NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » Američki fudbal van NFL-a » NCAA » Sezona 2019 » Koledž fudbal 2019/20

Koledž fudbal 2019/20

+9
Zona do trona
Mos Def
Miki HOF
mardok
klodovik
Zver
kb8
dr.dule
Steelers
13 posters

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 8 od 11]

176Koledž fudbal 2019/20 - Page 8 Empty Re: Koledž fudbal 2019/20 Čet 07 Nov 2019, 08:28

kb8

kb8
Moderator
Moderator

LSU vs Bama a ja na derneku...

E je'iga...



Koledž fudbal 2019/20 - Page 8 Lakers10

177Koledž fudbal 2019/20 - Page 8 Empty Re: Koledž fudbal 2019/20 Sub 09 Nov 2019, 21:32

BasBetis

BasBetis
NFL Player
NFL Player

Udobno se smestih za derbi.

178Koledž fudbal 2019/20 - Page 8 Empty Re: Koledž fudbal 2019/20 Sub 09 Nov 2019, 21:36

Mos Def

Mos Def
VIP
VIP

Steelers moze li yt link ako ima, uvek potrazim na onom sportsurge sa reddita al sad nece nesto da udje.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

179Koledž fudbal 2019/20 - Page 8 Empty Re: Koledž fudbal 2019/20 Sub 09 Nov 2019, 21:48

Steelers

Steelers
Creative Team
Creative Team

Ol' Dirty Bastard ::Steelers moze li yt link ako ima, uvek potrazim na onom sportsurge sa reddita al sad nece nesto da udje.
evo upravo i ja pokusavam tu, prevelika je guzva pa se sajt usporio



Koledž fudbal 2019/20 - Page 8 Tim

180Koledž fudbal 2019/20 - Page 8 Empty Re: Koledž fudbal 2019/20 Sub 09 Nov 2019, 21:48

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator


Ja uvek samo ukucam na YT i izadje..

http://nfl.com/

181Koledž fudbal 2019/20 - Page 8 Empty Re: Koledž fudbal 2019/20 Sub 09 Nov 2019, 21:53

BasBetis

BasBetis
NFL Player
NFL Player

Fambl Tue u crvenoj zoni, ničim izazvan.

182Koledž fudbal 2019/20 - Page 8 Empty Re: Koledž fudbal 2019/20 Sub 09 Nov 2019, 22:04

Steelers

Steelers
Creative Team
Creative Team

intersepcija ponistena zbog 12 ljudi na terenu Very Happy



Koledž fudbal 2019/20 - Page 8 Tim

183Koledž fudbal 2019/20 - Page 8 Empty Re: Koledž fudbal 2019/20 Sub 09 Nov 2019, 22:10

Steelers

Steelers
Creative Team
Creative Team

Steelers ::
Ol' Dirty Bastard ::Steelers moze li yt link ako ima, uvek potrazim na onom sportsurge sa reddita al sad nece nesto da udje.
evo upravo i ja pokusavam tu, prevelika je guzva pa se sajt usporio
nekako udjoh na sajt, nema yt strim ali svakako ga je PM izbacio
ipak iskopirao sam par linkova da imamo za rezervu ako ovaj nestane

http://crackstreams.com/cfbstreams/13/
https://www.fashionsmashtown.com/p/2lsu-vs-3alabama.html



Koledž fudbal 2019/20 - Page 8 Tim

184Koledž fudbal 2019/20 - Page 8 Empty Re: Koledž fudbal 2019/20 Sub 09 Nov 2019, 22:10

BasBetis

BasBetis
NFL Player
NFL Player

Kakve "fišerijade" Alabame.

185Koledž fudbal 2019/20 - Page 8 Empty Re: Koledž fudbal 2019/20 Sub 09 Nov 2019, 22:12

Mos Def

Mos Def
VIP
VIP

Steelers ::
Steelers ::
Ol' Dirty Bastard ::Steelers moze li yt link ako ima, uvek potrazim na onom sportsurge sa reddita al sad nece nesto da udje.
evo upravo i ja pokusavam tu, prevelika je guzva pa se sajt usporio
nekako udjoh na sajt, nema yt strim ali svakako ga je PM izbacio
ipak iskopirao sam par linkova da imamo za rezervu ako ovaj nestane

http://crackstreams.com/cfbstreams/13/
https://www.fashionsmashtown.com/p/2lsu-vs-3alabama.html

jocolor



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

186Koledž fudbal 2019/20 - Page 8 Empty Re: Koledž fudbal 2019/20 Sub 09 Nov 2019, 22:19

Steelers

Steelers
Creative Team
Creative Team

kakvo vracanje za td
i onaj okret kad je otresao protivnika
iz nicega u napadu se vracaju u igru



Koledž fudbal 2019/20 - Page 8 Tim

187Koledž fudbal 2019/20 - Page 8 Empty Re: Koledž fudbal 2019/20 Sub 09 Nov 2019, 22:20

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Sjajan punt ret, svaka cast

http://nfl.com/

188Koledž fudbal 2019/20 - Page 8 Empty Re: Koledž fudbal 2019/20 Sub 09 Nov 2019, 22:33

Steelers

Steelers
Creative Team
Creative Team

kolika rupa u odbrani Alabame. odavno ovako nesto nije bilo, jos njima. kao kad navijas protiv Petriotsa  Cool
ajde u plejofu kad izgube, ali tokom sezone slabo. mozda veliki rival Auburn ih povremeno iznenadi. mada ne bi me cudilo da se vrate



Koledž fudbal 2019/20 - Page 8 Tim

189Koledž fudbal 2019/20 - Page 8 Empty Re: Koledž fudbal 2019/20 Ned 10 Nov 2019, 01:37

BasBetis

BasBetis
NFL Player
NFL Player

Fino su ih zveknuli.

190Koledž fudbal 2019/20 - Page 8 Empty Re: Koledž fudbal 2019/20 Pet 15 Nov 2019, 20:05

Steelers

Steelers
Creative Team
Creative Team

Sutra nas ocekuje par zanimljivih utakmica, ukljucujuci derbije Micigena, Notre Dame-Navy

18:00 Michigan State - #15 Michigan | FOX
20:30 #23 Navy - #16 Notre Dame | NBC
21:30 #4 Georgia - #12 Auburn | CBS
22:00 #8 Minnesota - #20 Iowa | FOX
01:30 #10 Oklahoma - #13 Baylor | ABC



Koledž fudbal 2019/20 - Page 8 Tim

191Koledž fudbal 2019/20 - Page 8 Empty Re: Koledž fudbal 2019/20 Sub 16 Nov 2019, 20:42

Steelers

Steelers
Creative Team
Creative Team

20:30 #23 Navy - #16 Notre Dame | NBC

https://sportsurge.net/#/streamlist/1365



Koledž fudbal 2019/20 - Page 8 Tim

192Koledž fudbal 2019/20 - Page 8 Empty Re: Koledž fudbal 2019/20 Sub 16 Nov 2019, 21:47

Steelers

Steelers
Creative Team
Creative Team

#4 Georgia - #12 Auburn | CBS

https://sportsurge.net/#/streamlist/1386



Koledž fudbal 2019/20 - Page 8 Tim

193Koledž fudbal 2019/20 - Page 8 Empty Re: Koledž fudbal 2019/20 Sub 16 Nov 2019, 22:40

Mos Def

Mos Def
VIP
VIP

Izgleda da je Tua ozbiljno sjebao kuk, bar tako kazu prve informacije.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

194Koledž fudbal 2019/20 - Page 8 Empty Re: Koledž fudbal 2019/20 Ned 17 Nov 2019, 11:07

mardok

mardok
VIP
VIP

https://twitter.com/JimNagy_SB/status/1195807410088226817

195Koledž fudbal 2019/20 - Page 8 Empty Re: Koledž fudbal 2019/20 Pon 18 Nov 2019, 13:19

Steelers

Steelers
Creative Team
Creative Team

College College football rankings
1LSU (54)10-015421
2Ohio State (5)10-014782
3Clemson (3)11-014423
4Georgia9-113435
5Alabama9-112634
6Oregon9-112436
7Utah9-111558
8Oklahoma9-1114410
9Penn State9-110309
10Florida9-298411
11Minnesota9-19027
12Michigan8-282914
13Baylor9-178712
14Wisconsin8-274615
15Notre Dame8-267616
16Auburn7-362313
17Cincinnati9-153617
18Memphis9-152018
19Iowa7-349323
20Boise State9-137919
21SMU9-132920
22Oklahoma State7-320025
23Appalachian State9-1154NR
24Texas A&M7-3132NR
25Virginia Tech7-361NR



Koledž fudbal 2019/20 - Page 8 Tim

196Koledž fudbal 2019/20 - Page 8 Empty Re: Koledž fudbal 2019/20 Pon 18 Nov 2019, 13:23

mardok

mardok
VIP
VIP

'Bami se ozbiljno drma mesto u F4.

197Koledž fudbal 2019/20 - Page 8 Empty Re: Koledž fudbal 2019/20 Pon 18 Nov 2019, 13:35

Steelers

Steelers
Creative Team
Creative Team

dosta ekipa sa skorom 9-1, mada ce se to procistiti do kraja.
inace opet pocinju price o sirenju plejof formata



Koledž fudbal 2019/20 - Page 8 Tim

198Koledž fudbal 2019/20 - Page 8 Empty Re: Koledž fudbal 2019/20 Sre 20 Nov 2019, 12:00

Steelers

Steelers
Creative Team
Creative Team

Tua Tagovailoa injury: Prognosis 'excellent' after surgery as Alabama QB out for season with dislocated hip

On Sunday, Cain announced that Tagovailoa was set to undergo surgery Monday in Houston. That surgery has now been completed, and Tagovailoa will be returning to Tuscaloosa, Alabama, in the coming days to begin his rehabilitation.
"The procedure went as planned, and he is resting comfortably," Cain said in a statement. "Tua's prognosis is excellent, and we expect him to make a full recovery."

Should Tagovailoa's rehabilitation go according to plan, according to ESPN's Laura Rutledge, he'll be allowed to return to athletic activity within a three-month period and is expected to resume throwing the football by spring.



Koledž fudbal 2019/20 - Page 8 Tim

199Koledž fudbal 2019/20 - Page 8 Empty Re: Koledž fudbal 2019/20 Sre 20 Nov 2019, 13:09

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Dobre vesti.
Al koliko losa sreca, decko trazio da ostane jos koji play u resenoj utakmici i ovo se desi..

http://nfl.com/

200Koledž fudbal 2019/20 - Page 8 Empty Re: Koledž fudbal 2019/20 Sre 20 Nov 2019, 13:36

kb8

kb8
Moderator
Moderator

Da nije u tekmi, potepo bi se na ulici preko duple linije i opet se sjebo...



Koledž fudbal 2019/20 - Page 8 Lakers10

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 8 od 11]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu