NFL Fans Serbia



Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.
NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » Američki fudbal van NFL-a » NCAA » Sezona 2019 » Koledž fudbal 2019/20

Koledž fudbal 2019/20

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 6 od 11]

126Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 Empty Re: Koledž fudbal 2019/20 taj Pon 16 Sep 2019, 10:30

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 Stanje11



Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 Dres Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 Naso-s11


mi iz kuce dva dobili smo email....„Junaci! Tačno u 09 časova neprijatelj se ima razbiti vašim silnom tastaturom, razneti vašom silnom sljivovcom i belim lukom. Obraz Projektovanja, našeg Revita, ima da bude svetao. Projektantii! Junaci! Krizni stab sa dokotor Konom izbrisala je naš puk iz brojnog stanja, naš puk je žrtvovan za čast Revita i sinkovanja. Vi nemate više da se brinete za živote vaše, oni više ne postoje. Zato napred u slavu! Za Revit i sink! Živelo projektovanje! Živeo Nemacki Klijent!“, glasile su reči koje je izgovorio sef Nikola, a koje prenose njegovi crnci Miki i kaplar Dulo
" />

127Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 Empty Re: Koledž fudbal 2019/20 taj Uto 24 Sep 2019, 11:12

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
dosta se odmaralo, da se ukljucimo polako i u koledz fudbal
neki od derbija kola u normalnim terminima

SUB 21:30 | #18 Virginia vs #10 Notre Dame
SUB 21:30 | #21 USC vs #17 Washington

ostali mecevi rangiranih ekipa

SUB 21:30 | #1 Clemson vs North Carolina
SUB 21:30 | Ole Miss vs #2 Alabama
NED 01:30 | #5 Ohio State vs Nebraska
SUB 18:00 | Texas Tech vs #6 Oklahoma
NED 01:00 | Mississippi State vs #7 Auburn | Arena Sport 2



Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 Roster

128Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 Empty Re: Koledž fudbal 2019/20 taj Sub 05 Okt 2019, 11:52

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
18:30 #14 Iowa (4-0) vs #19 Michigan (3-1) | FOX
21:30 | #7 Auburn (5-0) vs #10 Florida (5-0) | CBS
01:30 | #25 Michigan State (4-1) vs #4 Ohio State (5-0) | Arena Sport 2



Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 Roster

129Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 Empty Re: Koledž fudbal 2019/20 taj Sub 05 Okt 2019, 20:20

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
#14 Iowa (4-0) vs #19 Michigan (3-1) | FOX



Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 Roster

130Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 Empty Re: Koledž fudbal 2019/20 taj Sub 05 Okt 2019, 21:12

mardok

mardok
Veteran
Veteran
Iowa sama sebe ubija kaznama.

131Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 Empty Re: Koledž fudbal 2019/20 taj Sub 05 Okt 2019, 22:15

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
Defanzivna utakmica



Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 Roster

132Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 Empty Re: Koledž fudbal 2019/20 taj Sub 05 Okt 2019, 22:27

Ol' Dirty Bastard

Ol' Dirty Bastard
VIP
VIP
Auburn Florida mnogo zanimljiva utakmica do sad.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

R.I.P Keith Flint Sad

133Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 Empty Re: Koledž fudbal 2019/20 taj Sub 05 Okt 2019, 22:30

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
@Ol' Dirty Bastard ::Auburn Florida mnogo zanimljiva utakmica do sad.
ajde onda i da okacimo link



Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 Roster

134Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 Empty Re: Koledž fudbal 2019/20 taj Sub 12 Okt 2019, 18:23

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
#6 Oklahoma (5-0) vs #11 Texas (4-1)

Uzivo prenos



Prenosi svih ostalih meceva po izboru https://sportsurge.net/#/events/7



Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 Roster

135Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 Empty Re: Koledž fudbal 2019/20 taj Sub 12 Okt 2019, 18:45

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Da vidim Hurtsa malo



"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

136Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 Empty Re: Koledž fudbal 2019/20 taj Sub 12 Okt 2019, 18:52

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
@Peyton Manning ::Da vidim Hurtsa malo
I CeeDee Lamb



"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

137Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 Empty Re: Koledž fudbal 2019/20 taj Sub 12 Okt 2019, 19:05

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
@Peyton Manning ::Da vidim Hurtsa malo
i Ehlingera, oba su u top 5 QB po prikazanom u prvih 6 kola prema PFF

a obrati paznju i na RB Oklahome - Bruksa



Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 Roster

138Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 Empty Re: Koledž fudbal 2019/20 taj Sub 12 Okt 2019, 19:10

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
@Steelers ::
@Peyton Manning ::Da vidim Hurtsa malo
i Ehlingera, oba su u top 5 QB po prikazanom u prvih 6 kola prema PFF

a obrati paznju i na RB Oklahome - Bruksa
Nikad cuo za Ehlingera, moram priznati. Al gledacu sad.



"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

139Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 Empty Re: Koledž fudbal 2019/20 taj Pet 18 Okt 2019, 10:09

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Konačno ovu subotu večer bi mogao malo bacit pogled i na ovu sezonu pa bi bilo skroz lijepo da Čelični okači koji live link na neki derby i to...



Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 14523112

140Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 Empty Re: Koledž fudbal 2019/20 taj Pet 18 Okt 2019, 13:23

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
da znas da cu i ja.



Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 Dres Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 Naso-s11


mi iz kuce dva dobili smo email....„Junaci! Tačno u 09 časova neprijatelj se ima razbiti vašim silnom tastaturom, razneti vašom silnom sljivovcom i belim lukom. Obraz Projektovanja, našeg Revita, ima da bude svetao. Projektantii! Junaci! Krizni stab sa dokotor Konom izbrisala je naš puk iz brojnog stanja, naš puk je žrtvovan za čast Revita i sinkovanja. Vi nemate više da se brinete za živote vaše, oni više ne postoje. Zato napred u slavu! Za Revit i sink! Živelo projektovanje! Živeo Nemacki Klijent!“, glasile su reči koje je izgovorio sef Nikola, a koje prenose njegovi crnci Miki i kaplar Dulo
" />

141Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 Empty Re: Koledž fudbal 2019/20 taj Pet 18 Okt 2019, 13:25

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin

[th]
RANK
[/th][th]
SCHOOL
[/th][th]
RECORD
[/th][th]
POINTS
[/th][th]
PREVIOUS
[/th]
1Alabama (30)6-015031
2LSU (12)6-014495
3Clemson (11)6-014272
4Ohio State (9)6-014043
5Oklahoma6-013336
6Wisconsin6-012458
7Penn State6-0112910
8Notre Dame5-110429
9Florida6-110417
10Georgia5-19953
11Auburn5-198512
12Oregon5-190613
13Utah5-172915
14Boise State6-071614
15Texas4-267211
16Michigan5-164816
17Arizona State5-152418
18Baylor6-047022
19SMU6-039821
20Minnesota6-0330NR
21Cincinnati5-130825
22Missouri5-1233NR
23Iowa4-221017
24Appalachian State5-0148NR
25Washington5-2107NR



Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 Dres Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 Naso-s11


mi iz kuce dva dobili smo email....„Junaci! Tačno u 09 časova neprijatelj se ima razbiti vašim silnom tastaturom, razneti vašom silnom sljivovcom i belim lukom. Obraz Projektovanja, našeg Revita, ima da bude svetao. Projektantii! Junaci! Krizni stab sa dokotor Konom izbrisala je naš puk iz brojnog stanja, naš puk je žrtvovan za čast Revita i sinkovanja. Vi nemate više da se brinete za živote vaše, oni više ne postoje. Zato napred u slavu! Za Revit i sink! Živelo projektovanje! Živeo Nemacki Klijent!“, glasile su reči koje je izgovorio sef Nikola, a koje prenose njegovi crnci Miki i kaplar Dulo
" />

142Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 Empty Re: Koledž fudbal 2019/20 taj Pet 18 Okt 2019, 13:26

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Vidim Oregon i Wash u nama prihvatljivom terminu od 21.30h...



Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 14523112

143Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 Empty Re: Koledž fudbal 2019/20 taj Pet 18 Okt 2019, 13:40

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin
da ispratimo top qb pikove za pozoriste.



Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 Dres Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 Naso-s11


mi iz kuce dva dobili smo email....„Junaci! Tačno u 09 časova neprijatelj se ima razbiti vašim silnom tastaturom, razneti vašom silnom sljivovcom i belim lukom. Obraz Projektovanja, našeg Revita, ima da bude svetao. Projektantii! Junaci! Krizni stab sa dokotor Konom izbrisala je naš puk iz brojnog stanja, naš puk je žrtvovan za čast Revita i sinkovanja. Vi nemate više da se brinete za živote vaše, oni više ne postoje. Zato napred u slavu! Za Revit i sink! Živelo projektovanje! Živeo Nemacki Klijent!“, glasile su reči koje je izgovorio sef Nikola, a koje prenose njegovi crnci Miki i kaplar Dulo
" />

144Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 Empty Re: Koledž fudbal 2019/20 taj Pet 18 Okt 2019, 13:57

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Bilo bi to u redu...



Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 14523112

145Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 Empty Re: Koledž fudbal 2019/20 taj Pet 18 Okt 2019, 14:12

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
@kb8 ::Konačno ovu subotu večer bi mogao malo bacit pogled i na ovu sezonu pa bi bilo skroz lijepo da Čelični okači koji live link na neki derby i to...
trebalo bi
ako ne izbacim bice na ovom linku https://sportsurge.net/#/events/7

@kb8 ::Vidim Oregon i Wash u nama prihvatljivom terminu od 21.30h...
prenosice arena sport 1 duel micigena i pen stejta od 01:30



Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 Roster

146Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 Empty Re: Koledž fudbal 2019/20 taj Pet 18 Okt 2019, 14:15

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Nisam ja više u godinama za iza ponoći čekat termine, biću sretan ak i ovu prvu odgledam barem do poluvremena...



Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 14523112

147Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 Empty Re: Koledž fudbal 2019/20 taj Pet 18 Okt 2019, 14:16

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
@kb8 ::Nisam ja više u godinama za iza ponoći čekat termine, biću sretan ak i ovu prvu odgledam barem do poluvremena...
volis ti radne dorucke



Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 Roster

148Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 Empty Re: Koledž fudbal 2019/20 taj Pet 18 Okt 2019, 14:18

kb8

kb8
Moderator
Moderator
Da znaš, nema jače od toga...

Eo npr. ovaj danas bio skroz pristojan, još da su barem i Broncosi došli na teren pa da nije bila jednosmjerna ulica, bilo bi čudo...



Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 14523112

149Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 Empty Re: Koledž fudbal 2019/20 taj Sub 19 Okt 2019, 18:00

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team


na ovom linku ce biti
18:00 Clemson-Louisville
21:30 Oregon-Washington
01:30 Michigan-Penn State



Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 Roster

150Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 Empty Re: Koledž fudbal 2019/20 taj Sub 19 Okt 2019, 19:48

dr.dule

dr.dule
Admin
Admin



Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 Dres Koledž fudbal 2019/20 - Page 6 Naso-s11


mi iz kuce dva dobili smo email....„Junaci! Tačno u 09 časova neprijatelj se ima razbiti vašim silnom tastaturom, razneti vašom silnom sljivovcom i belim lukom. Obraz Projektovanja, našeg Revita, ima da bude svetao. Projektantii! Junaci! Krizni stab sa dokotor Konom izbrisala je naš puk iz brojnog stanja, naš puk je žrtvovan za čast Revita i sinkovanja. Vi nemate više da se brinete za živote vaše, oni više ne postoje. Zato napred u slavu! Za Revit i sink! Živelo projektovanje! Živeo Nemacki Klijent!“, glasile su reči koje je izgovorio sef Nikola, a koje prenose njegovi crnci Miki i kaplar Dulo
" />

Sponsored content


Nazad na vrh  Poruka [Strana 6 od 11]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu