemoguće koliko god se trudili!

536New York Giants - Page 22 Empty Re: New York Giants taj Pon 12 Okt 2020, 10:49

Blento

Blento
VIP
VIP
Govna nesposobna. Treba raspustit franšizu, srušit MET LIFE, ostatke spalit napalmom i politi živim krečom.

Mila majko
Evo tvoga Blente
Iz Bileće
Nosi dokumente

537New York Giants - Page 22 Empty Re: New York Giants taj Pon 12 Okt 2020, 11:30

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
kakva grupa luzera. sada ubiste i coveka pred isplatu. gde ce vam dusa.

538New York Giants - Page 22 Empty Re: New York Giants taj Pon 12 Okt 2020, 11:36

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Meni se nekako cini, a nikad nisam igrao am. fudbal, da bi imao bolji pocket awareness od Jonesa.
Svima je nejasno sta on radi u odredjenim trenucima.

“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”

George Orwell

539New York Giants - Page 22 Empty Re: New York Giants taj Pon 12 Okt 2020, 12:51

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
@Blento ::Govna nesposobna. Treba raspustit franšizu,  srušit MET LIFE, ostatke spalit napalmom i politi živim krečom.
nemoj tako
dobicete Lorensa, zbog toga i tako mukotrpan rad

New York Giants - Page 22 Tim

540New York Giants - Page 22 Empty Re: New York Giants taj Pon 12 Okt 2020, 12:52

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator
nisam u toku, jel ovo igra Suck for Lorens?

541New York Giants - Page 22 Empty Re: New York Giants taj Pon 12 Okt 2020, 12:57

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
@Miki HOF ::nisam u toku, jel ovo igra Suck for Lorens?
jeste, trude se ljudi koliko mogu

New York Giants - Page 22 Tim

542New York Giants - Page 22 Empty Re: New York Giants taj Uto 13 Okt 2020, 10:25

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
sta ce sa blentom

543New York Giants - Page 22 Empty Re: New York Giants taj Uto 13 Okt 2020, 17:27

The Bad Man

The Bad Man
NFL Star
NFL Star
Mislim da bi plavuša pre ovde nego u zelembaće

544New York Giants - Page 22 Empty Re: New York Giants taj Uto 13 Okt 2020, 17:55

The Bad Man

The Bad Man
NFL Star
NFL Star
Da dodam, dobro je kada draftuješ QB i skapiraš posle 2 god da si dobio busta. Problem je kad te neko jebe 5 god, kao recimo Truba ili Winston, a još gore kada te neko još dobro izmuze, kao Cousins ili Goff

545New York Giants - Page 22 Empty Re: New York Giants taj Ned 18 Okt 2020, 15:56

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame
@The Bad Man ::Da dodam, dobro je kada draftuješ QB i skapiraš posle 2 god da si dobio busta. Problem je kad te neko jebe 5 god, kao recimo Truba ili Winston, a još gore kada te neko još dobro izmuze, kao Cousins ili Goff
Čekajte ljudi, ovo sa propustio. Jamies "Eat the W" Winston je bust?!

546New York Giants - Page 22 Empty Re: New York Giants taj Ned 18 Okt 2020, 16:10

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
VIP
VIP
New York Giants - Page 22 DN6n3hYXcAAfF6p

Svaki put se smejem kad gledam snimak i vidim Jacksonovu facu iza. Laughing

2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

R.I.P Keith Flint Sad

547New York Giants - Page 22 Empty Re: New York Giants taj Pon 19 Okt 2020, 08:57

NYG

Drafted
Drafted
Imam jedan dobar vic - Daniel Jones je QB u NFL-u.

Imam i drugi, taj je još bolji - New York Giantsi su posle 6 kola na pobedu od prvog mesta u diviziji i plasmana u Playoff.

548New York Giants - Page 22 Empty Re: New York Giants taj Pon 19 Okt 2020, 10:08

Blento

Blento
VIP
VIP
Yap...ne zna se koji je bolji.

Mila majko
Evo tvoga Blente
Iz Bileće
Nosi dokumente

549New York Giants - Page 22 Empty Re: New York Giants taj Pon 19 Okt 2020, 10:54

kb8

kb8
Moderator
Moderator
I treći, Jones najbolji vaš rusher ove sezone...

New York Giants - Page 22 Lakers10

550New York Giants - Page 22 Empty Re: New York Giants taj Pon 19 Okt 2020, 11:21

Blento

Blento
VIP
VIP
New York Giants - Page 22 Giphy

Mila majko
Evo tvoga Blente
Iz Bileće
Nosi dokumente

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 22 od 23]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23  Sledeći