NFL Fans Serbia

Vidite SKRAĆENU verziju foruma, da bi ste videli KOMPLETAN forum, molimo Vas registrujte se ili prijavite.
NFL Fans Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

NFL Fans Serbia » NFL zona » NFC » NFC East » Washington (Klub Američkog fudbala)

Washington (Klub Američkog fudbala)

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 13, 14, 15

Ići dole  Poruka [Strana 15 od 15]

351Washington (Klub Američkog fudbala) - Page 15 Empty Re: Washington (Klub Američkog fudbala) taj Sre 07 Okt 2020, 17:47

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
Dwayne Haskins won't start Week 5 against the Rams. The benching comes after Ron Rivera said Haskins needed to "improve greatly" to remain the starter.

Haskins responded with his first 300-yard game, but it wasn't enough to keep the job.

Washington will turn to Kyle Allen, with Alex Smith taking over the backup role.

Volio bih da Aleks Smit dobije sansu.

Washington (Klub Američkog fudbala) - Page 15 Tim

352Washington (Klub Američkog fudbala) - Page 15 Empty Re: Washington (Klub Američkog fudbala) taj Sre 07 Okt 2020, 17:56

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Ne vidim sta se dobija menjanjem Haskinsa i Allena.

"Shvatio sam da je uživanje jedini pravi razlog življenja" - Adebayor
http://nfl.com/

353Washington (Klub Američkog fudbala) - Page 15 Empty Re: Washington (Klub Američkog fudbala) taj Sre 07 Okt 2020, 18:47

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
@Peyton Manning ::Ne vidim sta se dobija menjanjem Haskinsa i Allena.
voli ga Rivera, dao mu je prosle sezone sansu i u Pantersima, igrao je u odredjenom periodu dobro
Ali ja bih radije da Aleks Smit ponovo bude starter Smile

354Washington (Klub Američkog fudbala) - Page 15 Empty Re: Washington (Klub Američkog fudbala) taj Sre 07 Okt 2020, 18:53

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
Pa da, Rivera gotivi Allena, a i nije on draftovao Haskinsa, pa ga bas briga.

355Washington (Klub Američkog fudbala) - Page 15 Empty Re: Washington (Klub Američkog fudbala) taj Sre 07 Okt 2020, 18:54

Steelers

Steelers
Design Team
Design Team
sta ti je kad te sef voli, pa te vodi svuda sa sobom Laughing

356Washington (Klub Američkog fudbala) - Page 15 Empty Re: Washington (Klub Američkog fudbala) taj Sre 07 Okt 2020, 19:05

SymphonyX

SymphonyX
VIP
VIP
Ne znam koji djavo ocekuju uopste. OL im se raspada, jedan dobar receiver. Malo koji QB bi se snasao tamo.

“If you want a picture of the future, imagine a boot stamping on a human face—for ever.”

George Orwell

357Washington (Klub Američkog fudbala) - Page 15 Empty Re: Washington (Klub Američkog fudbala) taj Sre 07 Okt 2020, 19:21

BasBetis

BasBetis
NFL Player
NFL Player
Ne znam šta očekuju kada se zovu "Football Team".

358Washington (Klub Američkog fudbala) - Page 15 Empty Re: Washington (Klub Američkog fudbala) taj Sre 07 Okt 2020, 19:54

Vlado997

Vlado997
Hall of Fame
Hall of Fame
@BasBetis ::Ne znam šta očekuju kada se zovu "Football Team".
.

359Washington (Klub Američkog fudbala) - Page 15 Empty Re: Washington (Klub Američkog fudbala) taj Sre 07 Okt 2020, 20:55

Peyton Manning

Peyton Manning
Admin
Admin
@SymphonyX ::Ne znam koji djavo ocekuju uopste. OL im se raspada, jedan dobar receiver. Malo koji QB bi se snasao tamo.
Tamo Mahomes ne bi imao neke brojke, a ne ova trojica koje oni imaju.

360Washington (Klub Američkog fudbala) - Page 15 Empty Re: Washington (Klub Američkog fudbala) taj Sre 07 Okt 2020, 22:07

The Bad Man

The Bad Man
NFL Star
NFL Star
QB mora nesto da pokaze i ponudi kada dođe u ligu, nevezano za roster kojim je okruzen.

Jednu sezonu dobijaš da brljavis kao rookie, nakon toga pokazuj znake zivota. Ja ne pamtim da je neki QB postao zvezda nakon 2 ocajne sezone na pocetku

Ovaj je bust, vidi se iz aviona

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 15 od 15]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 13, 14, 15

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu