NFL Fans Serbia
Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.


NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Week 16

+16
Bizon
Bugi
zvaljo
penban
BasBetis
KPGS
Niger iz huda
SymphonyX
Mos Def
Zona do trona
Zver
The Bad Man
dr.dule
Steelers
Peyton Manning
kb8
20 posters

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 18 od 20]

426Week 16 - Page 18 Empty Re: Week 16 Pon 24 Dec 2018, 19:56

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Brees je MVP,Baker je OROY.

427Week 16 - Page 18 Empty Re: Week 16 Pon 24 Dec 2018, 19:57

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Bice drugi igrac u istoriji (mozda ima jos neko, ja znam samo za Peytona) koji ce imati 5000+ y i 50+ TD i to sve u prvoj sezoni.
Pa da ima 0-16, to je za MVP.
Brees u poslednja tri meca ima 3TD i 2 int. Mislim da je time sebe izbacio iz MVP trke. Pre bih dao Donaldu nego Breesu. Drew je imao sezona kad je trebao biti MVP, ovo nije ta. Naravno postoje mogucnost da mu poklone.
A OROY Barkley, DROY Leonard, DPOY Donald

http://nfl.com/

428Week 16 - Page 18 Empty Re: Week 16 Pon 24 Dec 2018, 20:08

Zver

Zver
VIP
VIP

Zona do trona ::Baker je OROY.


Week 16 - Page 18 Giphy



...Sa Vajominškog Univerziteta

429Week 16 - Page 18 Empty Re: Week 16 Pon 24 Dec 2018, 20:09

Zver

Zver
VIP
VIP

Travestija je ako Barkley ne dobije OROY.



...Sa Vajominškog Univerziteta

430Week 16 - Page 18 Empty Re: Week 16 Pon 24 Dec 2018, 20:10

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Mahomes je drugi po broju bacenih jardi, Big Ben je prvi Very Happy MVP
Salim se, ali Bris je 11.
Po broju bacenih TD Mahomes 1. Ben opet bolji od Brisa 4. Very Happy a Bris 6.
Mada i ja tipujem da ce mu dati MVP radi popularnosti



Week 16 - Page 18 Potpis

431Week 16 - Page 18 Empty Re: Week 16 Pon 24 Dec 2018, 20:12

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Maricu,Donald uopste ne zasluzuje MVP titulu.

Brojke jesu vazne,ali se mora gledati cela slika.

Donald se nije video protiv tri ozbiljne ekipe ove godine,File,Saintsa i Bearsa.

J.J. Watt je pre 4-5 godina imao bolju sezonu od ove Donaldove,pa nije dobio MVP.


Mahomes ima i vise fumble-ova.


Barkley poslednja dva meca igra sasvim meh.Dok Baker kida.

I da stavimo po strani statistiku i brojke,glavni razlog zasto je Baker rookie godine jeste sledece.

Nakon 0-16 sezone,cak i hardcore navijaci Brownsa su poceli da razmisljaju da li uopste ima smisla vise gledati Cleveland. Bilo je strasnog pesimizma.

Baker je za nepunu sezonu jer je tek startovao u week 3,od najgore ekipe svih vremena,stvorio tim koji ce biti NFL prica no. 1 u sledecem offseasonu.

432Week 16 - Page 18 Empty Re: Week 16 Pon 24 Dec 2018, 20:17

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Wild Raven ::Travestija je ako Barkley ne dobije OROY.

Ma daj Ipo,skidaj homer naocare. Very Happy

Da li je Barkley promenio tvoju francizu?

Da li osecas da ste blize play-offu?

Ako ne gledas to,da li ce Barkley postaviti rekord po broju TD?

Da li ce Barkley istrcati najvise yds u istoriji?

Da li ce Barkley istrcati najvise yds ili imati najvise TD u rookie kategorijama za RB?

Ispravi me ako gresim,ali ja mislim da je odgovor na svako pitanje ne.

433Week 16 - Page 18 Empty Re: Week 16 Pon 24 Dec 2018, 20:20

Zver

Zver
VIP
VIP

koliko me sećanje služi taj tim je priča broj jedan u ofseasonu godinama. Very Happy

To se inače zove recency bias. Davati preteranu težinu stvarima koje su se skoro desile, a premalo vrednovati stvari koje su bile ranije. Imao je Baker jedno pet kurac na biciklu partija sigurno.



...Sa Vajominškog Univerziteta

434Week 16 - Page 18 Empty Re: Week 16 Pon 24 Dec 2018, 20:20

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Jedan plus Mahomesu jer po meni sto oko sebe nema izgradjen tim kao sto Bris ima
Odbrana Nju Orleansa je za Cifse fantazija, nakon suspenzije Hanta za trcanje i da ne pricam. Zato su po meni Cifsi postali pretenders a ne contenders (kao i citav plejof afc izuzev patriota) dovoljna je jedna slabija partija Mahomesa i ispadaju iz plejofa. Dok su Seintsi vec ozbiljan tim



Week 16 - Page 18 Potpis

435Week 16 - Page 18 Empty Re: Week 16 Pon 24 Dec 2018, 20:21

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Da klovn Hue nije 5 meceva mucio Chubba vezanog na klupi,razlika izmedju Chubba i Barkley-ja bi bila jako mala.

Pogledaj razliku izmedju Bakera i ostalih rookie QB. Darnold je jedini imao lepe utakmice u kojima je delovao kao franchise QB i svakako ima potencijal,ali je njegova cela sezona,daleko od Bakera.

436Week 16 - Page 18 Empty Re: Week 16 Pon 24 Dec 2018, 20:22

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Dobice Baker ako dodje do rekorda Manninga. Oba imaju istorijske godine, ali svaki tie ide ka QB.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

437Week 16 - Page 18 Empty Re: Week 16 Pon 24 Dec 2018, 20:23

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Wild Raven ::koliko me sećanje služi taj tim je priča broj jedan u ofseasonu godinama. Very Happy

To se inače zove recency bias. Davati preteranu težinu stvarima koje su se skoro desile, a premalo vrednovati stvari koje su bile ranije. Imao je Baker jedno pet kurac na biciklu partija sigurno.
Tako je, imao je Baker dosta prosecnih i losih meceva. Super je, bice top NFL starter, ali nije bolji od Barkley. To sto su imali vise pobeda uopste nije samo njegova zasluga, napakovao je Cle ceo tim. Chubb, odbrana itd

http://nfl.com/

438Week 16 - Page 18 Empty Re: Week 16 Pon 24 Dec 2018, 20:23

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Steelers ::Jedan plus Mahomesu jer po meni sto oko sebe nema izgradjen tim kao sto Bris ima
Odbrana Nju Orleansa je za Cifse fantazija, nakon suspenzije Hanta za trcanje i da ne pricam. Zato su po meni Cifsi postali pretenders a ne contenders (kao i citav plejof afc izuzev patriota) dovoljna je jedna slabija partija Mahomesa i ispadaju iz plejofa. Dok su Seintsi vec ozbiljan tim

Da ,da,bas jadan Mahomes.


Samo ima najbrzeg WR u NFL od Randy Mossa i totalnu zverinu u vidu Kelcea. Very Happy

439Week 16 - Page 18 Empty Re: Week 16 Pon 24 Dec 2018, 20:24

Zver

Zver
VIP
VIP

a da klovn Jerry Reese nije birao bustove godinama sad bi NYG imao OL kao Pitt i Barkley bi imao istrčanih tri hiljade jardi i uhvaćenih još dve hiljade uz 27 total TD-ova.

Pusti ti priču ŠBB KBB. Možda bi se Chubb povredio u prvoj utakmici da ga klovn Hue nije držao na klupi. Ne možemo znati.



...Sa Vajominškog Univerziteta

440Week 16 - Page 18 Empty Re: Week 16 Pon 24 Dec 2018, 20:24

Peyton Manning

Peyton Manning
Administrator
Administrator

Zona do trona ::
Steelers ::Jedan plus Mahomesu jer po meni sto oko sebe nema izgradjen tim kao sto Bris ima
Odbrana Nju Orleansa je za Cifse fantazija, nakon suspenzije Hanta za trcanje i da ne pricam. Zato su po meni Cifsi postali pretenders a ne contenders (kao i citav plejof afc izuzev patriota) dovoljna je jedna slabija partija Mahomesa i ispadaju iz plejofa. Dok su Seintsi vec ozbiljan tim

Da ,da,bas jadan Mahomes.


Samo ima najbrzeg WR u NFL od Randy Mossa i totalnu zverinu u vidu Kelcea. Very Happy
Najbrzi, najbolji i najkompletniji nije. Ostao bez Hunta. Ocajna odbrana

http://nfl.com/

441Week 16 - Page 18 Empty Re: Week 16 Pon 24 Dec 2018, 20:28

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Wild Raven ::koliko me sećanje služi taj tim je priča broj jedan u ofseasonu godinama. Very Happy

To se inače zove recency bias. Davati preteranu težinu stvarima koje su se skoro desile, a premalo vrednovati stvari koje su bile ranije. Imao je Baker jedno pet kurac na biciklu partija sigurno.


Baker je usao u prime time tekmi protiv Jetsa,u momentu kada je tim bio u kanalu i dvocifrenom zaostatku protiv Jetsa. Preokrenuli smo i pobedili.

Onda je u prime time-u pobedio Denver na onoj planincugi. Postigao pobedonosni TD i imao 2 TD i jedan INT.

Prvi mecevi rookie QB na Mile Highu.

Montana 2 INT

Brady 4 INT

Kelly 2 INT

Brees,cini mi se,isto 2 INT.

Rodgers,80 yds pasom

442Week 16 - Page 18 Empty Re: Week 16 Pon 24 Dec 2018, 20:31

Mos Def

Mos Def
Moderator
Moderator

Pa nagrada nije najvredniji rookie sezone nego najbolji ofanzivni/defanzivni rookie sezone. To da li ce Baker preokrenuti fransizu ili ne nije bitno nego brojke ove sezone a njegove su dobre al ne bolje od Barklijevih. I to sto Baker igra poslednjih par meceva dobro ne znaci nista jer su mu protivnici bili uglavnom slabi. Mislim Baker je odlican ali gleda se cela sezona a i on je imao slabijih meceva kao sto sad kazes da Barkli ima u poslednje vreme. Barkli OROY realno, igra iza onako ocajne OL i onakve brojke da ima to je stvarno odlicno. Plus je bukvalno sam doneo pobedu u nekim mecevima sto je za rookie RB-a odlicna stvar.



2017 NFLFS KEEPER FANTASY FOOTBALL LEAGUE CHAMPION - NEW JERSEY SOPRANOS

"Fuck them West Coast niggas. 'Cuz in B-more, we aim to hit a nigga, ya heard"

443Week 16 - Page 18 Empty Re: Week 16 Pon 24 Dec 2018, 20:32

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

4.9 YPC iza onakve OL je podvig.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

444Week 16 - Page 18 Empty Re: Week 16 Pon 24 Dec 2018, 20:33

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Wild Raven ::a da klovn Jerry Reese nije birao bustove godinama sad bi NYG imao OL kao Pitt i Barkley bi imao istrčanih tri hiljade jardi i uhvaćenih još dve hiljade uz 27 total TD-ova.

Pusti ti priču ŠBB KBB. Možda bi se Chubb povredio u prvoj utakmici da ga klovn Hue nije držao na klupi. Ne možemo znati.

Pa viids,to meni nije SBB KBB,vidis kako Chubb kida od kako je dobio sansu.

Ako tako razmisljamo,moze svako da se povredi...

Baker je imao par prosecnih i losijih meceva,ali on igra istorijsku rookie sezonu na najtezoj poziciji u americkom sportu.

I uspeva sve to iako nije imao niti jedan snap sa starterima od momenta prvog mini kampa,pa sve do povrede Tyroda protiv Jetsa.

445Week 16 - Page 18 Empty Re: Week 16 Pon 24 Dec 2018, 20:35

Zona do trona

Zona do trona
Hall of Fame
Hall of Fame

Maricu,Tajrik je top 5 WR,tu spora nema.Pogledaj koliko se samo popravio u trcanju ruta,pa i na jump ballu je poceo da dominira.

Kelce je top 3 TE,bez spora.

446Week 16 - Page 18 Empty Re: Week 16 Pon 24 Dec 2018, 20:40

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Wild Raven ::a da klovn Jerry Reese nije birao bustove godinama sad bi NYG imao OL kao Pitt i Barkley bi imao istrčanih tri hiljade jardi i uhvaćenih još dve hiljade uz 27 total TD-ova.
mogli ste vi drugog QB uzeti

https://youtu.be/KYONAJDWK-E?t=63



Poslednji izmenio Steelers dana Pon 24 Dec 2018, 20:40, izmenjeno ukupno 1 puta



Week 16 - Page 18 Potpis

447Week 16 - Page 18 Empty Re: Week 16 Pon 24 Dec 2018, 20:40

Zver

Zver
VIP
VIP

Pa nagrada nije najvredniji rookie sezone nego najbolji ofanzivni/defanzivni rookie sezone. To da li ce Baker preokrenuti fransizu ili ne nije bitno nego brojke ove sezone a njegove su dobre al ne bolje od Barklijevih. I to sto Baker igra poslednjih par meceva dobro ne znaci nista jer su mu protivnici bili uglavnom slabi. Mislim Baker je odlican ali gleda se cela sezona a i on je imao slabijih meceva kao sto sad kazes da Barkli ima u poslednje vreme. Barkli OROY realno, igra iza onako ocajne OL i onakve brojke da ima to je stvarno odlicno. Plus je bukvalno sam doneo pobedu u nekim mecevima sto je za rookie RB-a odlicna stvar.

4.9 YPC iza onakve OL je podvig.

Week 16 - Page 18 Giphy



...Sa Vajominškog Univerziteta

448Week 16 - Page 18 Empty Re: Week 16 Pon 24 Dec 2018, 20:40

Zver

Zver
VIP
VIP

Steelers ::
Wild Raven ::a da klovn Jerry Reese nije birao bustove godinama sad bi NYG imao OL kao Pitt i Barkley bi imao istrčanih tri hiljade jardi i uhvaćenih još dve hiljade uz 27 total TD-ova.
mogli ste vi drugog QB uzeti

https://youtu.be/KYONAJDWK-E?t=63

To je birao Ernie Acorsi



...Sa Vajominškog Univerziteta

449Week 16 - Page 18 Empty Re: Week 16 Pon 24 Dec 2018, 20:41

Steelers

Steelers
Executive team
Executive team

Zona do trona ::Maricu,Tajrik je top 5 WR,tu spora nema.Pogledaj koliko se samo popravio u trcanju ruta,pa i na jump ballu je poceo da dominira.

Kelce je top 3 TE,bez spora.
odbranu Saintsa ne treba po imenu nabrajati
ali sta su onda Kamara, Ingram i Tomas



Week 16 - Page 18 Potpis

450Week 16 - Page 18 Empty Re: Week 16 Pon 24 Dec 2018, 20:47

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP

Hill po meni nije TOP5 receiver lige, bar ne jos.



“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”
         
George Orwell

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 18 od 20]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20  Sledeći

Similar topics

-

» Week 11
» Week 3
» Week 13
» Week 11
» Week 7

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu