NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.
NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » NFC » NFC East » New York Giants

New York Giants

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20

Ići dole  Poruka [Strana 20 od 20]

476New York Giants - Page 20 Empty Re: New York Giants taj Pet 24 Jan 2020, 09:19

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
New York Giants - Page 20 82832380_10221395801753317_4751916473008521216_o.jpg?_nc_cat=108&_nc_ohc=8PfdB7ZMsgwAX8lK-kB&_nc_ht=scontent.fbeg1-1

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

477New York Giants - Page 20 Empty Re: New York Giants taj Pet 24 Jan 2020, 09:22

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Meninzi uzeše po' milijarde ladno...

Mašala...

New York Giants - Page 20 14523112

478New York Giants - Page 20 Empty Re: New York Giants taj Pet 24 Jan 2020, 09:24

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Ali okruglo pola milijarde Very Happy

479New York Giants - Page 20 Empty Re: New York Giants taj Pet 24 Jan 2020, 10:35

Miki HOF

Miki HOF
Moderator
Moderator
bogami ako ubacis supruge tu...

Zizel domacica, nije i Danica losa

480New York Giants - Page 20 Empty Re: New York Giants taj Pet 24 Jan 2020, 18:30

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
New York Giants - Page 20 82941065_3263408287039238_3498296273281220608_o.jpg?_nc_cat=1&_nc_ohc=dYStadsYItkAX-yhlxe&_nc_ht=scontent.fbeg1-1

481New York Giants - Page 20 Empty Re: New York Giants taj Pet 24 Jan 2020, 19:07

The Bad Man

The Bad Man
NFL Star
NFL Star
Cuj ovog alavog

482New York Giants - Page 20 Empty Re: New York Giants taj Uto 03 Mar 2020, 19:06

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
Giants exercised Alex Tanney's 2020 team option.

He'll make a non-guaranteed salary of $950,000

New York Giants - Page 20 Roster

483New York Giants - Page 20 Empty Re: New York Giants taj Pon 16 Mar 2020, 23:49

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
Giants agreed to terms with CB James Bradberry, formerly of the Panthers, on a three-year, $45 million contract.

New York Giants - Page 20 Roster

484New York Giants - Page 20 Empty Re: New York Giants taj Čet 26 Mar 2020, 23:06

NYG

Drafted
Drafted
Baš dugo dugo nisam pisao na forumu, ali pratim ga redovno, pa ajde u ovim danima koji se provode u karantinu da vidim kako vam se sviđa FA koji su "naši" odradili? Naravno, ko god želi može da se uključi ali prevashodno je pitanje za dvojicu navijača NYG koji su najaktivniji na forumu (mada vidim da jednog dugo nije bilo).

Što se mene lično tiče, posle dugo vremena sam konačno zadovoljan u kom pravcu ide franšiza, mnogo mi se sviđa novi HC i njegovi potezi. Mada, ovo je sve rano i sve je to ok na papiru ali videćemo u praksi. Kada su u pitanju novi/stari igrači išlo se na varijantu da nema superstar imena (ajde, Bradberry je statistički stvarno pokidao), odbrana se budžila, Williamsu je opaljen tag što mi je skroz ok da se vidi kakav će biti u predstojećoj sezoni. Vredi ga čekati još ovu sezonu, sada će biti sa ekipom od početka pa od njega očekujem veći doprinos. LB smo sredili (ovde recimo navijači Packers-a mogu da prokomentarišu dvojicu novih koji su stigli iz Wisconsina, meni deluju kao savršen fit za naše defanzine šeme), CB imamo tandem koji obećava (nadam se ekstra sezoni mladog Bakera), po meni fali tu jedan FS i još jedan DE, mada vidim da je potpisan Austin Johnson. Šta znam, žao mi je što Golden nije opet u plavom ali je verovatno tražio preveliku kintu.
Što se napada tiče, zna se šta je problem Giants-a već godinama u nazad. OT više nego išta i to je prioritet svih prioriteta. S obzirom da ćemo imati 10 pikova na ovom draftu može tu da se izbunari i jedan solidan WR u nekim kasnijim rundama pošto je draft klasa za WR baš jaka. Kad sam već spomenuo draft, znam da je Young igrač koji se HOF kalibar, ali stvarno mislim da nam je OT primarna pozicija koju moramo birati na draftu po svaku cenu. E sad, naravno, kad bi nam se prižila prilika da ugrabimo Young-a (a neće), naravno da to ne bih ispustio. Očekujem na draftu OT, DE, S i neki WR. To su nam sigurice pretpostavljam jer su nam to deficitarne pozicije, baš tim redom.

Ajde raspisao sam se sad, nije me dugo bilo pa kao da nadoknadim, pišem opet kad stignem.

Pozdrav svima, samo cepajte, najjači ste.

485New York Giants - Page 20 Empty Re: New York Giants taj Čet 26 Mar 2020, 23:24

The Bad Man

The Bad Man
NFL Star
NFL Star
Po meni, sudbina Giantsa ponajviše zavisi od toga kako će se Jones pokazati. Vidi se da ima ruku, ali se sad od njega ocekuje veliki napredak u drugoj sezoni i značajno smanjenje broja grešaka. Nadam se da neće postati novi Vinston.

Linebackeri koje ste doveli od nas dolaze iz tima koji je dosta loše branio trčanje. Ne prethodne, već prethodnih par sezona. Martinez je od ulaska u ligu medju najboljim obaračima u ligi, ali to je samo statistika. Realnost je da je prilično spor i da sam jedva čekao da ga se rešimo. Možda će funkcionisati u vasem sistemu, ako imate bržeg LB s kojim cete ga upariti.

Fackrell je OLB. Predvodio nas je pretprošle sezone po broju sekova, imao ih 9,10. Ali realno,  sve ih je ostvario protiv loših timova, dok protiv jačih OL nije mogao da mrdne. Solidan igrač za rotaciju, ništa više.

486New York Giants - Page 20 Empty Re: New York Giants taj Čet 26 Mar 2020, 23:49

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Prepratili su Martineza meni se cini. 10 miliona za takvog igraca je bas previse.

“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”

George Orwell

487New York Giants - Page 20 Empty Re: New York Giants taj Čet 30 Apr 2020, 09:45

NYG

Drafted
Drafted
Nema šta da se puno komentariše draft, što se prve runde tiče uzet je igrač koji nam je trebao a ne najbolji dostupan i ja sam sa tim skroz ok. Dugo se kuburi sa OL, stvarno je vreme da se to sredi. Da li je Thomas najbolji izbor?! Mislim da to niko ne može da zna, sva četvorica linijaša koji su birani u 1. rundi su sjajni prospekti,imaju svoje prednosti i mane, suština je kako će se koji uklopiti u sisteme u koji su upali, tako da mogu biti zadovoljan izborom. Xavier McKinney je već ozbiljan steal, najbolji safety na draftu, bez dileme kvalitet za prvu rundu. Peppers nam ostaje naredne dve godine, ozbiljan tandem će to da bude, jedino da ih povrede zaobiđu. Da ne smaram dalje, očigledno je da je cilj bio pravljenje zida oko Jonesa i Barkley-a, tako da celokupno može se reći da je draft vrlo dobro odrađen, a pogotovo kad se uzme u obzir kakve smo ispade imali prethodnih godina.

Sve u svemu, sad može da se rekapitulira posao koji je odrađen. Kao sto je The Bad Man napisao dva posta iznad, ključno je kakav će biti Jones. Bio sam usran kad smo ga draftovali, ali ajde treba mu pružiti šansu (bio je sasvim solidan prošle sezone, sigurno je premašio moja očekivanja), pogotovo sad kad je OL najbolja u poslednjih 5-6 sezona (Eli gde si... Hmm ). Mislim da je napravljen upgrade u skoro svakoj liniji tima (OL (očekujem poboljšanje i trčanja i pas igre), LB, S, CB) odbrana je pogotovo jača, jedino me brine pass rush. Jedan solidan DE je neophodan. Vidim da nam Steelers na drugoj temi predviđa borbu za prvog pika, i možda sam ja subjektivan ali mislim da je ovo tim za 7-8 pobeda i pored baš zeznutog rasporeda koji imamo. Vreme će pokazati ko je u pravu, ali osnova je tu, sa dobrim draftom i FA sledeće sezone može da se napadne PO bez problema.

488New York Giants - Page 20 Empty Re: New York Giants taj Čet 30 Apr 2020, 11:44

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
Tomas je najbolji OL u klasi po meni ali Xavier McKinney je tipicni Bama DB. ne bih se kladio na njega.

New York Giants - Page 20 Dres New York Giants - Page 20 Naso-s11

fudbal se preselio u carstvo kocke, šljoke i rava. idealno mesto za život
Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου
" />

489New York Giants - Page 20 Empty Re: New York Giants taj Čet 30 Apr 2020, 13:50

NYG

Drafted
Drafted
Šta fali Alabaminim DB? U poslednjih par godina nekoliko Pro bowl igrača, i to mislim samo na S. Iskreno, to očekujem i od McKinney-a.

490New York Giants - Page 20 Empty Re: New York Giants taj Čet 30 Apr 2020, 15:49

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
Los je u pas protekciji. nije bezveze pao u drugu rundu. daleko da je prva runda talenta kao recimo Fitz.  on i Pepers kao dva sejftija. vec hocu da vidim taj duet. Bama svake godine izbaci po par DB u prvoj ili drugoj rundi. Ha Ha Clinton-Dix, Landon Collins, Cyrus Jones, Dee Milliner , Mark Barron , Dre Kirkpatrick , Marlon Humphrey , Eddie Jackson, Minkah Fitzpatrick ... to je sve prva ili druga runda . niko trajni kvalitet. eksplodiraju jednu godinu pa ih posle nema. Fitz dao je znake zivota u Pit sada ali prve godine bio los u Mia. Humphrey je za sada dobar ali zna zestoko da prokliza.

daleko bolji izbor bi im bio Kyle Dugger ali sto bi on bio . ipak nije sa Bame nego iz Divizije 2. ne prati ga taj hajp.

New York Giants - Page 20 Dres New York Giants - Page 20 Naso-s11

fudbal se preselio u carstvo kocke, šljoke i rava. idealno mesto za život
Dulo sa mesta no.4 , bira sejftija sa univerziteta Plavi Egej , Ραλλία Χρηστίδου
" />

491New York Giants - Page 20 Empty Re: New York Giants taj Čet 30 Apr 2020, 16:16

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Zadnjih godina je i izasli dobrih DB-a.
Humphrey i Eddie Jackson su TOP5 na svojim pozicijama.
Minkah to vec moze da bude ove godine.

Prije toga su imali bas crni niz

“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”

George Orwell

492New York Giants - Page 20 Empty Re: New York Giants taj Čet 30 Apr 2020, 16:29

The Bad Man

The Bad Man
NFL Star
NFL Star
McKinney nikako nije prva runda. Klasični obarač, jak u duelu, ali gubi vise od 50% duela u vazduhu. Obestinilo se ono sto sam pisao pre drafta, nijedan S nece otici prvi dan. Ali ne mislim da ce Giantsi biti na dnu, ocekujem otprilike 6-10 sezonu

493New York Giants - Page 20 Empty Re: New York Giants taj Pon 04 Maj 2020, 09:56

NYG

Drafted
Drafted
Kompetentniji ste od mene, tu nema dileme, ali to ne znači da ćete vi biti ovaj put u pravu a ja ne. Very Happy

Ja mislim da je Pro bowl prospekt, mislim da je itekako vredeo izbora u prvoj rundi. Naravno da ne očekujem da bude kalibar, recimo Ed Reed-a, ali velike stvari očekujem od McKinney-a. Bio sam ubeđen da neće ni stići do našeg izbora u 2. rundi ali eto, poklopilo se. Sad nam ostaje samo da čekamo... Cool Faca

494New York Giants - Page 20 Empty Re: New York Giants taj Pon 04 Maj 2020, 12:19

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
I ja sam fan.

George Orwell

495New York Giants - Page 20 Empty Re: New York Giants taj Pon 11 Maj 2020, 05:44

Pit Bull

Pit Bull
MVP
MVP
Ja sam zadovoljan kako ide za sada. Judge me oduševio na pressici kad je došao, fino ovo ide.

Samo nisam neki optimista oko Jonesa i da je on kalibar da vodi franšizu do nekih rezultata. Divizija je krš, pa i neki 9-7 može biti dovoljno da se uzme i uđe u plej-of, a tamo je sve moguće.

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 20 od 20]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 18, 19, 20

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu