NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Mock Draft diskusija

+13
Niger iz huda
Bugi
ZippoZG
Bizon
BasBetis
Mos Def
Mean_Machine
The Bad Man
millhouse
mardok
SymphonyX
Zona do trona
Zver
17 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 22  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 3 od 22]

51Mock Draft diskusija - Page 3 Empty Re: Mock Draft diskusija Ned 10 Mar 2019, 15:35

Niger iz huda

Niger iz huda
Hall of Fame
Hall of Fame

Moze da se desi da me nema par dana, obavestite me na messengeru kada sam blizu toga da biram ako me nema par dana. Gledacu da u narednom periodu da dolazim malo cesce.

Kao i prosle godine, uzecu Chargerse.

52Mock Draft diskusija - Page 3 Empty Re: Mock Draft diskusija Pon 11 Mar 2019, 08:49

Mean_Machine

Mean_Machine
NFL Star
NFL Star

Ma goluba pismonošu.

53Mock Draft diskusija - Page 3 Empty Re: Mock Draft diskusija Pon 11 Mar 2019, 15:20

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Zasto krecemo vec 17. marta?
Dajte bar jos malo FA perioda da prodje.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

54Mock Draft diskusija - Page 3 Empty Re: Mock Draft diskusija Sre 13 Mar 2019, 09:30

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

trebaju nam jos selektori za Cinncinati Philadelphia :SD: Dallas NewOrleans Chicago



Mock Draft diskusija - Page 3 Potpis

55Mock Draft diskusija - Page 3 Empty Re: Mock Draft diskusija Sre 13 Mar 2019, 09:31

millhouse

millhouse
NFL Player
NFL Player

Aj ja cu I Cargerse.

I jedno pitanje vezano za trejdove. Je l mozemo da se dogovoaramo o trejdu preko pm, je l mozemo od kad krene draft ili tek kada dodje neko na red da bira?

56Mock Draft diskusija - Page 3 Empty Re: Mock Draft diskusija Sre 13 Mar 2019, 09:34

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Steelers ::trebaju nam jos selektori za Cinncinati Philadelphia :SD: Dallas NewOrleans Chicago
millhouse ::Aj ja cu I Cargerse.

I jedno pitanje vezano za trejdove. Je l mozemo da se dogovoaramo o trejdu preko pm, je l mozemo od kad krene draft ili tek kada dodje neko na red da bira?
upisano

slobodno posalji pm s kim god mislis da mozes da se dogovoris. ali trejd zvanicno se moze desiti tek kad ekipa dodje na red na mocku. onda upises ti i druga strana u mock temi da pristajete na trejd
moja preporuka je da sacekas prvo koji ce igraci otici iznad tvog pika i onda u skladu s tim odlucis da li se zelis trejdovati ili ne



Mock Draft diskusija - Page 3 Potpis

57Mock Draft diskusija - Page 3 Empty Re: Mock Draft diskusija Sre 13 Mar 2019, 09:41

millhouse

millhouse
NFL Player
NFL Player

Ja 100% zelim da trejdujem u nazad bez obzira ko bude slobodan na 21 piku. Imam samo 4 pika I to nemam pika 2 runde. Tako da ko god je raspolozen da trejduje neka pogleda "rich hill" draft tablu I neka iznese ponudu. Neki realni partneri su mi NEP, GB, KC, HOU (to ne moze jer ja biram)...

58Mock Draft diskusija - Page 3 Empty Re: Mock Draft diskusija Sre 13 Mar 2019, 09:49

Zver

Zver
VIP
VIP

Čelični!

Nađi čoveku link za neku temu od ranijih godina iz arhive., čisto da vidi kako to izgleda otprilike.



...Sa Vajominškog Univerziteta

59Mock Draft diskusija - Page 3 Empty Re: Mock Draft diskusija Sre 13 Mar 2019, 09:53

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Wild Raven ::Čelični!

Nađi čoveku link za neku temu od ranijih godina iz arhive., čisto da vidi kako to izgleda otprilike.
Mock Draft 2018
Mock Draft 2017
Mock Draft 2016



Mock Draft diskusija - Page 3 Potpis

60Mock Draft diskusija - Page 3 Empty Re: Mock Draft diskusija Sre 13 Mar 2019, 10:23

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

ako ne bude niko hteo bengalse uzecu ih




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Mock Draft diskusija - Page 3 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

61Mock Draft diskusija - Page 3 Empty Re: Mock Draft diskusija Sre 13 Mar 2019, 10:24

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

i zar nemamo nikog za SB sampione. Philly Eagles?




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Mock Draft diskusija - Page 3 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

62Mock Draft diskusija - Page 3 Empty Re: Mock Draft diskusija Sre 13 Mar 2019, 12:40

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP

millhouse ::Ja 100% zelim da trejdujem u nazad bez obzira ko bude slobodan na 21 piku. Imam samo 4 pika I to nemam pika 2 runde. Tako da ko god je raspolozen da trejduje neka pogleda "rich hill" draft tablu I neka iznese ponudu. Neki realni partneri su mi NEP, GB, KC, HOU (to ne moze jer ja biram)...

Pik 1.runde(30.)+pik treće runde(75)?

63Mock Draft diskusija - Page 3 Empty Re: Mock Draft diskusija Sre 13 Mar 2019, 13:29

millhouse

millhouse
NFL Player
NFL Player

To je trejd koji sam I zeleo. Cool

Ali aj da ispostujemo pravila I da sacekamo da krene draft.

64Mock Draft diskusija - Page 3 Empty Re: Mock Draft diskusija Sre 13 Mar 2019, 14:00

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Jel i ovo temptiranje da odma opizdimo kazne   Cool Faca



Mock Draft diskusija - Page 3 Lakers10

If you want to run, run a mile.

If you want to experience a different life, run a marathon.

If you want to talk to God, run an ultra.

65Mock Draft diskusija - Page 3 Empty Re: Mock Draft diskusija Sre 13 Mar 2019, 14:04

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

nisam hteo nista da pricam. bilo bi da mi namere nisu ciste.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Mock Draft diskusija - Page 3 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

66Mock Draft diskusija - Page 3 Empty Re: Mock Draft diskusija Sre 13 Mar 2019, 14:05

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Ne znam sto ne bi sacekao, mozda bude jos ponuda kad krene draft.
NE bi isto radio trade up zavisno od table na broju 21.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

67Mock Draft diskusija - Page 3 Empty Re: Mock Draft diskusija Sre 13 Mar 2019, 14:07

millhouse

millhouse
NFL Player
NFL Player

Ok izvinjavam se. Cekamo draft.

Mada gneralno nisam ja kriv. Ja sam samo rekao da ljudi razmotre situaciju u kojoj ja zelim trejd na dole, nisam ja dao ponudu. Razz Very Happy

68Mock Draft diskusija - Page 3 Empty Re: Mock Draft diskusija Sre 13 Mar 2019, 14:19

millhouse

millhouse
NFL Player
NFL Player

ali trejd zvanicno se moze desiti tek kad ekipa dodje na red na mocku. onda upises ti i druga strana u mock temi da pristajete na trejd

Prihvatam 7. pik u zamenu za 12. i 53

Ovo se prosle godine desilo pre izbora cetvrtgo pika.

Je l to znaci da sem da se trejduje pre nego sto pik dodje na red ili?

69Mock Draft diskusija - Page 3 Empty Re: Mock Draft diskusija Sre 13 Mar 2019, 14:26

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Momci su mislili da sacekamo da se kompletira lista i krene sa izborima pa onda trejdujte.
Svakako mislim da je pametnije da sacekas jer ce mozda biti vise zainteresovanih strana.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

70Mock Draft diskusija - Page 3 Empty Re: Mock Draft diskusija Sre 13 Mar 2019, 14:27

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Ni njega ne razumijem sto na nevidjeno ide gore.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

71Mock Draft diskusija - Page 3 Empty Re: Mock Draft diskusija Sre 13 Mar 2019, 14:30

millhouse

millhouse
NFL Player
NFL Player

SymphonyX ::Momci su mislili da sacekamo da se kompletira lista i krene sa izborima pa onda trejdujte.
Svakako mislim da je pametnije da sacekas jer ce mozda biti vise zainteresovanih strana.

Pa ok, razumem ja tebe. Ali isto tako moze da se desi da se njemu (a ni tebi) ne svidi u tom trenutku sta je ostalo I da ni jedan ne zeli trejd (a nema jos mnogo ekipa koje imaju mogucnost da ponude tako nesto). Ovo je I vise nego fer ponuda sa njegove strane.

Ali opet kazem, izvinjavam se ako sam uneo pometnju, cekamo da krene draft 17-og.

72Mock Draft diskusija - Page 3 Empty Re: Mock Draft diskusija Sre 13 Mar 2019, 14:38

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Meni igraju samo 2 imena.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

73Mock Draft diskusija - Page 3 Empty Re: Mock Draft diskusija Sre 13 Mar 2019, 14:42

millhouse

millhouse
NFL Player
NFL Player

...

74Mock Draft diskusija - Page 3 Empty Re: Mock Draft diskusija Sre 13 Mar 2019, 14:52

The Bad Man

The Bad Man
MVP
MVP

Jbg ljudi, ja sam debitovao prošle godine, pa malo požurio neiskusno. Pregovaraju i u FA pre nego što počne, valjda se onda i ovde može oprostiti Smile

75Mock Draft diskusija - Page 3 Empty Re: Mock Draft diskusija Sre 13 Mar 2019, 14:54

dr.dule

dr.dule
Administrator
Administrator

mislim da smo za ovih 4-5 godina napravili dobra pravila. postena koja ne zamaraju vec daju mogucnost da se fino neoptereceno upoznamo sa igracima.




2023 Patriots: there’s no team they can’t lose

Mock Draft diskusija - Page 3 Patriots---eliot-wolf-jerod-mayo

“You either execute and win, or you don’t. That’s where we are at.”

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 3 od 22]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 22  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu